Zbraně, nový charakter + něco dalšího

  • Jelikož je pvp stránka hry docela rozhozená, tak chápu že by tyhle změny pvp hráči spíše neocenili. Já jsem na pvp už úplně zanevřel a začal si "užívat" pvm, a docela bych uvítal více typů zbraní. Jako příklad uvedu lukostříl (crosbow), s větším dosahem a útokem než luk, ale o hodně pomalejší rychlostí střelby. Nebo nějaký nový typ zbraní hlavně pro sury, kteří mají jen meče.
    A když jsem u těch surů, které mám spojené hlavně s upírem (sání ZB) a černou magií (BMko),a zašel bych do extrému, tak zde trochu postrádám "hodný" charakter typu Mnich (Monk) s klasickou obouruční holí a s kouzly, popř. nějaké pasivní aury. Takový ten charakter co vyplní mezeru mezi válečníkem (fyzický útok) a šamanem (magický útok).


    A jako bonus mám návrh na pokročilý upgrade statistik. Např. při každém 10 levelu (nebo při upgradu kouzla na M, G, P) by byla na výběr jedna ze tří možností. Jako příklad uvedu kouzlo zamaskování na M by byl výběr (+5% zákeřný dmg / +15% rychlost pohybu / 10% lifesteal při útoku kouzlem ze zamaskování) atd. Bonusy a jejich velikost je jen ilustrační :thumbsup: .


    A nakonec tu mám ještě "kombinování kamenů". U alchymisty by bylo možné spojit dva různé kameny do jednoho s malou šancí (5 - 10%). Tzn. spojení např. (spěchu + obrany) a výsledný jeden kámen (dvojbarevný) by dával bonus k rychlosti pohybu + obranu. Tím by se částečně odstranil problém s nedostatkem slotů ve zbrani či brnění.


    Nejspíš by mé návrhy s hrou docela "zamávaly" :pillepalle: , a nevím jaké by byly skutečné následky, každopádně se těším na vaše názory.

  • K novým charům a novým typům zbraní jsem dost skeptický. Stačí co napáchal lycan a ty jeho slavný čelisti :) Statistiky, to je podle mě mě nereálný. Zajímavej nápad je spojování kamenů, aby člověk dosáhl na kámen do zbraně proti všem charům, to by se mi celkem líbilo, jinak nový chary ani omylem :-D

  • Já bych s novým charem souhlasil kvůli rozmanitosti hry by to bylo další obohacení hry. V minulosti zde již padli návrhy na nové chary typu Necromanmcer, Bard atd. ovšem nikoliv na úrodnou půdu bohužel. S tou kuší by snad problém být neměl takový kdyby jí přidali do hry ale její použití by sis představoval jak ? jen pro Ninji nebo i pro ostatní chary ? toho Mnicha bys mohl také rozepsat možná jaké skilly nebo kouzla by sis u něj vůbec představoval. Zbraně popravdě každý char má jen jeden typ zbraní pouze u Wara podle oboru může mít Mentál meč nebo obouruční zbran a u Ninji který může mít meč, dýky nebo luk to je jinné. Ty nové zbraně které by sis představoval přidat do hry samotné bys také mohl více rozepsat. A konečně to kombinování různých kamenů mi přijde jako totální hloupost která se může líbit pouze malým dětem. Na závěr Lycan ani ty jeho čelisti nic nenapáchali pouze některé děti mají mindrák z toho když prohrají v PVP souboji v bitevní zoně s jinými hráči což je může v některých případech flustrovat s vážnými následky do konce života jak se zdá. :D

  • Zbraněmi jsem myslel, aby zde byla větší variabilita jak při pvp (válkách), tak při pvm, a aby každý char měl nejméně 3 typy zbraní. Válečníkům bych přidal válečná kladiva, která by při zásahu hlavního cíle udělovala např. 10% z DMG okolním příšerám (nebo hráčům při válce). Pro sury mě zrovna nic moc nenapadá tak třeba nějaké magické kuše. Pro mnicha bojové obouruční hole, dále např. vrhací oštěpy či palcát. Jako další druh mě napadají jednoruční sekery / vrhací sekery, oboustranný meč (nebo jednoruční zbraň, skládající se z rukojeti, z které z obou stran vedou zakřivené čepele) , atd... Typů zbraní je dost.



