Hledám 4 členy našeho TÝMU

  • Čaute,
    hledám tým 4 naprosto náhodných lidí, který vždy bavil offical Metin 2. Rozhodl jsem se tuto hru hrát zcela odznova, proto sháním další 4 lidi do celkem 5-členného týmu (každý jednu ze tříd Sura-šaman-válečník-ninja-lycan). Již od začátku bychom hráli týmově, expení by tak bylo několikanásobně rychlejší, navzájem bychom sdíleli peníze a itemy.
    Vzájemná komunikace přes skype/ts/nebo jen chat, pak se domluvíme. Daný člověk by měl mít zhruba 15-25 let - ale není podmínkou. Hráli bychom pravidelně 1-3x týdně, pak se domluvíme.
    Hlavní myšlenkou je vytvořit silný 5- členný tým a užít si hru.
    Pokud si tedy taky blázen do Metinu jako já, napiš mi na metin2team@post.cz >>> že se chceš přidat. Díky ;):sniper::sniper:

  • To je zase posthunt! Příspěvek z 3.února. 2017

  • @Parker - omyl definice posthunt:


    post - pošta/příspěvek hunting - lov - posthunt = záměrné přispívání do témat a vytváření nových témat za účelem co největšího množství příspěvků / postů, většinou nic nehovořící k tématu a posouzení zda se jedná nebo nejedná o post hunting záleží vždy na moderátorech fora ....


    doslovně by se dalo post hunting přeložit jako "lovení příspěvků" a úplně nejčastějším posthuntom je: "souhlasím" a tak podobně, "nemám k tomu co napsat, souhlasím" a rúzné kombinace slov a spojení s "souhlasím" a omáčky o ničem okolo - tzn,tak kde NENÍ zdřetelný názor fyzický osoby.


    Upraveno a částečně převzato z:
    co je vlastně posthunt,trolling...


    Takže - vlastne ani nevíš co posthunt nebo trolling je.Dál - nikoliv datum je směrodatný - v klidu se tu můžou komentatovat příspěvky 10 let starý - pokud tu jsou.


    Takže já se vyjádřila,napsala svůj názor na věc co zakladatel uvádí-ovšem ty ne - a chce-šli pak se u tebe jedná o neoprávněné moderování a příspěvek mimo téma,popř již zminovaný posthunt :-)


    Tak - dále zduraznuji že pokud má zakladatel vlákna chuť at mi v klidu napíše co konverzací kde toto prodiskutujeme :-) Včetně aktivity přímo ve hře.

    Edited 2 times, last by Joedo ().