Search Results

Search results 1-20 of 902.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hackeri

Joedo - - Obecná diskuse - General

Quote from kurama: “Joedo , ono nikdo nic nema proti autolovu. To všici ví Problem je ten že Autolov na novem serveru Thalonhir NENI! Nebyl zde zapojen. A to právě umyslně kvůli Hakrům. Aby nejeli vymluvy. A ono kdyz stojiš chram a 6,7 ,8 , 9 a 10 patro je kupka hračů. ktery prochazi zdí, Vodou sloupy nesekaji ,nebo když se objeviš kousek od nich zahadně zmizi a objeví se na druhé straně placku aby si nestihl/a screan, či natačení, a nezaregistrovala jméno hrače. či monstra umiraji XY KM daleko …

• Hackeri

Tak jo,zkusím na chvíli sundat masku čarodějnice a zkusím důvěřovat zdejší komunitě.Otázkou bude,jestli mě necháte upálit nebo mě z té hranice sundáte Ne nebude to nic co odporuje pravidlům,pouze je to o tom co téměř vždy uvádím u svých komentů - myslete.Zde může psát spekulativně což je výhoda,ale zároveň bych nikdy zde nepřijala jakoukoliv funkci. Důvod je prostý - pokud chci něco podobného vykonávat,pak také k tomu musím mít důvěru.Tak,a to znamená,že pokud nebudu mít všechny oprávnění,pak se…

• Hackeri

Občas si sama pro sebe říkám,"proč jsem vlastně lezu", co dělám špatně? Nemůžu směřovat diskuzi - to bych dostala hned po tlamičce,ale problém se lépe hledá u jiných než u sebe - to tím chtěla autorka naznačit.Třeba sem i myslela to s tou konverzací jako legraci,kde pan (vidíte,pan - ne vzduch ne nikdo) ale pan @Fufath také k mé radosti zareagoval - že je nutné psát hlášení na hackera - prostě na správná mista - jinak je to pasé.Nic to nevyřeší nic nebude zarchivováno - a tak si myslím že 50% to…

• Hackeri

Zde bych jen doplnila (pokud tedy smím) jakýsi "Formulář jak psát - hlásit - podvodníky/hackery (chtěla sem to dát přes xcelovou tabulku ale to by mi asi neprošlo) Hlášení/žádost o prošetření možného podvodu/podvodníka/ů - popř.Hackera/ů: Server: Chanell: Čas: Nickname (+popř.cech): Říše: Oblast/lokace: Pozice: Poznámka: (místo těchto slov napsat - podezření či proč to hlásím) Vysvětlivka - pozice se myslí číslené označení konkrétního místa-lze nalézt - bud minimapa (pravý horní roh herní obrazo…

• No doufám že píšu do správné sekce a správného vlákna: Takže pár bugů - chyb co jsem zjistila (nejen já ale byla to spolupráce více hráčů za což jim děkuji) neustálím projížděním někalika oblastí hry: a)1a2 město ve všech říších - je to bug kdy mizí věci ve skladu Popis: Dle volných polích ve skladu inventáře je nasnadě,že předmět (zabírá 1 pole v invu postavy) který vlastním chci přesunout do skladu.Ale ono to nejde - napíše to - že předmět umístit nelze,jelikož je již využíván,což znamená obsa…

• Metin a jeho čaro?

Joedo - - The Spam-Valley of Metin2

(Hidden Content) 1a.Herní styl/žánr - skutečně,je RPG/MMO jedním z těch co mě bavily/baví/budou bavit.Výhoda je,že nejsi při MMO RPG hrách sám/a.I když poslední dobou ... b.Metin2 je/byl nápadem menší společnosti pocházející z východu (orient = korea) a jejich filozofie a myšlení je mi blízké.Stejně tak jako způsob zábavy a pestrost věcí.Včetně neotřelých nápadů ve hře + částečně jejich společenské/historické odívání - mají mnoho podobného právě s čínskou nebo japonskou "povahou". c.Ano hra "Met…

• Jaký server vybrat?

Ahoj, Nejprve nový server - očekává se přírůst nových a přechod "starých hráčů" právě tam.Toto se řešilo/řeší i na německém foru: Odkaz: board.de.metin2.gameforge.com/…eues-Gl%C3%BCck/?pageNo=1 Mithgard není také k zahození,ale bohužel dle informací zde na foru trpí různýma neduhy - odkaz neuvedu,lze si to ověřit přímo zde na foru. Fenix - zřejmě nepočetnější skupina uživatelů je registrována právě zde.Ale to vůbec nemusí znamenat zábavu.Záleží a záleželo vždycky jen na charakteru samotných hráč…

• Buď: 1. Expil jsi jeden účet a ten převýšil lvl rozdíl mezi váma o víc než 15. 2.Nestihl jsi v limitu u OBOU účtů potvrdit svatbu. 3.Pád klienta - občas hra padne u 2 účtu.A nezanese se jako save (prostě neví že jsi ženat - důvod je pád 2 účtu). 4.Jeden účet byl ve svazku manželském před tímto.Pak je možné že při jednostranném rozvodu si neudělal vše tak jak by mělo být. 5.Chybí vybavení na svatbu - někdy se stane že sundáš kytku apod. a objeví se bug - neodá tě to.(Ta pomocnice,ačkoliv se to tv…

• Výpadek serveru

Quote from wegg12: “chtěl bych se zeptat jsem jediný komu nejde absolutně spustit hra jak už přes steam tak přes klasický spouštěč hry? ” Bod 1: prosím přečti si toto (posty - by @Lendin ) Nemožnost změnit zemi na steamu (postscript) - prosím můžeš věnovat zvýšenou pozornost mému postu (13) v tomto vlákně? O čem je řeč? - Z tohoto popisu můžu napsat jedině sloh. Bod 2: STEAM - Případy omezení nabídky Itemshopu Bod 3: Informace k účtům na Steamu Bod 4: Změny v obchodě, aktualizace zastaralých pro…

• 1.Mám krámek na ch 1 v prvním městě modrá říše 2.Je postaven v bezpečný zoně 3.Stojí na okraji "kamenů" ale je stále v zoně a)Přihlásím 2 účet b)Stejný ch město a přibližně stejné místo c) vytvořím 2 krámek Po cirka 30 minutách max do hodiny a půl druhý úšet padne-tzn je ukončen - a spuštěný je pouze ten 1 účet.Pokud se na 2 účet přihlásím - napíše mi to - tvůj účet je již přihlášen.Pokud se lognu ještě 1x normálně se "občas" i přihlásím,ale většinou po "natažení" hry tento účet pří padne - tzn …

• Je neděle a tak doplním svůj "článek" o hackerech,tak jak jsem uvedla v předchozím postu.Ale nejdříve mi dovolte jednu ne dobrou věc,protože jak se říká do her a sportu politika nepatří.Bohužel není to tak,a politika je všude.A o co jde? Dle návrhů EU vzniká jakýsi opět nesmyslný zákon o jakých si poplatcích za datový tok (data které všichni používáme v internetu,jinak bychom nemohli vůbec internet používat - jsou ty malé pakety které se odesílají z for,prohlížečů apod.).A co je špatně? Internet…

• EVENT - Kytky a drop

V krátkosti - stačí 1 odkaz: První hlasovací soutěž k probíhajícímu Mistrovství světa ve fotbale Ono to totiž tady je vysvětlení je v posledním postu.

• Šaman PvM

Joedo - - The shaman - Šaman

Quote from jard01: “A ty si ukovala sama nějaký talisman na +200 nebo někoho takového znáš ?? ” konečně jeden konstruktivní dotaz,snad to nebude ojedinělý případ Nu na 200 zatím ne,ale dalo by se napsat že se k tomu blížím,pokud na to nebudu samotná čarodějnice Ber to jako odpověď.A ano znám - a myslím že je známe všichni Jen sem nepíší a když tak stroze,jsou jako kouzelníci.Když se na něco přijde,pak to bud potvrdí nebo vyvrátí - podoba se šamany je čistě náhodná No a jinak - tenhle post je tro…

• A po čase bych zde v rámci diskuze zareagovala o tématu,které je snad zde ve všech sekcích ačkoliv je to pojem,který se často "špatně" emapticky chápe a přiděluje se mu "sláva" ačkoliv je to zobecněné slovo,které známe asi všichni ale přesto tomu přikládáme každý/á jiný význam - a ano je to téma,které se řadí poslední dobou do sekce TABU: (pro škarohlídy - pokud čekáte krátký post,pak prosím,přeskočte,u VOP či jiných pravidel hry/fora vám to jde skvěle a se samozřejmostí,včetně čtení asi šifer č…

• Šaman PvM

Joedo - - The shaman - Šaman

K tomuhle se ještě vyjádřím: a) Naučme se rozlišovat charaktery - v životě nám to nejednou pomůže a ve hře je to naprosto to samé 1a) 1 linie - válečníci,surové,lykani (pokud se použije item a ty udělátka z něj,pak klidně i ninjové - včetně lukařů - jelikož i oni se umí zamaskovat). 1b) 2 linie (podpora) - šamané,ninjové - jednoznačná je podpora od šamana - diskutabilní je podpora od ninji.Ale i on může být skutečnou podporou šamanů.A skutečnou podporou šamanů je lykan. b) Jak už z tohoto vyplýv…

• Dovolte mi,no spíš spekulaci než nesouhlas: post1: Quote from Dzohny: “.... že do každý lokace je omezený vstup levelem. Ale ted bych opravdu rád věděl jestliže věž je od 47-75 (tak je psáno), že si na 76+ nebudu moc jít nic vykovat? Znamená to, že když sd2 je 40-68 tak 75 (resp. 72 když je jeskyně od 72) budu expit 10 let protože jiná lokace na to neni? Jestli teda v těchto lokacích je určená i nejvyšší levelová hranice tak, jak je psáno, tak to mě ho z toho vyndejte ” No i na fénixu je u telep…

• Přepadení

Joedo - - Suggestions - Návrhy

To asi ano. Ale co mě k tomuto vedlo: Pamatujeme si,když jsme si vytvářeli svůj 1 charakter - to jak jsme měli mapku území a vybírali si říše(i)? Tak tohle by mohlo být dostuppné přes IS - tzn portace - ale přímo do jiné říše - prostě si koupíš mapu území - klikneš pak na ní - nebo jí přímo jen "aktivuješ" a šup jsi v jiné říši s postavou z jiné říše.A tam by mohlo být toto přepadení - pokud tam např. portuješ malý lvl.A to co je slabé - a samo,nemá pak moc velkou šanci se někam dostat

• Přepadení

Joedo - - Suggestions - Návrhy

O co by šlo - přidání "minimapy": Pokud procházíme teleporty do jiných oblastí (lokací) hry - potom by mohla přibýt jakási minimapa - což znamená,že by nás to nepřeneslo na požadované místo,ale byli bychom "vyrušeni" při teleportaci. Prostě bychom byli přepadeni. Princip: 1.Načítání lokace - oblasti - a místo portnutí do dotyčné oblasti - pozadí obrázek - s textem - při cestování jste byli napadeni. a)Pokud to bude skupina - platilo by to pro celou skupinu - skupina by se objevila v oné výseči z…

• @Lendin - promin,přijmi tímto mojí omluvu,ale tvůj komentář je krásný příklad - oddělení svého názoru a funkce - prostě tohle mi nedá - ať se něco neviditelnýho vidí: Quote from Lendin: “1)K první části problému se nedovedu vyjádřit, jelikož z tvého poipsu si nedovedu představit, v čem přesně tvůj problém spočívá. Nevím, co se skrývá pod pojmem “u některých postav NPC nereagují”. Technicky to není možné. Hra má jeden engine, jedno prodramování a to vše je srejné pro všechny účty a postavy. 2)Ohl…

• Quote from Archangellus: “Quote from Joedo: “Archu ted udělám chybu - napíšu sem.Snad jednou pro vždy tím ukončím dohady a diskuze Na tohle téma: 1.Zapomíná se - že ne tým,ale je a pouze my - hráčky hráči jsme na vině.Ano já ty prostě my všichni - jsme stejný pytel,stejná žumpa.A jsme to jen MY kdo podvádíme.Používáme hacky (ne háčky) a prostě nějak upravujeme klienty - třeba ze zvědavosti,to je šumák.Donut nás komunitu to nepoužívat a máš server bez hackerů - to jediný je řešení toho problému. …