Healer vs. jaskyňa

  • Ahoj,
    ako už píšem hore chcel by som sa opýtať či tu má niekto skúsenosť s expením od 75 lv na 86 lv v jaskyni.
    Určite nebudem expiť s inou postavou, chcem expiť práve s hlavnou a to je hiler, takže potrebujem pár rád od hilera, ktorý tak expil.
    1.) Kde najlepšie expiť resp. na čom (červený, biely, golemy...)
    2.) Zbraň (zvon od 65, orchydea)
    3.) koľko % na diabla
    4.) koľko % šípy
    5.) aké najlepšie by som mal mať veci


    Prosím vás tie body sú len orientačné každé ďalšie rady beriem za +, ..
    Tiež prosím potrebujem naozaj len rady od hilerov, ktorý takto sami expili..
    Bufa mám na to nereagujte.
    Súradky s dobrým miestom na expenie je pre mňa takisto + .
    Vyexpiť sa nechcem nechať nato takisto nepíšte.


    E: Přesun do správné sekce. /valkis

    Pamäť je výsadou blbých. Chytrí nemá čas si pamätať, chytrý musí vymýšľať...


    Známi aj ako DragonBall, po zmene mena Achr :) ..

  • S healerem ti neporadím promiň, ale.. Když jsem si poprvé přečetla nadpis, tak jsem četla "Hitlera vs. jaskyňa". :D Promiň za spam, ale pobavila jsem se.


    Dovolil jsem si to opravit na z "hiler" na "healer," trochu to bilo do očí. :) /Paradox

  • Erwel, myslím si že každá postava môže robiť PVM, takže sa smej no ver tomu že sem potom pridám nejaké to video za každý urobený lv :), všetko je možné a v hre ani netvrdím :).


    BE: pohode, mne zas bije do očí "healer " :D. Ak to tak ale má biť tak ďakujem .)

    Pamäť je výsadou blbých. Chytrí nemá čas si pamätať, chytrý musí vymýšľať...


    Známi aj ako DragonBall, po zmene mena Achr :) ..

  • Nejsem healer, ale šaman jsem.


    doporučil bych do 80 expit na golemech, mít nějakou otravu a orchidej se slušnou průmkou (tak 30+). Tam samozřejmě nic na ďábly nepotřebuješ, ale občas se tam nějací skejťáci vyskytnou.
    Od 80 pak expit v první místnosti druhého patra a na dábly a proti šípům samozřejmě co nejvíc. Vzhledem k tomu, že budeš dost kouzlit, doporučil bych vějíř případně zvon 80+lvl, podle toho, co ti bude více vyhovovat.
    Když by jsi byl schopnější zabíjet červené, kde jsou lepší dropy, občas hledám první místnosti červenejch...ty budeš mít výhodu, že ti nebude vadit otrava od magičů...


    PS: híler vypadá fakt špatně...

  • Erwel, myslím si že každá postava môže robiť PVM, takže sa smej no ver tomu že sem potom pridám nejaké to video za každý urobený lv :), všetko je možné a v hre ani netvrdím :).


    BE: pohode, mne zas bije do očí "healer " :D. Ak to tak ale má biť tak ďakujem .)

    Teď vážně nechápu, co to tady píšeš. Smála jsem se tomu, že mi připadalo, že je tam napsáno "Hitler". Nesměju se tomu, že máš healera na pvm . Vím moc dobře za ty léta hraní, že každá postava může dělat pvm a každý může být s kýmkoliv dobrý, stačí to jen umět alespoň trochu hrát. Takže jak říkám, vůbec nešlo o postavu, ale o to, co jsem omylem přečetla. ;)

  • Já za healera zkušenosti nemám, ale pár healerů jsem znal, je na tobě jestli chceš do 90 levlu expit na golemech nebo už na 80 levlu přesedlat na červený setaou.


    Co se týče výbavy, rozhodně co nejvíc : šípy, dábel (co nejvíc) + otrava, zb, odvrátit - vyhybko, ostnáče, popřípadně helma (abych řekl pravdu nevim co bych u šamanů dával jeslti helmu od 80 nebo helmu od 60, asi nejlíp to zjistíš že si to vyzkoušíš, ale spíš bych dával přednost helmě od 60), co nejvíc inteligence, absorbce a stun se taky můžou hodit ale neviděl bych to až takovou nutnost ;)
    Zbran bych volil mezi epickym zvonem nebo vějířem, ale jelikož většina šamanů to dělá tak že to natáhne do rohu seseká to a pak dorazí lukaře tak si myslim že ten zvonek je lepší.


    Musíš si uvědomit že Healer není extra pvm postava, stejně jako v mém případě třeba BM, i když BM je na tom líp jak healer. Ale rozhodně bych se z toho nezbláznil každá postava může být na pvm dobrá aspon v rámci jejích možností

  • https://www.youtube.com/watch?v=aoaEe-asPlY --> nič nieje nemožné ;)
    Rozhodne na setakov otravu nereš, pokial pojdeš na golemi stači ti hociaka helma s 8otravou pokial sa rozhodneš ist na setakov otrava ta nemusi zaujimat kedže do lvl 85-90 hu nemas komu dať :D Rozhodne helma 80+7 a vic a najlepšie 20dabel +10/15blesk nebo magiu a holinky +9 1,5-2KZB s 5-8stunom :) ked dotiahneš stun spolu s helmou niekde na hodnotu 15-20 dosť to je znat mam to odskusane :)
    Nahrdelnik bych volil medeny+9(dovod blesk) 15sip+ZB do brnka najlepšie ZB+sipy+blesk :) určite bych bral epik zvon z dovodu, že snim sa da sekat aj zo zvirata/kona a budeš sním niečo brať aj kuzlama čo u orchid s prumkou okolo 40 ti spraví schopnost -15/20% čo utok dost rapidne znehodnoti :) Udelej nejaku alchymiu s bonusama vhodnymi do watery taky velke + ... absorbaci bych moc ani nerešil ked budeš mať 10% pri utoku samana to až tak velmi nepoznaš jedine mať 10%naramek a 10%brnko ale myslim že v brnku ti večšie + spravia blesky a sipy :)

  • Když už bude shánet výbavu rovnou at si udělá jednu, nemusí pak zbytečně utrácet od 90 za druhou. Nehledě na to, že může expit do 85 nebo do 90 levlu na normal setaou a ty už otráví. Pokud mluvíš o tom videu neni tam přesně vidět jak ta šamanka všechno pobije jen to udrží, má rosy džusy z granát . jablka a tak.


    Náhrdelník s bleskem je sice hezkej - ale podle mě slzák nebo perlák je lepší, slzák asi víc protože z koně když to seká tak skáčou průniky ;)
    Holiny nevim, já jsem spíš zastánce ostnáčů, sám mám v nejlepší výbavě 48% na odvrátit a to je docela sranda, ale chce to vyzkoušet. Určitě nějaký rosy na obranu se určitě na lukaře hodí, ale v tom případě to chce mít apson 30 % odvrátit aby netrpěl na průniky.


    To co ty mu píšeš to jsou ultimátní věci, který zaprví se neshánej nejlíp a hlavně nestojí málo, to může shánet až bude chtít tahat své maximum, ale to samozřejmě nebude ze začátku ;)

    Edited once, last by Blackerr ().

  • Moje bejvalka víceméně sama expila 75-92 za healerku na červnejch setau a to tim způsobem že natáhla setáky do rohu a tam to zmlátila z kance včetně lukostřelců a duchovních,jediný kouzlo který občas použila bylo léčení.Výbavu měla celkem slušnou ale zase nic extra co by se nedalo sehnat na dábly 80% ,šípy asi 40% a něco málo na vyhnutí.Rosy nebo štávy nepoužívala vůbec.Hlavně si sežen pořádnýho buffa ten ti pomůže ůplně nejvíc bez něj to budeš i s extra výbavou tahat po dvou skupinkách.Jo a mlatila to s orchidejí +8 33% průmka + 20 dáběl.

  • Teď vážně nechápu, co to tady píšeš. Smála jsem se tomu, že mi připadalo, že je tam napsáno "Hitler". Nesměju se tomu, že máš healera na pvm . Vím moc dobře za ty léta hraní, že každá postava může dělat pvm a každý může být s kýmkoliv dobrý, stačí to jen umět alespoň trochu hrát. Takže jak říkám, vůbec nešlo o postavu, ale o to, co jsem omylem přečetla. ;)

    Ah, to som si nevšimol ospravedlňujem sa :), inak som niekde začul, že sa vraciaš tak ti prajem veľa šťastia :).

    Pamäť je výsadou blbých. Chytrí nemá čas si pamätať, chytrý musí vymýšľať...


    Známi aj ako DragonBall, po zmene mena Achr :) ..

  • Otváram opätovne toto téma, z dôvodu 80lv.
    Mám presne:
    79% Silný proti diablovi
    0% Odolnosť voči bleskom
    49% Odolnosť na šípy


    Bufý:
    M7 Požehnanie
    M7 Požehnanie
    (Zrcadlit som nezvolil, nakoľko budem hrať aktívne aj za bufa... ).
    Bielu miestnosť dám celú....
    Prvú miestnosť kde sa nachádzajú červený, dám celú ...
    Expím čisto zo zeme..
    Video pridám až zistím ako to funguje :D, resp. akos a to natáča a pridáva sem na fórum :).


    Kto hovoril, že heal nemôže expiť sám ? :).
    PS: nepoužívam ROSY, ŠŤAVY, LEN ZELENE ELIKY V

    Pamäť je výsadou blbých. Chytrí nemá čas si pamätať, chytrý musí vymýšľať...


    Známi aj ako DragonBall, po zmene mena Achr :) ..

  • Dragone tleskám. Hezkdy si to zvládl jak tak koukám :) Jen tak dál a budeš 90 coby dup :D

  • Otevřu toto téma abych nezakládá další.
    Má otázka zní, zvládne healer waterku na setaou bez buffa? Nemám na mysli 1-2 skupky...

  • Pokud máš problém ustát setau dávej jednoznačně přednost odolnosti na blesk před silný proti ďáblu ( ono mít klobouk kde je ďabel i blesk by byl ideál, ale taková věc se nelehce shání).Takže pokud máš dilema ve výbavě upřednostňuj odolnost na blesk ( zkus aspoň 40%).


    Já mam 40% blesk, 45% šípy.
    20% ďábla mam jen ve zbrani a nauškách (6% mám i štít, ale tam jsem se zaměřil hlavně na 15% miss než ďábel). Náramek helma jsou blesk bez ďábla,měděný náhrdelník +9, brnění mám jen zb. A určitě zvládám víc než 2 skupiny.
    Když byl nedávno event BZK, koupil jsem si kostým s 10% blesk a s 50% blesk jsem si mohl natáhnou kolik bílých setau jsem chtěl. A zabít mě dokázali až velké skupiny rudých setau

    Stranger107 - Šaman healer , Thalion (Chunjo)

    Edited once, last by pista107 ().

  • Zatím mám jen lvl 61 a nespěchám nahoru dokud nebudu mít výbavu do waterky. Řeším tyto věci co už mám a co zvolit :
    Náhrdelník zlato / měděný oba +9
    Boty ostny +4/holínky/dřevěné +9.