    Kouzla mnicha bych volil:
    1 - úder holí/palcátem do země, který udělí plošný dmg a zpomalení (dle úrovně)
    2 - magický útok "očištění duše", které způsobí malý dmg, omráčení a zapálí protivníka
    3 - zákeřný úder holí/palcátem, který způsobí DMG a ochromí protivníka (zpomalí jeho pohyb nebo rychlost útoku)
    4 - "magická bariéra", která by šla seslat i na spojence. Trvaní 10s, cooldown 40s, a snižovala by veškerý příchozí dmg třeba o 65%.
    5 - pasivní aura pro sebe i spojence ve skupině, která zvyšuje obranu a rychlost regenerace MB i ZB, popř. malou šanci na vyhnutí i kouzel (protivník vás netrefí).
    6 - vyvolání pomocníka (zombie, kostlivce) třeba na 2 minutu, cooldown by byl 3 minuty.

  • Spousta lidí to hraje protože ta hra neni nějak složitá a zmatečná jako wowko a ty bys tu z toho právě to woko chtěl dělat :D 6. char stejně jednou přijde a bude to ten slavný Berserker, kterýho je celé YT :D (asponsi to myslim že to přidaj někdy v budoucnu).


    Kameny a slučování je samozřejmě kravina všech kravin, ale spíš bych dal 4 sloty do věcí od vyššího lv....třeba do 20ky máš 1 slot na kameny, do 40ky 2 sloty a pak 3....Třeba od takový 70-90 udělat 4 sloty aby ta 90ka měla víc výhod proti namachrovaným 55 s full pvp co stojí u skladu a zabíjí


    Nové zbraně proč ne... na pvm se stejně využívají jen 2 po celou dobu hry (30,75), zbytek zbraní nemá využití no jako zbraně 45-60 jsou už maximálně naokrasu a to vlastně i jedna zbran pro každý char od 65 ze který se nic nedělá, takže udělat třeba novou zbran která by byla něčím zvláštní a využívaná a dělala by se z víly,magnetky atd tak jo ale přidávat nějaký kuše to zas nee.

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Lukostřelec má už ted dost velky dosah.
    bm sura ma 2 typy zbrani a kdyz za nej hrac umi tak sejme 90% serveru a jeho ochrana nebo co to je za kouzlo tak je drzak a jak v pvp tak pvm mu to dost pomuze a jen tak ho neco nepolozi.
    A dat mu jeste auru tak by bylo neporazitelne. I stim ze by to byl novy charakter a musis do toho pocitat i pvp protoze ne kazdy jede pvm

  • Ahojky,


    pozerala som na podnet tohto vlákna na youtube video ohľadne novej postavy muž/žena a mám z toho zmiešané pocity :) a hlavne neviem čo napísať, to už je čo povedať....skôr asi, aby sa riešili problémy, ktoré tu máme a existujúce postavy,....no uvidíme.....
    K novým postavám:
    asi sa nudím:), lebo som si to už zdôvodnila:) moja filozofia: ak teda reálne pribudnú postavy, tak vlastne niet sa čomu ani diviť, je to vlastne tak, ako to má byť a aká je skutočnosť, trend v ľudskom žití
    - nové hodnoty: netrápiť sa starým, riešenie: vyhodiť, kúpiť, vymeniť za nové.....


    P.S.: ae toto je už asi moc :D, ... je to len hra....

    Edited once, last by Mortisia ().

