Zablokovanie učtu za nič ?

  • Ne, a to som poslal hned ticket jak som dostal ban :)

  • Neodepsali a taky jsem to posílala hned, co dali ban. Myslím, že toho teď mají na řešení hodně, takže tak či tak event pro nás skončil, což mi je jedno, jen chci zpět své účty..

  • Ty jsi ubožák, asi Ani Nevis evidentně, co znamená kontakt

    hej ty fikusi.... on ti sem rovnou napíše adresu to myslim že je asi kontakt na co potřebuješ FB ? :D:D a myslim že je ti tak pod 11 když napíšeš jswm a Navim :lol::phatgrin::phatgrin: a když už seš nadrženej na tom jeho Kontaktu tak přijed k němu ne ?

    Edited once, last by itea500 ().

  • mne ne a jako aj dufam ze nebezi cas na mazloch pretoze :-/ pretoze mam ve skladu razadora ktoreho nechavam stat 300 dni a uz tam mal skoro 150dni to by ma vazne nastvalo :-/

  • mne ne a jako aj dufam ze nebezi cas na mazloch pretoze :-/ pretoze mam ve skladu razadora ktoreho nechavam stat 300 dni a uz tam mal skoro 150dni to by ma vazne nastvalo :-/

    Vy tu řešíte pořád čas a takové věci, ale fakt.. myslíš si, že nám ty účty vůbec vrátí?

  • Vy tu řešíte pořád čas a takové věci, ale fakt.. myslíš si, že nám ty účty vůbec vrátí?

    No tak - Morf post 101 + další dva komenty od něj - krásně to vysvětlil.Zkuste si to opakovaně přečíst.Je v tom víc než na první pohled vypadá :-D


    Ale vrátí - jsem o tom přesvědčena - jen .... se mi zdá že bany téměř u všech vyjma 1 člověka co se ozval - jsou oprávněné :-D


    A je v tom úmysl - ban je trest - a jak potrestat aby jste si to pamatovali? Že podvádět a jiné prohřešky se dělat nemají? No dát bany při eventech - pak si to všichni budete pamatovat - takže můj postoj je,účty vám většině vrátí - ale až po eventu :-D


    A jinak - uvědomujete si - krámky tam jsou i 24 hod denně - a ban nedostanou? Divný ne - sakra přemýšlejte a nebudte mnou - blondýnou :-D


    A za druhý všichni jste mimo VOP - bany se tu na foru neřeší a nikdy se neřešily - je to mimo pravidla fora - páč je to osobní - každého z nás je to soukromá věc (intimní - chte-li).


    Uvědomujete si to vůbec co jsem teď psala? :-D

  • Vyjádřili se k tomu na polském fóru, chyba je ve skriptu a zajímavé, že to postihlo i několik Němců, nemyslíš? Já žádné hacky neměla, hraju už nějaký ten čas sólo a nejsem tak pitomá, abych jakýmsi způsobem podváděla, ještě k tomu na postavách, kde mám všechny věci, ne? Proboha, měla jsem čas, tak jsem se věnovala eventu, který mě opravdu bavil, tudíž jsem i ráda rybařila :) Nemám zapotřebí podvádět, spíš by mě naštvalo, kdyby nám ty účty nevrátili. To se člověk honí 3 roky za čím vlastně? Aby pak dostal ban úplně neprávem? Ale no tak..

  • Ano bany sa tu mozna neriesia pokaj to dostane jedinec ale sam GM napisal na IRC ze ktomu bude vyjadreni aj tu na foru toto neni ban jednotlivce ale tisice ludi toto je CHYBA nic viac .a ci si myslim ze vratia ? nad inu moznostu ani neuvazujem !!! po 9 rokoch hrania dostat na hlavny ucet LV 120 trest za neco co si neurobil je dost hnus no ale zato moze system nikdo iny . teda mozna jo ked dali takyto event tak to mali prenastavit kompetentny ludia ale teras uz je to jedno VYRIESI SA TO !!!a dufam ze cim skor

  • Konečně nějaká zábava - čmuch čmuch - jéé venku je krásně :-D


    Asi půjdou na houby - to ne - spíš bych šla hledat banány ... jo jo banány - moc dobrý :-D


    Jako vážně legrace - já já já - uvědomujete si - že hra má nějakejch 5 tisíc možná víc účtů? Že i já sem mezi váma a že v tu dobu jsem tam byla s váma.Že některé z vás znám i ze hry.vím jak se chováte,že podvádíte? Fakt sranda :-D Tohle číst.To co píšou poláci - je hezké a jak to souvisí tady s náma? Nijak - irelevantní - stejně jako u nich je nějak program nastaven pak i u nás.Nejde to srovnávat.



