Aktualizace 17. 3.

  • Omezí počet kanálů, aby vylepšili herní zážitek :-D Tak doufám, že budou nově kanály třeba jen 2, ať hráči nenajdou žádný Metiny a žádný Bosse a konečně si užijou ten nadupanej zážitek, jak příspěvek slibuje :D

  • Jako ono na Mithgardu by to asi tak hrozný nebylo... Jako vadilo by mi to, to jo, ale přežít by to šlo. Ale jestli dají na Fenix méně ch, tak nevím teda.. :D Ale je pravda, že na Fenixu už nehraju, takže nevím, jak to tam momentálně vypadá. :)

  • Ahoj,pokud můžu,vezmu to z dvou pohledů zaujatý (můj) nezaujatý (racionální i když konfliktní) :


    Takže z mého hlediska,absolutní zklamání - když bych měla předeslat to co se tady lidé snaží,v návrzích zlepšit a zpříjemnit,pak přide takováhle "Jobovka".Ono zřejmě nestačí,že je tu při eventech spousty hackerů na všech ch.Ono se to ještě sníží aby to bylo více náročné pro ty,co nepodvádí.Co se týče snížení ch tahle hra na svém začátku existovala se 4 ch.
    A nedařilo stejně potlačit veškerý podvodníky.Teď,kdy každý hrabe tu bude ještě více zla a emocí,lidi se proti sobě začnou navzájem štvát.Rovnoměrné vytížení? Tak fakt nechápu.Určitě na ch 1 v Jinno se nic nezmění.Bude neustále zalagovanej - je to nepsaný obchodní ch.A jestli si někdo myslí,že lidé budou více vytěžovat ch1 - omyl.Zřejmě jsme již dlouho neviděli že ch busy.Nedej bože,nás to ani na dotyčný ch nepřihlásí jelikož bude přetíženej.Ale tohle tu už bylo.A jak je vidět minulost se vrací.


    A teď nezaujatý názor - méně ch - lépe se to hlídá.Další věcí je,přibude emocí,ubude hráčů.Proč krmit 6 ch,když hra vystačí se 4? Ať se ve hře pozabíjí když se nedokáží mezi sebou sami dohodnout,no a co?A co Item shop - ještě větší využití - protože bez něj si hru už málo kdo užije.A jestli přijde výmluva,že chtejí vytvořit obchodní ch.,opravdu mě to rozesměje.Bude obchodní ch,ale lidi nebudou mít co prodávat.Navíc,já si spolupráci představuji jinak,ne do ní lidi nutit --- :-) Ale třeba se plánuje i placený úsek,za tu práci zodpovědných,to bych pak klidně ty 2 ch oželela.Protože pak si myslím že by bylo hodně rychle po hackerech a hra by začala být hrou.A to v mnoha ohledech i funkční.


    Závěrem - bohužel - my si server neplatíme,neplatíme si ani registračku,nic.Tzn kdyby fungoval pouze 1 ch pro všechny nakonec nám stejně nic jinýho nezbude než zatnout zuby a buď hrát dál nebo s tím praštit.A nebo se společně dohodnout (ne jen členové ve stejné říši - kašlat na to co co příběh) a začít hru hrát po svém s přáteli ..........


    Edit: A ještě něco,mě by třeba zajímalo co na to kolegové z německa?Nám se tu vyply servery,teď se chtejí ubrat ch - a co u nich? Je to také rovnoměrně rozvržené? Co myslíte? :-D
    A druhý dotaz,osobně by mě zajímalo,kde se berou ty statisky že ch nejsou vyváženy - to jako se máme rozdělit do týmů a zabrat si ch nebo já nevím co je tím myšleno.
    Další věc je počet lidí hrající hru,z čeho se asi tak vycházi? Z logů serverů? Dle IP adres? Nikde do ted není ani info kolik lidí hraje (je zaregistrováno) ve hře.A kolik z nich je aktivních a kolik z nich je hackerů?
    Pokud nezmizí hackeři,pak slovo o rovnoměrnosti "návštěv" jednotlivých ch jsou ale opravdu hodně mimo !


    Edit:Konstatování s otázkou: Copak jsme my,česká herní komunita nějací pokusní králíci? :dash:

    Edited 5 times, last by Joedo ().

