Problemy s Item Shopem

  • Zdravím .. mám problémy s IS. tzn.: při samotném otevření IS, dále při distribuci předmětů apod. vyskočí tabulka s chybou .. přiložím fotto,
    Dalo by se s tím něco udělat ? .. díky

  • Ahoj,
    zkus aktualizovat IE (Internet Explorer). Pokud nepomůže, zkus dočasně vypnout antivir.

    K lidem se chovej s úctou, pokorou a respektem.
    Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.

  • Ahoj, tak jsem po dlouhé době zapnul hru a vyskytl se drobný problém s IS ve hře. Po kliknutí na minci se sice objeví okno IS ale je celé černé a tím to hasne. Tenhle problém registruji cca od září, delší dobu jsem nehrál. Naposledy co jsem předtím hrál, asi kolem velikonoc, tak fungoval. Systém Win 8.1, vše aktuální. Zajímavé je, že nejede ani na starším kompu s Win 7 , taktéž aktualizovaném. Pokud se s tím někdo setkal a vyřešil, díky za radu.

  • Mě se to občas zasekne a nic z toho, tak to zkusím otevřít znovu. Někdy pomůže nové okno. Ale v každém případě to chce trpělivost. A navrhovaná možnost, přes prohlížeč, není vůbec k zahození :)

  • Item Shop nefunguje tak, jak má. Do tomboly jde jít zhruba jednou z 50 pokusů, některé dny se to nepodaří vůbec. Co se týče adventního kalendáře, tak to bylo úplně stejné. Přišel jsem o spousty odměn vzhledem k tomu, že IS nefunguje pořádně. A co je na tom nejhorší, odměny z Tomboly a Adventního kalendáře nešly vybírat přes prohlížeč. Pořád to píše něco jako zkuste zavřít toto okno a pak to zkuste znova ale nikdy to nepomůže. Obrovské zklamání.

  • Me funguje celou dobu normalne , bez problemu se tam dostanu kde chci a kdy chci. Problem bude nejspis u tebe, zkus si aktualizovat internet explorer na nejnovejsi verzi

  • Me funguje celou dobu normalne , bez problemu se tam dostanu kde chci a kdy chci. Problem bude nejspis u tebe, zkus si aktualizovat internet explorer na nejnovejsi verzi

    Možná,že nechápe co tohle znamená: Tombola je dostupná pouze ve hře.

  • Zdravím, nevím jestli se to týká tohoto threadu, ale na novém serveru '' tigerghost'' jsem si koupil mini azraela, a ta malá * nepřidává bonusy správně. Respektive mi nepřidává ani 15% poškození ani 1500 hp, takže pls fix



    Cenzurováno: vulgarita /Fufhiny

    Edited once, last by Fufhiny ().

  • Zdravím, nevím jestli se to týká tohoto threadu, ale na novém serveru '' tigerghost'' jsem si koupil mini azraela, a ta malá * nepřidává bonusy správně. Respektive mi nepřidává ani 15% poškození ani 1500 hp, takže pls fix



    Cenzurováno: vulgarita /Fufhiny

    Azrael funguje pouze ve věži od 2hého patra a v katakombách.