Současné případy ztráty herních předmětů

  • Drahá komunito,


    jak se zdá, trpíme zvýšeným výskytem případů ztráty herních předmětů po posledním eventu se zkušenostním bonusem. Ačkoliv tým prověřuje všechny případy hlášené postiženými hráči, prosím vezměte na vědomí, že Gameforge naneštěstí nemůže refundovat ani jinak nahradit ztracené předměty s ohledem na Všeobecné obchodní podmínky.


    Alespoň za mou osobu mi dovolte se omluvit za nepříjemnosti způsobené tímto omezením. Vím, že to poskytne asi jen malou útěchu lidem, kteří investovali reálné peníze do nyní ztracených předmětů a nestalo se tak jejich chybou, ale nemůžeme učinit žádné výjimky a musíme zamítat všechny podobné žádosti. Nicméně, celý případ ztrát je prozkoumáván přímo vývojáři hry, aby se do budoucna předešlo další podobné politováníhodné situaci. Budoucí eventy vám také dají možnost získat nové předměty. Doufáme, že toto pochopíte.


    S pozdravem
    Darcoon
    CoMa Metin2.cz

    Edited once, last by Lucyana ().

  • Ahoj..
    To je hezký nejdřív se vše testuje a když ne tak to takhle dopadá ...
    Nebo se někdo ulil a napsal celou hru jak prase hlavně že to funguje a nese prachy
    Tvoji situaci beru není lehký oznamovat tyhle zprávy ale at si to užijou kdyby koupili licenci od Blizzardu neměli by takový problémy..

  • Z 99% procent jednání.. když se s člověkem slušně a upřímě jedná, tak vždy situaci přijme. Pouze výjimky ne. Já děkuju za sebe a také snad za všechny za to, že jste nám zde upřímně řekl co a jak. A také uvedl věci na tu "linii" na které jsou. Též člověka potěší, že přijde i omluva těm, kteří ztratili věci. Moji kamarádi mi na skype napsali nemálo témat o tomhle a snažili se o tom vymyslet různé možnosti. Ale byli zmateni. Takto když jste nám to sem napsal, tak víme co se děje a budem doufat za to, že Ymir přijde na chybu. (Osobně po zkoumání ServerFile 2003 na jednom nejmenovaném místě.. pokud přijde ke kick a předmět po přihlášení není nikde... a před kick se s ním manipulovalo, může za to špatný ukládání na game.core - už jen to, že hráč jede po mapě, najednou skočí o pár kroků zpět a znovu se mu napíše název lokace, to je také game.core ... A to že se ztratí věc.. to vypadá na míchání nezaměnitelných ID .. jeden programátor mi řekl, že určité nové záplaty od Ymiru způsobují potíže s těmito ID) ... ale to co sem teď napsal do závorky, to je ode mě asi dost pošetilé, když tu píšu do tématu založeným comunity managerem. ale někteří mě znaj, pořád nad něčím dumám (přemýšlím) :D


    No jdu od úvah pryč. prostě děkuji / děkujeme a budu / budeme se těšit na nové opravy :)

  • Me taky prijde, ze kdyz se takhle GM, COMA nebo proste nekdo vyssi vyjadri, je to vpohode, prodelala sem 200Kc, ale tak co se da delat, Diky ze ste se aspon omluvili :-)