Zbraň ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zdravim :)

Před nedávnem jsem zakládal vlákno na šamanech ale pak přišel novej server a začli jsme s kamarádem tam... No a došlo na lycana.. :)

K mé otázce... hodnota útoku těch drápů mi přijde malá (vím, že mám purpura ale stejně třeba oproti surovi WP...)
      Mám Fénixovo kopí se 45% průmkou který musim ještě dodělat na +9... Dá se s tim expit do 75 jak to bejvá u FMS nebo RIB s takovouhle průmkou, nebo je třeba kovat na nějakym lvlu mezi ?
      Vytáhne tu ztrátu dmg od mečů purpur ?
      Nečekám, že budu na úrovní WP... ale rád bych se + - vyrovnal aspoň auře. Je to s Lycanem možný ? Jde mi hlavně o PVM

Díky za odpovědi a přeju příjemný expení :gamer: :)
    • No hodnota těch drápů moc velká není a je i pravda že hodnotu Purpura minule dost snížili když si lamy stěžovali že v PvP souboji že Vlka neusekají ale dá se to dohnat ještě mazlíkem atd. naštěstí :D Expit se stím dá ale zkus přesedlat na skarabea na lv 65, toho sem v modré viděl na +9 čistého bez kamenů už za 60 mega tuším :D tak na P s Full Inteligencí ti Purpur ted přidá + 473 bodů na útok :D Dříve to bylo o zhruba 100 bodů více sice ale když se k tomu přidá Modrák kterej ti na P přidá rychlost útoku + 25% a šanci že se protivníkův útok nezdaří a šanci na vyhnutí šípům 13% tak z koně metiny sesekáš jedna básen :D Na sekání z koně doporučuji naušnice z nebeských slz :D Ale jestli sekáš metiny ze země pomocí skillů tak doporučuji zase pro změnu křištálové naušnice :D obojí můžeš v klidu používat i na mapách od lv 90+ :D