Fan Art

  • Milí hráči,
    v tomto tématu bude zveřejněno během dnešního dne oznámení o soutěži.
    Sledujte nás a dozvíte se víc.

    Dle jmena doufam ze zensky rod je nasnade,osloveni v nem povazuji za samozrejmost 8)
    " Prekvapuje me, ze te vidim... ja myslel, ze GM jsou jen mytus"
    Obdrzeny warn neni nutne zacatkem pratelske konverzace,staci si ho precist :)

    _________________________________________
    Pravidla fora | Komunitní průvodce

  • Milí hráči,


    s radostí vám oznamujeme, že jsme si pro vás připravili novou soutěž. Jedná se o Fan Art, který bude probíhat od 3.3.2016 do 22.4.2016. V této soutěži si budete moci odpočinout a také probudit svou uměleckou duši. Stačí pouze jediné, a to nakreslit obrázek, který se týká hry Metin 2. Vaši fantazii nijak neomezujeme, proto záleží pouze na vás, jak bude dílo vypadat.


    Pravidla:
    Podmínkou je to, aby dílo bylo opravdu vaše. Zkopírované obrázky z internetu nejsou povoleny. V případě, že se do soutěže přihlásíte s takovým dílem, budete z ní vyloučeni.Také nevhodné obrázky nebudeme přijímat a budou mazány.
    V této soutěži mohou se svým dílem vyhrát dva soutěžící. Jednoho vítěze (nejhezčí dílo) vyberou hráči, druhého pak tým. Každý bude mít volbu hlasovat pro dvě díla, nikdo nesmí hlasovat pro to své. Díla budete moci hodnotit body od 1 do 3 bodů - 3 body nejvyšší počet, 1 bod nejnižší. Dílo s největším počtem bodů je výherním.


    Toto vlákno slouží pouze pro soutěžní příspěvky, ostatní budou smazané. Diskutovat o této soutěži můžete zde.


    Odměny:
    Odměny v hlasování uživatelů fora:
    1.místo kupon na 10€
    2.místo kupon na 6€
    3.místo kupon na 3€


    Odměna v hlasování týmu:
    Jeden výherce, který si odměnu domluví přímo s týmem:)


    Těšíme se na vaše výtvory a přejeme příjemnou zábavu váš Metin2 Team

  • Tak sem musím dát mistrovské dílo :D upozorňuju neumím a nikdy jsem neuměl malovat rukou natož pak na Pc myší !! :D:D:D:D:D

    Edited once, last by XaErO ().

  • Strávil jsem nad tím hromadu času. Doufám, že se vám to bude líbit. :)

  • Ahoj, tak tedy taky přispívám svým fanartem, kreslením se už jakou dobu zabývám a díky vám jsem na Metin dostala krásnou příležitost také přispět něčím ze své dílny. Základ obrázku je nakreslený tužkou,tmavé pozadí uhlem, jinak barvy jsou zvýrazněné v počítači, protože můj "milovaný" scaner příšerně přesvětluje.
    Doufám že se líbí, budu ráda za zhodnocení. :)

  • Dnes doplněny odměny pro výherce a prodloužena uzávěrka soutěže na 22.4.2016!

    Dle jmena doufam ze zensky rod je nasnade,osloveni v nem povazuji za samozrejmost 8)
    " Prekvapuje me, ze te vidim... ja myslel, ze GM jsou jen mytus"
    Obdrzeny warn neni nutne zacatkem pratelske konverzace,staci si ho precist :)

    _________________________________________
    Pravidla fora | Komunitní průvodce