Hrát ten char nebo ten char

  • @Joedo zkus méně vypisovat wikipedie stačí jen pár slov.... jako já třeba přehledně a stručně a trochu té pohody ne psát slohovky na A2 nebo 150 stránkový referáty a slohy jo?
    EDIT : nemusíš na to tolik jít stačí jen 1 věta zkoušej co nejmenší příspěvek ale co nejstručnější

    Edited once, last by itea500 ().

  • Iteo, neber to moc zle, ale ty nejsi nejlepší příklad... (aby to neznělo tak narcisticky, tak já taky ani náhodou :D)


    Ano Joedo, zkus trochu méně poeticky a více "k jádru pudla", líp se to pak čte... Ono když to čtu ve dvě v noci, mám z toho pak noční můry, ve kterých figuruje mentál full INT :D


    Iteo, ty zkus používat gramatiku a PČP trošku víc než jen jako podložku pod svačinu... Takhle mám v hlavě obraz desetiletého dítěte za Tvojí postavou (neber to prosím jako urážku, já tu představu z Tvých příspěvků fakt mám :/)...


    Ostatní se čtou v pohodě :D



    Co se týče tématu - Aura bude mít se sobě prospěšnou konfigurací největší útok, zároveň ale bude dost zranitelná. WP auru útokem nedožene, i kdyby se tisíckrát snažilo... Prostě je to tak nastaveno. Ano, můžeme se bavit o tom, že když bude aura bez kance sekat metin, a přijede tam WP s kancem, lízátkem a alchou... Stejně tak o bonusech v lokacích... Jenže takhle to nefunguje. Vždy se porovnává stejná konfigurace pro obě postavy.


    To neznamená, že některé chary nemůžou mít někdy i výhodu... :)

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Hele nikdo tu nepíše přímo gramaticky správně a nezáleží na člověku jak píše dokonce i učitelé dělají chyby v gramatice XD ale co je v něm jak se chová jaký druh charaktera je jestli je hodný nebo zlý nebo přiměřený záleží CO je v Příspěvku napsaný a jestli ti ten příspěvek pomohl nebo ne :)

  • Quote from Pypina


    Joedo ty nasadíš věci?
    ja vědět tve herní jmeno tak tě šikanuju denně až by jsi tu hru smazala. Ty jsi taková ta podřadná rasa s kterou se nikdo nebaví protože herně stojí za trus a děla jen chytrou. Ale dostkrát se plete protože se možná vyzná do toho lvl 60 a potom nic no. A klidně mi dejte ban za vulgaritu mám to jen kvuli teto 0 (0-nula)


    No k tomu se musím vyjádřit. Další hodnotný komentář zakládající se na všem jen ne pravdě :-)
    Tak,jestli tu je někdo nula nebo ne,je v binárním kodu.S tím bych si tu moc nezahrávala.Jinak,ze hry vím opět víc než si ty dokážeš představit.Dokonece vím jak sprostě píšeš,takže mě tohle ani nepřekvapuje. :-)


    A co kdybychom začali při psaní víc myslet? Oprostili se od toho "já chci,tak to bude".Když něco někdo chce,pak první je vždy slušnost a zdvořilost. A co brání každému si ověřit vaše i moje tvrzení? Chce to začít možná víc myslet než rejpat,ani nevíte o co jde :-) Platí zásada,pokud chceš něco změnit,VŽDY začni u sebe a neházej to na druhý.Zvlášť pokud jim nemůžeš ještě rozumnět.


    A co se týče jednotlivých statistik - nikoho to nenapadlo dávat podobný kombinace.Pak se tu nadává na lykany,jak jsou silní.Že šamany dá každej,vždyť je to hloupost.(U válečníků - nikoliv warů(což značí boj-válku,ne postavu) nikoho nenapadlo korigovat při PVP soubojích jejich magický schopky.Včetně toho,že si jako bonus věci můžeš vzít věci s intoškou - divný co? Nevěříte - pak si to nejdřív zkuste než začnete druhý napadat. Včetně toho,že se o statistikách (přiřazování bodů do statistiky) dotyčný nick nezmínil - proboha začněte myslet.

  • Který magický schopky u wara myslíš, prosím? Průraz nebo snad smršť? :-D


    Jinak ta tvoje dedukce (war = válka, ono se to odvozuje trošku jinak: válečník - warrior - war). Jinak zbytek zase slovní průjem ;-) Zase mi odpověz, ty hlavo :) :)

  • Hele nikdo tu nepíše přímo gramaticky správně a nezáleží na člověku jak píše dokonce i učitelé dělají chyby v gramatice XD ale co je v něm jak se chová jaký druh charaktera je jestli je hodný nebo zlý nebo přiměřený záleží CO je v Příspěvku napsaný a jestli ti ten příspěvek pomohl nebo ne :)


    Neříkám, že nedělají... Jenže zkusil jsi to po sobě někdy taky číst? Je to fakt strašný.
    Samozřejmě záleží na člověku, na jeho charakteru, hodnotách, znalostech, na tom, zda komentář správně cílil.
    Ale představ si, že jsi písař ve středověku, nebo moderní úředník někde v americe, kde je stále trest smrti, a máš napsat zprávu. A jedna jediná čárka může změnit vše.


