Problemy s Item Shopem

  • Zdravicko vsem,
    vzhedem k tomu ze se obcas stane ze si zaplatite a nic se nedeje a jedina moznost jak tuto situaci resit je kontaktovat SUPPORT (http://support.gamepay.de) a to jen v AJ nebo NJ a ne vsichni sme tak zbehli v jazycich tak tady mate takovej mustr jak se to da napsat, samozrejme je potreba upravit potrebne udaje.
    ....
    I am a player of METIN2 and I sent a text message on the 28th of Decembre at 22:16 by the onebib service, by this service I paid 35 DM, it cost 79 Czech koruns. On the onebib service is status "completed" but I still dont have the login for DM. Please let me know whre is the mistake...thank you...
    tak doufam ze vam to pomuze je to rychlejsi nez hledat nekoho kdo vam to prelozi 8) A preju GL pri kupovani DM :thumbup:


    Edit: Dekujeme/Miya


    Pokud se chcete vyhnout tomu co se stalo me a to ze se na me support vykaslal doporucuji pouzit system paysafecard! Je bezpecny rychly a bez problemu :)

    Edited once, last by Korgann ().

  • Srdečně zdravím, chtěla jsem se septat koupila jsem si DM přímo ve hře, a tak stejně jsem své šamance koupila účes, také ve hře, mince se sice vesele odečetly, ale účes se nezměnil :S . Což mne štve. Má se to přehodit samo ,nebo to mám někde změnit já ? 8| Díky za odpověd.

  • Srdečně zdravím, chtěla jsem se septat koupila jsem si DM přímo ve hře, a tak stejně jsem své šamance koupila účes, také ve hře, mince se sice vesele odečetly, ale účes se nezměnil :S . Což mne štve. Má se to přehodit samo ,nebo to mám někde změnit já ? 8| Díky za odpověd.


    Tohle se tu už řešilo, tak ale znova, pokud si koupíš účes musíš si dojít ke skladníkovi, otevřít item-shop a odtamtaď si musíš ten účes vzít


  • Tohle se tu už řešilo, tak ale znova, pokud si koupíš účes musíš si dojít ke skladníkovi, otevřít item-shop a odtamtaď si musíš ten účes vzít

    Jeee....supr . děkuji za odpověď. :D

  • já uz sem si také koupil učes na ninju a ve skladisti sem ho nasel....
    za nejakou dobu sem si koupil třetí ruku odečetlo mi to DM samozrejme a jedu do skladiste kouknu tam a nic skladiste je prazdne jakto??
    myslím že budu muset kontaktovat support co vy na to?

    Edited 3 times, last by haxny ().

  • haxny: a koukáš se do item shopu nebo ke skladníkovy to je zásadní rozdíl

    Edited once, last by xDawex ().

  • Treti ruka stejne jako zlodejske rukavice, prsten skusenosti, rozsireni skladu se u skladnika v polozce item shop neobjevi ... proboha neplette ty lidi !!!!
    Vsechny jmenovane veci se rovnou dosadi na ucet a jsou videt v levem hornim rohu obrazovky. Tyto predmety se dedi s postavy na postavu na jednom uctu pro ktery byly zakoupeny.
    To znamena ze je budete mit na vsech vasich postavach (celkem az 4 postavy) na vasem uctu pro ktery jste je koupili

  • Treti ruka stejne jako zlodejske rukavice, prsten skusenosti, rozsireni skladu se u skladnika v polozce item shop neobjevi ... proboha neplette ty lidi !!!!
    Vsechny jmenovane veci se rovnou dosadi na ucet a jsou videt v levem hornim rohu obrazovky. Tyto predmety se dedi s postavy na postavu na jednom uctu pro ktery byly zakoupeny.
    To znamena ze je budete mit na vsech vasich postavach (celkem az 4 postavy) na vasem uctu pro ktery jste je koupili

    jen dodam ze pro aktivaci staci relog.

  • Už od rána se pokouším koupit v Item shopu prsten zkušenosti a nic...Co se děje?

  • Už od rána se pokouším koupit v Item shopu prsten zkušenosti a nic...Co se děje?

    pravdepodobne si se nepodival ke skladnikovi nebo by mohl stacit i relog.

  • Tak tím to rozhodně nebylo,prsten zkušeností se přidává automaticky při dalším přihlášení - kontroloval jsem to mnokrát.Nicméně večer to už fungovalo.Odečetlo mi to ovšem nesmyslnou částku 430DM - prosím tedy o kontakt na nějakou odpovědnou osobu u které bych to mohl reklamovat.

  • Tak tím to rozhodně nebylo,prsten zkušeností se přidává automaticky při dalším přihlášení - kontroloval jsem to mnokrát.Nicméně večer to už fungovalo.Odečetlo mi to ovšem nesmyslnou částku 430DM - prosím tedy o kontakt na nějakou odpovědnou osobu u které bych to mohl reklamovat.

    No pokud si kliknul na koupit predmet vicekrat tak se nediv ze ti to odecetlo tolik. jinak kontakt na suppot je uplne prvni post v tomle toppicu, nicmene mas jen mizivou sanci ze ti pozadavek bude nekdo reflektovat.

  • Tak tím to rozhodně nebylo,prsten zkušeností se přidává automaticky při dalším přihlášení - kontroloval jsem to mnokrát.Nicméně večer to už fungovalo.Odečetlo mi to ovšem nesmyslnou částku 430DM - prosím tedy o kontakt na nějakou odpovědnou osobu u které bych to mohl reklamovat.


    podivej se na ten symbol nahore, kolik tam mas cas trvani... ten cas se totiz kazdym nakupem kumuluje.... (jako kumuly z Perlovky) :o))))

  • ja poslal 4x 79 35 a prd mi prislo jste ubozaci a akorad vyzadujete penize!!! stydte se!!! :S :cursing: :cursing: :cursing: ?( ?( ?( :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

  • Sice nevim proc nadavas nam...stezuj si na Nemecko. Ale spis si myslim,ze to pres SMS neumis aktivovat. Me to taky chvili trvalo nez sem na to prisel. Jinak se podivej sem...to by ti melo napovedet.
    [Game] 35 Dračích mincí za 79 Kč - Onebip

    Edited once, last by matesz13 ().

  • SMS je vseobecne nejproblemovejsi platba a stezuje si na ni spousta lidi. Ja osobne doporucuji platit pres paysafecard. Je to bezpecne rychle a bezproblemove. a dobiti je okamzite.

  • Korgann..nejde jen o to placeni. Jde o to,ze to pak jeste musis aktivovat...tj.ze musis znova najet v ItemShopu na tu vec,dat znovu platbu pres SMS a misto koupe se jen prihlasit a potvrdit to.

  • Korgann..nejde jen o to placeni. Jde o to,ze to pak jeste musis aktivovat...tj.ze musis znova najet v ItemShopu na tu vec,dat znovu platbu pres SMS a misto koupe se jen prihlasit a potvrdit to.

    stalo se a stejne prd :)

  • hral sem mesic vsecko v pohode ... najednou se prihlasim a uces nikde ... nevite ako to spravit ? nechtel bych zbytecen prijit od 125,- díky za odpoved

  • nj další nepozornost...s obranou je na 30 dní