Vesmír,život,a takové malé konspirace

  • Asi jsem to napsal jinak, než jsem myslel. Ano, když na tebe dopadá světlo, tak teoreticky vážíš víc. Stejně tak jako funguje solární pohon ve vesmíru, kdy dopadající fotony zrychlují ten daný předmět. Váha jako taková, že bych foton dal na váhu tam přímo (asi) není nicméně ve chvíli kdy na nějaký předmět to světlo dopadá, tak to má stejný efekt jak když do toho šťuchá malíčkem mravenec.


    EDIT: aha, tak zde jsme se dostali do další pekerné situace a bude to chtít nějakého vědce, protože zde jsou dvě teorie, kdy jedna funguje na bází mass-less fotonů a pracuje s ní kvantová fyzika, ale je zde i druhá teorie, kdy fotony mají váhu a nedokžem ji měřit.


    Našel jsem na ní asi 60 stránkovou práci v ENG, tak jestli to chce někdo prostudovat a napsat sem svůj hodnotný názor na věc, tak stačí říct a pošlu mu to.



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.

    Edited once, last by SHOWSTOUCH ().

  • Dobrá,již dvakrát se na nás usmál Měsíc a Slunce se nás snažilo osvítit a příjmemně zahřát.Stejně tak jako jako naše fantazie .........


    Mě osobně by například zajímalo,co si myslíte,existuje na Zemi místo nebo místečko,kde nikdy není světlo.(Tím nemyslím oceány).Kam nikdy nedopadnou sluneční paprsky.(Tzn všeobecný názor že bez Slunce - tzn i světla nemůže být život).Stejně jako déšť,který nikdy v imiganárním místě na Zemi nedopadne.A co místa bez "Atmosféry" či geomagnetismu? Existují tu podobná místa či ne?Logicky by se nechalo řící,že ano.Země má určitý úhel ke Slunci.Otáčí se okolo své osy nejen okolo Slunce....


    Další věc by mohla být již zmiňovaná "světelná rychlost".Co myslíte,je známé že se pohybují planety.Včetně naší Země.Pohybuje se i Slunce,souhvězdí,ba celé Galaxie.
    Co si myslíte jakou rychlostí se v poměru neznámého vesmíru pohybujeme my?Tzn naše galaxie.Nebo jsme pro vesmír jako takový pouhým statickým bodem? Pokud popustíme fantazii,pak nemůžeme překonat max. rychlost prostoru - pro nás je to naše Galaxie.Tzn. i když velice "divně" to teď napíšu,naše Galalxie se může pohybovat rychlostí světla.
    Pro nás lidi,je to něco co my na vlastní kůži nemůžeme pozorovat.Jelikož v této rychlosti a prostoru prostě žijeme.Nelze to ani měřit.Pouze za předpokladu,že bychom dokázali opustit naši ne planetu ale celou Galaxii a potom začali měřit rychlosti.Samotné galaxie,souhvězdí či jednotlivých planet v ní.


    Takže kde je vlastně ona pravda? Jak je to s tou rychlostí,jsme "natrvalo" obětí naší galaxie která nám nikdy nedovolí jí opustit nebo to může být všechno jinak? .......

  • Měsíc - jedno slovo pro něco,co můžeme vídat každou noc.Co si myslíte,byl tu s námi stále od vzniku naší sluneční soustavy? A co konspirace o přistání na Měsíci v roce 1969? Co si o tom myslíte? Opravdu je Měsíc bezbarvý? Těch otázek je mnoho,kdo zná odpověď? A co získané materiály? Kdepak máme jejich rozbor?


    Mars - proč zrovna on,když není prozkoumána a zmapována naše mateřská planeta? Nebo snad každý víme co je pod ledovci v x kilometrové hloubce?A co Černé jezero,copak se ukrývá na jeho dně? Vše jsou jen odhady. Stejně jako to,že pod určitou hloubkou se dál již nemůže vyskytovat život.A ejhle - může :-) Tak proč létat na Mars když neprobádaný Měsíc je blíž? A proč tam nelétali Rusáci? Přistání na něm pochází od amíků ... Proč ne také Rusko?


    Nestojí to za chvilku zamyšlení? :-D

  • A čo tak cudzí mesiac, mesiac Enceladus planéty Saturn. Eneladus je vzdialený od slnka cca1 4000 milióna km aj na priek tomu má geologicky činné jadro. Spôsobuje to gravitácia resp. slapové sily, (gravitácia spôsoby, že sa teleso rozpína a zas spína, čo spôsobuje ohrev jadra). Je tak aktívny, že vyvrhuje vodné gejzíry, z čoho vieme že pod jeho povrchom musí byť voda. Kde je voda je aj život.. čo si myslíte môže biť pod povrchom zamrznutej vody, niekde v hlbinách tohto mesiaca primitívny život?


