Čas

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ahoj všichni,
      chtěl bych v tomhle vlákně řešit to, kdy hrajete. Z pro mě záhadného důvodu je totiž dropování certifikátů a mnohý event mezi 19 a 21 hodinou. Nevím jak vám, ale mě do tohohle času většinou vychází večeře, návrat z města, čas s rodinou a podobné věci, které jsou pro mě důležitější než Metin a tak jsem kolikrát bez certifikátu.

Takže bych chtěl navrhnout rozdělení času dropování certifikátů na denní/večerní směnu a noční směnu. Pokaždý třeba hodina

Co si o tom myslíte, kdy hrajete, co vás štve na načasování v Metinu?

Díky za vaše názory.

PS: Ještě jsem měl jeden konstruktivní návrh, ale nějak jsem ho zapomněl... takže až si vzpomenu, tak se těšte.
    • Oni jsou docela často takové ty náhlé eventy, kdy jsou různé časy pro drop certifikátů mimo klasickou dobu, a vzhledem k tomu, že jsou min. jednou za měsíc, si myslím, že by to neprošlo, vždy si můžeš nadropovat certifikáty dopředu / případně pečetě (mě padal muffin na 4 hodiny, taky to mám na skladě, černých koní máme teď po rybářském eventu snad všichni naprostý doživotní zásoby, navíc máš v základu koně, který na jízdu a boj stačit musí), ber to tak, že těch výhod je víc, než aby se nadstandart opět přizpůsoboval. Mě osobně se to nedotýká, jezdim na slonu, na všech postavách mám černé koně, certifikáty pro případ nouze mám nadropovaný dopředu jak na sobě, tak na manželovo postavě. Spíš než čas pro drop certifikátů mě vysloveně štve doba, kdy certifikát vydrží + doba, kterou připíše, když jí prodloužíš (max. tři dny a to málokdy je pro mě celkem hodně málo).
      Nábor do cechu Demolitions - Jinno - Fenix

Kontakt: Jezebeth, Mehir, Sshad, Insaniity
    • Dracone wrote:

Ahoj všichni,
      chtěl bych v tomhle vlákně řešit to, kdy hrajete. Z pro mě záhadného důvodu je totiž dropování certifikátů a mnohý event mezi 19 a 21 hodinou. Nevím jak vám, ale mě do tohohle času většinou vychází večeře, návrat z města, čas s rodinou a podobné věci, které jsou pro mě důležitější než Metin a tak jsem kolikrát bez certifikátu.

Takže bych chtěl navrhnout rozdělení času dropování certifikátů na denní/večerní směnu a noční směnu. Pokaždý třeba hodina

Co si o tom myslíte, kdy hrajete, co vás štve na načasování v Metinu?

Díky za vaše názory.

PS: Ještě jsem měl jeden konstruktivní návrh, ale nějak jsem ho zapomněl... takže až si vzpomenu, tak se těšte.
      Něco podobného jsem kdysi navrhovala také.Neprošlo to.Možná když se najde víc lidí ochotných to odsouhlasit,pak to třeba projde.Určo jako překvápko v nějakým jiným čase by se hodilo.

No asi obvyklá doba bude:

