Čas

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jen vás usměrním. Opět jste tu odbočili od tématu. Dávejte si na to pozor..

Zpět k tématu, určitě to není špatný nápad ale nemyslím si, že zrovna certifikáty jsou tak závratné. Základní doba používání jezdeckého zvířete je 7 dní a za tu dobu jistě každý z vás najde hodinku aby si dropnul další. Pokud je chcete mít skladem aby jste nemuseli dropovat tak hold budete muset nějakou z vašich podvečerních aktivit oželet a být na hře.
      Všechny akce včetně bitevní zóny mimo víkendů jsou takto navrženy a pokud se nemýlím, jsou i sem tam eventy kdy máte možnost dropnout jezdecké zvíře nebo certifikát mimo nastavený čas. Nenapadá mě tedy důvod proč to měnit. :)
      K lidem se chovej s úctou, pokorou a respektem.
      Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.

• wendysis wrote:

@wend edit 2: jsem smazala i původní text, v porovnání jsem s mamutem všude 2x rychleji, těch 5% dožene ta rychlost, za kterou proletíš mapy k metinům, a nebo to někdo střídá, dojede si s něčím rychlejším k metinu a pak nasedne na kance, to dělá můj přítel, mě to otravuje hledat v invu. :P
      Taky to tak dělám... Černej kůň na hafo dní a pak kanec. Jak kvůli rychlosti, tak i kvůli šetření času na kanci... Přeci jen 250kk není zrovna málo, když skládáš výbavu do wattery a hru neplatíš :D

Jediná výhoda certů je lev - díky animaci je rychlejší než kůň... Ale za to zabraný políčko v invu mi to nestojí.
      WP Sura lvl 75-The Godness :chainsaw:
      Začarovaná čepel: P :thumbsup:
      Začarované brnění: P :thumbsup:
      Strach: M10
      Dračí vír: M7

Něchť se nepřátelé třesou! Soumrak přichází...

BUFF lvl 72 - Endurancee :love:
      Teprve začínáme...
      Pomoc draka: M8
      Požehnání: M
      7
    • u mě v inventaři mají pečetě vždy dané místo takže není problém střídat pečetě podle situace bez hledání
      a mamut je vždy jako první abych mohl u metinu případně seskočit a rychle naskočit
      zkratka ctrl+g vždy použije první pečet - na koně nefunguje pokud není přivolám
    • Settie wrote:

Jen vás usměrním. Opět jste tu odbočili od tématu. Dávejte si na to pozor..

Zpět k tématu, určitě to není špatný nápad ale nemyslím si, že zrovna certifikáty jsou tak závratné. Základní doba používání jezdeckého zvířete je 7 dní a za tu dobu jistě každý z vás najde hodinku aby si dropnul další. Pokud je chcete mít skladem aby jste nemuseli dropovat tak hold budete muset nějakou z vašich podvečerních aktivit oželet a být na hře.
      Všechny akce včetně bitevní zóny mimo víkendů jsou takto navrženy a pokud se nemýlím, jsou i sem tam eventy kdy máte možnost dropnout jezdecké zvíře nebo certifikát mimo nastavený čas. Nenapadá mě tedy důvod proč to měnit. :)

Dovol mi částečně na toto vyjádření oponovat.Děkuji.

víš,jistě.Skladba dropů - ok. Ale pro koho? Pro dospělí lidi co chodí na směny? Na 12/ky 24/tky ? Kdy mají realné starosti s rodinou,přáteli rodiči .... A sem si chodí vydechnout?

A pak jelikož došlo ke sloučení,je ti spousta těch,co nemají žádnou zodpovědnost (pardon,ale tohle není urážka jen konstatování) ani vychování a myslí si že "tohle je moje".
      Hm,jak pak takový člověk zmítán sklepsí,bolestmy realného živato se má bavit,tím,že si dropne certoš nebo pečeť,když v tom lepším případě je natolik zdvořilí že dotyčnému napíše - najdu si jinej metin,nemusíš mě hned mlátit - to co následuje se mi hnusý psát - samá vulgarita ponižování apod. To je skutečnost týhle hry.A klid je jen přes noc.Tam je to o něčem jiném.Takže pokud můžeš zkus mi sdělit tvůj názor na to co jsem napsala.Mám pravdu nemám?

Další věc,škola - i lidé školou povinní mají své úkoly,které pro samé hraní téhle hry nechávají na večer - kdypak je asi budou dělat? Myslím že nejsem daleko od pravdy když napíšu,že právě tu dobu kdy je drop certošů.

