Offline nákupy, aukce "dražba"

  • Jen jí nech přemýšlet dál, ona má na to dostatečně dobře bujnou fantazii, zrovna v tomhle věřím, že by mohla do IS vymyslet něco hodně dobrého.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Spíš jde o to,tento návrh podpořit i přes IS.


    Snad mě něco ještě napadane - mimo toho Tanaky - se snaží,ale nic nenajde,jen piliny .. zatím :-D

  • Osobně bych byl rád, kdyby se Offline stánky realizovaly a to hned z několika důvodů - v metinu je obchod jednou z nejdůležitějších součástí hry a je opravdu velmi otravné mít zapnuté 3 metiny, jen kvůli stánkům, aby člověk prodal drop, mít zapnuté pc jen kvůli obchodu třeba 8 hodin, to také není žádná výhra. Navíc jsou lidé, kteří nespustí 2 metiny, tím pádem nemůžou obchodovat a hrát zároveň, což je pro ně velmi limitující. Offline stánky by určitě podpořily ekonomiku a obchodování ve hře, takže si myslím, že by jednoznačně hře pomohly posunout se dopředu. :)

  • Tak přesně takhle bohužel končí většina témat s návrhy - spousta postů nesouvisejících s tématem, že případný podporovatel návrhu ani nemá šanci dohledat to podstatné. A to je problém i 10ti stránek tohohle vlákna.


    Anketu si klidně udělejte, ale není vůbec podstatná. Jediné, na čem záleží, je kvalita a rozpracovanost návrhu. To je způsob, kterým se mají návrhy prezentovat a hráči jim pak mohou dát "like" hvězdičku. Nic víc a nic míň. Takže...... je jen na vás, jak se toho chopíte.

  • offline stánky by určitě podpořily hru.. hlavně by asi i stoupla populace, když někdo založí dva stánky a třetí postava se mu začne sekat tak se na to vykašle a pude ven se provětrat že
    je krásný že 98% komunity by tomu dala palec nahoru, ale je třeba vymyslet ten způsob realizace toho nápadu :D


    plno nápadů už bylo zatrhnuto..
    - jedna obchodní oblast nemůže údajně být (důvod sem četl ,,příběh", jen ho nechápu :D )
    - do prvních měst to asi nepůjde co vím
    - tři obchodní mapy sou taky nejspíš hloupost


    takže děkujem za trošku pozitivní odpověď od Lendina a budem psát k tématu <3

  • No my za chvíli jdeme realizovat skype hovor a makat na tom na plno, takže opakuji:



    POKUD SE CHCE KDOKOLIV PŘIDAT, VŠICHNI JSOU VŘELE VÍTANÍ :)


    Nečetla jsem nikde, zda je to dovoleno, nicméně do hovoru se můžete dostat přes můj skype "wendysis1", kde Vás po přidání přihodím :) (kdyžtak ten kontakt zas smažu odsud).

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Ach jo,teď co napsal Lendin - má pravdu.A jestli mám psát nezáživně - v pár postech jsem to legračně psala.Nechci se nijak zviditelnovat,ale to hlavní je držet se tématu.


    Myslím,že všichni jsme schopní se domluvit na předložení hotového návrhu.Chápu Lendina - a děkuji mu za jeho názor.Pokud vás mohu požádat touto cestou - budeme probírat tedy IS? Je už tedy vize krámků hotova? Vím,že až to bude hotové,napíše se to,jde o to na co se ted zaměřit?


    Stručně v bodech co je hotového a nad čím se ještě přemýšlí?


    Může někdo udělat,prosím rekapitulaci? To co prošlo a to co se vyškrtlo? Děkuji


    P.S.Koment 144 - ach jo bod 4 - ach jo - čeho se chytnout? A jinak dík wendysis za krátkou rekapitulaci :-)


    EDIT:Dál jsem psát nebudu,špinit vlákno - myslím že pokud budete chtít - stačí se o mě zmínit.Přijdu.A teď doplním,ach jo,někdy lituji,že jsem Lendinovi něco psala - on měl totiž pravdu.Ne ve všem,ale převážně v tom .... že míň je někdy víc (komenty - ale tohle k návrhům patří - horší orientace,bohužel) a také něco o tom .... ale to patřilo jen mě.Vydržte - fandím vám,a myslím si že i Lendin vám fandí - i když to nedává najevo - až bude hotovo,dejte to prosím,zřetelně najevo.Aby se nepsali další komenty,a zůstal ten poslední - hotový návrh.A podle mě,nečekejte až moc kladný postoj od nadřízeného - to těžké teprve přijde - obhájit to,přemluvit a přesvědčit že to chceme všichni)


    A teď mě třeba zabijte - já se zlobit nebudu :-D


    EDIT2:A ještě naposledy poradím - pokud se stane,že se nebude vědět kudy kam,i lakjky pomohou.Mrkněte na příspěvky,ale že jich je,a mrkněte kolik a od koho kdo dostal laijků - i to hodně pomáhá - ale to psal přeneseně mezi řádky Lendin :-)

    Edited 5 times, last by Joedo ().

  • V tuto chvíli budeme dolaďovat názory ostatních hráčů a konečně to sepisovat do reálné podoby dle toho, co by hráčům více vyhovovalo.


    Teď určitě bych se potřebovala zaměřit na propagaci, anketu, prostě názory, aby se určil podstatný směr na realizaci, takže kdo může, nažeňte sem všechny možné lidi, já se o to již dva dny také pokouším :)


    Do zítřejšího večera by už měl být zde vypsán hrubý popis finálního nápadu (až tak nám fandím) :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Dlouho jsem zvazoval, jestli se k tomuhle vlaknu vyjadrit, nebo ne. No neda mi to a prece jen pridam svoje postrehy, prvne jako hrac a nakonec pridam i neco malo jako moderator fora.


    Proti samotne myslence "offline stanku" nic nemam, ale zadny ze zdejsich napadu na realizaci se mi nelibi. Ja osobne bych si to predstavoval tak, ze koupim mesec (IS), ktery mi umozni postavit stanek podobnym stylem, jako se stavi cechovni budovy, tzn, postavim stanek klidne na hlavni postave a jdu se dale venovat necemu jinemu + by stanek prezil i po odhlaseni.
    U obchodni mapy jsem jendoznacne proti - spolecna nezapada do pribehu, mapa pro jednotlive rise neresi nic.
    Podobu stanku bych nechal tak, jak je, pouze bych trochu predelal vzhled nazvu stanku. Nejvetsi problem v zasekane hre na namesti vidim v tom, ze nazvy stanku jsou castecne pruhledne a velke mnozstvi se jich prekryva, coz je celkem narocne na vypocet.



    A konecne jako moderator bych vas rad vyzval k tomu, abyste se pred odeslanim prispevku zamysleli, jestli opravdu obsahuje smysluplne sdeleni, ktere je k tematu a meli by si ho precist vsichni. Na foru celkem dobre funguje system soukromych zprav, a tedy vase komenty nesouvisejici s tematem smerujte tam.
    Zpetne rozdam nejaka oceneni a pokud budete pokracovat timto stylem, tema vam zamknu a zahodim klic ||

    ● BM sura lvl 98 ● cech VERITAS ●

  • Zní to celkem jednoduše, prostě si za prachy koupíš současný kašmírový měšec, který bude rozšířenou o novou funkci - off stánek. Bez map, vymýšlení dalších kravin apod. Krom toho by se mohli upravit nějaké kravinky jako že stánky z cizí říše po nakliknutí se otevřou, nikoliv jen označí a postava se od nich nehne, dále upravit skutečně názvy stánků, je to děs běs. Taky bych rozšířila raneček na možnost obchodovatelný - pro dostupnost pro lidi, co nemají možnost kupovat z IS.


    Ale jako jo, mě se to jako nápad líbí.


    Edit: Dále by ten kašmírový raneček mohl mít další funkci - tím, že to nebude postava, ale něco jako NPC (opakuji fakt bych tu potřebovala někoho, kdo tomuhle na metinu skutečně rozumí) se automaticky off stánek stává chráněný před monstry a lidmi z jiný říše - prostě nepůjde zabít. Vzhledem k tomu že se dá očekávat u placený formy jen lehčí nárůst stánků, ne tak morbidní jako u neplacené verze, by bylo fajn, aby stánek nepadl mimo kruh jen protože si někdo otvírá ať už záměrně či ne, měsíčky ve městě.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • To musí být jako hned v IS? Proč to nedát jako součást hry...? Se nezlobte, ale u konkurence udělají aktualizaci pro všechny hráče, s tím že někdy je možnost si přilepšit za real. To už tady budete opravdu i navrhovat, aby nová inovace hry byla pouze v IS? :D si děláte srandu ne.


    A Sparrowe, celé téma jsem teda nečetl, ale aspoň někde to tady žije. Chápu, že je otravné to číst vše, nebo aspoň ty ukruhy, které máš na starosti, ale pokud to budeš brát takhle, tak se taky brzo může stát, že fórum umře úplně.

  • Může stát? :D Už se dávno stalo. Tohle je za poslední měsíc jedno z témat, které dosáhlo deseti stran a stále žije. Tady to umřelo po aktualizaci boardu, ve kterém se teď většina nevyzná.


    @Kaper jak bys navrhoval dostupnost ty?

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Sice nejsem Kaper,ale dostupnost bez IS?


    1.Opilý občan - úkol - třeba najdi (dropni - 500 kusů nevím čeho).Po nasbírání dotyčného počtu,nalézt opilce - odměna - offkrámek.Chceš li to mít hned pak např. post 181.
    Všeobecně to řešit dropem popř.hamtacím eventem,spoušteným po odsouhlasení vyšších míst.


    K sparoowi se nevyjadřuji - sice máte pravdu,že to dá smrtelnou ránu foru - ale je to jeho práce.A já nejsem nevinná :-)

  • @Joedo to s tím "zabij tolik a tolik" mě napadlo taky, stejně jako u elíků do bitevky, jen jsem si říkala, jestli to "nemají ještě moc levně" .. 500 mi zas přijde moc :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Může stát? :D Už se dávno stalo. Tohle je za poslední měsíc jedno z témat, které dosáhlo deseti stran a stále žije. Tady to umřelo po aktualizaci boardu, ve kterém se teď většina nevyzná.


    @Kaper jak bys navrhoval dostupnost ty?

    To máš vlastně pravdu no :D ale tak když to tak chtějí, tak to mají mít.


    Na tom už není moc co navrhovat. Vyjde aktualizace s možností mít offline stánek... hotovo
    Nevím, proč by to mělo být jen pro malou skupinku pay to win hráčů nebo jen pro ty, co splní quest. Co je to za blbost? :)

  • Ty Wendysis a co třeba tohle - Dračí bůh vám žehná,máte možnost podpořit své obchodní dovednosti formou off/line stánku.Jedinečná nabídka která se nemusí opakovat,prosím,zakupte si off/line krámek (to zní hrozně),právě teď v IS.Zásoby se tenčí ..... :-) Co ty na to?Neotřelé není to demotivující a není to ani moc mimo příběh hry.


    Do interakce s hrou se to hodí taky - proč plnit úkol,když to můžu mít z IS a to hned?

  • Jsem v koncích, prostě by se muselo definitivně přejít na offline formu, bez možnosti již klasických stánků.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity