AMD Bulldozer

  • No každopádně bych byl rád za každej návrh řešení

  • Taky bych byl rád, kdyby někdo přišel se řeším. Metin mám nehratelný. Tady je i video https://www.facebook.com/photo.php?v=350963845032582
    Informace o mém počítači : Procesor: AMD FX-8120 (8 jádro 3,5Ghz), Grafika GIGABYTE GTX 650 2GB, Pamět RAM 8GB. Dále SSD disk a takový kravinky. Takže nechápu, proč to nejde. Zkoušel jsem snad už vše, nastavení procesů na proces klienta, nastavení grafiky na klienta. Ještě dodám, že mám windows7 a všechny akutalizace, i ovladačů a direcxtu.
    Třeba oficiální server Singapore mi jde bez problémů. Takže bych viděl na straně klienta pro společnost GF. Konkrétně jde o soubor metin2client.bin, protože Singapore ho má jiný.

  • :stick: ...presli dva roky od zalozenia tejto temy, tak by ma zaujimalo, ci GF tento problem vyriesilo. Po nejakych troch rokoch som si nainstaloval metin a skusam to hrat. Doma mam totiz cpu AMD FX 6300, nvidia GTX 750Ti a problem s metinom, ze sa mi po case sekne obraz, hudba a zvuk. efekty idu normalne dalej. Mne z toho vychadza, ze asi nevyriesili... :shit:

  • Mohu potvrdit, že se doposud nic nevyřešilo, taky se mi obraz z ničeho nic sekne a postava prý normálně běhá i kouzlí dál, ale na monitoru problikává statický obraz. Dělá mi to od doby, co mám nový procesor AMD A8. Věž už ani nemůžu chodit, protože se to pokaždé sekne dříve, než mám možnost dostat se ke kováři. Byl bych vděčný za rychlou opravu

    TomasTrutnov
    Fenix, Chunjo, Šaman, dračí moc 82 Lvl , Cech: SubLimis
    Řev draků P, Požehnání P, Střílení na draky P, Pomoc draka P, Zrcadlit 10, Létající talisman 1
    Ochrana před voláním blesku 5, Zesílení střílení na draky 0
    Jazyky: M M
    Kůň: 21 lvl, volání 100%, schopnosti: M1 M1 M1
    Proměna: P
    Vedení: G1
    Těžba: P
    Kombo: 2

  • Ahoj,


    rád bych obnovil toto téma. Má někdo informace o tom, jak je to aktuálně s problémy ohledně AMD komponent? Nikde jsem už nenašel seznam toho , na čem metin nefunguje nefunguje, jelikož na německém fóru to, zdá se, cíleně promazali, tak se chci rovnou zeptat, jak jste aktuálně na tom, zda někdo zaznamenal či ví o tomto problému. Nejedná se o žádný lehký problém, spíš o to, že s některými AMD komponenty je - či byl - metin absolutně nehratelný.


    Plánuju kupovat nový notebook a metin je pro mě taková srdcovka, o kterou bych nerad přišel :) noťas konkrétně viz screen.


    para.PNG