Tak a co ti úplně nejmladší? Rodiče jim daj čas do 20 :00 hod. a pak spát - nevím,ale já bych se přidala k těm,co píšou,že časy by se mohly změnit.

I když časy sem se dozvěděla ze 3 postů - pak v tom je takovej guláš ....... A přitom ve svých komentářích na to tady pořád slušně a taktně upozornuju a schválně nepíšu přímo aby mě tu nemohly napadat za neoprávněný moderování .... :)

Tak jak někde psal Lendin - i kdybych byla Kleopatrou - tak s tímhle před Ceasara nepředsoupím,páč sem se nic nedozvěděla.A to je to o co mi pořád jde - myslet,používat konverzace aby se neodbočovalo od hlavního tématu.

Tečka :)
      Modelová situace - psaní návrhů + malý návod čeho se držet (post 23)
    • Tak ještě přidávám názor za přítele:

Teď mi říká, že večer padání certů je lepší a logičtější, než ráno, většina dětí / lidí sem aktivně chodí až odpoledne / večer, nikdo kvůli tomu ráno nevstává. (Ještě teda mimo podotknu, že dělá ranní / odpolední a stejně na metin dopoledne při odpoledních nechodí, jde tam když už až vážně v noci). Podotkl: "Lepší certy zadarmo z metinů než dotovat IS" :D

Trošičku mimo téma: Je nějak možnost zveřejnit aktivitu uživatelů? Myslím, že to není nějaký tajný, jak to s náma je, kolik v průměru lidí v tu dobu skutečně na metinu je?
      Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix

Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity
    • Joedo wrote:

Settie wrote:

Jen vás usměrním. Opět jste tu odbočili od tématu. Dávejte si na to pozor..

Dovol mi částečně na toto vyjádření oponovat.Děkuji.

víš,jistě.Skladba dropů - ok. Ale pro koho? Pro dospělí lidi co chodí na směny? Na 12/ky 24/tky ? Kdy mají realné starosti s rodinou,přáteli rodiči .... A sem si chodí vydechnout?

A pak jelikož došlo ke sloučení,je ti spousta těch,co nemají žádnou zodpovědnost (pardon,ale tohle není urážka jen konstatování) ani vychování a myslí si že "tohle je moje".
      Hm,jak pak takový člověk zmítán sklepsí,bolestmy realného živato se má bavit,tím,že si dropne certoš nebo pečeť,když v tom lepším případě je natolik zdvořilí že dotyčnému napíše - najdu si jinej metin,nemusíš mě hned mlátit - to co následuje se mi hnusý psát - samá vulgarita ponižování apod. To je skutečnost týhle hry.A klid je jen přes noc.Tam je to o něčem jiném.Takže pokud můžeš zkus mi sdělit tvůj názor na to co jsem napsala.Mám pravdu nemám?

Další věc,škola - i lidé školou povinní mají své úkoly,které pro samé hraní téhle hry nechávají na večer - kdypak je asi budou dělat? Myslím že nejsem daleko od pravdy když napíšu,že právě tu dobu kdy je drop certošů.

Tak a co ti úplně nejmladší? Rodiče jim daj čas do 20 :00 hod. a pak spát - nevím,ale já bych se přidala k těm,co píšou,že časy by se mohly změnit.

I když časy sem se dozvěděla ze 3 postů - pak v tom je takovej guláš ....... A přitom ve svých komentářích na to tady pořád slušně a taktně upozornuju a schválně nepíšu přímo aby mě tu nemohly napadat za neoprávněný moderování .... :)

Tak jak někde psal Lendin - i kdybych byla Kleopatrou - tak s tímhle před Ceasara nepředsoupím,páč sem se nic nedozvěděla.A to je to o co mi pořád jde - myslet,používat konverzace aby se neodbočovalo od hlavního tématu.

Tečka :)
      Já osobně jsem též pracující člověk s neurčitou pracovní dobou a rodinných či přátelských záležitostí mám také dost. Vydechnout si na hře je fajn ale určitě bych nevydechoval tím, že bych se za každou cenu za něčím hnal nebo se snažil dropnout něco kde je spousta lidí. :) Každou chvíli jsou v IS nějaká zvířata a myslím, že certifikáty tam jsou také ale nejsem si 100% jistý. Tím chci říct, že pracující člověk který si chce jít oddechnout na hru si může poslat SMSku a nemusí se hnát za dropem. :) Pokud do hry nechce nic investovat pak se může rozčilovat dál ale stejně mu to bude k ničemu a jen se místo oddychování znovu namíchne. :)

Po sloučení to začala být konečně hra jakou Metin2 sliboval a tou je Akční Mmo RPG hra. Jinými slovy Silnější vyhrává. Pokud tedy chce někdo něco jen pro sebe, musí být schopný si to ubránit. :) Opět, pokud u toho chce oddychovat, je lepší se zašít někde kam mu nikdo nepoleze, kde bude mít klid a opět, certifikát koupit.

