Hrát ten char nebo ten char

  • Někdo tu zmíňoval že wp bere stejně jako aurak což je blbost aurak bere prostě více, to ví snad každý..
    WP i lykan jsou více náchylnější na kritiky od bossu-větší lvl nevím jak menší.
    Já bych nechala wp suru jako dropera nebo bych i za něj hrála mentál je těžší na pvm a později budeš muset potřebovat spoluhráče pokud budeš chtít zdolat sílnější bosse. A když si seženeš nějakou matnou alchymii a ne nějaky věci uplně k zahozeni tak ti bude wp/aura stačit uplně v pohodě i bez těla.
    Mentála bych spíše brala na pvp.

    Osobně by mě zajímalo,kde jsi k takové informaci přišel? Že aurák bere víc než sura WP?


    "mentál je těžší na pvm a později budeš muset potřebovat spoluhráče pokud budeš chtít zdolat sílnější bosse"-A to mi tedy prozraď,v čem to má složitější?
    =
    "A když si seženeš nějakou matnou alchymii a ne nějaky věci uplně k zahozeni tak ti bude wp/aura stačit uplně v pohodě i bez těla" - a prosím tě,tohle si vyvrací to předchozí,můžeš mi to nějak objasnit,děkuji.To víš,na mě se musí polopaticky :-)
    =
    "Mentála bych spíše brala na pvp" - takže mentál je slabý na bose,ale na PVP bude silný.Na PVM je vpodstatě k ničemu,jen na PVP? Chápu to dobře?

  • Mentál je pomalá postava, na pvm se na větší lvl 75+ prakticky nehodí - má pomalý útok a ještě k tomu slabý (oproti aurákovi aura + zuřko, stejně tak oproti WP nebo lycanovi, kteří mají všichni podporu útoku + dalšího kouzla do pvm (strach, modrý vlk). Takže proto hlavně mentál využití na pvp, zejména kvůli silným kouzlům

  • Tak z té věty o kouzelníkovi +6 a dřevěných naušnicích +3 jasně vyplývá, na co tím narážim, vážně bych nevěřil, že tohle bude někdo brát vážně (ale čemu se tady divím :D). Vydělat takové množství yangů je dle mého pro 40lvl docela záběr, navíc čtení aury atd. :). Já osobně dropera nemám, protože dropuju s hlavní postavou, doba se podstatně změnila od chvíle, co jsem měl lvl 40, ale když na té postavě nic nemáš a musíš jet kompletně od začátku, tak vydělat na kance, fmsko, výbavu, knížky atd... to není dle mého za měsíc :), pokud ten člověk taky dělá třeba něco jiného, než hraje metin. :D

  • já měl metnala na drop na metiny od lvl 40-50 neměl sem na něm moc dobrou výbavu ale celkem mi vyhovoval kvuli tomu tělu tedka sem ho celej vyprodal a zbyl mi holý učet jako ten utok se dá zesílit ale je jasný že nikdy nebude mít takový utok jako má sura aura a lycan

  • Tak z té věty o kouzelníkovi +6 a dřevěných naušnicích +3 jasně vyplývá, na co tím narážim, vážně bych nevěřil, že tohle bude někdo brát vážně (ale čemu se tady divím :D). Vydělat takové množství yangů je dle mého pro 40lvl docela záběr, navíc čtení aury atd. :). Já osobně dropera nemám, protože dropuju s hlavní postavou, doba se podstatně změnila od chvíle, co jsem měl lvl 40, ale když na té postavě nic nemáš a musíš jet kompletně od začátku, tak vydělat na kance, fmsko, výbavu, knížky atd... to není dle mého za měsíc :), pokud ten člověk taky dělá třeba něco jiného, než hraje metin. :D

    No,začínající hráči,kteří se snaží jen o to jediné,dostat se co nejrychleji co nejvýš,ti nikdy nebudou dobří na bosse.Jo,chce to vydělat si na nějakou slušnou výbavu,chce to zjistit si co a jak,naučit se nějaké ty herní principy...Klepik má pravdu v tom,že pokud si s postavou pohraješ a trošku se jí věnuješ,tak se z ní může stát hodně silná hračka na bosse a na metiny.Ostatně včera jsem trošku hledal na YT,protože ještě nějakých 5-6 let zpátky hrál na Thalu Fightwiner.Level 40,aura na P,2 buffy a dával si všechny dostupné bosse.Tedy kromě Draka a Azraela...Takže ono to šlo.Bez alchy,bez šerp,bez mazlíků...Ale chtělo to fakt vědět co chci,a né to zapnout,za hodinu mít lv 75 a za 3 dny mít lv 120.Takovým hráčům kamarád říkal rychlokvašky a měl pravdu.Nenačtení,bez nějaké rozumné výbavy,o biologovi si mohli nechat jen zdát...I když do hry přišla od té doby spousta novinek,tak principy se nemění.Jestli chceš mít postavu skutečně k něčemu,tak se jí musíš věnovat.A věnovat se můžeš jen takové postavě,která tě nějak osloví,která tě bude bavit.Takže nesouhlasím s tím,že prostě aura je nejlepší droper.Tahle postava mě nebaví,nerad za ni hraju.Ani mentál mě nebaví.Baví mě WP v tom rozmezí 75-78.Klidně na tom levlu budu stát dalších 10 let,abych tu postavu k něčemu vyladil.Baví mě ninja.Ale vyletěl jsem s ním moc rychle a bavit přestal :) Takže za mě můžu shrnout jen tolik.Na co se mám cpát někam na mapy 90/105,když si tam ani neškrtnu?Tohle je hra,ne reálný život,ačkoliv mnozí borci si sem chodí spravovat sebevědomí tím,že kosí slabší hráče.A ve hře prostě budu dělat to co mě baví a jak mě to baví.

    Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté


    Náboženství vzniklo tehdy, když první podvodník potkal prvního hlupáka


    Náboženství láme charakter dřív, než se v dětství zformuje, a to učením lží ještě před tím, než je dítě schopné lež rozeznat, odepřením zvyku myslet před tím, než se myslet naučí a vytvořením pokrytce z dítěte dřív než může poznat jiný postoj k životu

    Ayn Rand

  • Jen menší reakce na post výše:


    Je to pravda,ono se totiž z toho už tady vytvořil jakýsi mýtus.Že šamani jsou na nic,jen jsou dobří jako podporovatelé.Kdepak.Není to tak a je to všeobecný omyl.
    Stejně tak bychom mohli psát o ninjících ale i BM súrech,a také o silnotělařích.Pokud totiž člověk plní všechny úkoly od biologa,trošku se té postavě věnuje a tak si nahamtá věci na případnou oblast pak je silný slabým a slabá silnou.Navíc,nevím jak je to dnes upraveno,ale dříve měly v jistých oblastech lepší drop např. šamani healeři apod.


    Souhlasím s tím,že WP pokud je načteno na P (čepel brnko,hodí se i strach),potom nepotřebuje FI +9 věci a přesto s ním posekás kde co.I bosíky.Na rychlosti ani tak moc nezáleží,zejména v lokacích kde jsou agresivní příšery,tam hraje prim WP sura.


    Pokud srovnám mentála a WP suru - v PVP - k čemu mi je poškození např. 3 000 sekem mentošovi,když s tělem mu dám ztěží 800?A seky?Záleží i na zbrani,některá je pomalá,jiná rychlejší - jsou i spec. zbraně pro jednotlivé char.Když zůstanu u seků (tzn. bez skillů) pak aurák bere víc? To těžko.S tělem se mu natolik sníží poškození že je to směšné.
    Takže na seky vyhrává mentoš.(I když stačí průniky a je to pak celkem sranda).
    A PVM - souhlasím s tím že mentoš je lenoch - pomaleji seká.Ale když to srovnám s tím,že např. od metinů nemusí odbíhat,jako často auráci - pak ve výsledku mi vyjde líp mentál.
    Stejně jako při PVM kdekoliv v oblastech.Nu a asi ta postava co je v tomhle PVM alias kameny metin dokonalá je pořád WP sura.Ani lykan se mu v tomhle nemůže rovnat.To co prostě zbylé postavy musí (nebo by měly) mít aktivovaný aby se jim dařilo WP sura absolutně nemusí.


    Jinak souhlas s lordem.Dřív i když to tak nevypadá bylo líp - člověk musel aspon víc myslet a být víc přátelská aby něco měl či získal - těd je to o jedincích ne o kolektivu,bohužel :-(

  • #Joedo určitě mám o dost více zkušenosti než ty a tvoje chcipla šamanka lvl 70 nebo kolik.
    #Že aura bere více jako wp ví snad každý zkušenější hráč teto hry.. a asi proto protože by wp bylo až moc ''top,, nu ale chápu že někdo kdo dělá jen chytráka a ma lvl 70 toho moc neví.
    # Joo v tom že asi seká méně a třeba takoveho draka nebo razadora neuseka i kdyby se *****? teda pokud nema luxusní alchu brilant/excel ale to ty nevíš pač ty maš možná starověkou vid...
    #na menšim lvl když si seženeš alchymii tak je celkem jedno jakou postavu hraješ v pvm no zase se snažíš dělat chytrou ale o hře víš uplny NIC ale chapu ty vlastně možná ani nevíš co alchymie je.
    #Ju chapeš to dobře. ale chápu tě že když ty maš nějakeho 50 mentala tak toto vubec neznáš a nechápeš.
    #Vždy me baví jak někdo kdo o tom nic neví dělá strašně chytreho.

  • @Joedo proboha nepiš nesmysly, když o tý hře a postavách nic nevíš :-D Mentálovi s tělem na seky nic nebereš? Odkdy? Mentálové ujíždí míň od metinů? Možná tak v ledovce na lv 50, jinak je tvůj příspěvek snůška keců a nesmyslů, takže vlastně standard :-D Nekomentuj prosím něco, o čem nemáš ani páru. Hlavně ten začátek - všeobecný omyl. V tomhle tématu jsi všeobecný omyl ty - nic proti

  • pro oba posty - ani jeden nevíte co píšete :-)


    Hádat se nebudu,ale mystifikujete ostatní.A věř že opravdu omyl nejsem,klepeto.Opět se pravda ukázala .... :-D Nevím? Neznám program,což je skutečnost.Co se týče celku,opět klepík je vedle jak ta jedle.Suď dál podle sebe,ale dvý vlastní postavy,ne ty druhý.


    K pypině - další omyl - nikdy nemůžeš vědět co dotyčná má na sobě. Konkrétně pro tebe,já se bavím tím,že chodím bez věcí.Pokud je vezmu,pak mi nadáváte jako tady.Tečka.A třeba si jen pořád z vás utahuju,když nevidíte co je skutečnost a co vaše fikce.

    Edited once, last by Joedo ().

  • Že píšeš nesmysly to tu ví každý, je mi celkem jedno jestli to píšeš z hlouposti nebo z toho, že si tu ze všech/všeho utahuješ, na některý tvoje nesmyslný posty odpovídajícím způsobem reaguju. Osobně já chodím na forum proto, abych případně někomu poradil, napsal vlastní zkušenost a nebo se zase nový věci naučil. Ty sem chodíš psát debility, slohy a všeználkovský plky, na nichž ve skutečnosti je drtivá většina snůška keců. Každopádně pokračuj, jde ti to.

  • Jak můžeš tohle tvrdit? Asi znáš všechny hráče když takto píšeš.:-) Povyšování není mojí výsadou.


    Tak,a mimochodem,to co píšeš je všeobecnej omyl.Asi patříš k těm co honem na 95 lvl a pak co? Nic.Neprošel jsi fází pokusů a omylů kde je co na co - pak píšeš mimo.Bohužel.
    A věř že to nejsem já,kdo ostatní klame.Můžeš si začít drbat hlavu proč tohle píšu :-)


    Myslím si,že na obdobné komenty které jsou jen urážkou druhých,lidi moc nezaujme.Je zajímá to co je v nadpisu - to je ten titulek úplně nahoře - vidíš ho? :-) Pak nějakej nick Joedo do okomnetování nepatří.Včetně profil toho nicku.Navíc mě někdy stojí dost sil opravit to co ty jiným radíš.Ale to je už o něčem jiném.


    Nu a vratme se zpět k charakterům.Souhlasím s názorem lorda.Ví o čem píše.Ostatní je trash.


    Další fikce je přehazování předmětů - ano i u WP sury ale i u jiných jsou dobré ebenky a jiné předměty.Stejně jako u metála je výhodou přehazování věcí a tím nemyslím pouze odolnosti na zbraně.Někdy využiješ intošku,jindy sílu apod.Stejný jako klam je že ninjové nesmí při PVP utíkat.Těch hrůz co dnes a denně čtu ....... prostě se tu nemyslí.


    Zářným příkladem byla (byl) kdysi Leandra.Všici mlčeli když jako šaman si sám dával na nižším lvl věž.Včetně zubatý.Kdy první obsadil top ten :-) Těch věcí je.Bohužel někteří zde nekoukají do budoucnosti a dívají se pouze jen na sebe a své postavy které často nemusí být nejlépe nastaveny.


    Takže,výběr charakteru je na tobě.Nejjednodušší je WP sura.Ostatní jsou vesměs stejní.Jedni mají posílený útok,ale bez věcí do obrany se rozluč s nějakou zábavou.Druzí mají co do obrany ale nemají podporu v útoku.Tam je to nudné časem.Než to usekáš.Pokud to ale uděláš šikovně,nebudeš "nadávat" ani na jeden char.Chce to jen víc číst,nejen duší ale i o jednotlivejch lokacích,chce to i víc myslet někdy tam kde se množí průniky je ti obrana na dvě věci.


