Zablokovanie učtu za nič ?

  • Ahojte, jen bych přihodil názor na věčnou otázku PROČ/ZA CO? :D GG vyhodnocuje jako hackera každýho kdo je v jedný činosti - rybaření, kopání,mobaření na jednom a tom samym místě aktivní příliš dlouho, jelikož, čistě mezi náma, nikdo normální třeba u rybaření nebude sedět řekněme 15 hodin v kuse :D takže je automatický podezřejní na hack, vyhodnocení jako hack, a banán je na světě. Další věcí je, že v pc máte něco, co GG při kontrole SW vyhodnotí jako pro metin nepovlený software a plesk ho, konečná. Takže moje rada zní, chcete hrát online? nebo jakýkoliv hry? hrajte poctivě. GG totiž banánuje i za hacky který najde a jsou pro jiný hry, semtam to má prostě stejnej zdrojovej kód. A pokud OPRAVDU nic takovýho nepoužíváte...jednoduchá rada na závěr, vždy se prostě po třeba 2 nebo 3 hodinkách odhlašte a znovu přihlašte, doběhněte si do města, k rybářovi prostě nějaká aktivita, pak budete v cajku. Já včera lovil 4 hodinky (i v těch 16.20) a banána jsem nedostal, za 1. relativně krátká doba - hack by fungoval daleko dýl a za 2. do dědiny pro plátno, k rybářovi pro náčiní, odnést věci do skladu, prostě aktivita, pohyb postavy, a ne jen buhví kolik hodin stání na jednom fleku a hodit,vytáhnout,hodit, vytáhnou....
    Vám co jste dostali flastr opravdu neoprávněně přeju aby se to rychle vyřešilo a účty jste dostali zpět...vám co jste šmejdi a fixlujete, nic jinýho jste si ani nezasloužili ubožáci.

  • Ahojte, jen bych přihodil názor na věčnou otázku PROČ/ZA CO? :D GG vyhodnocuje jako hackera každýho kdo je v jedný činosti - rybaření, kopání,mobaření na jednom a tom samym místě aktivní příliš dlouho, jelikož, čistě mezi náma, nikdo normální třeba u rybaření nebude sedět řekněme 15 hodin v kuse :D takže je automatický podezřejní na hack, vyhodnocení jako hack, a banán je na světě. Další věcí je, že v pc máte něco, co GG při kontrole SW vyhodnotí jako pro metin nepovlený software a plesk ho, konečná. Takže moje rada zní, chcete hrát online? nebo jakýkoliv hry? hrajte poctivě. GG totiž banánuje i za hacky který najde a jsou pro jiný hry, semtam to má prostě stejnej zdrojovej kód. A pokud OPRAVDU nic takovýho nepoužíváte...jednoduchá rada na závěr, vždy se prostě po třeba 2 nebo 3 hodinkách odhlašte a znovu přihlašte, doběhněte si do města, k rybářovi prostě nějaká aktivita, pak budete v cajku. Já včera lovil 4 hodinky (i v těch 16.20) a banána jsem nedostal, za 1. relativně krátká doba - hack by fungoval daleko dýl a za 2. do dědiny pro plátno, k rybářovi pro náčiní, odnést věci do skladu, prostě aktivita, pohyb postavy, a ne jen buhví kolik hodin stání na jednom fleku a hodit,vytáhnout,hodit, vytáhnou....
    Vám co jste dostali flastr opravdu neoprávněně přeju aby se to rychle vyřešilo a účty jste dostali zpět...vám co jste šmejdi a fixlujete, nic jinýho jste si ani nezasloužili ubožáci.

    pěkně napsané a máš i pravdu :):thumbsup:

  • Ahojte, jen bych přihodil názor na věčnou otázku PROČ/ZA CO? :D GG vyhodnocuje jako hackera každýho kdo je v jedný činosti - rybaření, kopání,mobaření na jednom a tom samym místě aktivní příliš dlouho, jelikož, čistě mezi náma, nikdo normální třeba u rybaření nebude sedět řekněme 15 hodin v kuse :D takže je automatický podezřejní na hack, vyhodnocení jako hack, a banán je na světě. Další věcí je, že v pc máte něco, co GG při kontrole SW vyhodnotí jako pro metin nepovlený software a plesk ho, konečná. Takže moje rada zní, chcete hrát online? nebo jakýkoliv hry? hrajte poctivě. GG totiž banánuje i za hacky který najde a jsou pro jiný hry, semtam to má prostě stejnej zdrojovej kód. A pokud OPRAVDU nic takovýho nepoužíváte...jednoduchá rada na závěr, vždy se prostě po třeba 2 nebo 3 hodinkách odhlašte a znovu přihlašte, doběhněte si do města, k rybářovi prostě nějaká aktivita, pak budete v cajku. Já včera lovil 4 hodinky (i v těch 16.20) a banána jsem nedostal, za 1. relativně krátká doba - hack by fungoval daleko dýl a za 2. do dědiny pro plátno, k rybářovi pro náčiní, odnést věci do skladu, prostě aktivita, pohyb postavy, a ne jen buhví kolik hodin stání na jednom fleku a hodit,vytáhnout,hodit, vytáhnou....
    Vám co jste dostali flastr opravdu neoprávněně přeju aby se to rychle vyřešilo a účty jste dostali zpět...vám co jste šmejdi a fixlujete, nic jinýho jste si ani nezasloužili ubožáci.

    No jasný, chápu, ale abych řekla pravdu, mě by v žádném případě nenapadlo, že by mi blokli účty za to, že jsem využila eventu a rybařila. Jednalo se o rybářský event, takže musí být každému jasný, že rybařit bude dost lidí. A na polském fóru psali, že dnes by měl být ten skript odstraněn a do té doby, ať každý zkusí omezit rybaření. Tak ale.. to nás mohli varovat rovnou před eventem.

  • Prosimte co to meleš, to chces říct. Že si za to můžeme sami? Jako jses asi vadnej nebo nevim co je divnyho že clovek rybari 15 hodin kdyz ma čas a je za to dost dobrych věci já rybaril 18 hodin a hacker nejsem tak mi tu nevykladej hovadiny laskavě

  • Kdyby si dostal ban taky a nic si neprovedl tak tady taky brečíš tak nedelej zase chytryho ty vo*e takovy fakt zbožňuju

  • varovat a k čemu by to bylo?? Na modrém obchodním place bylo x krámků už večer plnejch truhel zlatých rybek na 2-3 použití těm měli bloknout učty protože aby pár hodin po začátku akce měl až 3 stánky jen s truhlama ze skládaček je dost podezřelé !!

  • No jasný, chápu, ale abych řekla pravdu, mě by v žádném případě nenapadlo, že by mi blokli účty za to, že jsem využila eventu a rybařila. Jednalo se o rybářský event, takže musí být každému jasný, že rybařit bude dost lidí. A na polském fóru psali, že dnes by měl být ten skript odstraněn a do té doby, ať každý zkusí omezit rybaření. Tak ale.. to nás mohli varovat rovnou před eventem.

    Jako promiň, ale jak jsem psal, kdo normální by u takovýhle činosti seděl třeba těch 15 hodin? proč by měli upozorňovat? předpokládá se, že lidi co to hrajou maj mozek a rozum (to že ve většině případech je realita jiná o tom se bavit nemusíme :D ) a tak neni za potřebí jim dávat jakýsi upozornění !vážení hráč, pokud budete rybařit - pouze příklad to rybaření, je nejaktuálnější - dýl jak 5 hodin v kuse budem rozdávat bany! Jako něco takovýho by jsi si představovala? to myslíš vážně? copak jsi malý nesvérpávný děcko aby ti každej musel něco řikat jak máš dělat? snad máš svou hlavu a aspoň trochu rozumu na to, aby jsi u toho nedřepěla nonstop celej den :D:)
    Ale je dost možný, že to banovalo jen varovně, právě takový tragedy co u toho dřepěj nonstop a po údržbě nebo po 24hodinách tzn dnes v 16:20 (podle toho jak jste tu všichni ten čas předhazovali) vám ty účty zas pustěj. Jakože takový vztyčený ukazovák !Nedřep u toho tak dlouho! Holt někdo vás vy smráďata od pc dostat musí, když na to vaši rodiče kašlou :D


    FikusCZ no, když už bych dostal ban tak bych to řešil na ticketu a ne tady ty trumbero :D A ano, svým způsobem si za to můžete sami - nemyšleno zle, teda až na tebe :D

  • Jako promiň, ale jak jsem psal, kdo normální by u takovýhle činosti seděl třeba těch 15 hodin? proč by měli upozorňovat? předpokládá se, že lidi co to hrajou maj mozek a rozum (to že ve většině případech je realita jiná o tom se bavit nemusíme :D ) a tak neni za potřebí jim dávat jakýsi upozornění !vážení hráč, pokud budete rybařit - pouze příklad to rybaření, je nejaktuálnější - dýl jak 5 hodin v kuse budem rozdávat bany! Jako něco takovýho by jsi si představovala? to myslíš vážně? copak jsi malý nesvérpávný děcko aby ti každej musel něco řikat jak máš dělat? snad máš svou hlavu a aspoň trochu rozumu na to, aby jsi u toho nedřepěla nonstop celej den :D:) Ale je dost možný, že to banovalo jen varovně, právě takový tragedy co u toho dřepěj nonstop a po údržbě nebo po 24hodinách tzn dnes v 16:20 (podle toho jak jste tu všichni ten čas předhazovali) vám ty účty zas pustěj. Jakože takový vztyčený ukazovák !Nedřep u toho tak dlouho! Holt někdo vás vy smráďata od pc dostat musí, když na to vaši rodiče kašlou :D


    FikusCZ no, když už bych dostal ban tak bych to řešil na ticketu a ne tady ty trumbero :D A ano, svým způsobem si za to můžete sami - nemyšleno zle, teda až na tebe :D

    Jako promiň, ale nemusíš hned nadávat do děcka. Je event a při eventech hodně lidí tráví na Metinu x hodin, ok, znám lidi, co tam jsou celé dny i v době, kdy eventy nejsou, ale to už je jiná. Tu jde spíš o to, že člověk si snaží užít event v době, kdy má volno, a co za to má? Blokaci účtu to jako vážně? A ano, měli nás varovat, když už psali ohledně toho skriptu a ať omezíme rybaření. Kdyby tohle včera nepsali, nic neřeknu, ale varovat až po tom, co nekolik z nás dostane NEPRÁVEM blokaci, ok. A ne, za tohle si opravdu nemůžeme sami.

  • navic kdyz si ban nedostal tak nevim, co se vubec seres do tyhle diskuze prosimtě tvoje prispevky nikomu nepomuzou a jestli si jen postpubertální dite, co sem chodi akorat vsem hmout žluci tak raději nikdy nevychazej z domu :)

    Mě spíš dostává, jak říká, že u toho trčíme celý den, heh :D Já osobně na Metinu netrávím takový čas, jak dříve, tenhle týden jsem tam byla jen dvakrát a to právě kvůli eventu, ale on asi ví víc no.

  • I kdybych u toho sedel 30 hodin v kuse tobe je do tohho leda hovno a nemás co mluvit

    Však Mě je to jedno :D Ty jsi dostal banána za to že u toho dřepíš jak trotl celej den, ne Já :D
    si u toho klidně dřep dál nonstop :D
    Víš ty jelimánku co vůbec znamená "postpubertální" ? :D

    Jako promiň, ale nemusíš hned nadávat do děcka. Je event a při eventech hodně lidí tráví na Metinu x hodin, ok, znám lidi, co tam jsou celé dny i v době, kdy eventy nejsou, ale to už je jiná. Tu jde spíš o to, že člověk si snaží užít event v době, kdy má volno, a co za to má? Blokaci účtu to jako vážně? A ano, měli nás varovat, když už psali ohledně toho skriptu a ať omezíme rybaření. Kdyby tohle včera nepsali, nic neřeknu, ale varovat až po tom, co nekolik z nás dostane NEPRÁVEM blokaci, ok. A ne, za tohle si opravdu nemůžeme sami.

    Však nenadávám :) nesmíš si hned vše brát osobně :) se vztahovačnejma a urážlivejma lidma je fakt těžký pořízení :D
    Event si můžeš užít i když budeš hrát jen párhodin a ne u toho vysedávat nonstop :) já hraju 3 - 4 hodinky denně a eventu si užívám naplno :) Tak nevim teda kde bude ta chyba :D
    No já nic netvrdim, on to byl jen názor, proč jste ty banány mohli dostat :) ale jelikož jste se vy dva hned začli urážet, tak na tom asi něco bude :D

  • Však Mě je to jedno :D Ty jsi dostal banána za to že u toho dřepíš jak trotl celej den, ne Já :D si u toho klidně dřep dál nonstop :D



    Však nenadávám :) nesmíš si hned vše brát osobně :) se vztahovačnejma a urážlivejma lidma je fakt těžký pořízení :D Event si můžeš užít i když budeš hrát jen párhodin a ne u toho vysedávat nonstop :) já hraju 3 - 4 hodinky denně a eventu si užívám naplno :) Tak nevim teda kde bude ta chyba :D

    Tak já měla volný jenom jeden den, tak jsem se eventu chtěla věnovat naplno, když mám jednou ten čas :) No nic, neuděláme s tím nic, chce to asi jenom trpělivost.

  • Tak já měla volný jenom jeden den, tak jsem se eventu chtěla věnovat naplno, když mám jednou ten čas :) No nic, neuděláme s tím nic, chce to asi jenom trpělivost.

    Když byl ban neoprávněnej, tak snad ti účet brzy pustí :)


    FikusCZ Že ty jsi si zapoměl zobnout svoje pilule na hlavu? :D No, o tom jestli chodíš do práce mám nutkání pochybovat, vzhledem k vyjařování bych tě typoval spíš na smrada školou povinnýho co dostávasl málo po tlamě a trpí zanedbanou výchovou a nezájmem rodičů :D
    Jestli do týhle hry dáváš reál, no, je dost diskutabilní jak moc je to rozumný :D

  • Víš co milánku, pošli mi na sebe kontakt jakýkoli a můžeme se o tom bavit s kartama na stole, ne že tady budeš dělat ramena někde kde ani nevidim tvuj oblicej rad ti to.klidne vysvetlim i v realu jestli máš zájem, tak schvalne posilej :)

  • Víš co milánku, pošli mi na sebe kontakt jakýkoli a můžeme se o tom bavit s kartama na stole, ne že tady budeš dělat ramena někde kde ani nevidim tvuj oblicej rad ti to.klidne vysvetlim i v realu jestli máš zájem, tak schvalne posilej

    Praha Radotín. Až tu budeš napiš mi sem a sejdem se na vlakovym nádraží :)



    Omlouvám se za OT.

  • Rikam posli mi kontakt proč mi pises nejaky Radotin cucáku, pošli fb ne? Coapk máš za problém??

  • Navim jswm v práci narozdil od ditete co ma prazdniny, takže mi posli kontakt a tam se domluvime kde a kdy ;)

  • Rikam posli mi kontakt proč mi pises nejaky Radotin cucáku, pošli fb ne? Coapk máš za problém??

    Radotín je kontakt na mě, chtěl jsi jakejkoliv, dostal jsi ho :) . Že se ti to nelíbí, to je tvuj boj. Jak jsem psal, chceš mi něco vysvětlit a ukázat jakej jsi tvrďák tak fajn, až tu budeš napiš.
    Dál buď tak laskavej a piš mi případně do PM, nerad bych byl banovanej za OT.

  • Ty jsi ubožák, asi Ani Nevis evidentně, co znamená kontakt

  • Ty jsi ubožák, asi Ani Nevis evidentně, co znamená kontakt

    Ubožák jsi ty...chceš FB aby jsi věděl co jsem zač...jak vypadám...o kontakt ti nejde..Kontakt jsi dostal, nic víc nedostaneš ty tydýte :D když už chceš dělat machgra, dělej ho v reálu. Máš šanci. Tim tuhkle naší soukromou debatu tady končim. dál můžeš psát PM. na další tvoje výlevy mířený na mou maličkost, který napíšeš sem, nebudu reagovat.