Sem prosíme hlaste chyby v překladu / překlepy.

  • Já teda sbírám ZelkovY větve, nikoliv ZelkovI větve :)

  • U obou těchto Q v ukolu zůstane že metin bitvy byl zničen

  • Eventy na září 2017


    Padání Proteinové svačinky - správně TYČINKY



    28.9.
    Event na oslavu založení Československa (podrobnosti budou oznámeny samostatně) - správně 28.10



    edit Lendin: Obě chyby v oznamu opraveny, děkuji.

    Edited once, last by Lendin ().

  • U skilu Jiskra -ninja luk- je napsano bonus za zamaskovani
    ninja luk ma ale našlapovaní :)



    Zbytek postů smazan, toto neni diskuze, ale hlaseni chyb v prekladu/Lucyana

    „Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy.“
    Romain Rolland

    Edited once, last by Lucyana ().

  • Zdravím, .. jedná se o quest pavouk se zvonkem, tento quest je češtinářským peklem :D.
    Sice jsem neudělal Screenshot a povětšinou, co jsem tento quest dělal tak jsem ty konverzace těch NPC ani nečetl jen to odklikal a pak se podíval do úkolu, co mám udělat. Když jsem tento quest dělal naposled tak jsem to všechno četl a byl to tak hrozný nesmysl až jsem si říkal že to snad překládal někdo kdo neumí ani mateřským jazykem ( bez urážky). Jednou byl Taureen žena jednou muž pak you rang o sobě mluvila jako o muži všechno tam bylo proházené. Pak tam bylo nasaď jednomu pavouku zvoneček a když jsem to splnil tak mi to psalo že jsem zvoneček nenašel na pavoucích a ono to co píšu asi nebude úplně přesně protože si to už nepamatuji, jen si myslím že tohle vyžaduje opravdu pořádný zásah a podívat se na zoubek celému tomu questu...( samozřejmě politicky korektně dle genderových pravidel bych neměl soudit zda-li je you rang je žena a taurean chlapec ale snad mi to odpustíte :ninja: )

  • Zdravíčko,


    tak řekněte, kdo už z té truhly získal Oxid Uhličitý? Z ekologických důvodů by tato truhla neměla v IS být.


    (Popisek má dole chybu)Untitled.jpg



    Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.