Problemy s Item Shopem

  • Mně poslední dobou maximálně vytáčí, že objednám DM, zaplatím kartou a protože se to nepřipíše hned, pokus na další objednávku takřka 24h hlásí: "Na Vašem kontě stále probíhají Expercash transakce.
    Z technických důvodů, další objednávky nejsou možné. Prosím zkuste to později."
    Teprve poté se mince přičtou, ale to čekání je děsný, kde jsou ty doby, kdy jsem koupila, zaplatila a připsalo se to ihned !
    Čím dál dražší, čím dál problematičtější.
    Teď jen doufám, že mi ve finále ještě nedají na item baň, protože nakupuji ze tří kreditek (dvě mé a třetí je manžela). Už by mě to ale nepřekvapilo, blbý jsou na to dost.

  • Já si obědnával DM (malá sms) o Vánocích, nic nepřišlo. Než abych se tím rozčiloval, tak jsem to tak nechal.
    A hele :D Minulý týden přišly DM po 3 měsících :lol:

  • Po 3 letech jsem se rozhodl hru zainvestovat kdyz jsem konecne dodelal vybavu abych se naitemoval...posilam 1 transkci za 2500 kc vsechno probehlo hladce a bezproblemu...o 3 minuty pozdeji dokoncuji 2. objednavku ejhle napsaly mi tam ze mam dat relog dal jsem relog a DM stejne nikde(jednalo se o stejnou castku) penize z uctu mi zmizly cekam uz hodinu a pord zadne vyjadreni nikde nic ale vir na ucte mi to udelalo... pisu na podporu a odpoved taky zadna... jestli to tak pujde dal tak by me teda zajimalo jestli me vubec nejaky ty DM prijdou protoze zacinam byt vazne nastvanej... !!!! :cursing:


    EDIT:Vyskytl se problémNa Vašem kontě stále probíhají Expercash transakce. Z technických důvodů, další objednávky nejsou možné. Prosím zkuste to později.
    kdyz to tedy pise toto tak jak to bdue dal probihat kdyz mam z uctu ty penize strhnute ?? pridjou nebo se na me vy*****??

    Edited once, last by XaErO ().

  • Pokud te to pise to co mas napsano v EDIT tak te to urcite prijde,jen musis cekat,ale jak sam vidis transakce probiha

  • no ja budu jen doufat... protoze je to docela pekna castka penez co se nevydelav jen tak... (jak u koho) ale diky za sklidnujici zpravu jsem o malinko klidnejsi ...

  • Ahoj, mám takový drobný problém s IS ve hře. Po kliknutí na IS se objeví pouze bílé okno s následujícím textem:


    Parental Control: Unexpected behaviour (Emergency text)


    Nějaká rada co s tím?


    Ještě minulý týden to normálně fungovalo a přes stránku metin2.cz se tam taky dostanu, jen ve hře ne.


    (OS WinXP, IE 8, legální, plně aktualizováno)

  • mne vypisuje to co Drexx.Nemam nic zapnute ziadnu rodičovsku ochranu ani nič podobne stalo sa mi to aktualizacii klienta neviem čo stim je neviete poradit?

  • Daniel: Problém vyřešen, ona ta mrška rodičovská kontrola byla zapnutá v antiviru, tak zkus mrknout tam. (Já mám ESET)

  • A fakt bola zapnuta :dash: :dash: ale nechapem ako??? Sama od seba sa asi nezapne.

  • Dobrý den, omlouvám se ,že vám to takhle píšu,ale koupil jsem si tajemnou bednu a je napsáno na oficiálních stránkách metin2.cz že v ní je pouze divokký bojový kanec koupil jsem to DM přišli a já koupil bylo doručeno na item shop sklad otevřel jsem bednu a v ní 3 propustky teprv na foru sem si přečetl,že z ní padaj i více věcí ale nechápu,že na oficiálních stránkách je napsáno pod nadpisem Tajemná bedna obsahuje pouze divokký bojový kanec , děkuji za odpověd. :(

  • Kvakisek, nikde není napsáno že je v ní pouze kanec. Jsou tam vypsané všechny věci který z toho padají. KDyž jsi to neviděl je to tvá chyba.
    Edit:


    A bylo tam napsáno: Pouze v truhle: "Kane" to znamená že jenom v truhle ho můžeš najít.

  • mam problem si koupit DM protože SIM BLESK mobil a nechce semito koupit. Když to odeslu napiseto nelze odeslat zato kdyz jsem mel T-mobile to fungovalo nevite co stím prosím moc


    precti si pravidla fora, priste warn za doublepost,spam a dalsi veci../Lucyana

  • Cash Back Event ?
    Píše,že následující pondělí vám vrátíme 25% utracených mincí ..včera jsem utratil 900 DM a dnes se mi nepřičetlo nic,nic mi nebylo vráceno :)

  • Dobrý den. Mám problém ohledně nákupu DM přes SMS. Když kliknu na SMS v ceně 99 Kč,- a kliknu na ,,Koupit nyní,, tak se mi po krátkém načítání stránky objeví tento text ,,Vyskytl se problém
    Zvolená platební metoda není momentálně dostupná. Zkuste to prosím později znovu a v případě přetrvávajících problému kontaktujte prosím naši podporu pro platby. ,,


    Omlouvám se, ale s kontaktováním podpory nemám zkušenosti, a má němčina (kterou jsem se učil) značně pokulhává. Chtěl jsem poprosit o pomoc. Problém přetrvává již celý den a já nevím co s tím. Přátelé ve stejném případě nemají s nákupem žádné problémy a tak jsem dospěl k názoru, že je tento problém jen na mém účtu.


    Předem děkuji za každou radu.

  • Nakoľko ke teray šťastná hodina 20%. Je potrebné si vôbec niečo kúpiť, ked sú zjavne problemy nákupu DM pre platobné tranzakce. Dokym by to nevyriešili myslím, že by nemali dávať ponuky ked sú toe chyby.

  • Jake chyby presne mylis? Dobijim pres paysafe bud ve hre nebo pres web a problemy nemam :D trochu to upresni