Kdy už konečně bude to sloučení?

  • Název mluví za vše,prosím kdo něco nového ví o sloučení ať to sem hodí díky.Protože sloučení mělo už dávno bejt..

  • Quote

    V současnosti je proces pozastaven

    - nic jiného k tomu nikdo asi neřekne

  • jak vis ze uz melo bejt? pred pul rokem psali, ze slouceni je pozastavene. tak muzes napsat ze uz melo bejt? :D

  • Já jsem jedině rád, že sloučení není a doufám, že ještě dlouhou dobu nebude :) Helios je skoro prázdný a proto mi to tak vyhovuje.. Sice nejde nic sehnat a je vážně obtížné něco prodat, ale jsou volné metiny a to jsem rád. Doufám, že se to nestane, ale jestli sloučí např. Helios + Thalion, tak to opravdu bude podle mého názoru na nic... Thalion je přeplněný už takhle a když se k němu připojí i Helios, který začal o několik let později... No nevím no, ale jsem rád, že to je tak, jak to je :)


    ( je to můj názor.. a víte, že máte ve zvyku každému do jeho názoru kecat... je to proboha jen názor... Takže si své připomínky nechte někde hluboko v hlavě... ) 8)

  • O pozastavení slučování serverů už tu bylo více vláken. Vždy to skončí na tom, že GF musí nejprve odstranit chyby s kódováním (či co) a pak se v procesu slučování může pokračovat. Již několikrát jsem psal, že je třeba na to ze strany českých GM tlačit, ale nevím zda se tak děje. Takže teď nám nezbývá nic jiného než čekat a doufat.


    to 3Dwaffle: Když ty píšeš svůj názor, můžou i ostatní. Proč hraješ on-line hru, když ti vyhovuje hrát raději sám? Není snažší hrát něco, kde se ti nestane, že ti podobně myslsící "člověk" bude hru "znepříjemňovat"? Tomu fakt nerozumím. A Thalion přecpaný není - jen má každý více účtů a více stánků... Ale ve žluté a červené je mrtvo.

  • Sloučení už nebude,hoši z Německa už se ani neobtěžují něco o něm napsat.Krátká zpráva že čekají na opravení chyb z Korei vydaná před půl rokem mi přijde u tak pro komunitu podstatného tématu jako je toto opravdu žalostně málo.Hold,musíme se smířit s tím,že už na foru jiné zprávy než oznámení o supervýhodných šťastných hodinkách a cashback "eventech"už asi neobjeví...

  • Moses... já jsem řekl, že radši hraju sám ? a že jiní lidé nemohou mít svůj názor ? samozřejmě, že neřekl... Řekl jsem, že jsem rád, že jsou volné metiny a dá se kde vydělávat... to je vše :) Miluju, když člověk něco řekne a ostatní říkají věci, které vůbec neřekl.. Ach bóže. :pillepalle:

  • Spojení serverů je jediná věc na kterou čekam a díky kterej možná začnu ještě hrát a dost mi štve že to ještě nespojili X( že je thalion plnej může napsat jen človek kterej na něm nehraje,modrá říše je plná akorát tak stánků a lidí tam zas tolik neběhá.žlutá nebo červená to ani nemluvim,tam je dost často tak málo hráčů že bych byl schopnej dobít celou říši sám :D Měli to spojit už na začátku roku a věřim že by tolik hráčů z topky neodešlo.

  • Sloučení už nebude,hoši z Německa už se ani neobtěžují něco o něm napsat.Krátká zpráva že čekají na opravení chyb z Korei vydaná před půl rokem mi přijde u tak pro komunitu podstatného tématu jako je toto opravdu žalostně málo.Hold,musíme se smířit s tím,že už na foru jiné zprávy než oznámení o supervýhodných šťastných hodinkách a cashback "eventech"už asi neobjeví...


    to sis musel zalozit novej ucet, aby si nam tady mohl vypsat jak moc te stvou akce v itemu? :D zalostne malo tech zprav je, ale ber to tak. jestlize se za toho pul roku nic nestalo, nic neopravili ani nevymysleli tak co by ti sem meli psat? mas potrebu kazdy tyden cist dvoustrankovy dopis z Korei o tom jak mocne a udrene na tom pracuji? proste to zastavili a hotovo co vic potrebujes vedet?