Ohledně školy. Já osobně jsem zastánce toho, že je to život dětí. Pokud chtějí udělat úkoly, udělají je sami což by samozřejmě měli. Pokud pak Pan/í učitel/ka přijde s tím, že jistou látku nezvládají pak je to jednoduché. Od čeho je škola? Přeci od toho aby naučila aspoň základní vzdělání. Po základním vzdělání máme střední školu která není povinná a pokud dítě/teenager se nechce učit pak fajn, půjde do práce. Je dost lidí se základním vzděláním který vydělávají daleko víc než například lidi s maturitou.

Ti nejmladší mají takový čas jaký jim rodiče dovolí. :) Mladší děti tj. před školní věk, těch je tu opravdu minimum. :)

Toť můj názor na tu věc s časem. Nicméně jsem napsal, že to určitě špatný nápad není a pokud má projít, projde. :)

wendysis wrote:

Tak ještě přidávám názor za přítele:

Teď mi říká, že večer padání certů je lepší a logičtější, než ráno, většina dětí / lidí sem aktivně chodí až odpoledne / večer, nikdo kvůli tomu ráno nevstává. (Ještě teda mimo podotknu, že dělá ranní / odpolední a stejně na metin dopoledne při odpoledních nechodí, jde tam když už až vážně v noci). Podotkl: "Lepší certy zadarmo z metinů než dotovat IS" :D

Trošičku mimo téma: Je nějak možnost zveřejnit aktivitu uživatelů? Myslím, že to není nějaký tajný, jak to s náma je, kolik v průměru lidí v tu dobu skutečně na metinu je?
      Napiš návrh :)
      K lidem se chovej s úctou, pokorou a respektem.
      Nikdy nevíš, kdo je na druhé straně.

• Tak se nám to tu trochu zvrtlo, za těch pár stránek postů mě vyloženě zaujala myšlenka wendysis, která by (v případě, že se k tomu tým vyjádří), mohla vnést trochu objektivity do celé situace.

wendysis wrote:

Závěrem slovo k lidem, kteří vytvořili většinu tohoto vlákna, totiž těm hádajícím se:

Jard - zbytečně ofenzivní, urážíš všechny okolo (ať už to, že máme rodiny mentálů, které musíme krmit nebo to, že je Undyne ku*va, běhna a kouří ptáky za výhody), věci které se daly napsat normálně, slušně

jard01 wrote:

Tak si máte Metin2 zvolit jako prioritu číslo 1 :D a zbytek svých volnočasových zálib k tomu přispůsobit :D Apropo výmluva že večeříte s rodinou mě fakt pobavila :D To jsou vážně tací dementi že je musíte krmit a neumí se navečeřet sami :D ??
      O co líp by to vypadalo nějak takhle:
      Myslím si, že tohle je udělané dobře, kdo chce dropovat certifikáty, tak ať si na to udělá čas. + třeba něco o tom, že společná večeře snad není každý den.

jard01 wrote:

Stejně nechápu co tu řeší :D Noví hráči tu mají přeci pečet Appaloosy :D a ostatní tu mají přece možnost si pořídit klasického koně a toho mít v záloze když zrovna ten čertoš nedropnou ne :D ??
      Když nechápeš, co se řeší, tak sem nepiš, všem se potom uleví, Apaloosa je na 2 věci (ježdění a překážení v inventáři), nejde z ní sekat (ale chápu, že pokud jsi nezakládal novou postavu, tak nevíš) a certifikáty řeším, protože... a teď tě možná překvapím, jsou lepší než kůň a pečeť na obranu mi v SD 2 sníží spotřebu elíků na nulu.
      Tady jsem byl trochu kousavější a omlouvám se za to, ale tvůj post k této interpretaci přímo svádí a moje trpělivost taky není neomezená.

A nejlepší je, jak pak všude hlásíš, že tě Undyne uráží, když první urážka padla od tebe a ona prohlásila, že je tvoje přispívání k smíchu.

Undyne - taktéž zbytečný výsměch, přitom by úplně stačilo napsat: "Nesouhlasím s tebou, protože..."

