Petice

• Podla mna to nie je len o peniazoch.... Naco venovat cas a energiu do starej hry.... Jak tak funguje.. Felicia bude stale Felicia aj ked vymenis motor. Nemam ani pocit ze chceli udrzat hru tak dlho pri zivote. No vdaka velkej komunite ide jak tak na zotrvacnost. Dost sa stotoznujem s prispevkom od hraca Dracone.Tiez uz neinvestujem, a nejak ma zrazu prestalo trapit to vsetko okolo hry. Kedze ma to nestoji nic. Rad si zahrajem ale uz iba sem tam. Uz ani moc necakam ze sa nieco udeje. Nema moc zmysel pocitat kolko by to stalo.... Ono vlastne tych skalnych hracov uz podojily, a novych uz tolko nedojde aby sa im to oplatilo. Stav hry je asi taky.. ze za co najmenej nakladov generovat co najvatsi zisk, a udrzat to tak dlhodobo. Aj ten zverokruh je to robene vsetko iba pre old hracov. Oni nie su amateri, presne vedia co je v akom stave, a aj vedia do coho sa oplati investovat.
    • Nemyslim si, že by o to nebyl zájem :D ostatně, udělat takový IS outlet :D VŠE 50% - 70% sleva, myslim, že by to IS a centrála neustály takovej nápor :D :D
      Jistě, teď tu můžete začít rozebírat jak by to zničilo těžce budovanou ekonomiku našeho metinu, ale upřímě řečeno, tyhle pokritecký kecy si nechte od cesty, stejně Vy co byste tu nějvíc pyskovaly by jste byly mezi těma, co budou kumpovat uplně nejvíc. tak pšt :D
      Archangellus
      Sura - WP , 75lvl
      Říše Jinno
      Cech - Predators
      Ve hře už 7 let

Momentálně - LineAge2 - DarkElmore

The post was edited 1 time, last by Archangellus ().

• Osobně jsem do IS nedal ani korunu asi rok, všechno co jsem si tam kupoval, jako zlodějky a 3.ruku,účes, a co já vim co ještě za kraviny, tak to šlo z DM kuponů ze hry.
      Ale jak píšeš, bejt to nějakej fakt Velkej outlet, taky bych si klidně urval od huby a něco zainvestoval :D
      Archangellus
      Sura - WP , 75lvl
      Říše Jinno
      Cech - Predators
      Ve hře už 7 let

Momentálně - LineAge2 - DarkElmore
    • New

No konečně konstruktivní věc.Sice se mi nelíbí to rozmazávání na to sem založila podobný vlákno,ale budiž.

Je vidět,že stručně psát asi nebudu nikdy :D

Ale - výzva a prosba - jsou tu i další co dokáží psát jasně a stručně - zkusíte to nějak shrnout do pár bodů a tím stylyzovat petici tak aby se s ní nechalo teda ve všem souhlasit?

Nebo to zahodíme jako další věci tady do koše,pak budeme hledat koště abychom měli čím zametat?

Myslím si že taková @wendysis nebo @Necro ale i @Dracone jsou jedni z těch co dokáží psát bodově a srozumitelně.Tak jak - budeme táhnout za jeden provaz i tímhle? :D
      Modelová situace - psaní návrhů + malý návod čeho se držet (post 23)
    • New

Já jsem omylem příspěvek dala pod aktualizace s tím, že jsem měla za to, že píšu zrovna do petice, nicméně pokud @Nekro měl pravdu ohledně pravého problému, možná by se neměla smýšlet petice, ale podávat návrh výslovně obsahující pomoc při sestavování nápadu, jak vyřešit problém s webzenem.
      Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix

Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity
    • New

také se přidávám k podpisu

Display Spoiler

Metin má konflikt s řadou programů, některé po startu metinu ani nejdou spustit a jedná se zde i o programy, které každý běžně používáme.

O problémech metinu dokonce i s HW v případě grafik od AMD nemluvě, to byla taky pěkná sranda :D ikdyž mě se to tedy naštěstí vyhlo.

Sranda taky nastává v případě, že Metin (GameGuard) detekuje některé programy, či utility jako viry a pokud jsou spuštěny, tak pro zapnutí Metinu není šance. Ještě se divím, že systém rovnou nebanuje při takových příležitostech :D to by tu pak moc hráčů nebylo, že :)
      YouTube Channel | Shop

Metinová revitalizace :)

Hledám další hráče do mého cechu Grounders. Spíše než level a výbava rozhoduje charakter. V případě zájmu mě kontaktujte ;)