  • Více typů zbraní by možná nebylo od věci, ale není moc proč. Nové postavy rozhodně ne, jedině kdyby šlo do zbroje dát o bonus navíc, ale i tak už by to byl fakt bordel. Neměli vydávat ani lycana, to byl hodně krok vedle. Upgrade statistik u kouzel zní dobře. Kombinování kamenů blbost, ale jako námět na podobný smysluplný nápad je to použitelné.


    O rozhozenosti pvp nemá cenu mluvit, oprava je v podání GF neproveditelná.. škoda


    Jinak teda nevím jak si představuješ samostříl, ale je potřeba to něják zakomponovat do systému a metin už teď jede tak tak... spíše by byla u lukostřelců dost dobrá pořádně oprava pro pvm, protože takhle jsou k ničemu.

  • Lycan naopak byl krokem správním směrem a dosti obohatil nudný stereotyp této kdysi skvělé hry která se bez něj pomalu ale jistě propadla do dějin zapomění. Spíše by mě zajímalo když byl včera středeční restart hry proč dnes je ten restart znovu a nelze ani si jít zahrát kvůli tomu. :D Ten samostříl by snad tak těžké do hry zakomponovat nebylo stím že by ho mohli používat ostatní chary a stříbrné šípy které by měli větší DMG bonus třeba na Nemrtvé a Lycana :D Teda aspoň tak jak tomu je u filmů a seriálů z horrorovou tématikou :D

  • Nudný stereotyp kdysi skvělé hry? :D no to je fakt teda pekelný argument.. až na to, že přidat do hry naprosto nevyváženou postavu po zajetém 6 letém systému je naprostá blbost. Je tu spoustu věcí, co by se dalo oživit a oni musí přidat novou postavu a naštvat tak další a poslední lidi, co tu ještě hrají. Kdyby ta postava nebyla tak přepálená a hlavně byla DODĚLANÁ, tak neřeknu ani slovo.

  • Dodělaná :D oni neměli dodělaný ani ty 4 postavy pořádně a přidaj 5. kterou taky nedodělali :D Prostě ta hra od doby GF jde pomalu dolu no :D

    Ok, změněna signatura, protože to hafo let nikomu nevadí a nová podržtaška s tím má problém :-S:thumbsup:

  • Ktomu to vlaknu :)))


    Za novy char jsem pro / sice nevim co si myslet o videich přidanych korejskou stranou -původnima vydavateli tehle hry, kde se již nachazi 6 char berserker,7 char Monk a 8 char podle datumu chtěji uvest do konce listopadu tohoto roku :D /


    Ke zbraním sem taktez pro určitě to bude obohacení vuči stereotypu co je nyní :)))


    system upgrade skilu, uz tahle ma kazdy dost sveho, pořadne nic nefunguje chcelo by to spiše dodelat ,doupravit a pak vymyšlet nake bonusy třeba navic./přikladem posledni dobou sleduji u šamanů bug - ze 4 x musí hazet pomoc nez se chytne na hrači,nahodne vypinani čepele ,aury.


    Ke kamenům hrozne mi to připomina jednu nejmenovanou strankovou hru :D kde tohle jde normalne :D davaji se vzdy Mdef a Pdef k sobe :D Patk a HP , Matk a HP, kritik + prunik, ENDU + Dodge :D, Hit + agility zveda se to od kamenů +0- 15 a na 15 urovni tyto kameny přidavaji 4000patk + 3800 HP


    ktomu to bych byla spiše skepticka :D hodně by to uz brousilo k oněm hram strankovym přes FB a pod xD ale mohlo by to byt zajimave akorat kdyz uz tak bych dala aby na danou kombinaci kamenů + 4 / HP + war nebo HP + šaman - kdyz uz byly tedy ceny 200k na +5 a kazdych 100k navic za kazde +, a drop nake nove veci ktera by pomohla zlepšit dane + :D to bych dala z bosů od 60lv+

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Dodělaná :D oni neměli dodělaný ani ty 4 postavy pořádně a přidaj 5. kterou taky nedodělali :D Prostě ta hra od doby GF jde pomalu dolu no :D

    Ty 4 zajeté postavy dodělané jsou - aspoň zhruba teda.. u lycana nebyly a pořád nejsou správně odladěné kouzla - trefuješ se vedle často, DMG lycana, no k tomu radši nic psát nebudu a taky nemá stále druhé pohlaví. A to jsou jen základní deficity.


