Výběr mazlíčka

  • Ahojky,


    neviem ako ostatní, napíšem Ti moju skúsenosť. Ja som hneď po otvorení 3 vajica mala mazlíka opicu (každý 5lvl o 0,6%), teraz lvl 85 má 11,8% ZB, ale len jedno kúzlo. Kamarát, neotvoril doteraz lepšiu opicu ako máš Ty. Ak sa mám na to pozrieť pozitívne, pre mňa je vzácnosť, že máš opicu na dve kúzla (ale toto možno iní vyvrátia), ja som doteraz otvárala opicu len s jedným. Razadora vajica nekupujem, s kamarátom dropujeme. Ja som doteraz na razadora šťastie nemala, kamrátovi sa podaril s peknými hodnotami ale len 2 kúzla (proste super kombináciu hodnôt, kúziel a dĺžku trvania sme nedali). Ešte len dodám ak si teda robíš vzorku/rozhodnutie, aby to bolo objektívnejšie, nehrotili sme ani drop vajec ani ich nákup, takže nie sú to nejak veľké počty otvorených vajec. Opice, zatiaľ si nechať, možno zavrieť sa do dugnu a dropovať (ae 3 kúzla to neviem, či budeš mať) a razadora radšej kúpiť hotového so všetkým, alebo dropovať, i keď neviem ako teraz, ae od pridania dropu do truhiel vajice padalo málo nám vôbec:). Je to o šťastí ako v rulete (resp. ako v hre). Ale od dnes je event karty, a tam myslím dostaneš odmenu i vajce mazlíka. Bude ich viac, tak možno motyka vystrelí:)....

  • Teď když je event, jak často do toho razadora padnou ty 3 skilly a alespoň nějaké ty dny? Díky


    E:Krom toho modrý drak ten padá také se třemi skilly jako meley a na více dní?

  • A raza se třemi skilly padá stejne jako treba opice se dvěma nebo je to velká náhoda když padne?

  • @Lemnos podle mě je stejná šance na skilly u raza, jde o to, že opice je levnější a tak rozklikávání do té pravé tolik nebolí, jako každý špatný raza. Když už děláš mazlíka, hlídej si přidávání, už od lvl 4 můžeš zjistit, zda je na hovno. Do červeného draka nechoď, je hezký, že může mít víc dní, ale to přidávání má tak na houby, že to radši každý týden budu dotovat jiné zvíře. Třeba při rybářském eventu se tu válelo opičích vajec, že jsem to nestíhala sbírat, řekla jsem si a tak proč ne, dělala jsem jich kolem 50 ks naráz, z toho 3 vyšli nejlépe (přidávání nejvyšší možné po 5 lvl, 2 sloty, 14 dní). Třeba se to bude jednou hodit. Zbytek šel na papání mému pavukovi a hodin mu to přidalo až až. Celkově vybírej zvíře dle toho, co do něj chceš dát, každé přidává na hrdinném stupni rozdílné % v schopnostech. Já mám třeba co se týče schopek pavouka na nic, za to moc lidí s pavoukem za zády tu nelítá ;) Jinak jsem tu viděla cosi o tom, že po více dnech, co žije (300+) by měl přidávat víc. Jeden známej toto sledoval a tvrdí, že mu to poskočilo snad po 500 dnech? o 1% zb a že to opravdu funguje. Mě pavouk 2x chcípl, přidává pořád 0,6%, 500ti dní by technicky měl dosáhnout za tři měsíce.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Ahoj, modrý drak nepadá, je z eventu a muže mít 3 skilly, máva i 2, či byl i s jedným netuším. Dni sou stejne náhoda jak u jiných mazlíku. Nedlhší životnosť má jen červený drak. Skus, jestli si to ješte neudelal, prelouskat o mazlících wiki naší, nebo anglickou, nemeckou, ...hlavne do budúcna kvoli kúzlam, ..ale pri výbere to záleží hlavne, kde se v hre pohybuješ (myslím pvp /pvm, mapy, co máš v plánu hrát.,.... atď.) Nejlíp vychází na pvm razador a na pvp nemer/červený drak. Modrý drak, když se povede je super.
    Prkotinka: Tak trochu ze zákulisí: co znám pár lidí, nechce se jim je krmit, nebo hrají méne, takže berou červného draka pro najdlhšiu živostnosť, fajšmekri zase mají mazla na každou príležitosť:).

  • Ještě jsem neviďěl opici se třemi skilly, jestli je ta šance stejna i u razadora, tak na 3 schopnosti tedy nejspis muzu zapomenout. :/

  • To mi spadl kámen ze srdce :D já cetl na anglickem foru, ze existuje a že je na to stejna sance jako u vsech ostatnich mazlů :) a pritom jsem ji nikdy nevidel, pri tom mnozstvi opic :D

  • Jestli myslíš vejce tak tuším že něco mezi 15 - 20kk. Nicméně už jsem dostala meley jen tak, usuzuji, že to ani tuhle hodnotu mít nemusí.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Když lidi zjistili že je ten mazel naprosto nanic tak cena padla no :)

  • Jak je to s vývojem? Kdyz mam ty knizky rozdělené a nejdou spojit, vejdou se mi do toho okna vývoje? Muzu je tam davat postupně?

  • děkuji, a nevíte proč to tak je? Jsou spadlé na jinem místě?

  • Je to tím, že jedny jsou třeba z kola osudu v IS a druhé normálně poctivě droplé. Pak spojit nejdou. Podle mě je to kosmetická chyba, kterou brzo opraví - neboť není důvod, proč by se spojit nemohli. Podobná chyba nastává u neprodejných krvavých kamenů z IS, které nelze taky na sebe dávat s jinými neprodejnými, či s vysušenou hlavou. Chujovina, no ;) Nejlepší je kupovat knihy po 10 KS naráz, máš pak jistotu, že už na sobě jsou.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Jestli máš možnost udělat aspoň průměrnou WP suru, tak ji udělej, a vyfarmi opičího lorda... Uděláš knihy jak na první, tak i druhej vývin... + nějaký opice na prodej

    Fénix

    Neverwish
    TheGodness
    Endurancee

  • Měl bych začátečnický dotaz.


    Existují v téhle hře mazlíčci, kteří sbírají automaticky dropy?


    Děkuji.


    m.

  • Existuji - jednou za čas je v IS bruceho svatyně a ta právě sbírá drop automaticky