Problemy s Item Shopem

  • jj ale je to divny o 10 Dm vice a jen 10% a jen proti jedny postave a navic jen na 30 dni...

  • no tak si vem že když proti tobě pujde válečník se smršt meče + aurou a dá ti 3K poškození tak už 10% je slušný vykrytí....

  • Prodím poradte. Chci si koupit přes SMS DMka ale jakmile pošli SMSku tak se nic nestane, zadná potvrzovací sms, DM se nepřičtou, kredit se neodečte. Co mám dělat? předem děkuji za odpověd :)

  • Prodím poradte. Chci si koupit přes SMS DMka ale jakmile pošli SMSku tak se nic nestane, zadná potvrzovací sms, DM se nepřičtou, kredit se neodečte. Co mám dělat? předem děkuji za odpověd :)


    Možná píšeš SMS špatně,nebo odesíláš na špatné číslo..
    Ale spíš bych odhadoval,že máš bloklé posílaní SMS na takovéto čísla..

  • Prodím poradte. Chci si koupit přes SMS DMka ale jakmile pošli SMSku tak se nic nestane, zadná potvrzovací sms, DM se nepřičtou, kredit se neodečte. Co mám dělat? předem děkuji za odpověd :)


    Problém bych skutečně viděla na blokaci "prémiových" sms přímo u operátora. Zavolej jim na infolinku, ať se ti na to podívaj. Musejí být schopni dohledat, jestli máš premium sms povoleny, nebo blokovány.

  • Jj zavolej operátorovi nebo se mrkni jestli to posíláš na správný číslo správnou textovkou

  • Ahoj, dnes som si chcel objednať 120DM cez hovor.Bohužiaľ číslo je údajne chybné, ďalšie pokusy dopadli rovnako.Po neúspešnej snahe na irc som sa rozhodol napísať tu.Mohli by ste mi niekto poradiť ?

  • Ahoj, dnes som si chcel objednať 120DM cez hovor.Bohužiaľ číslo je údajne chybné, ďalšie pokusy dopadli rovnako.Po neúspešnej snahe na irc som sa rozhodol napísať tu.Mohli by ste mi niekto poradiť ?

    ja mam uplne rovnaky problem... bolo to pred par tyzdnami co som si chcel kupit DM za hovor ale jednoducho to neslo... ked som zavolal tak sa mi hovor zrusil - skusal som to viackrat aj na rozne sumy DM a nic
    nakoniec som si DM kupil za SMS co je podstatne drahsie

  • AHOJ KOUPIL JSEM VELKÝ BALÍČEK KTERÝ MĚL OBSAHOVAT POŽEHNÁNÍ DRAKA,A NIC TAKOVÉHO JSEM K TOMU NEDOSTAL ANI V item shopu u správce skladu nebyl.... :S

  • AHOJ KOUPIL JSEM VELKÝ BALÍČEK KTERÝ MĚL OBSAHOVAT POŽEHNÁNÍ DRAKA,A NIC TAKOVÉHO JSEM K TOMU NEDOSTAL ANI V item shopu u správce skladu nebyl.... :S

    Tohle hlaš přímo na ticket systém, nikoliv tady.

  • AHOJ KOUPIL JSEM VELKÝ BALÍČEK KTERÝ MĚL OBSAHOVAT POŽEHNÁNÍ DRAKA,A NIC TAKOVÉHO JSEM K TOMU NEDOSTAL ANI V item shopu u správce skladu nebyl.... :S


    Kupoval jsi to ve hře ,nebo na webu , bo tam může nastat problém s výběrem serveru , kdy sice máš nakoupeno ,ale někde jinde.

    Ninja Archer LV 115
    Otrávený: P(33) Opakované: P(36) Ohnivý: P(36) Smršť šípů: P(28 ) Našlapování: P(36) Jiskra P Proměna: P Kůň 4 x M1 - přijde hned (100%) Těžba M1 Vedení: G9 , Jazyky M1 Obrana : 940+- :)
    Zabiják s dýkama LV56: Léčka: P(33) Blesk: P(34) Víření: P(36 ) a chcíplej kůn
    Malá dračice LV42: Talisman: P Střílení : P
    Malinký Aurák LV54 Aura P Pádit P Smršt P

  • Mám problém, když kliknu na otáčející se minci tak mě vyskočí rám itemu, a v tom napsáno: Chyba, nelze spustit item shop vícekrát, už je jednou spuštěn, nebo něco v takovým smyslu. Zkoušel jsem se odhlašovat, vypínat hru a furt nic, jsem z toho na prášky potřebuju něco koupit.... Poraďte prosím.

  • Mám problém, když kliknu na otáčející se minci tak mě vyskočí rám itemu, a v tom napsáno: Chyba, nelze spustit item shop vícekrát, už je jednou spuštěn, nebo něco v takovým smyslu. Zkoušel jsem se odhlašovat, vypínat hru a furt nic, jsem z toho na prášky potřebuju něco koupit.... Poraďte prosím.

    Ahoj, me tohle dela na druhym uctu kde mam stanek, na prvnim to funguje. Kazdopadne ItemShop mas i na webu, staci se na strankach hry prihlasit na svuj ucet a muzes nakupovat jak je libo.

  • Zdravím metináky)
    nejde mi odeslat sms platby, přes kartu banky mi to take nejde, poradíte?

  • Už 3x se mi stalo, že DM nepřišly a jednou jsem jim zkoušel psát anglicky ale stejně se to nevyřešilo. Teď když DM nepříjdou tak už to ani neřeším. Těch 79 korun není zas taková částka, že by to někoho zabilo.

  • Ahoj, me tohle dela na druhym uctu kde mam stanek, na prvnim to funguje. Kazdopadne ItemShop mas i na webu, staci se na strankach hry prihlasit na svuj ucet a muzes nakupovat jak je libo.

    není to tak já na stránkách koupil DM a taky se nic nestalo ale časem to přešlo a mohl jsem si dobít

  • Řešení reklamace se mi tu jeví jako velmi zábavná věc. Obvykle používám paysefcard,ale někdy,když jsem línej,či v noci, použiji "hovor". Naposled se mi stalo,že si 2x odečetli á 280,- a nic se nestalo. Napsal jsem reklamaci do Reichu a odpověď? Ať si stěžuji svému operátorovi:-)). OK,ten mi poslal výpis,že platba byla 2x provedena na jejich číslo a odečteny peníze jako vždy. Tak opět píši do Reichu na reklamaci a odpověď? ..... žádná.:-).
    Hlavně,že mají nově pojmenované stránky,či portál. Koho takové nesmysli zajímaji? Ale,vždyť je to jedno,co taky od faš.unů čekat.

    lepší slovo jsi nenašel ?( warn / UcuLeLembo

  • Mam lvl 4 a mam ulohu s pižmovim olejem a nejde mi item shop už 2 dni neviete prečo?


    Za odpovede dakujem.

  • ahojte mam zablokovani dm jk si to odblokuju ? dakuujem za odpoved ...