Rozcestník aneb kdy na IRC a kdy řešit přes TICKET

  • V tomto jednoduchém návodu si ukážeme a vysvětlíme, kdy řešit problém na IRC a kdy přes TICKET SYSTEM. Pokusím se do tohoto threadu vypsat maximum různých problémů aby jste měli co nejpřesnější informace. Pokud něco nenaleznete, prosím, napište mi PM, rád sem pak váš dodatek doplním :)


    • nabízení prodeje účtu

      - nejdříve a pokud není nikdo z GM přítomen vyplníme


    Do ticketu píšeme nick který nabízel prodej účtu či jeho sdílení, server, CH, říši, pokud možno doplníme čas a místo. POZOR!! nabízení prodeje stejně jako ostatní prohřešky hlásíme v případě, že je dotyčný píše do chatu (na sklo). Pokud vám píše PM, je dobré to oznámit GM ovšem jsou za potřebí jednoznačné důkazy. A screen PM se jako důkaz nebere. Proto prosím tickety typu " Franta prodával účet, dejte mu ban. Já jsem si jistej že podvádí " ani nevyplňujte. Ztrácíte tím svůj čas a zbytečně spamujete ticket system. Nemluvě o GM které tím přípravíte o čas, během kterého mohli řešit závažnější problémy.


    • vydávání se za člena týmu M2 ( GM, CoMa atd. )


      - nejdříve a pokud není nikdo z GM přítomen vyplníme


    Do ticketu píšeme nick který se vydával za člena týmu, server, CH, říši, pokud možno doplníme čas a místo. POZOR!! Skutečný člen týmu M2 po vás nikdy nebude chtít ID a heslo k účtu či emailu !!! Proto PM typu " jsem zástupce GM a musím ti oskenovat meč abych zjistil jestli není kradený. Dej mi ho a já ti ho vrátím" okamžitě hlašte na IRC nebo TICKET!!! Pravdou je, že PM není důkaz ale určitě je při nejmenším na místě, aby jste upozornili skutečného člena týmu. To, jak poznáte skutečného člena teamu najdete ZDE.


    • nabízení hacků a cheatů vylepšování a kopírování zbraní

      - nejdříve a pokud není nikdo z GM přítomen vyplníme


    Do ticketu píšeme nick který nabízel hacky, cheaty nebo jiné nesmysly typu vylepšování a kopírování zbraní atd., server, CH, říši, pokud možno doplníme čas a místo. Na rovinu si řekněme že to, že nám někdo napíše že nám jen tak z kamarádství pošle program který nám dá X milionů yangů zní až moc růžově na to, aby to byla pravda. Skutečností je, že se daný podvodník snaží přijít na naše ID a heslo. Nemluvě o tom, že si stáhnete do PC neznámý soubor který může mít po spuštění katastrofální následky. Počínaje vykradením účtu a konče desktrukcí systému počítače.


    • řešení BANŮ


      - vyplníme !!!!


    Jak už bylo řečeno milonkrát, bany se na IRC neřeší !!!! Proto hlášky na IRC typu " chci aby mi okamžitě ten SGM řekl co je s mojí žádostí a chci HNED zrušit ban" vynechte. Věřte tomu, že i kdyby jste se slušně řečeno pokakali, tak to neurychlíte a žádný člen týmu na IRC taky ne. I tým je vázán nějakými pravidly které je povinnen dodržovat. Proto vyplňujte ticket. Vyplňte ho pečlivě a pravdivě. Do kolonky e-mail vyplňte vždy svou registrační emailovou adresu. Podle toho člen týmu pozná že to píšete vy a ne váš kamarád z Horní-Dolní. Pokud ticket vypníte špatně, nemůžete se divit že se nic neřeší. A ještě jednou : Nechoďte řešit BANY na IRC!!!!



    • Problémy s DM ( na žádost [GM]Lendin )


      - vyplníme německý !!!!

    ( možno vyplnit německy nebo anglicky )



    Pro problémy typu "Dobil jsem si DM, strhnul se mi kredit ale DM nepřisly" kontaktujeme přímo německý support. Odkaz na tento support naleznete ZDE. Budu se snažit vám co nejdříve sepsat podrobný návod jak tento support správně vyplnit.


    [list][*]zaseknutý boss, nedostupný kámen metin, nevhodně pojmenovaný či špatně umístěný stánek a jiné "drobné" problémy


    navštívíme


    Tyto chyby a drobné prohřešky řešíme na kanále IRC. Napíšeme šeptem GM: server, ch, říši, nick postavy nebo název stánku, co nejpřesněji popíšeme místo a odešleme. Pokud nám GM neodepisuje, neznamená to že nás ignoruje ale s nejvyšší pravděpodobností řeší něco důležitějšího. Pokud jim napíšeme vše co potřebují vědět, nemusíme už čekat na odpověď. Jakmile budou mít čas, budou se tomu věnovat. Nezapomínejme prosím, že GM tuto práci dělají dobrovolně, bez mzdy a ve svém volném čase. Proto se k ním chovejme slušně a s úctou. Asi není z cesty podotknout, že většině dětí co hrají metin by mohli dělat rodiče.


    Příklad : Dobrý den, na thalionu ch3 v prvním městě v červené říši je přímo před kovářem stánek a nedá se dostat ke kováři. Má ho otevřený nick "pepanovak". Dekuji

    Edited 6 times, last by hitacu ().