Spoluhráči na stínoveho bosse

  • Zdravím, hledám hráče, kteří by chtěli v nějaké skupince hledat stínove bosse. Hledám lidi, co se umí chovat normálně a ne někoho, kdo u každeho bosse bude hned nadávat atd. Hraji většinou odpoledne. Jsem z modre říše a jsem 84 lvl. Modrá říše není vůbec podmínkou, oba jazyky mám na M, takže klidně můžu spolupracovat s hráči z ostatních říší. Případní zájemci mi pište sem do soukrome zpravy nebo ve hře - ceasar121. Děkuji

  • No,občas se tu někdo objeví s názorem,že se jedná o spam.To co tu předvedl byl spam.Nějak tak to vypadá - takže všechno zlé je k něčemu dobré.


    Snad to pomůže i nám,že konečně rozeznáme spam od častějších názorů.


    Edit: Jinak,k uvodnímu komentu - to se týkalo eventu.Bohužel nejde změnit myšlení ostatních,zvlášt když eventy tu jsou od nás brány,jako možnost k nahrabání si věcí - a ne jako zpestření hry.Těžko někoho seženeš,at už je to zminovaný boss či jiná oblast hry.Je to smutné ale pravdivé.A pokud už někoho seženeš,připrav si pevné nervy a dej pryč kladívko a jiné ostré předměty od PC.Páč to jediné o co spoluhráčům jde je jen jejich zisk,často se ani nebrání jakémusi "podvodu" či uke-hovorům.Popř. maj tendenci dělat z jiných lidí,lidi s IQ houpacího koně.


    Jinak hodně štěstí v hledání takových lidí,ale nevěřím,že takové uživatele najdeš. :-(

    Edited 2 times, last by Joedo ().