Problemy s Item Shopem

  • od

    ahojte mam zablokovani dm jk si to odblokuju ? dakuujem za odpoved ...



    Neodblokuješ si to nijak, pravděpodobně jsi dobíjel DM z mobilu a volal/poslal jsi moc SMS/hovorů, tedy odbor GF co má Item shop na starosti ti to bloklo z důvodu ochrany uživatele případně pro podezření na podvod.... takže hezky na support a hezky je poprosit

  • SMS je vseobecne nejproblemovejsi platba a stezuje si na ni spousta lidi. Ja osobne doporucuji platit pres paysafecard. Je to bezpecne rychle a bezproblemove. a dobiti je okamzite.


    Existují místa v republice,kde se tyto karty neprodávají,proto tolik lidí platí smskami. já také, a ještě se mi nestalo,že by mi něco nepřišlo ( pokud ovšem nepočítám brekot při nákupu zlodějek,že je nikde nemám-nevěděla jsem,že se mi zobrazily vlevo nahoře :evilgrin: ) takže nemyslím,že je chyba v systému plateb,ale znalostech lidí o tom,kam si mají pro co dojít.

  • Ahoj.
    Prosím vás, jak mám napsat ticket o tom, že mi přes sms nepřišli dm i když bylo vše úspěšně provedeno ? Zkoušela jsem to přez Support s nabídkou platby - a to mě odkázalo na stránku v cizím jazyce kde chtěli mé přihlašovací jméno !!! Na to nás ale GM atd upozorňují že nikomu dávat nemáme že jej nepotřebují.... Tak nevím kde to skrz co řešit poraďte prosím. Díky

  • dotaz
    dá se řict že se mě nikdy co hraju tuto hru tzn asi 1,5 roku nepovedlo nikdy otevřit Item schop přimo ve hře vždy mě to vyhodí sistem chybu 303
    a nebo jen ohlasi častěji
    vaše sezení vypršelo
    z bezpečnostnich duvodu musite znovu otevřit obchod


    i když to udělam chyba se opakuje dokola
    .....................................................................................................................................
    Normalně se do itemu přihlašuji přes http://www.metin2.cz/main/index a věci si vyndám přes sklad ve hře
    ale Otevřit ITEM Hře prostě nejde zkousel jsem ruzne kombinace otevřit ho tam i tam zaroven vypnout ,přihlasit se 3-5 krat za sebou ve hře
    vypnout ochrany počitače .přihlásit se z jineho počitače od jinud ,furt to sámé


    to znaména že se mě asi žádná adventní tombola netýka ?? za jakoukoliv informaci JAK NA TO děkuji pokud možno přesnou


    Tak změna u kamarada se jakštaš přihlásím takže chyba je aasi někde na stole nebo naždly
    ješte zkusim naistalovat metin na jinej sistem pokud to selže kašlu na ADVENT
    Ps Díky za 0 rad je vydět že to tu nikdo asi nečte a všichni jen mlatěj

    Edited 3 times, last by kondorr ().

  • Když normálně jako jsem to dělal do včerejška otevírám item shop aŤ ve hře či na Metin2.cz mi to píše chybu sezení vypršelo... potom něco s nedůvěryhodnou třetí stranou v jiném prohlížeči něco o certifikátech ve hře mi to od včerejška nejde a to jsem včera ještě využíval ten Event Tombola... na metin2.cz jsem to zkoušel na 3 prohlížečích a nikde nic nejde chci vědět co s tim mám dělat... Jelikož mám Dračích známek hodně a na toto sem se těšil... nikdy v minulosti asi těch 5 let hraní se mi to nestalo ... co s tim je ...

  • Takže Hra nainstalová na čisty sistem bez ochran firevalu a je to to sáme Trapné


    ve hře se do itemu prostě nepodívam stále stejná hláška vase-* sezení uplinulo přihlašte se do obchodu znova


    tak to je Fakt oprus kort když je pořádná akce 1 za rok teda v tohlhe připadě za 2-3 roky taky se moch dát advent na nějakou postavu ve hře nebo se moch otevírat a odklikávat na http://www.metin2.cz/main/index a né do pedělanyho item shopu ve hře dát 1 možnost když sou možné 3 neni moc chytre takže advent si mužu odklikávat leda imaginárně fajné diky takže zase musi bejt někdo poškozenej.


    pod nekdo ví včem je chyba at da info diky nebo link


  • Ahoj pane poškozenej. Mně přijde trapné to tvoje "vydět" a "sistem"...nu ale co :)


    Aktualizuj IE, smaž historii a cookie v IE. IS by ti pak měl jít


  • Ahoj pane poškozenej. Mně přijde trapné to tvoje "vydět" a "sistem"...nu ale co :)


    Aktualizuj IE, smaž historii a cookie v IE. IS by ti pak měl jít


    mužeš bejt konkrétní prosim a nebo link nak nevim co tim chtel basnik řict diky jsem po ránu natvrdlej


    IE ? .IS iteschop ? jinak cookie vymazany v prohližečich stale stejna hlaška vaše sezeni uplinulo

    Edited 2 times, last by kondorr ().

  • Co tím chtěl básník říct bys měl vědět sám. Tys posílal link, já pouze reagovala :D
    IE = Internet Explorer
    IS = Item Shop

  • Co tím chtěl básník říct bys měl vědět sám. Tys posílal link, já pouze reagovala :D
    IE = Internet Explorer
    IS = Item Shop


    diky tak až na tu aktualizaci explorera sem udelal vše i když nevim co stim ma iteschop ve hře společného


    nehledě na tože mam nainstalovane nove win xp/tak tam snad žádnej hnuj není/ aktualizace metinu děla pravidelně


    přes stránky http://www.metin2.cz/main/index se do itemu bez problemu dostanu nakoupim DM cokoli ted jsem si jich pár koupil v akci za 20% navíc


    tak proč mě to stale nejde ve hře stÁle to piše to samÉ vaše sezení uplinulo ... jakobych se tam někdy ze hry přihlasilVrr prostě ne a ne a ty hlašku to vyplivne běhel vteřiny jako by neměl snahu se vubez připojit nevim zkusim tu aktualizaci explorera a dam věďet


    kdyby mel nĚkdo ješte nÁkej nÁpaD INFO DIKY

    Edited once, last by kondorr ().

  • Kdybys nemyslel a poslechl, mohl už jsi v IS dávno být. Ale komu není rady...jistě to znáš

  • no vim že myslet je H... vědět ale kdo mysli neděla chyby uvidíme tak explorer ok wer nejnoějši po restartu to same takže bohužel ee egal sem rad že se do itemu dostanu aspon z hlavní strany bude to muset stačit

  • CCa. před týdnem jsem se v klídku přihlásil na metin2.cz podíval se do IS ve hře a jednou zkusil štěstí v tombole.
    ale opravdu jen jeden den. Teď mi nejde se přihlásit ani na metin2.cz když zadám ID i Heslo ( Samozřejmě že správně ) tak mi okno prohlížeče jen blikne ale je to beze změny, kolonka ID a Heslo je pořád vyplněná, a takhle to můžu zkoušet do aleluja. a nic a nic... !
    Zapnu Launcher hry přihlásím se vyberu si postavu se kterou vlezu do hry, Kliknu na točící se minci ( IS )
    Vaše sezení vypršelo
    Z bezpečnostních důvodů znovu otevřete obchod
    Toto čtu pokaždé když to IS otevřu. (už ani neopisuji tu danou hlášku co mi to píše prostě už si to pamatuji !!! :/
    Z toho co jsem tu tak pročítal jsem udělal to, že jsem otevřel svůj Internet Explorer ( který zásadně už několik let nepoužívám ) navštívil kolonku Historie a smazal těch pár navštívených stránek
    Asi nejsem tak zběhlý v IE a kde tam smažu nějaký ty Cookies nevím tak jsem spustil CCleaner a Cookies smazal tam...
    Zase se zkusil přihlásit na www.metin2.cz bez úspěchu !
    Zase zkusil otevřít IS ve hře Bez úspěchu !


    Rád bych uvítal nějakou Radu co s tim ještě musim udělat abych to rozběhl... Chci si koupit v IS Prsten BZK. Chci Zkoušet Tombolu za ty DZ Které mi tam už nějakou dobu hnijou. ale můžu si o tom asi jen nechat zdát...
    Než se dočkám odpovědi Du zatim Snít o IS
    Zdraví Hs. Bye

  • no mě jde se přihlásit aspon přes http://www.metin2.cz/main/index do
    itemu a pak to vyberu jen ve skladu to jde.. zbytek ne mam tu samou
    chybu zatim i když jsem nainstaloval fungl nové win xp abgrejdnul
    explorer i mozilu, mam take to same vaše sezeni uplinulo a off .)
    Dej vědět jestli Přijdeš na to jak to odstranit diky

  • kondorr a co tak zkusit nový win? Dejme že Windows 7 jsi nezkoušel? Zvládnou o mnoho víc než XP

  • kondorr a co tak zkusit nový win? Dejme že Windows 7 jsi nezkoušel? Zvládnou o mnoho víc než XP

    Nevidim důvod proč bych si měl pořizovat WIN7 Když s nima nikdy problém nemívám... a pokud by tu byla nějaká změna co se týče nucenýho použivání jinýho operačního systému mělo by tu o tom nějaký vlákno bejt založený pokud se nemejlim... a jak koukám nic takovýho že XP můžu zahodit nevidim... Takže rady tohohle typu sou ůplně zbytečný... Další prosim...
    a GM už by mi taky mohli odpovědět na Support...

  • Zdravím kúpila som si dračie mince z tým že mala som bonus ak si zakúpim hocičo z item shopu tak mi dá expak a tretí ruku zdarma,kúpila som si zlodejku na 7 dní ta sa mi aktivovala ale expak a tretí ruka sa mi neaktivovala a ani v itemshope-sklade som to tam nenašla tak sa pýtam prečo..dakujem :cursing: Ja som si posielala DM len kvoli tomu expaku a ten mi práve neprišiel :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :chainsaw: :chainsaw: :rocketlauncher: :rocketlauncher:

  • Vypla jsi a zapla metin? Víš jistě že jsi měla na tom účtu tenhle bonus?

  • Ahoj Lidi mám problém s obědnávkou Dračích minci (DM)
    Chci si koupit (DM) a ono mně to napíše mi : Vyskytl se problém



    Jste zabanován. Pošlete si tiket přes http://support.gamepay.de. a
    a mám poslat někam sms atd... není tam uveden KOD ani Telefoní Číslo tak prosím poraď te mi :(

  • Ahoj Lidi mám problém s obědnávkou Dračích minci (DM)
    Chci si koupit (DM) a ono mně to napíše mi : Vyskytl se problém



    Jste zabanován. Pošlete si tiket přes http://support.gamepay.de. a
    a mám poslat někam sms atd... není tam uveden KOD ani Telefoní Číslo tak prosím poraď te mi :(


    Máš ban na itemshop zřejmě důvod že si si dobíjela DM z více čísel, kreditních karet. Napiš si ticket tam jak ti postnuli odkaz. Samozřejmě ticket v nemčině/angličtině. Do týdne by to měli vyřešit.