    ____
    Za novy char jsem pro / sice nevim co si myslet o videich přidanych korejskou stranou -původnima vydavateli tehle hry, kde se již nachazi 6 char berserker,7 char Monk a 8 char podle datumu chtěji uvest do konce listopadu tohoto roku /

    No ty vole :D to se teda máme na co řešít, jestli to GF zas překoupí

  • To je jen výmluva, že lycan je silnější ... nikdo na něj nemá obrany a proto vám to tak připadá .. stačí si na něj udělat aspoň šťít +6 (9% proti lycanum) 50-60% obrany a je to štěňátko ... stačí mít i trochu základní obrany a sotva tě poškrábe pacinkou :) V základu je dá se říct přehnaný trošičku jen to trhání, ale snížit poškození trhání o 15%, tak je to jako stříh u wara .. Samo o sobě, nějaké nejsilnější buffovací kouzlo být musí a zkrátka ho má lycan, to je tím, co ho dělá silným :) v topu 140 int má cca +898 DMG což je krása :) Až lidi budou mít obranu na lycany, nebude s nimi problém ..

  • Na čelisti nemám místo, je možno jen 5 bonusů. Jako možná na tom něco je, s obranami jsem nezkoušel nic, to by tu musel napsat nějáký tryhard, co to má odzkoušené. A dokud bude lycanů tak 10 na serveru, co za něco stojí, do té doby na ně obrany nikdo schánět moc nebude (vyjma pár jedinců).

  • Tak čoklici jsou individualové xD ja vlastnim štit +9 IS a 30% čelisti, a docela mi štěne nebere je to znát :D ono to cele u lycoše je jen to ze všici si delaly obrany na šipy, meče obouručky, ated čiste kvuli lycošovi musí budto dělat nove nebo přetačet již hotove a modlit se :D Taky je zase rozdil ,kdyz vam lycan 84lv ve wt2 se 70% dabla, bere red setau - drapem 14lv se 130 int G2 purpura- 16K kritkem. je ten nepoměr hodně znát. Když si vemu mého šaman 99- ktery s 100% dabla veme řevem P - 21K a dojdu s lycošem viz vyše skily atributy a flakne 14lvl drapem 16K. netušim jak to maji jiné chary,ale myslim ze ten rozdil bude podobny. K těm dalším věcem skrz to co tu bylo dano, Ony ty chary nove jsou jiz zavedene v Korei,Turecku, Australii, pro evropu netušim jestli maji povolení toto zařadit. Take je možne kdyz bylo mezi svatky nadhozeno ze se čeka velky update pro novy rok :D ze se toto objeví -ale jsou to čistě spelukace a spíš bych se nechala překvapit tím co přijde :))

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

  • Zdravim ,


    Ja som za nove charaktery . Ano , kludne ich dajte aj 8 ale nech za to stoja po grafickej stranke jak vo vyzore tak v kuzlach , prve 4 charakteri boli velmi pekne prevedene , novy lycan je podla mna dost komicky , velka mohutna postava , siroky hrudnik a nozicky jak cisticka do vzduchovky , je to detail ale mne to vadi. Co sa tyka novych charakterov , ozivi to hru , ludia budu itemovat brnka veci atd takze peniaze pocetu ... nenicme ale hru , neni riesenie pridat do hry dalsie obrany . Spravme postavy nech su ludia spokojny ale nech platia stare obrany , mece , magia , mozno by nebolo zle spravit novy charakter cisto na obojrucky . Nove brnka helmy , ludia budu mat co robit , budu expit , zabavat sa. kazdy si najde to svoje co sa mu najviac paci , ale nicim sa nedokazi hratelnost pre ostatnych .

  • Ahojky,
    akosi sa tu paralelne v jednotlivých vláknach objavujú informácie, návrhy, a zároveň názory na nové postavy, nové zbrane atď.,... pridám ten môj, všeobecný z prečítaného a môžem to asi tak nazvať z pohľadu jedného starého hráča.... Moja hra je v zmysle porekadla: „Drž sa novej cesty a starého priateľa“ (čiže nové výzvy, nové mapy, nové vylepšenia,...ale na mojej starej/dobrej postave).
    Nová zbraň
    Začnem trošku inak, v hre som dostala otázku: „Nie je Ti trapné na Tvojom lvl hrať s jedákom?“
    S mapami od lvl 90 nám už pridali nové zbrane, ale povedzme si, je lepšia zbraň v hre pre pvm, kde gro hry tvorí sekanie metinov, a zabíjanie bossov ako jedák s dobrou prumkou? Takže tu len toľko, ak sa pridajú nové zbrane pre staré/ nové postavy, nech to má význam a hlavne nech plnia funkciu pre danú postavu v hre...
    Nová postava
    Som za všetko nové, všetkými desiatimi i za nové postavy, nové zbrane, hlavne ak pribudnú noví hráči, a hra sa oživí, obnoví....ale neviem, či implantovanie novej postavy do hry je momentálne to pravé orechové.
    Neviem ako to majú ostatní, ale môj názor je, že ak nemám možnosti si postavu vylepšovať a kde na nej hrať, tak nová postava, zvýšenie záujmu o hru, nevyrieši. Je tu kopec iných problémov, na ktoré hráči poukazujú a myslím, že by bolo lepšie urobiť nejaké kroky / krôčky vpred v tomto smere (chod hry).
    Môj pohľad z hry a vlastne moja súčasná hra – hráč nad 100 lvl:
    Razador – ak sa vyberieme z cechu v plnej skupine, tak je zázrak ak sa k nemu vôbec dostaneme. Seká to všetkým, bez rozdielu. V sekcii kamene mat: niektorých vykopne, niektorí sa tam vôbec nehnú a hru skončili. Ak idú 2 – 3 hráči, je to reálnejšie i keď stále sú časti kde to seká. A môže sa stať - mám skúsenosť a to 2x - po zabití Ignitora sme sa ďalej nedostali, stále nám hlásilo nesplnenie úlohy,...
    Nemer – tak túto mapu sme boli asi 2 – 3 týždne dozadu, je to lepšie, u severiek to začne sekať všetkým, pokračuje to ďalej i pri vybíjaní posledného kľúču ninjom a sekaním stĺpu, všetci sa tak trápime opätovným spustením hry a jej rozchodením....
    Zakletý les - prispôsobený na neustále rozbíjanie metinov a expenie - prednostne pre suru. Metiny, však môžu človeka prestať po čase baviť (určite sú ale hráči, ktorých to baví). Hľadám iné možnosti, vyberiem sa zabíjať ničiteľov En-Tai a tak dropovať ingredience na nové brnka, botky atď....po 4 dni - každý deň sekám 4 hodiny -nepadne absolútne nič, iba alternatívny drop,...čo pre tak vysoký lvl nemá význam, takže úplná strata času.
    Meley - tak cechovní mapa...."pre cechy, pre spoluprácu, pre všetky postavy bez rozdielu"... tak veľmi veľa postáv ešte na túto mapu nedozrelo....a je ťažké zložiť partiu ľudí,... super, že sú ľudia, ktorí si ju dávajú, ... ALE....ukazuje sa i iná stránka tejto mapy a neviem ako to chodu tejto hry "pomôže"... lebo lvl je len číslo....
    Úlomky - a nakoniec staré dobré úlomky, tie si dropujem, ak nie je event (padanie predmetov) padajú fajn, tam mi nič neseká, akurát mi občas niekto prevetrá nervy:)


    P. S.: Názory sú rôzne, spôsob hry a jej chápanie, je naozaj individuálne.