5:00 - 9:00;12:00 - 20:00;22:00 - 00:00.Přes noc tu je sice dost lidí ale ne dost aby to asi prošlo.Druhá relace:
      6:00-7:30;12:00-15:00;17:00-22:00.Tyhle doby jsou nejfrektovanější - vyjma prázdnin a svátků.(Soboty a neděle).
      Modelová situace - psaní návrhů + malý návod čeho se držet (post 23)
    • Hádám,že zas nějaký klasický průzkum,jako například pro TV a podobně kvůli programové skladbě.Ono se tu můžem přít,kdo kdy a jak dlouho,ale ve výsledku na jednoho přispivatele připadne třeba 10 dalších,co se neozvou a hrají v tomhle čase.Ono to je víceméně i docela rozumný čas,jak to mají nastavené.Ale když už chceš vědět i čas kdy hraji,tak kdykoliv,kdy mám náladu :)
      Bída a hlad na světě není pro to, že bychom nedokázali nakrmit chudé, ale proto, že nedokážeme uživit bohaté..
    • Já v tuto hodinu také většinou na pc nebývám, ale nějak extra mi to nevadí. Stejně ty certifikáty nepoužívám. Zase na druhou stranu by bylo asi dobré, kdyby to padalo třeba hodinku/dvě ráno/dopoledne a hodinku/dvě večer, aby si mohli zadropovat i ti, kteří to třeba zrovna v ten večer nestíhají. Ale zase že by to bylo nějak potřeba.. To si nemyslím. :)
    • Nápad to zlej není, vyhovělo by se více skupinám hráčů. Na druhou stranu já zase dolezu domů, a je třeba šest... Ten večer mi vyhovuje (ne, že bych ty certy používal...)
      WP Sura lvl 75-The Godness :chainsaw:
      Začarovaná čepel: P :thumbsup:
      Začarované brnění: P :thumbsup:
      Strach: G5
      Dračí vír: M7

Něchť se nepřátelé třesou! Soumrak přichází...

BUFF lvl 72 - Endurancee :love:
      Teprve začínáme... A díky GF asi i končíme
      Pomoc draka: M8
      Požehnání: M
      7
    • V hre stíham tu hodinku dropu certifikátu od 20:00 – 21:00, i keď ich cielene nedropujem. O pár ľuďoch, viem, že tiež ten čas nestíhajú a certifikát mávajú zriedka. V týždni by som ho asi ponechala, ale o víkendu by mohol byť viackrát za deň, predpokladám, že je viac času i možností na hru.
      " Kreativita je inteligencia , ktorá sa zabáva ." - Albert Einstein .
    • jard01 wrote:

Tak si máte Metin2 zvolit jako prioritu číslo 1 :D a zbytek svých volnočasových zálib k tomu přispůsobit :D Apropo výmluva že večeříte s rodinou mě fakt pobavila :D To jsou vážně tací dementi že je musíte krmit a neumí se navečeřet sami :D ??

Promin,neber to urážlivě,ale nesouhlasím s obsahem. Tak si máte Metin2 zvolit jako prioritu číslo 1 - absolutně nesouhlasím.Reálný život je priorita číslo 1.To ostatní je jen hra a zábava bez které se obejdeme.a zbytek svých volnočasových zálib k tomu přispůsobit - nikoliv my,ale hra má být za 10 let natolik odladěná aby nezpůsobovala pády jiných aplikací.
      Apropo výmluva že večeříte s rodinou mě fakt pobavila - absolutní nesouhlas.Rodina je priorita číslo 1.Další bod je práce.To jsou vážně tací dementi že je musíte krmit a neumí se navečeřet sami? - no tohle snad není ani myšleno vážně.Být sam/a? Opět to tu je? Že by celá koncepce komunity se zakládala na tomhle? :) Já vám nevím,ale tohle znamená že se nechodí do společnosti sedí se u PC a jediná realita je internet či hraní Internetových her.Smutné :(

P.S. - autor promine - jen pro přehlednost aby bylo vidět na co přesně odpovídám jsem jeho věty zvýraznila - nic víc v tom nehledejte.
      Modelová situace - psaní návrhů + malý návod čeho se držet (post 23)
    • Čas padání certifikátů není navždy a pokud se komunita (celosvětově) shodne na lepších časech, může dojít ke změně. Ale uvědomte si, že tady na fóru přispívá pouze malý zlomek aktivních hráčů, takže i kdyby se všichni tady shodli na jiném čase, nemusí to znamenat vůbec nic. Podstatné jsou pouze údaje GF o počtu hráčů online v různou denní dobu.