    Popravit ne propustit.


    Kam tu čárku dáš, když je dotyčný nevinný?
    Ne vždy jsou pravopis a gramatika pro srandu ;)

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • hele :) číst to po sobě nemůžu sem slepej na jedno oko a navíc píšu ze starou rozbitou klávesnicí tak sem tam nějaká ta chybka asi vždy ukáže :D

  • Lidi, serte na gramatiku, zpět k tématu ;) V tomhle oboru tu můžu krásně prohlásit že všichni tu zaostáváme, vč. mě. ;)

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Lidi, serte na gramatiku, zpět k tématu ;) V tomhle oboru tu můžu krásně prohlásit že všichni tu zaostáváme, vč. mě. ;)

    Myslíš jo? :D

  • Na jednu stranu má Joedo fakt pravdu v tom, že je dobrý, když si člověk zkusí sestavit i nějakou takovou kreativnější výbavu (reflektace nebo jiný méně využívaný bonus), na stranu druhou, je fakt zbytečný skládat naprostý blbosti (Mentál full INT).


    S kopáním do gramatiky se vždycky zastavím a řeknu si, že to, že se tu opomíjí forma a vyzdvihuje obsah je to jediné, co nás dělí od chaosu (občas lidi napíšou věci, který jsou na 2-3 červený propisky).

  • @Pypina@Dracone když je příspěvek věcný, přehlédnu i výrazné gramatické chyby. Joedo prakticky v každém příspěvku má nějakou gramatickou hrubku a příspěvky totálně mimo, asi jako počítat, kolik šupin má duha, na to je super lék - prostě příspěvky přejíždím a nečtu. Pomáhá to :P

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Nekde tu psal cendatores a celkem machr na to ze spadnul na 1 kritik
    Wendysis ajo ja myslela ze kazdy zaostava ve hre ne chybami


    A joedo k tobe mam jedinny. Ty jsi mozna tak chytra na foru ale hru snad vubec nechapes kazdopadne jestli te fakt vemou na post gm tak daruji mou postavu hru odinstaluji a uz ji nikdy nezapnu Ale snad se pletu a v teamu nebudes.
    Jinak jak tak zminujes bm tak moc pochybuji ze ty jsi nejake lepsi bm mela. To same vsechny ostatni chary.
    Tobe je zbytecne neco psat protoze ty to na tom tvem 70 lvl nepochopis
    Ale mozna az za nekolik desitek let udelas aspon 100 lvl tak treba pochopis proc wp sura auraka nepreseka a ze i dobrej aurak se vyrovna wp suře v tom kolil vydrzi.

  • Pročítal jsem tohle téma a zajímalo by mě jak se dostanu s lvlem 42 na zubatku. Já myslel, že je tam omezení úrovně.

  • zubatka je od lvl 40

    Věž je od lv 40,na postup do 6 patra už potřebuješ mít alespoň jednu postavu 75lv,který odklikne kováře... :)
    Ke zbytku se vyjadřovat nemá cenu.
    Mentála s INT jsem nezkoušel,vyzkoušel jsem kdysi dávno auráka s INT a aura M1 měla větší útok než kamarád s aurou M3 :) Ale neryl jsem do toho hlouběji,takže klidně kamenujte :)
    Aura má větší DMG než WP,to je prostě klasika,se kterou se nedá nic dělat,šaman může být top postava,ale aura nebo WP se srovnatelnou výbavou ho prostě tumfne.Jinak tuším,že Galathea pochází z Heli a je to jedna z top šamanek co jsem kdy poznal.Škoda,že metin už zabalila.
    Holt je prostě hloupost škatulkovat postavy podle jejich skillů.Můžete mít top PVM BM suru a naopak TOP PvP WP.Všechno tady záleží na výbavě.

    Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté


    Náboženství vzniklo tehdy, když první podvodník potkal prvního hlupáka


    Náboženství láme charakter dřív, než se v dětství zformuje, a to učením lží ještě před tím, než je dítě schopné lež rozeznat, odepřením zvyku myslet před tím, než se myslet naučí a vytvořením pokrytce z dítěte dřív než může poznat jiný postoj k životu

    Ayn Rand