    Život ako ho poznáme nám zabraňuje sa pozrieť na iné stavby ako na stavbu uhlíka. Ja sa tak ale nechcem pozerať, čo keď niekde v inej galaxii tento prvok ani nie je.. mám vlastnú fantáziu, kde niekde miliónov svetelných rokov je život postavený tak, že nepotrebuje vodu, kyslík ... proste je život založený z nejakých úplne iných chemických prvkov než poznáme mi, čo ak niekde "x" svetelných rokov je úplne iná periodická sústava chemických prvkov. Čo myslíte? Keď máme mať nie trojrozmerný svet ale x rozmerný, máme x dimenzií kde je každý svet úplne iný tak prečo nemôže biť život poskladaný z iných častí ako uhlíka?

    Pamäť je výsadou blbých. Chytrí nemá čas si pamätať, chytrý musí vymýšľať...


    Známi aj ako DragonBall, po zmene mena Achr :) ..

    Edited once, last by Perzeus ().

  • Každý přece ví, že sv. Václav měl pouze WH. Když sv. Václav poté začal dělat další úrovně koně, byl zabit svým Bratrem (tento skutečný důvod se neuvádí). Boleslav totiž záviděl, že by sv. Václav měl MH, zatímco Boleslavovi pacholek neuznal 8x úkol na Chuonga, a tak byla smrt jediným řešením.

  • Každý přece ví, že sv. Václav měl pouze WH. Když sv. Václav poté začal dělat další úrovně koně, byl zabit svým Bratrem (tento skutečný důvod se neuvádí). Boleslav totiž záviděl, že by sv. Václav měl MH, zatímco Boleslavovi pacholek neuznal 8x úkol na Chuonga, a tak byla smrt jediným řešením.

    A právě pro tuto fantazii,by zde ve hře mohl vzniknout krásný event.Tohle je příběh,k eventu - to co jsem repostla,stačí upravit jen jména :-)

  • A čo tak cudzí mesiac, mesiac Enceladus planéty Saturn. Eneladus je vzdialený od slnka cca1 4000 milióna km aj na priek tomu má geologicky činné jadro. Spôsobuje to gravitácia resp. slapové sily, (gravitácia spôsoby, že sa teleso rozpína a zas spína, čo spôsobuje ohrev jadra). Je tak aktívny, že vyvrhuje vodné gejzíry, z čoho vieme že pod jeho povrchom musí byť voda. Kde je voda je aj život.. čo si myslíte môže biť pod povrchom zamrznutej vody, niekde v hlbinách tohto mesiaca primitívny život?


    Život ako ho poznáme nám zabraňuje sa pozrieť na iné stavby ako na stavbu uhlíka. Ja sa tak ale nechcem pozerať, čo keď niekde v inej galaxii tento prvok ani nie je.. mám vlastnú fantáziu, kde niekde miliónov svetelných rokov je život postavený tak, že nepotrebuje vodu, kyslík ... proste je život založený z nejakých úplne iných chemických prvkov než poznáme mi, čo ak niekde "x" svetelných rokov je úplne iná periodická sústava chemických prvkov. Čo myslíte? Keď máme mať nie trojrozmerný svet ale x rozmerný, máme x dimenzií kde je každý svet úplne iný tak prečo nemôže biť život poskladaný z iných častí ako uhlíka?


    Tak nevím,sem občas skeptická.Ono asi se nechá věřit tomu,jak je dotyčný měsíc vzdálen.Ale to co vědci tvrdí,že má činné jádro,že to je tak nebo tak je čistě teorie odvozená z fotek.Moc bych se k tomu jako k tvrzení,že to takhle přesně je nepřikláněla.Vezmi si jen fotky z Marsu - jednak jsou upravený - ať žije zoner fotostudio,a pak jde o důvěru.
    V dnešní době,jsme všichni vázaný na sdělovací prostředky - je jedno jakou formou.A hltáme ty zprávy jedním dechem.A je zřejmé,že tyto informace budou a jsou upraveny.Základ bude vycházet ze skutečnosti - ale to ostatní je hloupost.Tak se ovlivnuje myšlení lidí.A společnost nechce zvědavý lidi.Chce ovce,co nepřemýšlí,nemají vlastní názory,protože to co lidi vede k zamyšlení strhávají mimo - např. před lety byla vypracována studie,potvrzena vědeckou cestou ..... A tak je z člověka mystifikátor - tohle je špatně.Pak zakrníme,když nebudeme myslet,ať už to bude hloupost nebo ne - jak se říká,myslet si můžem co chceme :-)


