Čas

• @Lendin Tak to není podle mě ani tak překvapující, to jde vypozorovat děním ve městě i v chatu. Odpoledne se vrací děcka ze škol a my navečer z práce, spíš si myslím že tohle téma je o tom, zda vůbec na fóru mohou hráči organizovat nějakou změnu, jelikož sem chodí zlomek aktivních hráčů.

EDIT: Spíš tedy o to, zda GF bude ochotná cokoliv měnit pro CZ komunitu na základě pár příspěvků :)
    • Dracone wrote:

Taky jsem čekal něco konkrétnějšího, ale i tak díky Lendine.

Je to dost škoda, že na fóru je tak málo lidí... Má to tu pak vůbec cenu? Nějaké nápady, jak sem dostat lidi?
      Nic osobního.Jak jsem dostat lidi? Hm,obávám se,že tohle nikdy nevyjde - nejsme lidé,ale herečky,herci - v tomto případě hobité či pololidi.

A z tohodle pohledu je nasnadě pár věcí jak zvýšit aktivitu:
      1)Stavět se do role hlupačky - tím se podpoří diskuze (lidé začnou přesvědčovat,no mnohdy i rýpat)
      2)Vždy být na opačné straně - tzn. být tou/tím,kdo bude věci strhávat na druhou stranu - tzn. pravda vs lež;nebo obráceně lež vs pravda.(I když dotyčná/ý ví,že píše hloupost či má pravdu).Tomuto se říká názor - ne tvrzení - k tomu je NUTNÉ vždycky mít nějaké potvrzení od odborníka či skupiny odborníků.(Zdroj je relativní = může/nemusí být pravdivý.Pokud to vychází z názorových(fora,sociálních sítí či osobních stránek) webů.
      3) Podpořit zábavu - tzn. úsměvným komentářem (názorem) přispět na forum (wiki) hry.
      4)Nadhled - i když dotyčný/á diskutující přijde s urážlivým názorem,přesto to házet zahlavu popř. to házet úplně mimo. :)
      5)Zřetelně ale s upozorněním že se nejedná o osočování - analyzovat (barevně označit) svůj názor na koment,s tím,že dotyčný/á může mít hádavou - uvědomit si to.
      6)"Donutit" členy týmu k větší názorové diskuzi - i oni patří do komunity hráčů/hráček.(Upřesnění:Ona i aktivita na foru znamená zájem.Navíc pro pro ostatní vypadá velmi dobře,což znamená ne zviditelnění,ale prostě že dění ve hře,ale i samotná hra zajímá prostě všechny = zájem o toto forum).
      7)Nedělat z názorů (což mohou být fikce,fantazie jednotlivce nebo i skupiny lidí) tvrzení - je v tom rozdíl.
      8 ) Když mě někdo štve,pak jeho koment ignoruji - nečtu ho,neraguji na něj.
      9)Respekt k druhým - mají své názory,napsat svůj a dost.Nečekat že každý musí souhlasit .... (Ale respektovat i žádosti o uzamčení vlákna - tzn.dál tam již nepřispívat)
      10)Autorita + jistá arogance - autorita je všedním bodem lidského chování - ale to je v realitě,ne ve hře.Ve hře se tento bod nemá až tolik vyskytovat,jelikož právě mnozí z nás sem chodí,si od tohoto oddychnout.Ale opak toho je funkce = zde je naopak autorita vyžadována.

Pokud se začnou tyto body dodržovat,bude nám tu všem líp,a začnou sem přicházet i nový uživatelé,jelikož nabydou vědomí,že i jejich názor může být důležitý .... :)
      Modelová situace - psaní návrhů + malý návod čeho se držet (post 23)

The post was edited 5 times, last by Joedo ().