  • Celý problém je s přeplněním CH1, protože na něm jsou stovky stánků, jinak jsou kanály určitě rozložené celkem rovnoměrně. Už dávno jsem navrhoval zavést jednu obchodní mapu na CH0, kde by byly jenom stánky a to ze všech království a bylo by tam zakázáno útočit a na ostatní CH by se lidé rozdělili rovnoměrně sami. Za mě kanály neomezovat.

    TomasTrutnov
    Fenix, Chunjo, Šaman, dračí moc 82 Lvl , Cech: SubLimis
    Řev draků P, Požehnání P, Střílení na draky P, Pomoc draka P, Zrcadlit 10, Létající talisman 1
    Ochrana před voláním blesku 5, Zesílení střílení na draky 0
    Jazyky: M M
    Kůň: 21 lvl, volání 100%, schopnosti: M1 M1 M1
    Proměna: P
    Vedení: G1
    Těžba: P
    Kombo: 2

  • Nenašel jsem nic, co by mě v updatu nějak oslnilo... skládačky, který dopadnou jako Karty příšer, nová herní měna o jejíž budoucnosti dost pochybuju a rozšíření IS. Nic z toho neodsuzuju, ale... odsuzuju to všechno, jde to do háje.


    Omezení počtu ch je ďábelskej nápad, kterej stejně nic nevyřeší... proč se lidi někde shlukujou? No asi proto, že se jim vyplatí, že jsou tam ve velkom počtu ne? :D Tak jich tam prostě bude hodně a basta. Nejlíp si zahraješ na prázdným ch a nejlíp obchoduješ na plným ch. Takže ubude místo pro hraní a místo pro obchod nezmizí, dokud z šesti ch neudělaj 5, 4, 3, 2 a teprve až bude jedno ch, tak budou pěkně rovnoměrně vytížený :D

  • Achjo, oni nás sloučí člověk je rád že má 6 ch protože je dost lidí a po roce nebo po dvou přijdou že se jim ty ch nevyplatí a že je sníží. Stejně na to má vlil spuštění nového serveru což absolutně nechápu, páč to byla hloupost a zbytečnost, ale budiž. Ostatní novinky mi jsou tak nějak více méně jedno ale snížení těch Chček se mi nelíbí a docela mě to štve pokud vážně stáhnou ch z Fenixu

  • a prej mi všichni navrhujem kraviny a CO JE JAKO TOHLE ? Jako :D já vám tu pořád píšu HRA UPADÁ čim dál víc :D a vy to nedokážete zastavit ? myslíte že to prostě nějaký ty změny Ch že to zastaví ? proč MY navrhujem věci protože by se nám hodili !! a taky protože by dali hru zpět hraju už od začátku metinu a všude spokojený lidi hráču jak nas..... ted ???? skoro všude prázdno není to už jako dřív snad to aspon naši admini pochopí.....

  • @itea500


    Jsem to asi hodinu zpět nadávala Fufathovi, že se na to vyseru už i já. Absolutně se nebere zřetel na to, co hráči navrhují, ať jsou nápady sebevíc dobré a raději vymyslí obdobnou píčovinu.

    Ach jo - no víš,jak to napsat abych tím nikoho nepobouřila.Prostě někdy si dělám srandu když mi zrovna do smíchu není .....


    Ale jo,já sice moc nenadávám,akorát ze svých "blonďatých" zkušeností vím,kam to směřuje.Jsou pouze 2 cesty.


    Tu první jsi sama ve svém komentu uvedla.
    Ta druhá je zpoplatnění serveru.(Částečné - ne registr,ne začátečník.Ale pokud se budeš chtít dál rozvíjet,zaplať).Tzn.možná se blíží přídavky za peníze :-) (Lokace bez hackerů - něco jako SD2 - akorát s tím,že úsek oblast hry - vstup - si předplatíš.Něco jako kasemata.Prostě dropíš,příšery sou agresivní auto jdou po tobě,ale nikdo jiný než ty tam s tebou nebude).Co já vím.Ráda bych se pletla ....


    Mimochodem,já si myslím,že návrh co jsi ty vytvořila není zbytečný.Bohužel patří GF a oni s tím naloží třeba tak,že ten celej koncept přenesou jinam - do jiné hry.


    Já už mám hroší kůži.Odolnost proti všemu.Měla jsem dost dobrej tréning tady no :-) Takže se neuraž,ale hra je hra.Především má bavit lidi,měli by jsme se i smát a tak podobně.Né bejt naštvaný když vlastník dělá holínky do kterejch teče.Kašli na to,jsme tu my a ty a forum,Fufath a mnozí další - bez nich by mě tahle hra nebavila. Dík že tu jste a držíme při sobě.