    Jestli může být pod ledovcem (voda) život? No k tomu bychom museli znát víc proměnných.Ale čistě hypoteticky - dle reality - ne nemůže.Pokud vezmeme v potaz,to co je obecně dáváno za pravdu,pak složení tamní vody se neslučuje s podmínka vhodné pro život.Takže zde - by zřejmě konsilium odpovědělo - je to nesmysl.Stejně jako Europa,stejně jako dříve konspirace že na Marsu je či byla voda.A najednou nám lidičky s tím spojený začínají kývat,že ano je to možné - i když v počátcích všem těm co říkali/psali,že voda tam možná je nebo byla,že voda svým složením není nijak vzácná ve vesmíru - najednou jim dávají zapravdu? Tak co vlastně ta "naše" věda dělá? Napadá pouze lidi s fantazií-a aby jim to dokázala vyvrátit - vzniká vědecká práce - mnohdy úmyslně zkreslená a zmanipulovaná - přeci např.NASA nepřizná že amíci sice chodili po Měsíci,ale to celé,to co vysílali TV byl jen film.Skutečnost,jak se to vše odehrávalo zná pouze archiv NASA - ale lidstvo ne :-) Jsou a byly filmy,kdyby se náhodou něco pokazilo,pak budou odvysílány místo skutečnosti - jen kvůli tomu,aby lidi nepanikařili - to není fikce - to je skutečnost. :-D


    No,tohle je více méně fikce.Život jak ho známe je založen na bázi uhlíku.Takže pokud by to četl někdo s odborností,bude se usmívat.Můj názor je podobný:
    Je podstatný si říci,jaký život hledáme.Inteligentní nebo nějaké viry,jednobuňěčné organismy? Další věc je buňěčná stavba - dle pozemských měřítek je to celkem jednoznačně vysvětlené - ale pokud chceme hledat život mimo naší planetu,pak není tak trochu víc špatně,že k hledání života používáme pouze pozemské měřítka? Místo fantazie,a dle vývoje dotyčné planety k tomu přistupovat? Tzn. co když je možná i jiná struktura či skladba buněk.Co když i na jiné,pro nás neobyvatelné planetě se za těch x miliard let vyvinu život,ale naprosto jiným směrem.Takovým co my prostě nemůžeme znát,jelikož nám bude nastálo skryt - nežijeme na Měsíci,ale na Zemi :-)


    A s tím spojená je i míra gravitace,atm tlaku.Může,ale nemusí vůbec existovat.A jak se v předešlých postech párkrát uvedlo - my žijeme v nějakém prosturu ale i času.A s tím je přímo spojena = rychlost.Naše planeta se pohybuje,Slunce se pohybuje - Milky way se pohybuje,celá naše galaxie se pohybuje.Stejně jako jiné galaxie.Ale otázka je jak rychle se v tom prostoru jako celek pohybujeme?Nemůžeme se dostat nad rychlost světla - co když ten důvod je prostý? Prostě celá naše galaxie se pohybuje rychlostí světla.Pak ani my v té kopuli nemůžeme tuto rychlost překonat - je to logické.Jsme zpomalováni pouze vnitřníma vlivy naší galaxie.Ale navenek se pohybujeme neskutečně rychle :-) Těžký to vysvětlit,a ještě těžší to pochopit.


    A co když jiné galaxie se pohybují pomaleji - rychleji - pak dochází k časovým posunům a ve výsledky i kdyby byla mnohem vyspělejší civilizace,nacházející se v jiné galaxii,ale nebo i zde v naší galaxii - pak rychlostní podmínky (vliv má černá díra) budou takové,že právě kvůli rychlosti je nikdy nenajdeme - bud budou děsně pomalý (nehybné předměty) anebo natolik rychlý,že je ani přístroje nezachytí.Takže ono tvrdit,že za x miliard let vesmíru jsme sami - to je podle mě ale naprostá hloupost.Nevíme co je miliony světlených let před náma - jen můžeme tvořit teorie - ale skutečnost bývá vetšinou absolutně jiná ..... :-D

  • Zanechme chvíli "věděckých" názorů a úvah - můžeme se k nim dále vrátit v dalších kometářích.Zkusme začít od základu a tím je samotné myšlení ale i úvahy jedinců.


    Pokud srovnáme životy savců - pak je zajímavé jak až moc se k savcům přikládá pozornost.Stejně bychom se mohli zajímat o ryby,hmyz ale i "neživé věci" jako jsou různé typy kamenů apod.Proč?Nejen že se tak můžeme dopátrat nerostného složení,ale ,můžeme objevit i samotnou historii kamene a mnohdy se může stát,že můžeme objevit i mrtvý organismus.Vždyť vše z něčeho vzniklo.A všechno co se děje má vždycky svůj důvod - náhoda neexistuje.A tak vyvstává otázka.Lze stlačit vzduch takovou silou,aby se z "nehmotného" něčeho stal prostě materiál? A ten pak použít k dalším průzkumům.Vždyt i vzduch který dýcháme má nějaké to chem. složení. :-)


    A co "absolutně" čisté sloučeníny - kovy? V současné době nedokážeme odlít či chem.reakcí vytvořit absolutně čistý kov či jiný materiál.Vždy tam najdeme příměsy (i když v opravdu maličkatém zastoupení).Jak by pak takový předmět vypadal? A jaké by měl vlastně vlastnosti? Vře vychází ze základu matematiky a chemie + fyziky.Ale mnohdy to jsou pouhé teorie,jelikož nemáme na to metody či prostředky abychom pravdivý a potvrzující mohli opravdu potvrdit :-)


    A konečně,vyvýjeli jsme se z opice - ale z jaké?V dnešní době jsou známy snad všechny druhy opic.Včetně těch předpotopních.A že by jen tak si nějaká opička prostě uvědomila sama sebe a začala myslet "jinak?" To je ale hodně diskutabilní - stejně jako vývaoj řečí.Z čeho vznikla slova která známe? Ze skřeků,pak slabik až vzinklo ustálené slovo?A co číslice - kdo to může potvrdit že to tak skutečně a ne jinak?


    A co myslíte,kdy si člověk uvědomí sám sebe? (V kolika letech - on známé - tohle jsem já?)

  • Předchozí post rozvlekle pojednával o jediné podstatné věci a tou je vývoj.Ať už je to vývoj člověka,neživých předmětů či snad přeneseně ve významu chemických sloučenin.


    Takže ta jediná otázka je:


    Co si myslíte o vývojích her? Co vše je potřeba k tomu aby hra se dala hrát,byla zajímavá,atraktivní pro hráče a jaké základní kritéra by měly být pro vývoj hry jako takové dodrženy?


    Podbodem je žánr hry - diskutujme tedy o RPG hrách - jaký příběh by měly vývojáři dodržovat? (Klišé/fantazii/provázanost/interkaci s možností dopadu na herní prostředí = obtížnost + možnost několika konců?)

  • po delší době mě zasejc něco napadlo - pohnutky vysvětlím možná (prostě až se mi bude chtít a třeba se mi nebude chtít nikdy) časem.


    Takže snad jsme mysticky naladěny,s pocitem v duši že vše je možné a že kosnpirace neexistují:


    Takže jako první bod - proč máme úkol od 25 lvl na svého prvního "Šemíka?" Nejedná se o výši úrovně,ale o obsahu úkolu - v dnešní době je to,podle mýho osobního názoru,už pasé.
    Existence fungujícího I.S. (trošku si rejpnu,úmyslně a po dost dlouhou dobu tuto zkratku píšu IS - což je ehm,no psát to přímo nebudu,ale i používat zkratky se má umět a pak IS značí úplně něco jinýho než I.S. a zdá se mi,že to byl @Dracone co tohle zas jako jedinej pochopil a skrytě na to jinde upozornil,proto ted a tady odhaluji - mimochodem hodně se taky plete ISS - tam když dáte tečky bude to zkratka něčeho úplně jiného - a pak že nic (tím myslím ta nehobá tečka,puntík,čudlík,nedokonalá koule,nebo vykradenej kruh) nedokáže změnit svět),ale vratme se milý čtenáři i čtenářky zpět k tématu - ten úkol zabij čarostřelce,pardon lukostřelce do čas.limitu v počtu je už hodně zastaralý.Zvlášť příchodem zbraní pro malé,pardon mladé hrdiny (a hrdinky ne,takže zase diskriminace - já se považuju za Murhiel - královnu čarodějnic a tak nejsem jen člověk :-D ) Tohle bych zaklela a zrušila.A na oplátku toho,obměnou bych udělala úkol - chyt si svého mustanga (Ne 21 motorku,ani auto i když ... )


    O co by šlo (No nevím proč ta objíždka,a taky nevím kam by předměty chodily,ale když se jim chce - tak musí):


    Medaile (rozumněj ne za 1-3 místo) by se dala (dát - fuj slovo,nic se zadarmo tady dávat nebude) "mohla" předat holomkovi (no je to mamlas,to víme všichni,ale raději z něj udělám podkoního).Potom (výměnou za ten kus kovu,pardon medaile) po této výměně s podkoním (neplést si to se spaním u koní na čerstvé slámě) získáme laso.A zde nastane (bu bu bu) interakce: kliknutím na laso a námi zvoleným postojem u ohrádky s poníky (pochop,souřadnice pixelu jsou libovolný,ale ne za ohradu ale před ní - dáme koníkům nažrat at nechcípou hlady) to laso naklikneme a objeví se nám jakýsi středový (zaměřovací - odstřelovací) kříž.A naším úkolem (podoba s lovem ryb a ikonou není čistě náhodná - stejný princip) a na čas bude - sledovat pohybující se křížek na obrazovce,až se automaticky ocitne nejblíž koňova krku (prostě tam kde má kůn krk a ne kohout kohoutek) stiskneme mezerník.Program nám vyhodnotí automaticky zda jsme to trefili opravdu do krku - a stihli v stanoveným čase - ne moc dlouhým - třeba 2 vteřiny (2 vteřiny je málo pro člověka ale spousty času pro lidstvo) úkol zadaný podkoním splnit.Pokud ano - máme koně,pokud ne - pak nám nezbude nic jinýho než jít otrocky do klece s opicema a (dát jim banány) dát jim do tlamiček až z nich budou medaile lítat.A pak opět směna za medaili laso a pokus mžeme opakovat.


    Tak tohle byl můj první bod jak by mohla vypadat obměna jistého úkolu na koně.


    Dovětek:


    1.Berte to z části jako minihru - uvedla jsem skrytě 3 informace které komentovat.(Je to hra - odděl zrno od plev a pak ho zklid).
    2.Z toho co jsem napsala zkuste uhodnout heslo - prostě víte co jsem psala a jak jsem psala,jak v tomhle myslím tak zkuste uhodnout co bych si dala za heslo-a věřte mi že na to přijdete sami :-)


    EDIT: Za tohle mě asi zavřou,no snad ne - malá nápověda - kdo chcete,opište si někam jinam to co je v závorkách.O čem tak asi píšu? A to slovo je to heslo :-)

    Edited once, last by Joedo ().

  • A) Měla by jsi si založit blog. :D
    B) Píšeš tu o SYNONYMECH ? Slovech MNOHOZNAČNÝCH ? Říkej si tomu jak chceš... (snažiš se poukázat na chyby v naší mluvě)

    Since 2012
    :-S

  • No nechci bejt zas porotkyní - ale,2 informace si odhalil,1 chybí :-)


    Ano,mnohoznačnost v komentářích,ano,tam kam vlezu,pak tam je většinou chyba - a sobecky píšu tak jak šalamoun - absolutně nic přesnýho.A mnohdy úmyslně se slovy opačnýho významu - třeba to má bejt negativní,ale já to píšu jako pozitivum - kdo ví? :-)


    Ale skutečnost - 2 informace objeveny 1 chybí.


    Heslo neodhaleno.

  • Řekněme že jsi na správný stopě.Drž se jí a možná najdeš i tu 3 informaci :-)

  • Ted bych napsala samá voda - takhle doslova to zas neber :-)


    Nechám to tu ještě otevřené - ale to co je tím co se mělo odhalit - asi budeš překvapenej :-)

  • Joedo, chtěl bych se ti omluvit, když jsem kdysi o tvém příspěvku tvrdil že je to slovní průjem. Omlouvám se. Protože to, co přišlo teď, snad nemá konkurenci. Nechal bych to pozlatit a vyvěsit někam na náměstí pod šibenici. Nebo třeba na Hrad. Tak neskutečný plky, nesmysly, nic neříkající odbočky, rádoby vtipný fráze, který podtrhují vrchol trapnosti a marnosti nad tvým příspěvkem. Po dlouhý době jsem jeden z tvých příspěvků přečetl do konce a jsem zase na hodně dlouho vyléčen. Půjdu si strčit prst do krku a vyzvracet se z toho, co jsi napsala. Nechceš svou geniální antipsavou deformací obdarovat třeba i čtenáře v Německu? Psát neumíš, o hře víš kulový, tvoje návrhy jsou nesmyslný, nereálný a trapný, přesto všemu rozumíš, tak jsem přesvědčen že přesně takovéhle lidi potřebuje Nové Německo. Zvaž to prosím, díky :)

  • @MrKlepik copak o to,v tom problém není.