    Asi nejtěžší je začínat s ninjou nebo šamanem.Ale časem tyhle postavy nabídnou o hodně víc než tu mnozí píšou.A lykan?Bez věcí a bonusů to není tak jak tu mnozí opět mystifikují.Není to tak silná postava jak se z ní dělá,takže věř při výběru jen sobě a ne druhým.Mnozí nemají zájem na tom,aby jim jiný "lezli" tam,kde oni vydělávají a už vůbec nemají snahu pomoci tak aby jsi ve hře prosperoval a tak přestal kupovat od nich předměty.


    Takže,na začátek je WP sura asi tou nejlepší volbou.Nadropuješ si knížky na vara,kameny na tavbu.Od lepší výbavy můžeš jezdit metiny les a červenej les.Taky k obrům.Další zastávkou bude C2.Od nějakýho 75 - 85 lvl jeskyně.Pak splnit úkoly a jsi někde okolo 90.Pak můžeš do nových map.Ale bez předem vytvořený výbavy tě to umírání nebude moc bavit ...

    Edited once, last by Joedo ().

  • :D:D:D:D Jak milá Joedo víš, čím já si prošel a čím ne? :D Věštíš z koule nebo jsi mi od roku 2008 stála za zády? :D A promiň, ty další odstavce jsem potom ani nečetl. Jednak mě nebavíš a jednak to stejně bude zaručeně nudný blábol


    E: Sorry, nedalo mi to, jeden odstavec jsem dal navíc. U mentála inteligenci? Kdypak jí využiješ brouku? :D Hrál jsem za mentála 7 let a nepřišel jsem na to jak se warovi hodí INT, prosím pouč mě :D :D

  • Zjisti si kocourku jak dlouhu tuhle hru hraji na cz metinu popř. na global serveru jak tu píšete.Zkusme jinak na de,pl + jednom který nebudu jmenovat.Až to zjistíš,pak si podrbej hlavu a zamysli se,co o mě víš? Nic,nevíš kdo sedí na druhý straně,někdy je lepší bejt víc opatrnější :-) než číst nadávky ve hře že tě někdo kosí :-)


    Proč ti to mám psát - ty víš vše nejlíp.Nemám přeci důvod.A je vidět že jsi to právě nezkoušel.O tom jsem psala - zkoušet co na co je.Pak ve výsledku tu mystifikuješ ostatní.


    Věř si čemu chceš,narozdíl od tebe vím o hře o dost víc než ty.A tak se dál můžu smát :-)

  • Napsala jsi zase 100 slov a výpovědní hodnota nulová. Nazval bych to slovní průjem. Ptal jsem se odkud víš čím jsem si prošel a abys mi vysvětlila k čemu je warovi INT. Hrála jsi evidentně na všech evropskejch serverech, všechno víš a znáš, tak mi prosimtě odepiš na tyhle 2 otázky a nepiš zase mimo téma o nesmrtelnosti chrousta. Díky :D

  • No tohle je už docela spam.


    V krátkosti - tímhle způsobem ze mě nic nevypáčíš,zvlášť s tím,že to co píšeš musí být vždy pravda.Nebudu ti to vysvětlovat - já to vím,ale ty to chceš vědět - tak si to najdi.Dohledatelný to je a máš to přímo před nosem.


    Jinak mě napdla ještě taková věc - pokud máš 42 lvl,už jsi něčím prošel a zřejmě máš i přátele ve hře.Zkus se s nima donluvit třeba at tě vezmou do cechu a tam ti mohou pomáhat,a ty jim.Pak bude tvá volba mín zatěžovat svědomí že jsi si vybral špatně :-)


    EDIT: Moje chyba - přečti si post 1 je tam psáno o lvl 52 a 42.Asi tak,aspon je vidět jak kdo myslí a hlavně na koho :-)

    Edited once, last by Joedo ().

  • Aha, takže odpověď nedostanu, ale začínáš tu zas diskutovat, přitom píšeš o spamu. Stačila mi odpověď na ty 2 otázky, ale škoda. Tak si tu přestaň hrát na bohyni a všeználka, díky.


    Jinak k tomu lvl a cechu, asi tě zklamu. Ale díky za tip

  • Joedo ty nasadíš věci?
    ja vědět tve herní jmeno tak tě šikanuju denně až by jsi tu hru smazala.
    Ty jsi taková ta podřadná rasa s kterou se nikdo nebaví protože herně stojí za trus a děla jen chytrou. Ale dostkrát se plete protože se možná vyzná do toho lvl 60 a potom nic no.
    A klidně mi dejte ban za vulgaritu mám to jen kvuli teto 0 :D (0-nula)

  • @Pypina Moc si nezahrávej nebo tě sejme, ok? Četla jsi jaký má zkušenosti napříč světem, má wara full INT, tak moc nemachruj než tě vypne. Beztak je to Killova ségra, vsaď se

  • :D :D :D :D :D :D
    tak jasny jako kill když řikal že na wp platí místo meču jen magie že jo asi jsou přibuzní