Offline nákupy, aukce "dražba"

  • Jen bych se zeptal ještě na dvě otázky jestli můžu :D 1) ten teleport do té obchodní mapy by byl zadarmo nebo za nějaký symbolický poplatek :D ?? Protože když třeba 10krát za den doplnuju shopy a postavy kam davam drop na prodejku tak abych nesolil příliš mnoho yangů přitom :huh: a za 2) to vybírání a doplnování dropu bez ustavičného rušení a znovu zakladání stánku je fajn ale někde ste psali že by se to dělo jen přes IP adresu poskytovatele internetu tuším :D a v tom se bojím že by mohlo docházet hodně často ke krádežím a vykrádání stánků když lidé na vesnicích nebo ve městech třeba v panelácích mají tu IP adresu poskytovatele společnou ne :D ?? Pokud byste to tedy nezavedli pouze na IP adresy PC které má ten dotyčný hráč doma a které by si zadal do systému jako to má na svém privátu třeba udělané Luwex jako ochranu před podobnými věcmi :D

  • 1.) Do mapy by to mělo být samozřejmě bez poplatku, podobně jako do Bakry / Bokjung apod.


    2.) O IP nic nevím, myslím, že to by s tím asi úplně nesouviselo.


    3.) Luwexe tu nejmenuj, pro mě je to ... No znáš takové to povolání, co jezdí takhle ráno, bliká, pak vyjdou nějaký pánové, a zbaví tě všeho smradlavého .. Asi tak. :)

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Quote from jard01

    2) to vybírání a doplnování dropu bez ustavičného rušení a znovu zakladání stánku je fajn ale někde ste psali že by se to dělo jen přes IP adresu poskytovatele internetu tuším

    O IP adrese z hlediska off-stánku nebyla zmíňka, nebo si toho aspoň nejsem vědom.
    Byla zmíňka o sdíleném nicku, který má postava, která stánek postavila.
    V obrázku je jasně vidět dole "Player's offline shop", v tvojem případě "jard01's offline shop", což znamená, že jen postava s nickem "jard01" ten stánek může editovat. Předpokládám, že by se stánky udělaly v systému buď na IDčka nebo na nicky postav, které stánek založily.

  • 2) to vybírání a doplnování dropu bez ustavičného rušení a znovu zakladání stánku je fajn ale někde ste psali že by se to dělo jen přes IP adresu poskytovatele internetu tuším :D a v tom se bojím že by mohlo docházet hodně často ke krádežím a vykrádání stánků když lidé na vesnicích nebo ve městech třeba v panelácích mají tu IP adresu poskytovatele společnou ne :D ??

    Jardíku,myšlenka zajímavá,ale neopodstatněná.Třeba majitel cechu - také to existuje když není majitel on-line? (Např sklad apod.) Ano.Vykrádají se? Ne.Jinak,určo pro pocit bezpečí by asi bylo vhodné časem,mít prostor pro vložení hesla.Jako to ma nastavený skladník :-)


    Jinak souvislost s veřejnou a neveřejnou IP?Jediný problém může být při stahování z webu.Při neveřejný IP.Jinak co se týče hry,určitě ne,hra neověřuje IP ale jednotlivé účty - problém,když je někdo na sebe vyzradí.Určo tohle bude makat jak má.Z toho strach nemám.Spíš by mě zajímala nová lokace - přístav a názor GF jestli tohle pro nás udělá (ofstánky a novou mapu).



    Hra má jednoduchá pravidla. Inspirovali jsme se hrou známou jako PixWords - doplňování jmen k obrázkům. S rozdílem, že náš Opilý občan si ověří Vaše znalosti z metinu. Přijdete k opilému občanovi ....

    Super nápad,otázka je - překlad.Některé věci "zlidověli".A další věc je gramatika - chudáci děti.(Určo by se hodila i nápověda ve formě DZ).


    Čím více her splníte, tím delší offline stánek Vám - i když neochotně - opilec dá. Záviselo by na rozhodnutí GF, kolik her a obrázků by bylo nutné k max. možné délce stánku 3 dny dosáhnout. Prakticky jsme se shodli, že za jednu hru o 3 - 5ti obrázcích by byl jednodenní offstánek. Za třídenní by bylo nutné splnit 3 hry o 5ti obrázcích / 1 hra.

    No,ono by se do toho mohly zapojit i karty příšer.Kartu kterou vždy získame,po splnění zadání úkolu karty příšer,by mohl ne vykupovat,ale hrát o ně s opilcem.Taková přebíjená,prostě opilec by měl gener. kodu (náhodně zvolená karta) a my karty které sme si nezařadili do sbírky.A jelo by se podle lvl příšer.(pokud prohraju,ztratím kartu,pokud vyhraju,pak se mi může objevit písmenko do skládačky pixword - náhodně).A 5 obrázků?to se mi zdá hodně málo :-( (Navíc z toho bude stejně časem stereotyp) Spíš bych do toho,pokud teda mohu ještě do toho kecat,potom bych tam přidala hádanky - třeba např. v čem je vyjímečná oblast - poušť? Těch věcí může být mnoho,otázka je,kterou správnou by vygeneroval generátor .... :-)

  • Joedo:


    Ty karty jsou totálně pasé, neznám nikoho, kdo by je dělal


    Co se týče gramatiky, chtěli jsme to schválně, protože by se zvýšila nutnost wikipedie, která na českém offiku zcela prakticky vymřela. Navíc by to nemělo mít víceslovná jména, např. Úplňkový meč - OK, Žíla krystalu rudy duše - Nikdy. Prostě názvy do dvou slov, aby se to tam vešlo a dalo se to snadno vyhledávat. Že by někdo místo Úplňkového meče napsal FMS, když vidí, že ta kolonka je na dvě slova, dohromady 14 písmen? No snad ty děti tak blbý nejsou :D


    Hádanky jsem myslím zvažovala taky, nicméně jsem si řekla, že by to zase trochu napodobovalo OX.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Ty karty jsou totálně pasé, neznám nikoho, kdo by je dělal


    Co se týče gramatiky, chtěli jsme to schválně, protože by se zvýšila nutnost wikipedie, která na českém offiku zcela prakticky vymřela. Navíc by to nemělo mít víceslovná jména, např. Úplňkový meč - OK, Žíla krystalu rudy duše - Nikdy. Prostě názvy do dvou slov, aby se to tam vešlo a dalo se to snadno vyhledávat. Že by někdo místo Úplňkového meče napsal FMS, když vidí, že ta kolonka je na dvě slova, dohromady 14 písmen? No snad ty děti tak blbý nejsou :D

    Právě,že jsou pasé,tak jsem si myslela,že by se to mohlo takhle spojit,a oživit to.Tak ne - byl to jen nápad :-)


    No víš s těma dětma - třeba ve slově úplňkoví - někdy je to prostě těžká věc.Než se to člověk naučí,nevím jak to napsat .... nechci nikoho urazit,ale 10/letý mladík nebo dívka,ještě se to neučili.Ale je pravda,že na wikipedii to najdou - což je vcelku super nápad.Jen nevím,když to nebude nějak zakomponovaný do té hry s opilcem,že si v zápalu boje na to každý/á vzpomene.Jinak,ještě to nevzdám,pokud pixword,pak existuje ještě jena hra,název nevím,sou to 4 obrázky a mají něco společného a hádá se to slovo.To by také možná šlo.Aby to nebylo zas že je to pixword - snad nevadí že do toho kecám? - prostě na tu obtížnou verzi už ne pixword,ale tyhle 4 obrázky a hádej co mají společného :-)

  • Hra je od 12 let ;) Je super nápad to spojit s wiki, konečně by je to donutilo tu stránku používat a stále se neptat na hovadiny :) Raději dám přednost na bázi pixwords, tam je vcelku jasné co by se mělo doplnit. Nápad nápovědy za dm je dobrý. Přemýšlím jestli bude lepší udělat jednu "databanku" s veškerými slovy nebo udělat vždy nějaký pack a ten postupně obměňovat.


    Také bych se přikláněla spíše k variantě 3 obtížností. Malý lvl má relativní jistotu, že bude schopný odpovědět a velký lvl bude mít menší výhodu oproti prckům.


    Mapa přístavu by vypadala opravdu krásně :)

  • Prosím GM aby se na to podívalo, :) myslim že tuto by mohlo projít

  • Joedo:


    Teď už je to jedno, ta verze už je hotová :) Ty karty vůbec nevim co s nimi. Spíše než nějaké nové využití by mohli změnit nutný počet karet a pořádně vysvětlit, co z toho je za výsledky, jelikož doteď jsem to nikde pořádně nečetla a nikdo nevíme, k čemu to má pořádně sloužit, jsou to jen odhady, kolik karet je nutný na to splnit. Zajímalo by mě, kdo je má hotový :D


    Tatsuhime:


    Od 12ti let a já mám furt pocit, jako bych se tam hádala s 6ti letými parchanty, co by zasloužili akorát tak dostat pořádně přes hubu. :P

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Jako návrh to byl fakt obstojný, nicméně se obávám že to je tak vše :)


    Tady se věci jako kreativita nebo snaha rozhodně necení... ještě ti jsou schopni napsat hromadu negativ, místo aby vám poděkovali, že děláte jejich práci (nemám na mysli náš tým - aby nedošlo k omylu).


    Naši to možná posunou dál, nic víc bych úplně nečekal.


    Ačkoliv máte mé uznání, že jste měli snahu :)

  • No já si myslím,že zde již není o čem psát.Návrh byl dokončen.A zřejmě i podán.Naléhat na členy týmu,jestli to prošlo nebo ne,je podle mě mimo.(Je to jen můj názor,ne konstatování).



    Ačkoliv jsem dala lajk - přesto na druhou stranu nesouhlasím.Protože asi všichni máme tak trochu přesudky,já nikoho z GF ani z týmu osobně neznám.Nemůžu pak přeci tohle tvrdit,ne? Promiň,tohle není rejpání jen úhel pohledu.


    Navíc myslím si,Kaper,že jsem ti něco napsala - jinam.Proč takhle to vše zahodit? .....


    Navíc si myslím,že ted je jasný jakým směrem se chce GF odebírat ...... To co se řeší.Nespěchejme a nebudme předpojatí - vše má svůj čas .... kdo ví? :-D


    A abych neznehodnocovala toto vlákno svýma zaklínadlama:


    Krámky v podobě jaké tu jsou navrhovány ano - aspon pro mě jako jednotlivce jsou super.Bohužel zde chybí názor většiny.A tím i souhlasim s komentem nade mnou - jsou tvůrci návrhu hodni vyjádření někoho z týmu? Pokud mohu,děkuji za odpověď,těch co mlčí a přesto to jsou oni kteří by měli být aspon tímto odměněny :-D

  • Tohle není rejpání, tohle je fakt. Podívej se jen na ty aktualizace... vždy to obsahuje spoustu bugů, někdy vypustí věc, co pak stáhnou do zapomnění, protože ani není funkční. Viz třeba fraška se Steamem. Pak to hold tak vypadá, že metin tvoří 5 kámošů v garáži.


    Pardón za menší OT, nicméně... aspoň máte refreš a třeba se něco stane a napíše tady i někdo z týmu, ačkoliv asi ne.

  • Mě ani nejde o to, zda to prošlo či ne, ale jestli se na to vůbec někdo díval. :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Tohle není rejpání, tohle je fakt. Podívej se jen na ty aktualizace... vždy to obsahuje spoustu bugů, někdy vypustí věc, co pak stáhnou do zapomnění, protože ani není funkční. Viz třeba fraška se Steamem. Pak to hold tak vypadá, že metin tvoří 5 kámošů v garáži.


    Pardón za menší OT, nicméně... aspoň máte refreš a třeba se něco stane a napíše tady i někdo z týmu, ačkoliv asi ne.

    No a tohle co píšeš je jedna věc za co bych bojovala - podpora Gf - týmu.Mít server (pouze jako betatest - je vidět že to jde) a tam mít prostě lidi z komunit - udělaj jim to zadarmo,ale neznám nikoho koho by donekonečna prolejzat jednu a tu samou oblast (kterou už vlastně znají dokonale nazpamnět) a mit např. v ruce meš a kidli příšery - pořád to samý - ty samý příšery,tou samou zbraní.Jen by se třeba časem upravovali skripta příšer - kam až za tebou poběží - kde spawn a kde ne apod.Ale ukaž mi na někoho takovýho tady.


    A je jasný že když chci něco vydat mělo by to být aspon funkční - i když se treba zacnou objevovat nenadálý chyby.Ale funkce ta základní by měla bejt vždycky funkčí - není to přeci nějaká přeloha - ale už hotový program.Takže jo,v tomhle by se asi mohli kluci jedny poučit a dřív než to někam uplaundnout by to měli mít provozuschopný.Njn,škoda žr to tak nění - a pak pokud by to testovali někteří ti "vyjímeční" z komunit - pak zas chybí důvěra.Ono to vypadá jednoduše,ale je to děsně složitý .............

  • Mě ani nejde o to, zda to prošlo či ne, ale jestli se na to vůbec někdo díval. :D

    Ano, já to sleduji.
    Ne, zatím jsme ten nápad nedali dál, a to ze dvou důvodů.
    1. Váhám, jak naložit s těmi vašimi obrázky, které jste k návrhu připravili
    2. Nemám dost času přeložit to celé do angličtiny (mám to rozpracované, ale nestíhám a nevím, kdy to dodělám)

  • Nechceš pomoct tedy s překladem? Anglicky umím plynule já a Fufin by měl taky.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity