Search Results

Search results 1-20 of 790.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zde v krátkosti - jen si stačí pročíst to co je při nákupu - takže: Bud hovor nebo/sms - služba pro sms - onebip. Dále je tam otazník před odesláním - pokud někdo něco reklamoval (platí od roku 2014) je možné,že budou problémy - zvláčtě pokud se jedná o přeposílání na různé účty. ( O čem píšu - opět dohledatelné zde na foru hry,myslím že se k tomuto problému vyjadřoval i @Darcoon.A myslím si že to to stále platí. Tak jak zjistit transakci - odkaz: selfcare.onebip.com/login dále se nechá reklamov…

• Quote from Dzohny: “Quote from Lousos: “Zrovna GF jako společnost na tom vůbec špatně není. Docela mě pořád nepřestává překvapovat, že Metin dostává tolik updatů. Jinak jsem třeba i já mezi těmi lidmi, co rádi testují nové věci bez toho, aby mě někdo vodil za ručičku. Akorát je špatné, když se provede změna, a nikde o tom není ani slovo napsáno. Ono by stačilo něco ve smyslu toho, že byla provedena změna v talismanech. Ale dočetl se to někdo někde? Takhle je to tady s více věcmi. A teď ještě zál…

• Ahoj zakladateli/Hello Arch mě občas štve - proč? Mívá pravdu /Sometimes Arch is angry for me - why? He's right No za sebe - názor je neměnný - určo si společnost ani tým nenechá do právě "tohoto kecat".A kvůli nám to měnit./But for yourself - the view is unchanging - it is definitely not for the company or the team to leave it to just "this bullshit."And reason to change for us. A co mě na tom nejvíc štve? Že mnohdy já/ty - vy/my porušujeme byt nepřímo pravidla fora.A proč mě to štve? Jelikož v…

• No doufám že píšu do správné sekce a správného vlákna: Takže pár bugů - chyb co jsem zjistila (nejen já ale byla to spolupráce více hráčů za což jim děkuji) neustálím projížděním někalika oblastí hry: a)1a2 město ve všech říších - je to bug kdy mizí věci ve skladu Popis: Dle volných polích ve skladu inventáře je nasnadě,že předmět (zabírá 1 pole v invu postavy) který vlastním chci přesunout do skladu.Ale ono to nejde - napíše to - že předmět umístit nelze,jelikož je již využíván,což znamená obsa…

• Metin a jeho čaro?

Joedo - - The Spam-Valley of Metin2

(Hidden Content) 1a.Herní styl/žánr - skutečně,je RPG/MMO jedním z těch co mě bavily/baví/budou bavit.Výhoda je,že nejsi při MMO RPG hrách sám/a.I když poslední dobou ... b.Metin2 je/byl nápadem menší společnosti pocházející z východu (orient = korea) a jejich filozofie a myšlení je mi blízké.Stejně tak jako způsob zábavy a pestrost věcí.Včetně neotřelých nápadů ve hře + částečně jejich společenské/historické odívání - mají mnoho podobného právě s čínskou nebo japonskou "povahou". c.Ano hra "Met…

• Buď: 1. Expil jsi jeden účet a ten převýšil lvl rozdíl mezi váma o víc než 15. 2.Nestihl jsi v limitu u OBOU účtů potvrdit svatbu. 3.Pád klienta - občas hra padne u 2 účtu.A nezanese se jako save (prostě neví že jsi ženat - důvod je pád 2 účtu). 4.Jeden účet byl ve svazku manželském před tímto.Pak je možné že při jednostranném rozvodu si neudělal vše tak jak by mělo být. 5.Chybí vybavení na svatbu - někdy se stane že sundáš kytku apod. a objeví se bug - neodá tě to.(Ta pomocnice,ačkoliv se to tv…

• 1.Mám krámek na ch 1 v prvním městě modrá říše 2.Je postaven v bezpečný zoně 3.Stojí na okraji "kamenů" ale je stále v zoně a)Přihlásím 2 účet b)Stejný ch město a přibližně stejné místo c) vytvořím 2 krámek Po cirka 30 minutách max do hodiny a půl druhý úšet padne-tzn je ukončen - a spuštěný je pouze ten 1 účet.Pokud se na 2 účet přihlásím - napíše mi to - tvůj účet je již přihlášen.Pokud se lognu ještě 1x normálně se "občas" i přihlásím,ale většinou po "natažení" hry tento účet pří padne - tzn …

• Je neděle a tak doplním svůj "článek" o hackerech,tak jak jsem uvedla v předchozím postu.Ale nejdříve mi dovolte jednu ne dobrou věc,protože jak se říká do her a sportu politika nepatří.Bohužel není to tak,a politika je všude.A o co jde? Dle návrhů EU vzniká jakýsi opět nesmyslný zákon o jakých si poplatcích za datový tok (data které všichni používáme v internetu,jinak bychom nemohli vůbec internet používat - jsou ty malé pakety které se odesílají z for,prohlížečů apod.).A co je špatně? Internet…

• Šaman PvM

Joedo - - Šaman

Quote from jard01: “A ty si ukovala sama nějaký talisman na +200 nebo někoho takového znáš ?? ” konečně jeden konstruktivní dotaz,snad to nebude ojedinělý případ Nu na 200 zatím ne,ale dalo by se napsat že se k tomu blížím,pokud na to nebudu samotná čarodějnice Ber to jako odpověď.A ano znám - a myslím že je známe všichni Jen sem nepíší a když tak stroze,jsou jako kouzelníci.Když se na něco přijde,pak to bud potvrdí nebo vyvrátí - podoba se šamany je čistě náhodná No a jinak - tenhle post je tro…

• A po čase bych zde v rámci diskuze zareagovala o tématu,které je snad zde ve všech sekcích ačkoliv je to pojem,který se často "špatně" emapticky chápe a přiděluje se mu "sláva" ačkoliv je to zobecněné slovo,které známe asi všichni ale přesto tomu přikládáme každý/á jiný význam - a ano je to téma,které se řadí poslední dobou do sekce TABU: (pro škarohlídy - pokud čekáte krátký post,pak prosím,přeskočte,u VOP či jiných pravidel hry/fora vám to jde skvěle a se samozřejmostí,včetně čtení asi šifer č…

• Šaman PvM

Joedo - - Šaman

K tomuhle se ještě vyjádřím: a) Naučme se rozlišovat charaktery - v životě nám to nejednou pomůže a ve hře je to naprosto to samé 1a) 1 linie - válečníci,surové,lykani (pokud se použije item a ty udělátka z něj,pak klidně i ninjové - včetně lukařů - jelikož i oni se umí zamaskovat). 1b) 2 linie (podpora) - šamané,ninjové - jednoznačná je podpora od šamana - diskutabilní je podpora od ninji.Ale i on může být skutečnou podporou šamanů.A skutečnou podporou šamanů je lykan. b) Jak už z tohoto vyplýv…

• Dovolte mi,no spíš spekulaci než nesouhlas: post1: Quote from Dzohny: “.... že do každý lokace je omezený vstup levelem. Ale ted bych opravdu rád věděl jestliže věž je od 47-75 (tak je psáno), že si na 76+ nebudu moc jít nic vykovat? Znamená to, že když sd2 je 40-68 tak 75 (resp. 72 když je jeskyně od 72) budu expit 10 let protože jiná lokace na to neni? Jestli teda v těchto lokacích je určená i nejvyšší levelová hranice tak, jak je psáno, tak to mě ho z toho vyndejte ” No i na fénixu je u telep…

• Přepadení

Joedo - - Návrhy - Suggestions

To asi ano. Ale co mě k tomuto vedlo: Pamatujeme si,když jsme si vytvářeli svůj 1 charakter - to jak jsme měli mapku území a vybírali si říše(i)? Tak tohle by mohlo být dostuppné přes IS - tzn portace - ale přímo do jiné říše - prostě si koupíš mapu území - klikneš pak na ní - nebo jí přímo jen "aktivuješ" a šup jsi v jiné říši s postavou z jiné říše.A tam by mohlo být toto přepadení - pokud tam např. portuješ malý lvl.A to co je slabé - a samo,nemá pak moc velkou šanci se někam dostat

• Přepadení

Joedo - - Návrhy - Suggestions

O co by šlo - přidání "minimapy": Pokud procházíme teleporty do jiných oblastí (lokací) hry - potom by mohla přibýt jakási minimapa - což znamená,že by nás to nepřeneslo na požadované místo,ale byli bychom "vyrušeni" při teleportaci. Prostě bychom byli přepadeni. Princip: 1.Načítání lokace - oblasti - a místo portnutí do dotyčné oblasti - pozadí obrázek - s textem - při cestování jste byli napadeni. a)Pokud to bude skupina - platilo by to pro celou skupinu - skupina by se objevila v oné výseči z…

• @Lendin - promin,přijmi tímto mojí omluvu,ale tvůj komentář je krásný příklad - oddělení svého názoru a funkce - prostě tohle mi nedá - ať se něco neviditelnýho vidí: Quote from Lendin: “1)K první části problému se nedovedu vyjádřit, jelikož z tvého poipsu si nedovedu představit, v čem přesně tvůj problém spočívá. Nevím, co se skrývá pod pojmem “u některých postav NPC nereagují”. Technicky to není možné. Hra má jeden engine, jedno prodramování a to vše je srejné pro všechny účty a postavy. 2)Ohl…

• Quote from Archangellus: “Quote from Joedo: “Archu ted udělám chybu - napíšu sem.Snad jednou pro vždy tím ukončím dohady a diskuze Na tohle téma: 1.Zapomíná se - že ne tým,ale je a pouze my - hráčky hráči jsme na vině.Ano já ty prostě my všichni - jsme stejný pytel,stejná žumpa.A jsme to jen MY kdo podvádíme.Používáme hacky (ne háčky) a prostě nějak upravujeme klienty - třeba ze zvědavosti,to je šumák.Donut nás komunitu to nepoužívat a máš server bez hackerů - to jediný je řešení toho problému. …

• Archu ted udělám chybu - napíšu sem.Snad jednou pro vždy tím ukončím dohady a diskuze Na tohle téma: 1.Zapomíná se - že ne tým,ale je a pouze my - hráčky hráči jsme na vině.Ano já ty prostě my všichni - jsme stejný pytel,stejná žumpa.A jsme to jen MY kdo podvádíme.Používáme hacky (ne háčky) a prostě nějak upravujeme klienty - třeba ze zvědavosti,to je šumák.Donut nás komunitu to nepoužívat a máš server bez hackerů - to jediný je řešení toho problému. 2.Už sem to psala asi tak 100x? Tým NEMÁ prav…

• Jinak je ještě 1 možnost: Pokud chceš znát názor našich vedoucích ši členů týmu na tvůj problém,zkus jim napsat k nicku napřiklad: @Lendin Tam mu v krátkosti napiš co soudí o tvém problému a co soudí či jak dále máš postupovat.Pokud nevěříš zdejším hráčům.(Může to být kdokoliv z týmu cz. - ale jistě že nebudu psát moderátorovi fora nebo wiki moderátorovi - i když i oni ti dokáží poradit). A také sleduj od lendi či lucky jejich nedávné aktivity u jejich profilů - mnohdy je pak přehlednější zde ně…

• Expení

Jednoduše: Při expení - ne lvl postavy ale převod procenta lvl.100 lvl se ma převést podle vzroce vyše např dle lvl příšery (60) což bude - 0.1% - příklad t ose vynásobí po zabití příšery s tema udelatky na % a tím máš skutečný číslo kolik to prida. A jnak - doplním jetě nikdo neuvedl kolik bylo lidi ve skupce a s jakyma lvl expily - a kdy.Což je základ,aby se zabránilo spekulacím A vím archu,že ted tak trošku me zlobíš

• Expení

A co nám o tomto říká německá wikina a translátor : wiki.metin2.de/index.php/Erfahrungspunkte Relativní expy: V závislosti na své vlastní úrovni získáte různé úrovně zkušeností z zabitých příšer. Získáte více EXP od oponentů vyšší úrovně než od nepřátel nižší úrovně. Je vždy zaokrouhleno, takže 1% ze základní hodnoty EXP (= kanec) je pouze 0 EXP.Bez ohledu na to však můžete dostat maximálně 20% EXP potřebných pro další úroveň od zabitého soupeře.( A nula l kdyz se vynásobí bude vždy nula.Zde by …