    Ale patřím k tý nejnižší spodině,a jsem chudá.Nemám váhu - půjčíš? :P


    Jinak na půl vážně,na půl v žertu - neblázni - jsem čarodějnice - mou prioritou je jen zlo.Nebo v tom někdo vidí něco jinýho? .-) Není to v ničem užitečný.Stejně jako já - Murhiel.


    To co jsi psal jako poslední - nejsi první co v tomhle smyslu mi něco psal.Ale holt někdy i když jsou věci jasný,druhá nemůže - třeba proto že něco má schovaný někde jinde,nebo spíš nemá váhu :-) A sem si chodí jen odpočinout,páč tu nemá žádnu zodpovědnost - a tak jí pak právě tenhle směr štve - páč to "slyší" dost často i ve hře.A moc pak lituje svýho negativismu,ale co už konec roku se blíží - a třeba se změní v člověka.(Tolik k upřímnosti).


    Ale klidně přidej v těch výrazech - mě se to nedotkne,spíš se to tu asi pak zamkne - sice mě to nebude mrzet,ale zas,je to aspon jediný vlákno,kde se aspon trochu může plkat - kecat-oničem a nebát se prostě napadání - a když,pak je to jen fikce - vždyt je to i v názvu vlákna ne? :-) (Klepajs,neplet se ve mě,třeba jen nechci vypadnout z role).


    Edit: A spešl pro pana s klepítky - zkus si dát do vyhledávače - Muriel - je tam toho o mě dost :-D Začni jmény - a doporučuji skončit u obsahu komiksu - Muriel a andělé - myslím že to vycházelo v dobách hluboký totality - přesně si to zrovna nepamatuju.Abys nemusel hledat zkus trba tohle:
    http://www.comics.cz/recenze/muriel1.html
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Muriel


    A tak končím s "normálností" a asi se vrátím ke starý dobry Joedo - takhle to přeci jen není ono - i když chyběl kousíček a dostali by jste mě :-)

    Edited 3 times, last by Joedo ().

  • A jelikož jsem obdržela zámek na jedno vlákno - kdyby jste byly víc "lidský" a víc pročítali moje komenty,pak přijdete na to,že i když byl v tom zamknutým vlákně poslední post smazanej,bylo tam vyluštění tajenky.ten koment tam byl vloženej 4.11.Dál, Lucyana se omlouvám,asi si ze mě ted bude trhat své (vím jak vypadá,ale tohle se sem nehodí) vlasy za vyzrazení tajenky - ale také tam bylo napsáno - že tím nejspíš nakvrknu administrátory.Proto,píšu tak jak píšu - nejde tu bejt přímočará - chápete to už? :-) Navíc je škoda takovýhle komunitě psát o hře a úpravách který jdou zjistit i jinde,když se tu k sobě chováme takhle.Pak i recepty na metin2 jsou označeny jako trash - ne proto že by to bylo mimo,ale prostě kvůli tomu začátku co tomu předcházelo.Pořád jsme v tomhle směru zadubený? :-) (Ten post je tu stále,a je tam jakýsi můj krátkej post,kde píšu..... A - je to vlastně ta tajenka,co byla k dispozici zde na foru hry).


    A co když Lenda nebo Lucka by rádi nám uvařili metinovský jídlo,a byly by ochotný přistoupit k lecšemu pro lepší zábavu (jako oni takový jsou) jenže my jim to znemžnujeme? Ale o tomhle píšu pořád a neslyší se na to.


    A jinak a Luckou jsem si vyměnila pár rádků a je to strašně milej a hodnej člověk.A jelikož si myslím že je ženou jako já,pak je raději v neviditelný anonymitě než sem dávat své "tělo" psům a lvům k roztrhání.Takže i z tohoto směru lecco chápu - vy ne? A patří jí dík - i když ji tu nevidíme - protože právě ona (Lenda taktéž ale je to chlap,nebojí se) bývá také autourkou mnohých her a dělá tu nevděčnou - černou práci - co není vidět.A rozhodně si právě takovýhle lidé respekt i uznání zaslouží.To nejtěžší je umět "dělat" srandu.Na to každý nemá.