Offline nákupy, aukce "dražba"

  • Takhle: Podle mě sem ty lidi chodí jen v případě, že něco potřebují nebo mají problém. Podívat se na novinky - na to registraci nepotřebuješ. Jakmile mají otázku či problém vyřešen, očkem nenahlédnou :D


    @itea500 Včera jsme s přítelem hráli metin u mě doma, šli na úlomky, on si stěžuje, jak se mu to seká, já se mrkla očkem na jeho note, spadla mi huba, říkám ty si stěžuješ? Očkem se podíval na můj note a říká, to ti to dělá furt? A jak si dávala ty supermetiny teda? :D


    Mě to neutáhne víc jak dva klienty, prostě dědeček už to je. :)


    Btw. myslim, že petice asi v pravém slova smyslu ne, ale vzpouru vyvolat můžem a věřím, že by se velký rozruch dal udělat. Dokonce jsem už vážně přemýšlela, že půjdu udělat bordel s off stánky na Německý a Anglický board, nicméně němčina je pro mě vážný problém a s google překladačem tam přednášet nějaký fajne nápad? To by mě snad nebrali ani vážně .. Podle mě bude ideální to domyslet komplet zde, pokud návrh schválí většina, ale vedení ne, pak teprve zkoušet pochodit u němců, co si budem povídat, tam si toho spíše všimnou.


    Teď už je to vymýšlení off stánků tak rozjetý, že nemá smysl s tím přestat :)


    Btw. teď jsem si vzpomněla na to, co psala @Mortisia , úplně mi vypadlo, že si se ptala na ty dražby. No, svým způsobem je přebil nápad s off stánky, podle mě by dražby mohly nastoupit ve chvíli, kdy se nám povede uplatnit upgrade na off stánky :D Jedno po druhém musíme :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • No já nevím Já si v klidu na starým kompu v jednom okně otevřu stánek na ch1, v druhém okně si třeba dropuju na metinech nebo relaxuju u chytání ryb :D A k tomu si na notásku pustím nějakej pěknej film :gamer: Ke kterému si dám ještě dobře vychlazené pivo :beer:

  • Pff,pff jardíku - pajdon,žuby ve skleničce ..


    Víš Jardíku,a neomezuje tě to? Proč mít 2 okna - na co? Stačí off krámek a v klidu si pak mužeš užívat hru v jednom okně - bez lagú a tak pod. ....


    Navíc,s klidným svědomím,že ti krámek nikdo nezničí,nerozbije,že tvá snaha nepřijde nazmar? A že ty se můžeš dál bavit hrou,komunikovat s přáteli a nestarat se o nějaký krámek? Co ty na to? :-) Je to výhoda nebo není? A nečíst ty obludnosti od dalších co se sekaj okolo neutral zon - pokud by byla obchod. mapa? Zvaž to :-D

  • To je prostě pc od pc, kus od kusu jede a nejede. Mě to třeba nefachá, pokud mám na CH1 stánek a jedu někam s postavou. Na stání na námku jako jo, to dá, ale nesmí na mě nikdo útočit.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • na mým herním pc to jede pěkně to mužu dát tam celkem hodně stánku ale nehraju na něm metin hraju na notebooku starej tak 10 letr a utáhne jen 1 metin :D ale trvá než se ten metin zapne to je asi tak na 10 min :D

  • Souhlas s Wendysis - a navíc,hra má přitáhnou lidi nějakýma omezeníma?Těma herníma?Jako to je špatné - ano,mám občas podobný problémy co mají mnozí z nás,takové co píše Wendysis.Osobně si z nich nic nedělám,mám z této nedokonalosti jen srandu.Ale to jsem já - vem si,že investuješ v IS za ten krásnej krámek - a šup - hra kopne,prachy za kráme v čoudu - kdepak,stojím jednoznačně za těmi co jsou ochotni s tímhle starým nešvarem hry něco dělat.


    A hlavně,když začínám,nadropím,a pak to jdu prodat - např. FMS + 0 (cena okolo +- 1kk yangů).Super vydělám si na další existenci - ne nevydělám,na jakýmkoliv ch hra laguje,krámek moc dlouho nevydrží,jelikož po +- 1 hodce nečinnosti hra zamrzne.A krámek je více méně nepřístupný.Píše to kraviny,včetně lagů při nákupech a ztráty věcí,jelikož dotyčná věc co vidím,už neexistuje,jelikož krámek už dávno před tím majitel zrušil.Nevěříš - ale věř - to je smutné konstatování.A také jeden ze způsobů podvodů. :-D

  • @itea500


    Třeba v nabíhání si nemohu stěžovat, mám note starej 5+ let a naběhne mi metin do 2 minut. Přítel nad tím supí a fakt čeká o trojnásob déle. Speciálně, když mu vyjedou otázníky a něco zrovna dělá. (Mě třeba otazníky posledních 10 dní se neukázali ani jednou). Tenhle týden mi spadla hra jen 2x.


    Btw. večer pravděpodobně budeme opět dělat nějaký skupinový hovor na skype, kdo by se chtěl přidat, ať napíše sem či do PM a pošlu skyp ;) Všichni jsou vítáni :)

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Ježiši ještě tady začínejte řešit něco s peticí :D
    Řešíme návrh na off-stánky, né nějáký politický blbosti, kterých máme si myslím všichni pokrk :D

  • Ty Fufath (sem chtěla napsat faust - mě zase hrabe-půjdu si čuchnout,asi vlčí mák muf muf) :-D


    Víš že se to teda nechá přenýst i do toho co jsi psal - jako kdyby měli offkrámky tak z 40% nemaj co řešit.


    Ha blondýna (agresivní bruneta) - nech mě (blondýna) - ruce vzhůru,a prachy sem (bruneta) - tůůůdle nic nebude mám offkrámek,papa a zmizela (blondýna).


    Ne to byl for,mě hrabe - dám si pauzu (plesk) to bys měla ty nedokonalá rusovlásko (na to bruneta). :-D

  • Notááák Joedo, tvoje hrabání není zrovna moc přínosné. Mazej radši vymyslet nějaký předměty do IS, co by podpořili obchodní mapu / off stánky tak, aby v tom GF viděl i výdělek.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • No já taky ne - očka se mi zavírají.


    Ale zkus ten krátkej příběh použít jinak (vize).


    Dej do toho jednatele společnosti a třeba někoho jako např. GA.


    Půjde s kůží na trh.Nepochodí.A tady ho ještě ukamenují :-D


    Dejme ještě nějakou záruku,tak abychom ho mohli přesvědčit,že to myslíme opravdu vážně,že to je vymyšlený a že budeme stát i ve zlým za ním.Tak sem to myslela - jména jsou v tomto příběhu vymyšlená a nezakládají se na pravdě.


    Jinak mi vážně hrabe - chvilku se odmlčím,jůůů ten vzduch jéé pampeliška - ta vábivá vůně ........ :-)


    EDIT:já vím Wendysis - proto bych měla se nachvilku odmlčet - tohle nikomu nepomůže.Ale stojím při vás :-)

  • Neomezuje neboj :D jen by mě zajímalo jak bys v jednom okně měla zapnutou hlavní postavu a zároveň i prodejku na kterou bys přehazovala matroš určený k prodeji a přitom si zní brala yangy na svojí hlavní postavu :D Mimochodem Kentaura tu nikde nevidím, možná leda tak Kelpie :monster:

  • Jardíku,hodně se řeší pojmem obchodní mapa a třeba statický obchod,ale to už řeší skupina navrhovatelů - obrat se na ně :-)


    A jinak - Wendysis - sem vymyslela ptákovinu v IS:


    A to třeba pytlík - truhla piráta Tanaky - i když by tak záhadná nebyla.
    (Info - při častých výpadech na obyvatelé kontinentu (Shinzo,Jinno,Chunjo) přisluhovači piráta - kapitána Tanaky,ztratily pytlíky/truhly kapitána Tanaky.Proto i nadále sužují tento kontinent svými loupeživými nájezdy a pytlíky/truhly hledají.Takže neváhejte a buďte lstivější než pirát Tanaka a jeho přisluhovači a zakupte za směšnou cenu pro něj ale i pro Vás tak důležitý předmět).


    Popis předmětu - obrdželi jste pytlík(y)/truhlu(y) piráta Tanaky.Po jejich aktivaci (kliknutím pravým myšítkem na předmět) můžete použít off-line obchod.krámek.Tento předmět vám zaručuje off obchod minimálně na 24 hodin normálního času.Ale může to být i více - záleží na paní Štěstně,zda-li je vám nakloněna ale ne na více než 168 hodin.(7 dní).Pokud snad uvažujete o časově výhodnějším balení zakupte si k tomu ještě medailon kapitána Tanaky,který vám prodlouží dobu krámku o dalších 24-168 hodin.Záleží pouze na Vás a vašem štěstí :-)


    K tomu by se nechala připojit i event ve smyslu - získej 300 (nevím kolik) uší kapitána Tanaky.Pokud je získáš v době eventu,(300 kusů např.) bude je možné vyměnit u evenr.ponocnice za jeden ze dvou již zmiňovaných předmětů kapitána Tanaky.


    Snad to není tak hloupý na bloncku ne? :-) Ale bachááá blížím se na konec kruhovýho objezduuu - a navigace - jste u cíle - jupííííííí :-D

    Edited 2 times, last by Joedo ().

  • @Joedo


    Mám na tebe vážnou otázku (nemyslím to ze srandy) ale bereš nějaké léky?


    Já jenom, že pokud ano, asi bys měla na chvíli s nimi přestat. A pokud ne, popřemýšlej, že bys je mohla začít baštit.



    :P :P :P



    Jinak IS líbí, klidně pokračuj ;)

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Leky ? Jop ty mám vždycky,třeba před chvílí u postu 180 to byl ale fuuuj lek - hořkej a hm kyselej - nic ve zlým Jard01 - respektuju názor,jen mi to přišlo srandovní no.


    A jestli myslíš homeopatika,antidepresiva apod.? Neee,neboj nejsem blázen,občas sem malinko vrtulník,jindy čokl - ale co hlídá - haf haf.


    A jinak - ono hodně věcí se dokáže měnit,ale já ne,nejsem měnavka - spíš pijavice co pije krev (pozor na to "Y").Navíc - nemám ráda zaškatulkování - některý věci dřív byly dohodlí buď s někým vééjikým nebo s pár lidma z komunity.Škoda,že mě mnozí nepochopili (a doteď mě to i tak trochu mrzí) - vesměs byli pořád vedle.Ale dost o mě,na mě nezáleží - teď vidíš jaká jsem,a ne v minulosti - bohužel no.Snad sem tě nenaštvala - spíš se věnujme krámkům ať pan chemik Kraďousek (jméno i titul je smyšlené - nedávat do souvislostí - navíc to je i mimo republiku - eh GéFé) pukne závistí jaký chytrý,inteligentí,ochotný a hlavně lidí co dokáží táhnout za jeden provaz tady má.


    Jádro pravdivý jinak šílené :-)

  • Takže ve výsledku si v postu 181 navrhla předělat nebo jen lehce upravit Kašmírový Raneček z ItemShopu pokud tomu teda správně rozumím :D a kapitána Tanaku by rovnou mohli přejmenovat na kapitána Jacka Sparrowa :D