  • U mě je to tak půl na půl, jsem rád kvůli volným místům na expy kvůli volným metinů na druhou stranu neni možnost si najít nějaké spoluhráče neni s kym si pokecat neni s kym zkoušet svoje skilly neni s kym bojovat atd...

  • Tak co víc potřebuju vědět?Třeba to,na čem se momentálně v Německu,nebo v Korei pracuje,ne?Promiň,že mě zajímá víc to,kdy se budou spojovat servery než to,že každý týden je v Item Shopu nějaká akce,kterých se beztak už ani nikdo neúčastní.A na fóru jsem si založil účet proto,abych tu mohl psát a reagovat na témata,to že první téma do kterého jsem napsal,bylo o slučování serverů neznamená,že jsem účet založil za účelem něco kritizovat!!!

  • ja se treba tech poslednich dvou akci v itemu moc rad zucastnil :D (stastna hodinka i cashback) jestli se te nejakym zpusobem dotklo to, ze se domnivam, ze jsi jen dalsi ucet nektereho z ucastniku tohoto fora, tak se tedy omlouvam. ale nebyl by si prvni ani posledni

  • Zdravím,zde se lidé ve vláknu ptali,a polemizovali o sloučení serverů.Myslím si,že my všichni můžeme o této věci polemizovat a s odstupem času si říci - jak to vlastně je?


    Takže najde se někdo ochotný,kdo tento thread přelouská a napíše svůj názor?


    Můj názor zůstává neměnný - lepší to bylo před sloučením.Ať už to byly hackeři,byly rozlezlý všude - ach ty eventy,ale byl klid.Lidé se dokazali mít i rádi a tvořila se tak něco jako zájmová skupina lidí.


    Sloučením serverů se toto "rozehnalo" lidé (včetně mě) přestali mít o hře přehled.Stal se z toho galamatyáš.A to mohlo mnoho lidí odradit.Zejména pak další věc a to byla neúnosnot komentářů ve hře,kde se to hemžilo jen urážkama při zdolávání event bossů nebo i samotnejch šutřů z vesmíru.Lidé co drželi při sobě začali chodit přes vratký mostík,který se časem úplně rozpadl.To co zůstalo byli lidé,kteří zvyklý zřejmě na "pečený holuby" s vlastním egem a sobectvím pustili i do zbytku těch,kteří hru hráli jen pro odreagování.Pro mě a za sebe píšu bohužel.S takovýma lidma se vytratila i zábava a taková ta krása komunikace a spolupráce mezi komunitou.A toto sloučení serverů časem způsobilo rozpad - lidé co byly "uťáplí" a byla s nima sranda po celou dobu odešli jen proto,že dopředu věděli jak se věci mohou dál odvíjet.Jak na to přišli? Zejména kvůli hádkám a osočování.Navíc,i když mnohdy byly války proti Jinno dohodlé,pak prostě ta spusta vulgarit lidi odradila.


    Vím co píšu,nehaním ani nekritizuji.Jen píšu svůj koment a názor na stav věcí po sloučení serverů.A musím konstatovat sama za sebe,že mě to hodně mrzí.Vím,jsou zde i lidé,se kterýma je děsná psina.Ale bohužel potkat se s nima dnes je hodně vyjímečné.Ale jsou tu.Takže:


    Suma sumárum - o sloučení a mazání ch mi nikdy nešlo a nepůjde jde mi o něco úplně jiného a to - nebýt tu lidí,kteří se chovají jako lidé a je s nima psina,pak s jistotou tuhle hru navždy opustím.Nejsou to totiž předměty,ani GF,a ani eventy - je to a bylo to pro mě vždy o lidech.A teď začněte házet kameny - nastavuji svůj obličej ............

    Edited once, last by Joedo ().