Jaký děláš nebo si dělal sport?(aktivně)

  • Tanec, a sem ráda, že nekdy se poštestí a dedí se zájmy a talent z generace na genercia a ješte výhra v loterii když je talent väčší.


    A k tomu ovoci, ovoce je zdravé a maminka mi vždy vravela, aby som ho papala veľa, veľa... :rolleyes:

  • Během zimy trávím hodně času v tělocvičně, protože počasí je překážkou. O víkendech chodím běhat se svým bratrem v parku. Počítá se také E-sport? Fifa obvykle hrajeme s přáteli nebo děláme sportovní předpovědi dalšího vítěze zápasu. Obvykle myslím, že mám pravdu, protože používám několik tipů z *, které jsou pro prognózu docela užitečné. Samozřejmě to není věda a někdy jsou nevyhnutelné chyby, ale já si užívám rizika neznámého. Rovnováha je důležitá a znalost vašich skutečných schopností. Mnoho hráčů prohraje jen proto, že jsou si příliš sebevědomí nebo se bojí vyzkoušet něco nového.


    Odkaz cenzurován /Fufhiny

    Edited 5 times, last by Fufhiny ().

  • Tak přes zimu amaterský hokej, přes leto sjezd na kole, amaterské zavody, při volnu, pokud nejsem v praci meti2, jinak vylety s rodinou po pamatkách většinou zříceniny, :)

    ChanJackie