Zablokovanie učtu za nič ?

  • Rikam posli mi kontakt proč mi pises nejaky Radotin cucáku, pošli fb ne? Coapk máš za problém??

    ještě něco fikusi ty fakt nevíš co je to Radotín? :D:D:D:D:lol: vole přestan to hrát nebo se tady z tebe pochčiju :D vlastně si jdu tedka pro kýbl

  • Tebe si pamatuju z Fenixe, byl jsi mega tragéd s dga a vílou, kterou jsi tam žebral, tak ted už to chápu itea :Dd tak od tebe mě nejen ty urazky nic nedelaji ale navic mě bavi :DDD

  • Íťo,ačkoliv s tebou souhlasím,já bych byla k jmenování lidí tady na foru víc opatrnější :-)
    (Můj další hloupej názor blondýnky)


    A jinak koukám všichi spokojení - tak to má biť :-D


    Škoda jen - že ty co se postarali o nápravu stojí stále v pozadí a poděkoval jim tu snad jen 1 člověk. (já bych taky poděkovala,ale tenhle problém jsem neměla,ale přesto díky týme.Jen za ty co to nedokázali napsat,vážíme si vaší práce a jsme rádi že se o nás ještě stále zajímáte a staráte se). :hail:

    Ty jsi asi kapitola sama o sobě, že? Jak ty můžeš vědět, že mu poděkoval jenom jeden člověk, když jak jsi už psala, se bany řeší přes TICKET? Z toho logicky vyplívá, že většina lidí (tedy aspoň já) jsem velice štědře poděkovala, ale to by chtělo taky trošku myslet, no jo.

  • Když už se to natáhlo na fórum, tak bych čekal i poděkování tady, jinak co se týče ticketů, tak já za ně nikdy neděkuju, nikoliv ze zášti, ale kvůli tomu, že jim nechci brát čas na nějaké ty užitečné tickety. Rád poděkuju, když je potkam/ tady na fóru, ale do ticketů bych to nehrnul.

  • Když už se to natáhlo na fórum, tak bych čekal i poděkování tady, jinak co se týče ticketů, tak já za ně nikdy neděkuju, nikoliv ze zášti, ale kvůli tomu, že jim nechci brát čas na nějaké ty užitečné tickety. Rád poděkuju, když je potkam/ tady na fóru, ale do ticketů bych to nehrnul.

    Jasný, to je pak čistě každého věc, jen říkám, že to Joedo psát nemusela, když o tom třeba vůbec ani neví :)