Žádost o zpětnou vazbu k update 16.4 (PvP aréna, obchod,...)

  • Opět bychom vás rádi požádali o vaše dojmy, postřehy a pozitivní i negativní zjištění z nové aktualizace 16.4.


    Zároveň nás zajímá váš názor na to, v jakých časech dne by podle vás bylo nejvhodnější mít otevřenou PvP arénu, abyste ji co nejvíc užili, ale zároveň, aby v ní neběhalo jen několiv nadšenců ve tři hodiny ráno.
    Např:
    16-18 hod
    18-20 hod
    20-22 hod


    Děkujeme

  • No řeknu to asi takhle .
    Když do arény zakempuje nějakej ledoborec s Licanem , nebo extra silnej itemák , ostatní si ani neškrtnou .
    Takže místo možnosti soubojů se z toho stala farma pro pár hráčů .
    Časem tam takhle nepáchne ani noha .


    Řešení je několik
    1 zrušit postavu licana
    2 upravit postavu licana
    3 Dát časový limit , kerou múže jedna postava strávit deně v aréně



    časy


    8-10
    14-16
    19-21

  • Doprčic já tu založila téma a nevšimla si že už tu stejné je.


    Dnes večer jsem tam s nadšením vlezla. Po osmi minutách jsem naprosto na****á odcházela. Stručně:


    Opět věc pro lvly 100+, lektvar nelektvar, než se mi načetla mapa, ležela jsem po dvou kouzlech lycana dole. Samozřejmě mě blbec nenechal ani vstát. Díky. Další: Asi se tam někdo mezi sebou domlouvá, protože na mě letěli mentálové v partě, mezi sebou se netřískali, za to si mě zasekli na kraji a opakovaně čekali. Super pvp - "férovost".


    Co jsem už předtím říkala a teď se mi to potvrdilo: ROZDĚLTE TO NA LEVLY, PROSTĚ LVL 50 SI V ŽIVOTĚ PROTI NABONOVANÉMU 100+ NEŠKRTNE. Rozdělit podobně jako u bitvy tří říší. Tam to celkem šlo. (Mluvím o střední skupině).
    Další: Ubrat lycanovi už konečně!!!! Řvu to tady v kuse od začátku, co sem chodím pravidelně, hádám se kvůli tomu v kuse s lidmi na skype, prej že s dobrou výbavou je lycan sejmutelný? No oproti tomu co mi stačí ve výbavě na ostatní chary ten lycan jde úplně mimo. Slibovalo se že s tím konečně něco udělá, furt na to tu čekáme, už mi to tu drásá oči.


    Časy? Ty jsem fakt nevytipovala, v práci jsem přesně v termíny, co jsou tu psané, jen tak tak jsem stihla posledních dvacet minut posledního kola arény.



    09 - 11, 13 - 15, 17 - 19, 21 - 23, 01 - 03


    Závěr: Zklamalo mě to, čekala jsem to vyrovnanější. Opravdu mám ráda pvp, ale férové pvp. Pokud mě vysloveně prcek neprovokuje, tak taky nelítám na slabší, vždy si vybírám vyrovnané nebo silnější.


    Hrozně ráda bych sem dala nějaký pozitivní komentář, ale je mi líto.



    J.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity



  • No k tomu jako Lycan mohu dodat pouze jen to že nevím o co ti vlastně jde protože Lycan rozhodně není žádná supersilná postava jak se tu snaží kde kdo lhát 8) Na Péčkách má kouzla rozhodně slabší než war at už aurák nebo mentál a purpur ?? No jak sem zde již na jiném foru psal přidává na Péčku o sto bodů na útok méně nežli aura meče nebo začarovaná čepel tak vážně nevím o co vám jde 8)


    jinak stím rozdělením podle levlů bych rozhodně souhlasil 8)

  • Jardo sam neveriš co píšeš som presne za likanom ubrat dmg + zrusit antimagicaky a je to vyrovnane a co sa tyka areny presne som vedel ze to tak dopadne ako pisala ta nadomnov . da 3mes. Bude pvp tam minulostov kazdy sa na to vysere

  • Jardo ty budeš taky nějaký (hvězdicky) protoze lykan s int bere odost vic nez aura

  • Chvili jsem tam byl, sice nemam buhvi jake pvp, ale tak nejhorší to není. A opravdu všichni kdo tam byli tak šli lehce ustat a bylo to zajimave se tam sekat. Ale přišel lycan dal 2 skilly a měl nás všechny.
    A upřímně se mi líbí návrh, že by bylola nejak casove omezena denni doba pobyti v te mape. Casy treba 11-1 14-16 19-22.
    A nevim jestli to ma byt kazdy den, ale jestli ne tak treba pondeli, streda, sobota
    :)
    Btw... k tomu lycanovi, kazdy vi ze purpur dava o docela dost vice s full intel. A kazdy vi ze s lycanem s podprumernou vybavou se dokaze rovnat jinemu charu s dobrou vybavou :)

  • Tak Tak Lycan bere vážně hodně a není to jen o tom že mu dává purpur víc jak aurákovi těch 20 % v kritiku v e 2 kouzlech je fakt hodně, ale to se dalo čekat přece by GF nedělalo novou postavu aby za ní nikdo nehrál. Co se týče pvp areny není to špatný ale v podstatě musím souhlasit s ostatníma naběhne někdo silnější a je po srandě, rozdělení levlu by určitě stálo za to.
    Můj názor je takovej že většina normálních hráčů se toho stejně moc účastnit nebude, jen v případě že si chce zablbnout bez ohledu na body. Mašinám který ve hře mají statisíce se stejně nevyrovnají a chlastat rosy vody pozehy na pvp to je podle mě mrhání. Takže to nakonec skončí tak že tam mezi sebou budou válčit jen ty největší sypači a nebo ty co jsou na hře pořád a točej yangy věci apod. ;)


    Takže rozdělení levlů by mohla být i sranda protože se samozřejmě najde dost hráčů co jsou přeitemovaný a nabušený i na 20 levvlu s P skillem ale je jich rozhodně míň, takže běžnný hráč který si jde na hru odpočinout ne se za něčim honit by si to užil. Samozřřejmě pokud by to bylo rozdělený podle levlů ty tabulky na odměny by také měly být rozdělený podle levlů ;)


  • Jardo ty budeš taky nějaký (hvězdicky) protoze lykan s int bere odost vic nez aura


    Bohužel bych ani neřekl bratr má Wara auráka 120lv na Péčkách a co sem koukal na jeho DMG v kouzlech tak to já teda u lykana 120lv na Péčkách rozhodně nemám :D jinak inteligenci na maximu mám pokud myslíš na 90 bodech 8)

    Edited once, last by jard01 ().

  • Lycan 81 nejsi nahodou ptk? :))
    Tak to máš asi podprumerneho lykana

  • 1. Nejlepší čas je asi mezi 20-22h, kdy je na serveru většinou nejvíce hráčů. Pvp aréna je zajímavé zpestření, ale pouze první den, za měsíc tam bude úplně prázdno. Mezi levely je opravdu velká nevyrovnatelnost + to neustálé běhání a nahánění hráčů v mapě brzy omrzí. Prostě ani zdaleka se to nechytá na starou dobrou obyčejnou cechovní válku!


    2. Rozjela se tu i debata ohledně lykanů. Každý si musí přiznat, že lykan je předimenzovaná postava. Pokud srovnám všechny chary do řady a dám jim stejnou výbavu, vždy bude mít jasně navrch lykan. Jen šaman a bm sura se mu může přiblížit díky antimagii.

  • 1. PVP aréna v duchu „cechovej války“:
    - obdoba vlastne cechovnej války.... inak..... jednotlivec - fackovací panák...
    - stanovenie času super,..... možnosť sa pripraviť,.... a mať toho nejlepšieho v cechu.....
    - zvýšila by som motiváciu (napr. mesačne),.....treba za BZK,.... nebo za padaní mesačných pokladní...i pre hráčov pvm by malo význam ísť pomôcť svojmu hráčovi......(nebo vzor Bitva říší)....


    2. Pvp aréna, v duchu „najlepší hráč“
    - boj jeden na jedného...... bojovať by mal hráč sám za seba......ak hodnotíme jednotlivca....
    - výbava / item (sme na rovnakej štartovacej čiare), pre hráča, ktorí nemá problém s real peniazmi (item shop) alebo s yang, nebude problém
    nič,...... (hodiť si veci na postavu ľubovoľného lvl, item, ae i základnú alchymii, dokonca i mazlíka.... )


    3. Môj subjektívny názor:
    - bolo avizované, mali by sa vyrovnávať jednotlivé chary..... dúfam, že zaviedli najskôr do hry pvp arénu, a na základe spätnej väzby (reálnych dôkazov) sa pustia do vyrovnávania.....
    - pekný pvp turnaj bol myslím na Sione, neviem kto ho organizoval, garantoval, pomáhal,.... ale bol vážne super a celé sa to vydarilo.....
    - ohľadne času, ako si tak všímam, veľa ludí je online v nedeli večer a na ch1 sa dost mastia, tak asi čas v rozpätí od 19:00 - 22:00,....

    Edited once, last by Mortisia ().

  • Podľa mňa je to celá blbosť čo vymislili. Sak dovčilku čo sú tie nové mapy na pvp tak nikto zo žádnym cechom ani nebojuje a to bude aj stou novou pvp mapou. Týžden to bude velké hola ludia tam budú chodiť a po mesiaci to dopadne tak že tam nikto už nepáchne. Račik by sa mali zamerať na bugy v hre a iné dôležitejsie veci ako je pvp mapy ktoré vôbec sa navyužívaju tu.

