Hrát ten char nebo ten char

  • Jsem vyhraněnej, jsem faktickej a jsem kritickej, je to taková moje terapie za nevyhraněnej život :D


    Osobně mám hlavní WP a auráckýho dropa. To WP je takovej méďa, nespěchá(jo, nemam na zelený a fialový :P),drží a dává, pohodlný a klidný. Když na chvíli skočim na auru, tak je to jako bych si píchnul adrenalin, se zuřkem se svět rozmázne a už to fičí. Osobně považuju auru za zajímavou tak na tý 35, kdy je svět fakt šíleně velkej a ty se můžeš rozlítnout (je dobrá i pak, ale co si budem povídat... tou dobou už by člověk měl mít na ty zelený a fialový a dostat do pohybu i to WP. Pak už bych nedal WP ani za nic.

    Ty jsi ale potvora - ale jen v tom dobrým slova smyslu :-D


    Njn - zelený si WPčko dropne z bosíků - pro něj to z koně není až takovej problém kor se strachem kdy jde po něm jen bos + příšery co vyvolává.Na vyšším lvl - může chodit zubejdu není to vůbec žádnej problém.Dá to jen s věcma co nemusej mít ani tolik na neusmrcený stačí 10-20% - což je jeden šperk.Pak si přehodí věci (pozor,sice skilly naskočí po přehození např ebenek níž - ale jelikož čepel,brnko,strach jsou pasivní skilly - nemá to na to vliv.Vyjma tech utocnejch skillu.


    Njn - trd s tebou musím souhlasit i když se mi nechce - ale máš pravdu.


    EDIT: Jinak kdo chce masit zubejdu bez 100% bonusu na nemrtví a sám,je hodně naivní - tam ten bonus min. 100% je nutnej + další bonusy :-D

  • Ty jsi ale potvora - ale jen v tom dobrým slova smyslu :-D
    Njn - zelený si WPčko dropne z bosíků - pro něj to z koně není až takovej problém kor se strachem kdy jde po něm jen bos + příšery co vyvolává.Na vyšším lvl - může chodit zubejdu není to vůbec žádnej problém.Dá to jen s věcma co nemusej mít ani tolik na neusmrcený stačí 10-20% - což je jeden šperk.Pak si přehodí věci (pozor,sice skilly naskočí po přehození např ebenek níž - ale jelikož čepel,brnko,strach jsou pasivní skilly - nemá to na to vliv.Vyjma tech utocnejch skillu.


    Njn - trd s tebou musím souhlasit i když se mi nechce - ale máš pravdu.


    EDIT: Jinak kdo chce masit zubejdu bez 100% bonusu na nemrtví a sám,je hodně naivní - tam ten bonus min. 100% je nutnej + další bonusy :-D

    tak těch 100 % není potřeba :D:D:pillepalle: to možná tak u šamana nebo u daggera stačí ti jen 60 nebo 40 :D:lol:
    EDIT : nebo možná před pár lety ale těch 100% u aurana nebo u WP tak to nějak přeháníš

  • Píšu solo - jestli to dáš bez zelenejch elíku,mazla,ros a bonusů max teda těch 60% nemrtví - s lvl 75 pak se frajer :-D

  • má jedák +9 prumko nevim

    Tak to jo...no asi nebude mít uplně mizernej :) a asi bude i kapánek načtenej :D takže si myslim, že to i jde bez randálu bonusů :) ale chce to lepší věci...kldyž budu mít řekněme 80% Neu, můžu to běhat s FMS+9 30% a stejně to pokosim jak fík :D

  • No,s WP jít na zubatku sólo je takové...Kamarádka má level 84 a zubatou neuseká,já mám 78 a nepotřebuju ani buff s sebou :) Faktem ale je,že zatímco ona má tak těch 40% na zombíky,tak já se vyžívám v 60-80%,záleží jak kdy.Samotná zubatá jako boss není až tak těžká,rozhodně už to není taková sranda,jako když se kdysi dala odhazovat.Teď už odhazuje jen ona a prakticky po celou tu dobu švihání zůstává nalepená na meč.Ale pokud bych si měl zase kdy volit mezi WP a mentálem,tak WP je prostě WP :) Není to taková zábava jako s ninjou,ale každej si najde svůj vlastní char,který mu něčím vyhovuje a který ho zabaví.Chce to prostě jen hledat a zkoušet.

    Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté


    Náboženství vzniklo tehdy, když první podvodník potkal prvního hlupáka


    Náboženství láme charakter dřív, než se v dětství zformuje, a to učením lží ještě před tím, než je dítě schopné lež rozeznat, odepřením zvyku myslet před tím, než se myslet naučí a vytvořením pokrytce z dítěte dřív než může poznat jiný postoj k životu

    Ayn Rand

  • Naposledy jsem zubatku složil s aurákem 42 co měl asi 30 nemrtvý a nějaký průměrný fms. Zubatka je naprosto průměrný boss, na dnešní dobu spíš podprůměr, nedělejte z toho vědu jak je potřeba 100% nemrtvý a ještě top jedák +9 :-D

  • Naposledy jsem zubatku složil s aurákem 42 co měl asi 30 nemrtvý a nějaký průměrný fms. Zubatka je naprosto průměrný boss, na dnešní dobu spíš podprůměr, nedělejte z toho vědu jak je potřeba 100% nemrtvý a ještě top jedák +9 :-D


    s aurákem 42 co měl asi 30 nemrtvý a nějaký průměrný fms

    V sobotu věž a ukážeš se jak to dáváš s 42 aurákem :stick: těším se na zábavu a pak ti poblahopřeju před nastoupenou jednotkou u věže 42/30/30-36 průměrný se těším :rofl: BEZ ALCHY

    :gamer:

  • Tvl vy tu z toho děláte jak kdyby to byl Jotun a tahali jste ho celýho sami. Je to zubatka, stačí vám 6k kritik DMG a buff. Jestli to někdo potřebuje vidět tak mi na tom dropovi otevřete znova khana a můžem jezdit třeba do zblbnutí, dík za pozornost

  • Vypiš sem veškeré vlastnosti, co by ta postava měla dle tebe mít na to, aby vyjela zubatku, a já se ráda pokusím sehnat obdobného dropa. ;)

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • 42 aura P, mat rubín útok a průmka, khan, pečeť kance a naprosto obyč fms +9 do 40% a pár % nemrtvý (stačí 20-30). Naprosto obyč droper, nepředstavuj si pod tím žádnou bril alchymii a topový věci :-D :-D

  • Jinak se dá samozřejmě DMG vyhnat i 20k na tom lv, ale bohatě vám stačí 6k


  • No je mi líto klepine ale já osobně na žádném ze svých droperů kord takový lvl alchu fakt nevedu.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity