Announcement Tickety - neco pro zasmani :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tickety - neco pro zasmani :)

Zdravim,

jelikoz obcas nase branice uz nestiha napor po precteni nekterych ticketu, rozhodli jsme se, ze se s Vami o ty nejlepsi chutovky radi podelime.
    Z jistych duvodu musime vymazat jmena autoru a jejich kontaktni informace, takze budou nahrazeny velkym tucnym pismem ve forme napriklad UCET, POSTAVA, EMAIL

Do tohoto vlakna nebude mozno prispivat.

A aby to bylo jeste peprnejsi, budeme prikladat i nase odpovedi :)

UPOZORNENI: Jakakoliv podobnost s Vasim ticketem neni ciste nahodna
    :)
  • TICKET:

[GA]MuzuBitGM??
    Ahoj gde se mam Prihlasit jak je my 19 let mam kazdodeny pristup mam visoku skolu ?? a znalosti fu ha to je to najlahsi na svete
    a ESTE napiste pls na Email EMAIL OK

ODPOVED:

Ahoj JMENO

s tvoji gramatikou silne pochybuji o dostudovane zakladni skole :) Pristup na vysokou skolu maji napriklad i udrzbari. Ale ty ji rozhodne nestudujes, pokud tedy uroven slovenskych vysokych skol neklesla pod uroven zakladnich skol v Uzbekistanu.

Takze pokud to shrnu, tak ne, ty rozhodne byt GM nemuzes.

a to ti muzu odpovedet i jako SGM.

Pekny den
    Coffey
  • tentokrat neco maleho z IRC :)

drobny vytah komunikace.... :)

[21:47] <coffey> heslo si muzes nechat na adrese metin2.cz/user/passwordlost
    [21:47] <JMENO> to je k nicemu
    [21:47] <JMENO> pokazdy kdyz se prihlasim
    [21:47] <JMENO> za 2 mins me to kopne
    [21:48] <JMENO> a musim heslo posilat znova

[21:48] <coffey> zmen si heslo na emailu, zmen si heslo na uctu a nemuze ho mit...
    [21:48] <JMENO> uz sem to delal asi 5x
    [21:48] <coffey> pokud nemas v pocitaci keyloger
    [21:49] <JMENO> psal mi nejaky slovak na skypu
    [21:49] <JMENO> vyptaval se na ucet
    [21:49] <JMENO> kolik mam lvl a veci
    [21:49] <JMENO> sem napsal ze low level ale ITEM veci
    [21:49] <JMENO> pak zacali problemy
    [21:50] <JMENO> blokl jsem si ho

[21:50] <coffey> a proc to pises nejakymu slovakovi na skype ?
    [21:51] <coffey> tak holt nic, no... zkontroluj si pocitac antivirovym programem
    [21:52] <JMENO> to jsem zkousel,po 2 hodinach asi 1 trojan
    [21:52] <coffey> to by mohlo stacit... jak se jmenoval ten trojan ? :)
    [21:52] <JMENO> moment najdu
    [21:54] <JMENO> "keylog"

dalsi komentar je asi zbytecny :)
  • dnesni ci vcerejsi ticket co vyhral:

Zpráva:
    Popište zde prosím svůj problém:prosim mužete me řict kdo vymyslel že pri zabyti ubidou % protože kvuli nemu tet ležim v nemocnici na visoky tlak
    Dle jmena doufam ze zensky rod je nasnade,osloveni v nem povazuji za samozrejmost 8)
    " Prekvapuje me, ze te vidim... ja myslel, ze GM jsou jen mytus"
    obdrzeny warn neni nutne zacatkem pratelske konverzace,staci si ho precist :)

• [13:50] <JMENO> Zdravim, nejak se tu nevyznam moc, prosim jsi GM?
    [13:50] <coffey|DND> ano
    [13:50] <JMENO> Mohla bych chvilku vyrusovat a mit prosbu?

[13:51] <coffey|DND> no, tim si nejsem jistej,... zkus to,.... mame ted hodne prace, ale jak rikam.. zkus to
    [13:52] <JMENO> Dekuji, moje mala sestrenice dostala ban, a vubec nevi za co, tak jen jestli bych mohla jen vedet na jak dlouho a za co.
    [13:53] <coffey|DND> bany se na IRC neresi
    [13:54] <coffey|DND> support.metin2.cz

[13:56] <JMENO> Ted jsme cetla ze jde o fishbota ale mam dojem, ze je to nedorozumeni me sestrenici je 11, a pochybuju, ze by se dostala k nejakym hackum
    [13:56] <coffey|DND> support.metin2.cz
    [13:56] <coffey|DND> bany se na IRC neresi
    [13:57] <coffey|DND> jiste tam dostane odpoved

[13:57] <JMENO> Ano cetla sem to, ale myslim ze to je opravdu omyl, s tim se mam obratit kam?
    [13:58] <coffey|DND> co jsi cetla ?
    [14:00] <JMENO> Ze ma ban za FISHBOT, ale nybrz moje sestrenka je opravdu mala na to aby se v nejakych hackach vyznala, tak pochybuji, ze je to mozne. Navic kdyz mate hackshield tak by to melo byt navic ted mnohem obtiznejsi "hackovat"
    [14:01] <coffey|DND> a cetla jsi, ze se bany na IRC neresi a ze se mas obratit na support ?
    [14:01] <JMENO> Ano, proto se ptam, kam se tedy mam obratit, kdyz tento dfuvod neni mozny?
    [14:03] <JMENO> Hlavne pokud vim s fishbotem by musela byt temer nonstop online a to 100% nebyla.

[14:04] <coffey|DND> tak kam se asi obratit, kdyz se mas obratit na support.metin2.cz ??? To je ale zapeklite....
    [14:04] <JMENO> Vzdyt tam stejne odpovidas momentalne ty.
    [14:05] <coffey|DND> ano to je mozne... nicmene v pravidlech je receno, ze na IRC se bany neresi
    [14:06] <JMENO> Dobra, myslela jsem, ze tedy to je jedno kde to s Tebou budu resit. Protoze mi IRC prijde neprehledne
    [14:07] <coffey|DND> proto je support lepsi, kdyz IRC je neprehledne....
    [14:11] <JMENO> Pardon, prehodila jsem to.
    [14:12] <coffey|DND> jenze tady se bany neresi, takze nic jineho nezbyde.
    [14:14] <JMENO> Uz jsem tam napsala. Doufam, ze kolonka ruzne je spravna.
    [14:15] <JMENO> Prosim brzskou odpoved. Dekuji.

[14:15] <coffey|DND> ne.. spravne je informace ohledne zablokovani meho uctu, ale tak ono se to k nam dostane
    [14:19] <JMENO> Dobre
  • dobry zasa so isiel zapnut metin o 17:00 a ukaze sa mi tam ze detekovana hrozba a meno viru ze : spy244497264

tak ako si to rieste lebu zazalujem gameforde za umyselne vniknutie do cudzieho sistemu a ja by som si vybavil uplne dobriiiich pravnikov lebo moj tato je multymiliardar a nieze mi zasa odoslete za odpoved iba odkaz a to gameforde zazalujem ked sa to stane este jednemu kamosivi, a este mi metin sposobuje problemi zpripojenim na internet dakujem.a este sa prosim podpiste ak to je mozne
  • Dr. Coffey radi, patra, informuje :)

TICKET:
    Ahoj, mám jeden problém, ale nevím koho se zeptat, tak se ptám Vás. Mám 15 let, dnes sem byl u doktorky, a ta zjistila, že mám angínu,... a ja sem se chtel vyspat s jednou holkou, ale teď nevím, že když se s ní vyspím, či ji nemúžu nejak nakazit, kedze mam tu spomínanou angínu,...

ODPOVED:
    Ahoj JMENO,

uprimne receno jsi me timto dotazem dostal. Tento dotaz by se hodil spis sem: bravo.cz/poradna nez na podporu hry Metin 2. Nicmene aby jsi nerekl, ze jsme se na tebe vybodli, tak ti dame odpoved slozenou z informaci od strejdy googla a tety wikipedie.

Angina je zanet krcnich mandli a siri se pomoci kapenkove infekce, cili prenosem drobnych kapicek slin. Vzhledem k tomu, ze se da pri pohlavnim aktu predpokladat krome jineho i vymena slin, je velka pravdepodobnost, ze by i ona dostala anginu. Nicmene by se to teoreticky dalo vyresit rouskou, ale na druhou stranu si myslim, ze kdyby jste meli rousku oba, osidili by jste se o spoustu bajecnych zazitku :)

Takze me doporuceni je vydrzet az se uzdravis :)

Pekny den
    Dr.Coffey :)
  • hrac se zdraha prijmout trest..takze se pry mame na co tesit

no dobre ako chcete tak nejaky ch policajtov vybavime a potom uvidite a toto sa nevihne sudu

nepacilo by sa vam keby pomdelok pridem do prahy a uvidite potom totiz som synovec policajneho prezidenta

no takze to nebol moj ucet a po 2 pojdem na sud a urobim vam taku hambu ze as
    Dle jmena doufam ze zensky rod je nasnade,osloveni v nem povazuji za samozrejmost 8)

dobry den mohl bisem se stat GM: jemy 19let us sem dokoncil visokou skolu na pocitaci bivam 15hdin dene prosim mohl bi semse stat GM prosim dis tak se ozvete dekuju naschledanou

Poslední čas přihlášení : us jsem vma spal s emilu xxx@xxx.cz
    byl mi odcizeen i email ale ten mi polcie nvartila heldspay desk byl
    ochoten ted nevim jelsi vam us paly ale pozaduji navracnei uctu i veci
    muzu duolozit oi konverzaci s tim co mi to ukradl pres odkaz ktery jsme
    jiz psal a poleni prihalaseni bylo [xxxx] cca v toto
    nasledich 10 minut nato mi ukrald vse ri veci do krteryhc jem dla 10
    tisic proto to reis police zadma i vas o pomoc vse muuzu dolozit
    ppamatuju si zhurvba vsehcn veci oc jsme mel a vse nevim co bylo pokdu
    bdudu to hnat i vysoko kldi ek soudum vas zadma o pomoc bud navracnei
    vseho popripade restatr serevru jinak to bdue resit dla s polici jako
    doted

cokoyl bude potreba zodpovim vse hre vsici vedi ze em okrald vedel to cely
    cerveny cca jemno na červene ten co em okrald ale nejsme si jsity vim
    ez to byl 67lvl sura ritisrky meno cca : xxxx ALE NEJSME JSI NA
    100% JISTY ZADAM O VYRESENI PROBLEMU VAS NEBO JAK JSME ZMINOVLA BDU TO
    RESIT S POLIC APOZENU TO VYSKOKO KLIDNE DO HRY JSEM INVESTOVLA 1000
    TISIC HRLA JSEM VSUDE I VS EKOLE VSUDE KDE BYLA WIFI A NENECHM SE JEN
    TAK OKRAST DEKUJI A DOUFMA ZE SE TO BRZY VYRESI
  • ticket:
    Zdravím.. chtěl bych vás upozornit. že pokud mi santa bude dávat jenom ty blbé yangy tak ho unesu, znásilním a zahrabu na náměstí...

odpověď:
    Ok, smele do toho. A pribal si k nemu jeste toho levorukeho silhaveho kovare, ktery zlikviduje, na co sahne. Pod druhou ruku seber Pacholka, ktery nepozna kone od osla a pred sebou kopej Biologa, protoze ten vubec netusi, jak vypada orci zub. Vsichni dohromady jsou sebranka darmozroutu, se kterou si pri sexualnich orgiich a naslednem zahrabavani uzijes spoustu legrace a hraci te budou velebit.
  • ticket:
    Dobrý den,
    mám takový problém na účtu: ........... po spojení serverů se mi změnilo jméno na ..........., poté co jsem se přihlásil, tak se mě to ani na změnu jména neotázalo.

odpověď:
    Ahoj.
    no kazdy hrac mel moznost prejmenovat postavu, postava s nahodne vybranym jmenem nesla totiz prihlasit do hry, takze asi by jsi mel obsirneji popsat, co se stalo a jak to probehlo, protoze to vypada, ze sis to jmeno potvrdil.

ticket - pokračování:
    Zdravím,
    No po pravdě jsem byl asi trochu zhulenej a proste sem jen klikal :D a mam proste nejak sugerovany ze se me te nezeptalo nebo tak :D
  • ticket:
    Důvod stížnosti:Dobrý den byl mi zablokován účet z neznámého důvodu děkuji za odpověď
    Další informace, které považujete za užitečné: Přiznávám na jiném účtu sem hacky měl ale na hlavní účtu ne a přesto byl zablokován

Poznámka Lendin: Někteří si stále naivně myslí, že když porušují pravidla na vedlejších účtech, je jejich hlavní účet v bezpečí. Tak ještě jednou pro všechny - NENÍ
  • Ticket:
    Ovlivněné účty:xxxx
    Přezdívka člena týmu: xxxx

Důvod stížnosti: nic

Další informace, které považujete za užitečné: Dobrý den nevím jesli píšu dobře chtěl bych se zeptat jestli by šlo odbanovat učet xxxxxx slybuju že nepoužiju žádný cheat, bylo to poprvé co jsem něco takového zkoušel a byl bych rát kdyby to šlo odbannovat bylo to poptvé a naposled. ted už mám zkoro 20 roku a vím že to bude znít blbě a hodně vás prosím byl bych rád kdyby to šlo odbanovat, z pozdravem xxxxx.

odpoved:
    Ahoj xxxx,

tato blokace je trvala

reakce:
    Ahá tk to jó a můžu se zeptat proč nemůžu vidět důkazi že jsem banoval? Podle mě žádné nejsou a jen věříte malím kidům.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ticket:
    Ovlivněné účty: xxxxx

Přezdívka člena týmu: xxxxx

Důvod stížnosti: Ban udělen neprávem.

Další informace, které považujete za užitečné: Byl jsem na víkend a pondělí pryč zatím co můj bratr hrál metin2 s účtem xxxxa ukázalo se ,že používal hacky neboli cheaty ,který byl následně zabanován a když jsem se vrátil ze školy v úterý domů zjistil jsem ,že bylo konto zablokováno.
    Proto si myslím ,že tento trest byl udělen neprávem a i když nemůže být umožněn přístup, doufám v odemčení alespoň na několik hodin z důvodů předání itemů a yangů na druhý učet.

Odpoved:

Majitel uctu je zodpovedny za akce na ucte konane a sdilene ucty nemaji narok na podporu.

reakce:

Z jakého důvodu byl ban udělen?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:)