bio 92 94 Healer

  • Ahoj, pôjdem doexpiť 92 lv a rovno urobím i 95 , no neviem čo by som mal zobrať na konci bio 92 a 94 nejaké skúsenosti?
    Rozmýšľal som, že na 92 vezmem ZB a na 94 tiež Zb ale potom ma napadlo, že by som vzal na 92 HU a na 94 HU to by bolo dokopy 111HU, čo by mi dosť pomohlo na metiny a ta, keď sa dorobí na P útok + a nejaký krajší rubín, tak by to urobilo celkom slušné HU u šamna, a to nerátam mazla, toho ešte nemám :( , a blbosti čo pridávajú nejaké to HU..


    obranu chcem určite vynechať ako nie je na škodu ale tá sa vždy nejak doladí :).

    Pamäť je výsadou blbých. Chytrí nemá čas si pamätať, chytrý musí vymýšľať...


    Známi aj ako DragonBall, po zmene mena Achr :) ..

  • Taky bych potřeboval poradit ohledně biologa od 92 a 94. Jsem sice šaman drak ale to by mělo být stejný.

  • Ahoj, opäť by som chcel poprosiť o radu. (čítaj vyššie)

    Pamäť je výsadou blbých. Chytrí nemá čas si pamätať, chytrý musí vymýšľať...


    Známi aj ako DragonBall, po zmene mena Achr :) ..

  • taky bych počkal co bude se šamanem po "vyrovnání postav" <X


    já už to mám ale za sebou,
    obranu jak píšeš bych nedával - přeci jen na mapách 90+ , 95+ a ve wateri je hodne průniků, takže někdy to může být až na obtíž, lepší jsou odolnosti.
    I když pomoc dělá hodně u draků, tak i u léčitele bych šel spíš do ZB než do HU
    útok se dá dohnat besekerem, porky, moutem nebo vodami a průmkou ve zvonu
    a když spočítáš bio 92 + 94 +útok+ v realu to bude dělat jen nějakých cca 300 na sek navíc.

  • Tak bych ani nečekal :D po vyrovnání postav budou brát všichni už jen hodnotu útoku. A pokud ze šamana požehnání a pomoc klesne na 26% z dosavadních 52.9% (P,P) tak hodně zdaru. Obrana je na dvě věci. Pokud jsem dobře viděl dělají se nové brnka PVP systém což znamená čím nižší obrana tím více ustojíš :D to prásknu zrovna jinak nevidím jedinej důvod proč by PVP brnko mělo na +9 obranu 144 pouze :pillepalle: ZB brát?? To opravdu ne to není potřeba v dnešní době a zase nová brnka samozřejmě od vyšších lvl budou mít v základu 4000HP což se posunuje zase výše o nějakou tu čáru (ROH+9 se nechytá do budoucna takže ho překovnou všichni časem). ZB naženeš luxusním mazlíkem může mít i 20-25%zb+ a zajímavá alcha tě nakopne i o 10k do ZB takže ZB opravdu nebrat, pouze a jedině útok. Hodně zdaru a prosím nepište tu komentáře že to u mazla nejde :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

    :gamer:

  • ďakujem zatiaľ za rady, no som prekvapení čo píšte o tom vyrovnaní postáv, takéto niečo počujem resp. čítam prvý krát nechce sa mi moc hľadať na fórku o čo ide ak máte čas bližšie inf o tom napíšte sem... hlavne čo to ako má byť? To znamená, že opäť budú šamani najslabšie postavy v hre? :D,


    čo sa ešte týka toho BIA od 92 a 94 rozhodnem sa medzi tým ZB a HÚ, Cendatores máš pravdu s brnkami, no obávam sa, že na to také brnko by som mal tak o 20 rokov.. nakoľko M2 hrám už iba ako relax, to samé platí pri PETOVI, už som ich mooooc pootváral a nič dobré nepadlo, otváram prevažne iba RAZIHO a sem tam RED draka, no ako som písal o ničom, takže predpokladám, že zrejme vezmem to ZB.


    Prosím napíšte mi hlavne o tom vyrovnaní ak máte nejaké inf. lebo ma to dosť vzalo..

    Pamäť je výsadou blbých. Chytrí nemá čas si pamätať, chytrý musí vymýšľať...


    Známi aj ako DragonBall, po zmene mena Achr :) ..

  • Tenhle thread se mi zase bugl, nejde odoznačit jako nepřečtený, tak sem připíšu svoje polochytrý rady.
    Osobně bych šel do útoku, na vyšším lvlu už je stejně většina o absorbaci, ustát čistě obranou už se nic moc nedá a ZB se dají nahnat jinde.
    Celkových 110 útok se s pomocí kance, peta, mláděte, kritiku a v krajním případě i nějakým IS bordelem (nepočítám do toho průmku, speciální "silný proti", helmu a brnění na příšery)dá zvýšit na nějakých 400 což už je na Metinu celkem dost.
    Na betě jsem nebyl, ale nemyslím si, že by postavy měly projít až tak razantními změnami.