    Ano bany sa tu mozna neriesia pokaj to dostane jedinec ale sam GM napisal na IRC ze ktomu bude vyjadreni aj tu na foru toto neni ban jednotlivce ale tisice ludi toto je CHYBA nic viac .a ci si myslim ze vratia ? nad inu moznostu ani neuvazujem !!! po 9 rokoch hrania dostat na hlavny ucet LV 120 trest za neco co si neurobil je dost hnus no ale zato moze system nikdo iny . teda mozna jo ked dali takyto event tak to mali prenastavit kompetentny ludia ale teras uz je to jedno VYRIESI SA TO !!!a dufam ze cim skor

    zklamu tě,GM aspoň za mě,je především člověk,může dělat chyby jako já nebo ty.Ale také může mít svůj osobní názor.Dopřejme mu to. :-D


    Chyba ano - omyl ne.Chyba je ta že prostě NEJDE stát v kuse 15 hodin na stejným místě,pokud nepodvádíš.Je to nesmysl.Stejně jako celý tohle vlákno.Dál,mnozí obtěžujete jiný hráče tím,že je mydlíte u vody - třeba tam s náma stojí GMko a hlídá to.Event - RYBY - je o rybaření a vy jim v tom bráníte.Skripta v tom nemaj co dělat.A co se týče programování opět tam chyba nebude-zvláštní,že se tu převážně ozývají lidé,které ze hry znám a rozhodně se o nich nedá říct že vše je košér. :-D


    A fakt,navrhuji - přestante tu řešit tohle téma,nebo se tu časem objeví diskuze o neoprávněných banech zde na foru - myslím si,že moje komentáře stejně jako vaše,jsou postihovatelné,především v této sekci a také kvůli Hoax - kde se tu řeší něco co se tu správně nemá vůbec řešit.Já z toho mám ted osobně legraci,vím že budu potrestána.Za své komentáře tady.Ale nehodlám časem zakládat vlákno - forum - neopravněný ban.A co vy? :-D

  • Že to nejde? Proč by to proboha nešlo? :D Já tam sice nebyla 15 hodin, ale dost dlouho na to, abych si nalovila nějaké ty truhly, pak jsem si šla i do města na nějakou dobu, abych si urovnala inventáře, Metin jsem pak i vypla, když jsem šla na oběd a i přesto mě to postihlo. Fishbot jsem neměla, takže ano, je to neoprávněný ban.

  • jako poviem to asi tak bolo tam tolko ludi ze pisal kazdy aj ja a v kuse a este som dotoho spamoval s predajom veci takze vidim Joedo ze ani nemas paru otom jak to bolo dalej som to ani necital lebo si ma dostala hned stu 2 vetu jako bola si tam ? nebola si myslim lebo by si toto nepisala a bolo jasne pisane ze to bolo udelene systemom nie GM takze system bol zle nastaveny na tento event




















    UCET ODBLOKOVANY DAKUJEM VSETKY CO SA NATOM PODIELALI :)

    Edited once, last by BOODman ().

  • Reakce na post 115 - no pro mě naprosto irelevantní koment.Mě to nepiš :-D


    Takže jsme se dostali konečně k tomu správnému - a poslal jsi ticket? Pokud ano,pak zde opravdu není místo pro další komentáře :-D


    A moderátorům se omlouvám,za neoprávněné moderování,a to ve svých 3 příspěvcích.Jsem si toho vědoma.A také žádám o své nejpřísnější potrestání jako příklad toho,co se zde dělat nemá a také z toho,že účinkuji ve vlákně,kde se nediskutuje nýbrž se tu mnozí snaží o spam a Hoax.


    Děkuji za pochopení a za 7 denní ban,který je dost možný,že dostanu.Rozhodně vám za to předem děkuji (myslím to ted upřímně a vážně),kde opět si uvědomuji,že toto může být posuzováno jako "rada" co dělat - což je opět proti pravidlům.Vím to a chci na pranýř - jako příklad pro všechny - je to užitečné pro všechny budoucí komentáře.


    (Navíc vím,že postih přijde později,až se to tu bude procházet)


    -Joe-


    :-)

  • odblokováno globálně..a pak že to nejde..a ty joedo se jdi někam zahrabat s těma tvejma kecama furt :)

  • odblokováno globálně..a pak že to nejde..a ty joedo se jdi někam zahrabat s těma tvejma kecama furt :)

    Kde to píšou?

  • to nevím ..ale můj ticket si ani nepřečetli a oba účtu jsou odblokovány :)

  • Podle mě projíždějí učty ... Tak jsem zvědav. ale rád bych aby odpověděli na ticket

  • Tak jednu postavu mi odblokovali, tak ještě dvě :)