A jedno poděkování té, která se to pokoušela urovnat, totiž Joedo. Ať už to bylo jakkoliv marný, tak to zkusila a většinu času byla konstruktivní. Dík jí za to.

Všem ostatním děkuji za názory, ať už souhlasí nebo nesouhlasí.
    • Dracone wrote:

Tak se nám to tu trochu zvrtlo, za těch pár stránek postů mě vyloženě zaujala myšlenka wendysis, která by (v případě, že se k tomu tým vyjádří), mohla vnést trochu objektivity do celé situace.

wendysis wrote:

Závěrem slovo k lidem, kteří vytvořili většinu tohoto vlákna, totiž těm hádajícím se:
      Jard - zbytečně ofenzivní, urážíš všechny okolo (ať už to, že máme rodiny mentálů, které musíme krmit nebo to, že je Undyne ku*va, běhna a kouří ptáky za výhody), věci které se daly napsat normálně, slušně

jard01 wrote:

Tak si máte Metin2 zvolit jako prioritu číslo 1 :D a zbytek svých volnočasových zálib k tomu přispůsobit :D Apropo výmluva že večeříte s rodinou mě fakt pobavila :D To jsou vážně tací dementi že je musíte krmit a neumí se navečeřet sami :D ??
      O co líp by to vypadalo nějak takhle:Myslím si, že tohle je udělané dobře, kdo chce dropovat certifikáty, tak ať si na to udělá čas. + třeba něco o tom, že společná večeře snad není každý den.

jard01 wrote:

Stejně nechápu co tu řeší :D Noví hráči tu mají přeci pečet Appaloosy :D a ostatní tu mají přece možnost si pořídit klasického koně a toho mít v záloze když zrovna ten čertoš nedropnou ne :D ??
      Když nechápeš, co se řeší, tak sem nepiš, všem se potom uleví, Apaloosa je na 2 věci (ježdění a překážení v inventáři), nejde z ní sekat (ale chápu, že pokud jsi nezakládal novou postavu, tak nevíš) a certifikáty řeším, protože... a teď tě možná překvapím, jsou lepší než kůň a pečeť na obranu mi v SD 2 sníží spotřebu elíků na nulu.Tady jsem byl trochu kousavější a omlouvám se za to, ale tvůj post k této interpretaci přímo svádí a moje trpělivost taky není neomezená.

A nejlepší je, jak pak všude hlásíš, že tě Undyne uráží, když první urážka padla od tebe a ona prohlásila, že je tvoje přispívání k smíchu.

Undyne - taktéž zbytečný výsměch, přitom by úplně stačilo napsat: "Nesouhlasím s tebou, protože..."

A jedno poděkování té, která se to pokoušela urovnat, totiž Joedo. Ať už to bylo jakkoliv marný, tak to zkusila a většinu času byla konstruktivní. Dík jí za to.

Všem ostatním děkuji za názory, ať už souhlasí nebo nesouhlasí.
      Kdybys nebyl zaujatej tak by sis všiml že uražela ona mě a ne já jí :D ale jak tak koukám tak seš zaujatej až moc :D
    • Tak si najdi první příspěvek v tomto vlákně, který se do někoho naváží. Píšou v něm, že máme rodiny mentálů, kteří se neumí nakrmit sami a že mám tryhardit místo kreativní diskuze tady na fóru. Undyne ve svém příspěvku subjektivně zhodnotila problém, který mě dovedl k založení tohoto vlákna. V dalším se vysmála tvému přístupu, což už není korektní, ale upřímně řečeno, taky mě tvůj příspěvek poněkud zarazil. Rodina pro mě znamená hodně a v pravdě mě podráždilo to, jak jsi vyjádřil svůj názor. Pravdou je, že tvoje příspěvky jsem vykuchal svědomitěji, zvláště pak na základě sympatií, s dle mého názoru se bránící, Undyne. Namíchli jste mě oba, jen ty o něco málo víc.
    • Víte co? Co myslíte kolikrát sem budu ještě vstupovat? Že by to mělo nějaký účel,který nevidíte? :)

Zkuste na to přijít,místo těch dohadů okolo.Jardíku (vidíš,nepíšu tvůj nick aby nemohl být insult,ale víš komu píšu) - tu osůbku neznám.Stejně jako další,nesedím u nich,nevím jestli se chechtaj nebo to myslí vážně.Neber to jako rejpání jen jako to,že to,co zakladatel uvedl se opět ztrácí a přitom je to tak krásný a užitečný téma co by hru posunulo o kousek vpřed.A opět to my ničíme.Bohužel i názor Wendysis,která má docela zajímavý návrh či připomínku.A jelikož se mi natolik líbí zkusím udělat nějaký podklad - klidně at to wendysis předělá,abychom mohli prodiskutovat tuto dobrou věc pro každého z nás:(prosím,opravdu takhle se nikam nedostaneme bude to jen horší,věřte mi to)

Je nějak možnost zveřejnit aktivitu uživatelů? Myslím, že to není nějaký tajný, jak to s náma je, kolik v průměru lidí v tu dobu skutečně na metinu je? (citate od nicku wendysis)

Výhody:

Nevýhody:

Možné skryté problémy:

Využitelnost:

Důležitost pro hru (bodově prosím udělit kdy 1 nepoužitelné 10 opravdu skvělý nápad a ve všech ohledech přínosem pro hru):

Já vidím jen pozitiva takže rovnou boduji a to: 10/10

Pod čarou:
      Dovoluji si tímto poprosit a zárověň požádat o úpravu či "přejmutí do vlastních rukou" Wendysis.
      Děkuji za pochopení.
      Modelová situace - psaní návrhů + malý návod čeho se držet (post 23)
    • Dracone wrote:

Tak si najdi první příspěvek v tomto vlákně, který se do někoho naváží. Píšou v něm, že máme rodiny mentálů, kteří se neumí nakrmit sami a že mám tryhardit místo kreativní diskuze tady na fóru. Undyne ve svém příspěvku subjektivně zhodnotila problém, který mě dovedl k založení tohoto vlákna. V dalším se vysmála tvému přístupu, což už není korektní, ale upřímně řečeno, taky mě tvůj příspěvek poněkud zarazil. Rodina pro mě znamená hodně a v pravdě mě podráždilo to, jak jsi vyjádřil svůj názor. Pravdou je, že tvoje příspěvky jsem vykuchal svědomitěji, zvláště pak na základě sympatií, s dle mého názoru se bránící, Undyne. Namíchli jste mě oba, jen ty o něco málo víc.
      Tak jinak rozebereme si rodinou večeři teda kde sem myslil zhruba to že se každý navečeří samostatně :D Někdo může u kompu s hrou, někdo zas u televize atd. bylo původně myšleno ale asi špatně pochopeno že :D Rozhodně sem tím nemyslel nikoho kdo má tedy doma tak nemocného člena rodiny že ho musí krmit lžící :D Jestli jsi takový opatrovník a světec v jedné osobě tak se tedy omlouvám :D
    • Aneb jak pos*at normální téma. Od Metinu k večeřím > k mentální retardaci a neschopnosti se normálně najíst > k tomu co je pro člověka prvořadé > zase zpět k Metinu.

Ta diskuze je tu občas víc náhodná než u těch magorů v komentářích na Novinkách.
      Někdo by to mohl zapečetit tím, že sem vtáhne volby prezidenta a bude to snad komplet.

Já osobně jsem proto, aby drop byl náhodně 3x za den (1 hodina). To samozřejmě neprojde, protože GF se snaží nalákat co nejvíce lidí a tedy proto jsou takové časy, ale úplně náhodně by to bylo snad nejvíce fér a každý ( i ten co dělá třeba jen noční a přes den spí) by se k nějakému tomu certifikátu za ten týden dostal.

(Team Zeman :borg: )

Dávám yangy zdarma! Přijďte si na adresu Ústavní 91, Praha 8 a na recepci řekněte, že si jdete pro zlaté, že Vás posílá Lycan a oni Vás nasměrují.
    • Ke "své" citaci:

Já mám za to, že se ty různé statistiky už jednou řešili v jiném tématu, možná o aktualizacích? Není to zas tak dávno.

Ještě tedy poupravím, abych nemusela zakládat nový thread, když to spojuje i toto téma:

@Lendin mohl by jsi zde zveřejnit pro zajímavost tu průměrnou aktivitu? Myslím, že zakladateli a možná i dalším by to pomohlo sestavit ideální čas pro další drop certů jindy, než večer. :) Děkuji.
      Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix

Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity
    • jard01, za rodinnou večeři považuji takovou, nad kterou se rodina sejde, tedy to, že se každý nají nenaplňuje moje představy o rodinné večeři, tak tolik k mému problému s tvým názorem.

SHOWSTOUCH, děkuji za skvělý nápad a kritiku vývoje zde. Obojí precizní a hodnotné.

wendysis, statistiky se řešily myslím co se týče postav a jejich výkonu, což je věc která se pravidelně maže, takže tam jsme ztracení, ale tohle je něco trochu jinýho a já doufám, že nám dají nakouknout.