  • Qayp11111:


    Za BM hraju a s BM jsem tam i vlezla, a přiblížit se rozhodně nedalo. Antimagičáky mám jak v brnku, tak v pvp ozubě, slyšela jsem někde že speciálně u BM snížili antimagii v brnku a zbrani ze 25% (+4) na polovinu, protože jsou i přes to silné. Dovolím si tvrdit, že tam je % ještě méně, zkoušela jsem rozdíl před a po přidání kamenů a nějaký dramatický rozdíl se vážně nekonal. S bodem č. 2 bez debat souhlasím. Navíc jsem si začala všímat, že u mojí surky nesedí % na obraně (98% na temný ochraně a při výpočtech to nesnižuje ani o půlku poškození magií, a to nepočítám obranu na magii co mám ve výbavě).


    Jinak to nahánění - další bomba, letěla jsem tam po mentálech co furt utíkali si bokem nabíjet kouzla, nedohnala. :D Z dálky jsem viděla běžet čokla, než jsem uhnula, ležel mentál, já, a lycan byl někde v trapu a ani jsem nezahlédla, že by o mě škrtl, prostě jen vidím výsledek a to je definitivní smrt. A že si s sebou vzal 70k zb, to už nestíhám pobírat ani já. :) Co mě překvapilo bylo, že jsem tam vůbec nezahlédla ninju. Na dýky nemám vůbec nic (sakumprásk 10%) a i přes to mi načtený ninja s vyšším lvlem a lepší pvp výbavou bere o zoufale výrazně méně, než lycan na stejným lvl se stejnou výbavou.

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Lycan 81 nejsi nahodou ptk? :))
    Tak to máš asi podprumerneho lykana


    Tak to teda naštěstí nejsem, já se zde neschovávám za anonymní nick jako ostatní :D Podle nicku si mě můžeš najít i ve hře :D Jinak podprůměr nevím mám skilly na Péčkách :D Ale Služby itemshopu využívám také rád já i bratr abychom si natočili nebo nabonovali co zrovna aktuálně potřebujeme :D

    Edited once, last by jard01 ().

  • Neviem ci mapu mozno nazvat PVP arenou, spis by som to nazval mapou nahanania. Bud si silnej a nahanas ty nekoho, nebo si slabsi a nahanaju tebe, poprípade je tretia moznost ze sa s nekym peres ale berete si zvhladom k 80.000 zb tak malo, ze se nemate sancu zabit a to po chvilke take omrzi tak jdete dal... Pokial sa mapa nejakym spôsobom lvlovo nerozdeli a pokial sa trosku nevyrovnaju postavy lycan verzus valecik, sura, ninja, saman, mapa bude k nicemu. Zo zaciatku si ju vyskusaju mozno vsetci, 90% ludi to vsak skusi mozno len raz lebo zistia ze to nema zadnej vyznam tam chodit. Dalsou kapitolou je odhlasenie z mapy ako takove. Nechapu proc ninjom zobrali pri odhlasovani z mapy kuzlo zamaskovanie, viem ze by to bolo hnusne od ninjov behat tam v zamasku ale je to ich kuzlo ktore sa vzalo. Vemte teda surom temnu ochranu poprípade strach a brnenie, vemte valecnikom telo alebo auru se zurkom, samanom podpurna kuzla, lycanom purpurak a modrej nech je to ferovo vyrovnane, nechapu proc by mal trpet jen ninja dykar.


    Bola to pekna zabavka na jeden vecer, ale v blízkej dobe tam neplanujem pachnut.

  • Arénu bych nechal nastavenou tak 19-22 týžden a o víkendu bych to rozetapoval príklad 12-15 18-22, a nechápem prečo by ste niekoho rušili do arény lykana. Lykan je možno over postava, ktoru by bolo treba zredukovať rovnako ako bolo treba podporiť šamanov a probehlo to vcelku bez velkých problemu. Určite by som elixiry ale zrušil, ak nie zrušil nedovolil by som hodnoty ake aktualne exlixir pridáva a a mapu by som zmenšil tak na ten jeden ostrov v stredu stym chrámom aby stoho nebolo trápne nahananie dookola, prípadne by som tam pridal nejake skaly pár prekážok nech teda je kam pláchnout, pretože ako šaman tiež nebudem stáť na mieste a nenechám do seba bušiť WP/auru nebo lykana, kedže hra je nastavena tak, že akonahle raz niekto sekne je minimalna šanca na pohnutie ale určite bych mapu zmenšil je zbytočne velka

    Edited once, last by LebenLegende ().

