NINJA ITEMY A KNOCKOUT?

  • Ahoj.
    Jsem začátečník v této hře. Nedávno jsem si vydělal slušně yangy díky eventů. Rozhodl jsem se udělat PvP Ninju.
    Moc rád bych věděl jaké itemy jsou dobré, jaké bonusy nejlépe mít atp.
    Všechno cca do 60lvl :)
    Také bych rád věděl, proč mě skoro každý strašně moc odhazuje na zem? Jak tomu zabránit? Předem děkuji za odpověď a rady :)

  • Ahoj,


    ať už dýkař nebo lukař, tak:


    Helma od 60


    10% pololidi, 15% magie


    Brnění, asi co seženeš, na BSko lvl nemáš, tak je to skoro jedno Spěch +4, Vyhybko +4, třeba antimagie nebo vitalita, pokud tam bude slot


    co nejvíc ZB, obrana co nejvíc meče, obouruče, s výhodou dýky a čelisti


    Boty, holiny od 28, fénický od 55, případně i 47


    co nejvíc ZB, obrana meče, obouruče, s výhodou dýky a čelisti


    Náušnice křišťál, nefrit, pokud nemáš dost ZB, tak třeba i ebeny


    10% lidi, obrana co nejvíc meče, obouruče, s výhodou dýky a čelisti


    Náhrdelník, slzy s výhodou nebo cokoliv seženeš


    co nejvíc ZB, obrana meče, obouruče, s výhodou dýky a čelisti


    Náramek, slzy nebo bílé zlato


    co nejvíc ZB, 10% lidi 15% magie


    Štít rozhodně od 61, do startu sokol a pak určitě i lev a tygr


    ochrana proti bezvědomí, 12 pohyb, 10 lidi


    Zbraň


    asi černolistky nebo parožka


    Vždy výhodné: kritik, průnik, bezvědomí, (zpomalení, otrava, krvácení)


    Tolik za mě, je to takovej ideál, takováhle výbava by stála majlant. Každopádně je důležitý mít zároveň ruče a meče, warové rádi přehazujou, a na rovinu, je jich nejvíc :D Když k tomu máš i třetí obranu, tak super, jinak pak musíš pořizovat extra výbavu na ninju a na lycana, žádný terno


    K tomu samozřejmě mládě, mazlíka, rosy a další dočasný kulišárny


    Tak snad seženeš, držím palce

  • Děkuji moc, teď jen potřebuji vědět jak se zbavit toho odhazování na zem. Jen netuším jak :c

  • Ahoj,


    popravdě jsem ti chtěla napsat, že pokud je to tvá první postava, tak by sis ninju dávat neměl. Hned na to jsem se ale zamyslela, zavzpomínala tak o 8 let zpátky, kdy jsem začínala a došlo mi, že i má první postava byl vlastně ninja - dýkař. Hra mě bavila hrozně a v tu dobu jsem si pravděpodobně ani neuvědomovala, jak těžké je za ninju hrát a jaké výhody ostatní postavy mají.


    Hrát za ninju je hodně těžké, protože si sám nedokáže vydělat tolik yangů a tak dobře se sám vyexpit. Ostatní postavy mají např. Auru meče, duše purpurového vlka, zač. čepel nebo požehnání a pomoc draka. To jsou věci, které přidávají hrozně dmg, případně obrany. Ninja má sice hodně silný pvp kouzla, ale pokud začínáš, tak je stejně nedokážeš tak dobře využít, protože nebudeš mít finance na to, aby sis tu nejlepší výbavu obstaral.


    Neříkám, že není možné za ninju hrát, dobře vydělat a dobře se vyexpit, ale musíš počítat s tím, že ti to bude trvat déle než ostatním postavám. Což si myslím není pro začátek to nejlepší.


    Bylo by asi dobré také říci za jakého ninju chceš hrát. Ohledně itemů.. Chce to určitě co nejvíce zb, silný proti pololidem, obranu na magii, meče, šípy, obouruče + se hodí čelisti, vějíře..


    Náušnice - doporučovala bych ebenové, nejlépe natočit 10% silný proti pololidem + obranu na obouruče, meče, dýky, šípy.. Těžko to půjde natočit vše do jedněch, takže budou asi třeba dvoje a ty měnit podle toho proti komu pvp půjdeš.


    Boty - Byly by dobré Euforie, ale pokud to chceš opravdu do lvlu 60, tak holínky nebo by také šly fénické. Natočit ZB + opět obranu na meče, dýky, obouruče, šípy.


    Náhrdelník - Nejlépe z nebeských slz, šel by ale při nejhorším taky ametystový. Natočit ZB + obranu na meče, dýky, obouruče, šípy


    Náramek - Nejlépe z bílého zlata, protože tam lépe natočíš pololidi + magii. Byl by dobrý i z nebeských slz, ale tam by muselo být ZB + pololidi a magie.


    Brnění - Do lvlu 60 asi to od lvlu 34, aby jsi tam mohl natočit dobré bonusy sám točkama z truhly od lvlu 40, jinak to je vlastně jedno. Na pvp je ale nejdůležitější bs, popř. vodní, protože má v základu odolnost proti magii. Do brnění natočit opět ZB + obranu na meče, dýky, obouruče, šípy...


    Přilba - Kukla orků (od lvlu 60) - natočit pololidi + magii.


    Štít - Na pvp to chce určitě od lvlu 61, jiný nemá smysl, protože má v základu 20% odolnost na určitý charakter. Bylo by také dobré sehnat všech 5 štítů, aby jsi měl obranu na všechny...
    Natočit určitě antistun + pololidi + se hodí pohyblivost nebo síla.


    Zbraň - určitě to chce alespoň tu od lvlu 65 a to buď dračí dýky nebo velký žlutý dračí luk, podle toho za jakého ninju budeš hrát.. Z toho si na větším lvlu uděláš rovnou zbraň epickou.
    Natočit určitě 10% pololidi + se hodí kritik, pohyblivost, sílu nebo rychlost kouzla.



    Tyto všechny bonusy co jsem ti napsala jsou asi nejdůležitější. Samozřejmě se hodí i jiné bonusy jako rychlost kouzla, kritik, průnik, šance na otravu, bezvědomí..


    Jak vidíš, tak asi už teď ti je jasné, že jsi určitě dost yangů ještě nevydělal. :) Pokud hraješ na Fenixu, tak tyto věci určitě za spoustu miliard seženeš, ale pokud hraješ na Mithgardu, tak si je budeš muset pravděpodobně sám natočit, což ti vyjde určitě na několik desítek tisíc.



    Ohledně toho odhazování.. Na konci komba, poslední rána vždy nepřítele odhodí. Takže pokud někdo seká hodně rychle (např. aurák, ninja), tak tě bude odhazovat na zem častěji.


    Snad jsem ti poradila se vším co jsi potřeboval. Kdyby jsi potřeboval ještě něco, stačí se zeptat.

  • Děkuji moc, určitě si mi moc pomohla. Co se týče co chci hrát, tak je to dýky. Už mám zatím černolistky s 10% pololidi a poté Brnko s 2k HP s dalšími bonusy jako sword, arrow a dagger defence :)
    Jinak hraji na UK, nemám rád českou komunitu v žádné hře.

  • Undyne pěkně, jen obrany na vějíře/zvony bych fakt zavrhnul :D Do začátku fakt meče ruče najednou proti warům a surům


    Odhazování nevyřešíš, musíš být jen rychlejší než protivník, jen mentál má výhodu, že si nelehá


    Držím palce, aby se ti vedlo i za ninju, ačkoliv na PvM je naprosto zběsile nevhodný, konkurovat by mu v tomhle ohledu mohl snad jen healer :D

  • Stejné žabomyší války, ať už v CZ nebo UK


    Pak se nám sem ale nechoď ptát... my jsme totiž příšerná komunita, víš? Špatně ti poradíme a pak tě zaživa sežerem. Tvou nesnášenlivost k české komunitě chápu, nedělám si iluze, že jinde je o mnoho lépe. Ale aspoň nám to neříkej :D

  • Lépe se mohu dorozumět a přiučit od lidí/hráčů, kterým rozumím o něco lépe :D

  • Popravdě na UK to není tak živí jako na CZ, na UK je méně hráčů, ale mám to tam radši, protože moje první hraní Metinu bylo zrovna na UK :)

  • Aby nedošlo k hádce ohledně UK a CZ.
    Oba servery jsou téměř stejné. Jen nemám rád českou komunitu ve hrách. Nikoli na stránkách, kde laskaví lidé pomohou.
    Ještě jednou děkuji všem za pomoc :)

  • K itemum a výbave, ..... odlehčím:) - dobre sa vydať nebo oženiť :)

  • K čemu mi bude to, že se ožením? :)
    A co myslíš tím vydať?

  • Rady si dostal super, tam není co víc psát, jen mne napadlo, jak sem četla, že na výbavu budeš potrebovať hodne peňez, ty bony natočiť, nebo hrát za ninje na pvm je težký. A tu mne tak preblesklo hlavou, ješte jedna rada, spôsob hry, najít si zazobaného hráče (vdát se a oženit) a ulehčit si hru......iba ako žart....., nechci to tu rozmazávať. Jen mne to tak napadlo.
    Vydať = vdát se,.... milé a fajn,.. že tenhle pohled na vec nemáš....:)

    Edited 3 times, last by Mortisia ().

  • není to nezbytný, když máš jak to namíchat, aby jednoho bylo víc a druhýho míň, ale vzato kolem a kolem... je důležitý mít na oboje aspoň tak těch 30% v jednom setu a pokud volíš mezi ručema a mečema, tak meče. Stačíš s tím na sury, většinu warů (všichni auráci, neb jak řekl klasik: "aurák s ručí je jako p*ča s p*čou" :D a některý mentály, který kdyžtak stáhneš s pomocí magie) a máš spoustu hráčů pokrytou. Pak na lycany a ninje dýky, čelisti, šípy a na šamany magii. Ale ruče meče aspoň z části najednou jsou základ.

  • já chci mít 50 meče +50 ruče + sokola a kdyžtak pokud bych sehnal rubínový náramek a pak třeba nějakou tu alchu to by mi asi moc warové neubírali ne ? :D




    EDIT : Já mam ted jenom 35 meče 16 ruče a 25 zvony :D

    Edited once, last by itea500 ().