    A k tématu,beru to sportovně,jen čekám kdy se to co psal darcoone oběví i v německu.Pořád nic,nebo tam neumím hledat no.A navíc,právě že během týdne si hodlám vytvořit prcka tak do úrovně 21 časem načtu jedno Pčko a začnu ukazovat smysl smazání 2-4 ch na fenixu.Určitě to bude děsná řachanda.A neboj tobě ve hře pomůžu.Mimo pana Klepíka protože je postavou větší než já. Takže to dobré bude v tom,že se snad najdou lidi,co začnou víc držet při sobě.Uvidíme - osobně to když jsem psala kdysi těm zasvěceným a spousty lidí mě za to osočovalo,já tím myslela něco jinýho - třeba zkušenost s jinýma aplikacema a úskalíma které číhají na každém kroku.Prostě tušení no - sem pošuk :-D


    Edit: Iteo,ne ne,kdepak - kdyby jsi se ve hře víc rozhlížel a občas juknul i bokem,třeba myslím že včera ti u nohou leželo pár předmětů - někdo je házel bokem ... Je to jenom o nás o lidech ....

  • Ahoj.


    Taky bych chtěl vědět který d...l tohle vymyslel.
    Zjistit vytížení kanálů ?? Tak ,že je odeberete ?? Tak to musel být ten člověk, který to navrhl, dovezený z blázince a čerstvě.
    Všechny naženete na CH 1-2, kde většinou jsou všichni a my kteří mají tuto hru jako relax po práci a chtějí sem tam najít nějaký ten kámen, a v klidu si nadropit co potřebují, se teď budou SRÁT s děckama, které jim do všeho polezou ?


    Toto prostě nedává smysl.


    GF nejsou schopni se vypořádat s různými podvodníky, postavy které jsou nahlášené zhruba 2 týdny si vesele postávají na námku a jako zázrakem přibývají, server má každou chvíli špatnou odezvu a nejsou schopni hru zkvalitnit graficky natož ji upravit, aby nekolidovala s jinými programy.


    Vymýšlejí různé ulehčení pro nové postavy a tím i nové hráče a my staří pardálové kteří tu hrají X let, jsme si museli vše odsekat a nikdo nám nedal nic zadarmo.


    NIKDY mě nikdo neexpil a nebude, všechny lvl sám a hru hraji pro radost a pokec, ale bohužel mi tuto radost ubíráte takovýmito zásahy do hry.


    Otázka: Nenapadlo to náhodou toho magora, podle kterého byly přidány do hry ty + a - do inventu ??
    Úplně by to vypadalo na něj. Měli ho v tom blázinci nechat.

    bobicek lvl 105 (aurák), BRUGO lvl 79 (Mentos), ERHARD lvl 35 (aurák), BAHLAM lvl 35(aurák)


    kamikk lvl 95 (dračice)


    bobicka lvl 90 (dýkařka)


    bobikov lvl 93 (drak)


    BRONDOS lvl 105 (surák)


    Shinsoo (Elrohir) navždy!;)


    Zbytek si nechám pro sebe: :)

  • Nový server asi smysl moc nemá no.. Ale když jde metin akorát tak do sr****, tak si ještě musí pořádně nahrabat, že.. Ty chčka taky něco stojí.. Ale je to hnus tohle. Hlavně je krása, co udělali s těma truhlama učedníka. Nevím, proč tu hru akorát zlehčujou hráčům. Takhle mě to už ani pořádně nebaví abych se přiznala a po tomto updatu nemám chuť ani dál hrát.

    Edited 4 times, last by Undyne ().

  • Však i na Mithgardu je spousta oblastí, kde člověk projede všechny 4 ch a všude je plno. A to na to serveru hraje málo lidí. Neumím si představit, jaký masakr to bude na Fénixu.

    :borg:

  • Hele neřekla bych ani popel, kdyby smyslem bylo si oblast vybojovat. No chci vidět dvacítky jak se perou s boty v bakře :D Jééé tady bude ještě veselo :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • já si zase plánuju 30 tku udělat na bakru a pak je tam zabíjet :D
    ale nevim kde na ní seženu prachy :D
    no brnko mam 2k zb 10 meč 10 čelist chybí meč a šperky :D záleží jakej tam bude rozruch :D ale horší bude zabíjet ty boty protože ty mají obnovení ihned po smrti automaticky ale jako čekam co se bude dít jak to změní atd. ale fakt nikde nic nebude bude vše předražený už se těším jak fmska +9 z 35 % prumka budou někde za 250kk kvuli těm truhlám :D

    Edited once, last by itea500 ().

  • Aktualizace - za mne v pohode. Konecne utnuli tem wannabe zbohatlikum moznost tocit si do nekonecna veci za cenu naexpeni postav na lvl20. Jeste by mohli posunout potrebny lvl na upusteni ulomku draci alchymie napr. na lvl 50. Pote bude mit snizeni poctu kanalu opravdovy smysl, protoze vse co vyse pisete ohledne hackeru na louce a podobnych lokacich, tak to jsou prave ti co farmi ulomky a "expi" postavy na toceni ;)


    Novy rybarsky event doufam vybanuje dalsi radoby zbohatliky, kteri sahnou po vidine snadneho vydelku na dostupny public hack.



    A k tématu,beru to sportovně,jen čekám kdy se to co psal darcoone oběví i v německu.Pořád nic,nebo tam neumím hledat no.

    ANO - https://board.de.metin2.gamefo…ostID=2834076#post2834076
    nebo - https://board.en.metin2.gamefo…?postID=745034#post745034

  • Mám jedno rib+9 taky s nenatočenou průmkou, tak to musím ještě rychle natočit. Alespoň 30%+, ať to mám připravený, kdyby náhodou bylo třeba. :D

    ale jako člověk který bude mít meč a brnko natočený tak možná bude king :D protože točky nebudou to budou ceny jako z jedákama :D

  • Mě update taky nějak extra nepotěšil... Vím, že Gameforge (Webzen) nespravuje pouze tuto jednu hru. Navíc, jak je Metin2 starý, tak si myslím, že se o něj starají docela dobře (např. update na nové Windows). Hodně MMORPG her začalo o dost později než Metin2 a o dost dříve skončily. Metin2 je unikátní hlavně akčním soubojovým systémem (+ knihami atd.) a není pouze kopií WoW. Zato jsem rád že tu nejsou jen klony WoW, ale i klenoty jako je Metin2. Ale udržovat hru 10 let+ to chce obdiv :hail: . Tak chápu, že nějaký update přijde s hodně dobrými vylepšeními (oprava lukaře, změna CH...) a nějaký update je slabší (nová měna won, bedny začátečníků...) a spíše dělá ze hry takový menší privát (hodně ji ulehčuje). Světem většinou hýbou € a né dobré skutky. Přesto jsem rád když si občas vzpomenou i na hráče.


    A abych jen nekritizoval (to umí každý :D ), tak jsem rád za nové helmy a jsem zvědavý na skupinový dungeon.


    PS mějte trpělivost. Někdy jí je potřeba více :beer:

  • Docela fajn update.


    - blokování určitých lidí v PM
    - nová herní měna vypadá zajímavě (tak uvidíme, jestli jen pro pay to win hráče, či pro všechny ;) )
    - možnost chodit k meley se zrušením omezením být ve stejném cechu je + (pro některé)
    - skládačky a snaha trochu posilnit hráče, co ještě nehrají jako většina (roboti), ale hrají v týmu taky fajn
    - snaha opravit nějáké chyby.. pecka



    @Blackerr a spol.
    Že zmenšují počet kanálů se není asi moc čemu divit. Nový server se logicky rozjel, aby měli nový lepší a rychlejší přírust peněz, to asi nikoho ani nemohlo překvapit (GF zajímají jen peníze, ne názor hráčů - což je trochu krátkozraké, ale tak jejich věc). Na druhou stranu už asi nehraje tolik hráčů, jako na jiných komunitách v šesti ch, takže nám to sníží a mají 2 servery volné třeba zase pro server jinde (opět - peníze). Nechápu, proč se tu vztekáte nad tím :D stejně s tím nikdo nic neudělá.

  • Nechápu, proč se tu vztekáte nad tím :D stejně s tím nikdo nic neudělá.


    Bohužel s tím nikdo nic neudělá.. To ale neznamená, že budem držet pusy a nebudem se o tom ani bavit. :) Řeší se tu všechno možné, kolikrát tu jsou i návrhy úplně na palici..