7 Schopnost u charů

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 7 Schopnost u charů

Dotaz z jiného soudku ,skrz 7 skill. Kamarad ma 17 lv 7 skill- vše načtene pouze knihami, kdyz chcel ted zkusit dat dany skill M, pokusil se bod vyresetovat Pásem , že by ho vratil zpet doufal v M, a ten mu na nej nefunguje. Je to problem v pásech, či načtene knihy- /ne body z lv/ takto resetovat pásy nejdou?
      MINAMINO(Schuichi) 105 lv šaman postava z yy hakusho :D liškáá :D
      P-P-P-P-P-G10v
      Antavarne 82lv šaman lečitel
      G7-G4-G1-M10
      Dropítka DEEPSHADOW 61lv warior A
      G9-G6-M8
      Lukaček Roronoa (Zoro) 92Lv jmeno podle postavy z One piece :D
      P G8 G4 M10 M6
    • ahoj, jj čte spravny, ukazoval mi ho večer, a stejny problem ma další holčina u nas v cechu. taktez ji nefunguje pás na ochranu , a další člen ma 20lv -a M to neskočilo.Taky mu na to nefunguji pásy.Prave sem na to koukala i přes Team wiever ze ma opravdu ten spravny pás, spravny skill i body byly videt 17- a hodilo to hlašku ze nelze. U dalších sem taktez koukala přes team, a hazelo jim to stejnou hlašku.
      P-P-P-P-P-G10v
      G7-G4-G1-M10
      G9-G6-M8
      P G8 G4 M10 M6
    • Už jsem někde podobný problém četl, tuším že i na foru, taky se někdo rozčiloval, že má schopnost na 20. bodu a nejde tak číst dále. Asi se s tím pořád nic neudělalo :) (nejspíše protože Gameforge), pokud má člověk štěstí, na M mu to skočí, sám jsem na M5 zatím, pokud ne, tak bych doporučil se obrátit v angličtině přímo na Gameforge a uvidíš, co ti na to řeknou.

Pásy nefungují a stejně stále padají... nicméně ti řeknu přesný důvod, proč nefungují. 7. schopnost se od bodu 1 do M čte totiž taky knihami. Tak si představ, kdyby si někdo načetl třeba na 16 bodů a pak by pomocí pásů získal 16 bodů do jiných schopností. Mohli by tak například vznikat situace, že lv35 by měl 4x M ;)
    • Zde rozumím Kuramě - ona ví,jak se s pásy pracuje.

Myslím že tohle je na ticket - je to bug chyba.

Navíc,někde psal o tom i @Sparrow318 - a měl skill myslím že mkovej se 150 nebo kolika body.Divné ne? (Akorát nevím kde to vlákno je).

Moje rada - zkus napsat ticket a nebo zkus napsat někomu z týmu´o tomto problému (ne moderátorům - ty asi chyby ve hře neřeší) - a zkus uvést to co jsi mi psala - to že víš jak pásy fungují + to co jsi psala jako druhý.Já to pak pochopila.
      Ale vesměs @Kaper to napsal asi tak,jak to myslím i já.Proto souhlas s jeho názorem.
      Modelová situace - psaní návrhů + malý návod čeho se držet (post 23)
    • JJ děkuju ,p oradim dotyčnym hračům at si kazdy za sebe pošle dany problem na ticket , aby se jim to řešilo přimo na učtu :))
      P-P-P-P-P-G10v
      G7-G4-G1-M10
      G9-G6-M8
      P G8 G4 M10 M6