Jaký děláš nebo si dělal sport?(aktivně)

  • Dobrá,dobrá .-)


    Aktivně celoživotně - Krav Maga,jinak filozofii a psychologii,pokud se to počítá jako sport :-)

  • Ahoj
    V mládí pivo a pařba "pátek-sobota",teď už jen rodina a práce, která mě opravdu baví ( hraji v ní i metin :P ), jinak psychologie a koníčkuji chladné zbraně, jakoukoliv kudlu, hlavně ty vrhací.
    Tyhle věci beru u sebe jako sport.


    Né, nejsem psycho 8o


    Zatím :D

    bobicek lvl 105 (aurák), BRUGO lvl 79 (Mentos), ERHARD lvl 35 (aurák), BAHLAM lvl 35(aurák)


    kamikk lvl 95 (dračice)


    bobicka lvl 90 (dýkařka)


    bobikov lvl 93 (drak)


    BRONDOS lvl 105 (surák)


    Shinsoo (Elrohir) navždy!;)


    Zbytek si nechám pro sebe: :)

  • Gaučendo :D Dělal jsem KravMaga,wing chun,Musado MCS,Basketbal,Florbal,Capoeiru.... Techniky přežití se taky daj brát jako sport? :D :)


    Itea500 Dobře Ty :) taky jsem takhle blbnul :) zápasit s pneu od traktoru, na paletě zvedat pytle malty/barely s barvou-vodou nebo čimkoliv jinym těžkym :D, činky, přítahy na hrazdě/větvi....pak přišel úraz zad, přes 4 měsíce doma a léta dřiny v pr... háji.

  • Tak do toho mě asi nedonutíš hele :D Ještě mě nikdo nedonutil ani kouknout na Kmotra nebo Hvězdné války či Pulp F. ... :phatgrin::phatgrin::phatgrin: Prostě home made trénink bez nutnosti kupování drahých pomůcek, dejme tomu chápu :)

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Karate 1 rok okolo 10ti let, nebavilo mě to, raději bych teď chodil na hokej, ale je pozdě ;(

  • Hele jak se u bab říká "za ženskou musí být za co chytit", mám to i u chlapů. 97 kg? Bych si pískala, zlatí pořádný hoši! :)

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Hele jak se u bab říká "za ženskou musí být za co chytit", mám to i u chlapů. 97 kg? Bych si pískala, zlatí pořádný hoši! :)

    To je jasný. Lepší jak ty tyčky, co všude chodí. :D

    MITHGARD - CHUNJO
    Erwell - Lycan - Lvl 79


    "Všichni jsme z jednoho těsta. Jen někteří déle kynuli"

  • Viď, ani to nemusí mít svaly, mě stačí, že kdybych tomu dala facku, tak neuletí dva metry. :D

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity

  • Hele jak se u bab říká "za ženskou musí být za co chytit", mám to i u chlapů. 97 kg? Bych si pískala, zlatí pořádný hoši! :)

    Myslím, že záleží na tom, ve kterých partiích se ta váha u muže nachází. Mít ty kilogramy v ramenou je pro ženy asi o dost zajímavější než, když chlap vypadá jako hruška

  • Myslím, že záleží na tom, ve kterých partiích se ta váha u muže nachází. Mít ty kilogramy v ramenou je pro ženy asi o dost zajímavější než, když chlap vypadá jako hruška

    Asi takhle: Když toho chlapa miluju, je mi jedno, jestli vypadá jako banán, mango, jablko, nebo hruška :) Já naopak nemám ráda přehnaně svalnatý, co už jsou do extrémů. Takovej sto kilovej oplácanej českej chlap mi vůbec třeba nevadí :)

    Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix


    Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity