Search Results

Search results 1-20 of 703.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• No obchodování opravdu neni tou oficiální výjimkou z pravidla To že si lidi dělají multiúčet na shopa je jen tolerovaný... ale v zásadě je to stejný jako zakázanej multiúčet typu buff/heal. Prostě a jednoduše řečeno... pokud to pravidla nebo vyšší instance nestanoví jinak, můžeš mít pouze JEDEN účet... ať už se to někomu líbí nebo ne, nebo to připadá sebepitomější.. tak to je....!HOLT! (holD je vzdání úcty) neni tu offline obchodování, tak se toleruje multiúčet ve formě shopíka no. Některý ty pr…

• Staty do pavoučího podzemí

Archangellus - - Válečník

Zajímavý... ale Já si budu dál stát za tim, že zvěř tam funguje (fungovala), protože mám vyzkoušený rozdíl sekání se Zvěří ve zbrani a bez zvěře a rozdíl tam prostě je (byl). Jinak na tuhle informaci jsem narazil taky, ale někdy před asi 4 rokama na naší wiki (že Zvěř jen v SD1), ale na DE wiki o tom nebyla ani řádka (respektive, bylo tam že i SD2), takže příšlo výše psaný zkoušení a zvěř mi tam fungovala. Dokonce jsem tu tenkrát měl nekrátký psaní na téma Špatný informace na český metin2wiki .

Quote from Rendy12345: “Bonusy obran tam nefungují krom odvrácení tělesného útoku. Zvířata by tam taky fungovat neměly ale jen bonus silný proti broukum ” A to od který doby prosimtě? Zvířata v SD a SD2 fungovaly vždycky, co pamatuju.

Za sebe bych teda jako první nacpal na 90 spíš VIT než SIL a pak horkotěžko dohánet ZB, který ti budou chybět a neni jich vůbec málo. Čistě muj názor, ZB navíc (krom těch ve věcech) nikde nedohoníš, kdežto zvýšenej útok máš už Aurou + třeba SIL jako bonus ve zbrani a štítu. Ale to je čistě muj osobní názor, najde se tu mraky lidí co budou souhlasit a stejně tak mraky lidí co ti napíšou, že podle mě by hrál jen trotl....Ale ono povětšinou nejdřív do SIL cpou body Ti, kdo maj už luxusní vercajk na…

No rozhodně zvířata, čim víc, tim líp... u 70% zvěř ani nemusíš mít ty Géčka a pujde ti to celkem dobře. Co se týče výbavy u auráka, tak rozhodně žádnej průměr, jinak se nechytáš, teda pokud nechceš expit po jedný nebo maximálně po dvou skupinkách. A obrana proti otravě taky určitě neni uplně od věci.

• Offline stánky

Archangellus - - Návrhy - Suggestions

Quote from HracMetinu: “Sorry, ale nebudu stavět stánek na ch6, kde nikdo není. Trochu přemýšlej, než něco napíšeš... ” Tak se radši nejdřív zamysli Ty sám Já nepsal že máš stavět stánek na CH6 ale že máš 6CH ale chápu, je to težký na pochopení tak ti to vysvětlim... Máš krom CH1 dalších 5CH na kterých můžeš stánek postavit... například CH2 je hned po CH1 druhý CH n a kterym se obchoduje - staví stánky. Pokud máš problém s tim, že to neni nejpřetěžovanější CH, je to jen tvuj boj @OnlyYours Tak k…

• Offline stánky

Archangellus - - Návrhy - Suggestions

Quote from HracMetinu: “Ale kde jinde to stavět, když na námku není k hnutí.. ” Máš k dispozici 6ch, to je ti málo?

• Quote from BBScaryCZ: “na hledání ti seru ” V tom případě se toho asi moc nedozvíš. Tady už se vše probíralo asi milionkrát a lidem už tu dochází trpělivost stále dokola furt odpovídat na ty samý krtavský dotazy od lidí, který jsou jen líný aspoň zkusit mrknout na jiný téma který by se mohlo týkat toho co je zajímá. lvl 44 je prd. Otázka pár dní. Pokud tě Thalohir tak rozčiluje, nedělal bych z toho takový drama "Už jsem 44lvl" a pokud nemáš nějaký fakt libový cajky, jdi jinam.

• Quote from HracMetinu: “Pro příklad jsou to třeba určité příšery v bakře, ” Některý? čeče v Bakře (ve všech 2. vesnicích) jsou to všechny monstra.. krom zvířat, ale nevybavim si, že bych v Bakře vídal běžně běhat zvířata Pololidi jsou hlavně pvm bonus, ale samozřejmě využitelnej na pvp (ostatně jako všechny - nebo velká většina - bonusy jsou primárně pvm a až teprve v druhý lajně na pvp). A jak tu psali kolegové výš, nebuď línej a vyhledej si to na metin2wiki. Je tam velká většina potřebných inf…

• Quote from HracMetinu: “A asi co mi nejvíc vadí, že nefungují loga cechu. Ti, kteří teď měli hru znovu staženou, těm to nejde. Když smažu složku mark, stejně se v dalším načítání hry znovu načte a loga nevidím. A pokud smažu složku mark popř. při výběru postavy, tak postava nejde vybrat a hra spadne.. ” Netušim proč mažeš složku mark, to uplně nechápu, ale i tak radu pro tebe mám....založ si ve složce s hrou složku Upload a tam si nakopíruj všechny obrázky co chceš mít jako potenciální logo cech…

• Expení je celkem jasná volba v SD2, stačí průměrná výbava, trochu lepší načtení (minimálně G) a nějakej ten bonus na zvířata má velkej smysl Watery....tady bych si dovolil připomenout co jsem tu psal už před mnoha lety... Ďábel je podle všeho jasnej a pro lidi co tam chcou expit automatickej, ale stejně tak by měl být i bonus na Pololidi. Na naší wiki jsem tuhle informaci nikdá neviděl (nevim jak je to teď, asi to omrknu, před létem jsem to tam doplňoval, ale nevim jestli mě to schválili, nebo j…

• Quote from Dracone: “Stojím si za tím, že bez nich by se PvM na vyšším lvlu zhroutilo ” No, o tom člověče dost pochybuju, nezhroutilo se před buhví kolika lety než se Bitevka udělala, tak co by se to hroutilo teď. Dřív kuličky prostě byly cenný protože jich neměl klaždej plnej stánek nebo sklad. A tak to má bejt. Ne aby se hájili tihle farmeři a boteři uplně nesmyslnejma řečma o tom, jak by to zhroutilo jeden herní styl.. nesmysl čeče, nezlob se Dracu, ale je to fakt nesmysl. Holt by se hráči mu…

• @Dracone Čoveče, já nevim jak to dělám, ale asi tim, že poctivě prolejzám všechny stánky bo nepatřim k těm co mrknou na 5 šopíků a pak celý den spamují Koupim ... i přes to, že na stánkách toho je randál moc... cca 2x (odhad, jen takovej průměr) do týdne při čumendě po stáncích ( obcházim všechny říše když něco shánim) narazim na 3-4 stánky od prvního po poslední políčko narvaný kuličkama proměny...cena kuliček je tak nízká, že kdyby šla ještě níž, už by nemělo smysl je sbírat. Já pamatuju průmě…

• Quote from LOTTHART: “nezabudni ze ty farmeri ako to nazivas tak produkujeme yangy na servery keby neboli farmeri v bitevke tak ekonomika an servery by vypadala o nieco inak. ” No na jednu stranu dost najivní názor... na druhou stranu, je fakt, že nebejt farmerů, nebylo by velký množství věcí totálně znehodnocených a bezcenných...je to totéž jako s dropboterama.

• @Karlos Vážnej? kde prosimtě? jako jo, lezou mi krkem hloupý lidi co chcou mít všechno hned teď okamžitě střelhbytě a ideálně bez práce a páč jsou líný něco dělat tak furt jen kňučej že výdělek je nefér, že to a to je nefér, že timhle a tamtim kazej výdělek... NEKAZEJ! kazej si to hráči sami.. a že tu je takovejch kotel (taky poroto už většina lidí včetně mě skoro nehraje, jen semtam z nostalgie zavítáme zpět na čumendu ). Ale většinou si takovejch nevšímám....jen občas někde vyprudim pár lidí..…

• Quote from Karlos: “Dobře provokativní věta a co by jsi prosímtě chtěl ještě rušit? nechceš rovnou zrušit fakt všechno a nakonec zavést vydělávání - zabijení divokých psů a sbíraní yangů ze psů? ” Nevim co by na tý větě mělo bejt provokativní. Pokud tě to provokuje, asi nebude chyba v tý větě No toho by bylo opravdu víc, co bych ještě omezil z obchodovatelnýho na maximálně tak přendatelný. A u spousty věcí bych omezil lvl dropu, respektive bych zvýšil laťku od kdy to začne padat. Hele nevysmívej…

• xxstalkerxx Hmmm, za 2 hodinky 40kk na úlomcích? fíha No hele, asi takhle, já hraju max 3 hodiny denně ( hodinu ráno než jdu makat a 2 hodinky večer) a když mám jo mizernej drop vykuchám z metinů a mobů tak za 15kk... Já chápu že pro tebe a ostatní co na FB prodáváte yangy za reál je to málo, ale pro ty co chcou Hrát je takovej drop/výdělek uplně na pohodu... Takže by bylo dobrý se trochu zamyslet nad tim, jakej styl chcete hrát.. jestli kšeftovat za reál, no pak radši držte pec a šoupejte noham…

• Quote from Karlos: “U úlomků byl aspoň relax, že si člověk zahrál, zadropoval a měl jistý výdělek, ale teď abych vydělával na základě štěstí, tak na to se můžu leda tak vyprdnout.. ” A nebo vydělávej jako dřív Prodávej drop, sežeň si partu a běhejte věž - kovej, choď na rudy, rybař..... možností jak vydělat je nespočet.. jen nesmíš bejt línej.

• Já teda moc netušim o co jde.... ale z toho co jsi tu tak nějak popsal mi připadá, že s Úlomkama už nepujde obchodovat..... No hele asi takhle, myslim, že můžeš bejt klidnej.. oni němci přidaj jinou kravinu na který si boteři budou moc nafamrit

• Prodejní ceny

Archangellus - - Ceny

Stánky. Místo zakládání naprosto zbytečných vláken se radši podivej na stánky.