  • Přijde mi, že lidi z Gameforge ani pořádně neví co chtějí. Nedávno jsem tu četl, že chtějí vrátit do hry spolupráci. V této mapě jsou všechny prvky spolupráce úplně odstraněny. Nejsou tu říše, cechy, ani skupiny. Čekal jsem spíš něco na způsob cechovních válek nebo bitvy tří říší, ale tohle jsem teda nečekal. To by se spíš mělo přejmenovat na Deathmatch arénu. :D
    Nevím co od toho updatu očekávat, ale budoucnost to má jen v komunitách, kde je víc lidí, co mají peníze na utrácení za požehnání života, obrany/útoky dračího boha a další podpůrné věci, které jsou dostupné v itemshopu. Tady na to v současnosti má jen pár lidí. Zbytek to brzo přejde, když má nulovou šanci na úspěch, a raději ten čas využije jinak. Navíc ani odejít neni jednoduché, když je nutné počkat 5 minut bez umření a k tomu všemu je ještě snížena rychlost pohybu na 100, aby ten odchod byl ještě složitější.
    Gameforge by měli nejdřív upravit pvp systém než sem dávat zase něco nového... Hlavně by se mělo něco udělat s lykany - minimálně odstranit šanci na kritický zásah z jejich kouzel. Problém s odolností proti magii se měl taky vyřešit jinak (prospěšnější pro hru by bylo odebrání těchto bonusů z kostýmů a účesů než antimagické kameny). A znehybnění postav hráčema, co do nich sekají a nedá se v tomto případě z prostoru, do kterého sekají, dostat (bez použití jezdeckého zvířete) už tu je taky dost dlouho a dosud s tím nikdo nic neudělal. Podle tohoto updatu je vidět, že peníze jsou pro Gameforge mnohem přednější než funkčnost hry.

  • A rovnou by to samé mohli sebrat i ostatním že :D


    Warům u rány meče a dupnutí na P 30% šanci na bezvědomí, u bojového zuření na P rychlost útoku + 62% a rychlost pohybu + 25%, u aury meče na P hodnotu útoku + 631 bodů, u silného těla obranu + 328 bodů a rychlost pohybu + 12 bodů :D


    Šamanům u zaříkat blesk na P 25% šanci na bezvědomí, u zrcadlit na P šanci refrektovat tělesný útok 45%, u pomoci draka na P šanci na smrtelný útok 34,9%, u požehnání na P odolnost proti tělesnému napadení 34,9%, u útoku + na P hodnotu útoku + 46,3 bodů, u ošetřit na P šanci ošetřit negativní účinky 120%, u běžet na P rychlost pohybu + 48%, u střílení na draky a řevu draků na P šanci na trvalý ohen 22% :D


    Surům u začarovaného brnění na P šanci refrektovat tělesný útok 40,6% a obranu + 150 bodů, u strachu na P šanci že se protivníkům útok nezdaří 37% a snížení protivníkovy hodnoty útoku - 37%, u rány prstem na P šanci na pronikavý útok 12%, temné ochrany na P šanci snížení poškození 75% a obranu + 75 bodů, u rány ducha na P šanci na zpomalení 70,8%, u zrušit kouzla na P šanci na zrušení kouzla 62%, u začarované čepele na P hodnotu útoku + 600 bodů a šanci poškození zb 12%, u dračího víru na P šanci na ignorování útěku protivníka 12% :D


    Ninjům u otráveného šípu a jiskry na P šance na otrávení 100%, u záludného jedu a jedovatého oblaku na P šance na otrávení 50%, u smršti šípů na P maximální počet cílů 9, u opakovaných výstřelů na P počet vystřelených šípů 9, u našlapování polehoučku na P rychlost pohybu + 75 bodů, u zamaskování na P bonus za zamaskování 62%, u víření kordů na P šanci na otrávení 6%, :D



    a zbytek co máte všude % na rychlost útoku v kouzlech sem ani nepsal takže toho máte víc než lycan a přesto tady brečíte což nechápu :D

    Edited 8 times, last by jard01 ().

  • jarde, nestrapnuj sa tolko.... hras za najsilnejsiu postavu, nejakym zazrakom si sa dostal na stredne vysoky lvl a nacital si zopar P... s tym by kazdy hrac sundal 80% inych hracov... ale ty proste NECHCES a NEVIES pochopit, ze ked mas vybavu na howno, tak ta sunda aj 35lvl... a ked za max int povazujes 90, to len poukazujes na svoje minimalne znalosti hry... stacila by si priemerna pvp vybava, ani alchu a kostymy netreba a mal by si sundat vacsinu hracov do 90

    Rosi-maskot zo siony :thumbsup:



    vsude nenavidena kecalmi a vecne nespokojnymi deckami :thumbup:


    JESTENOUNAČAFAČASAFALAVATAJM 8)