Search Results

Search results 1-6 of 6.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Úkolové předměty

xT7x - - Suggestions - Návrhy

Quote from Joedo: “Důvody/možný přínos: -Zvýšení hratelnosti (doby hráče) ve hře. -snížení počtu krámků -omezení hackerů (spíš přesněji vykuků a podvodníků) ve hře. -Zvýšený zájem o nákup předmětů z item shopu. -omezilo by se tak zakládání dalších účtů založenech převážně na farmení např. úlomků -zamezilo či omezilo by se prodej herních účtů - pokud bude na tyto předměty udělena prohibice,myslím si,že si každý rozmyslí jestli opravdu se mu vyplatí babrat se s něčím,o čem dopředu nemůže vědět že …

• Ne že by to k něčemu bylo, ale máš tam like, líbí se mi jak se vztekáš, stejně se nic nezmění Co přidali zvěrokruh tak mi metin do vánoc prakticky nejel, teď mi kupodivu pár týdnů už nepadá. Někdo by mohl upravit aspoň ten text "uživatelské jméno" nebo co to tam je napsané přes půl logovacího okýnka, kdybych byl nový hráč a tohle viděl, okamžitě vypínám a mažu metin.

• Údržba

xT7x - - The Spam-Valley of Metin2

Quote from kurama: “To chce klid my mame uvezneny dropy u baronky od 19.50 , kde se vyskytl stejny problem a uz je nahlašeny na ticketu .D ” Já jsem v klidu jen nechápu co s tím pořád dělají

• Údržba

xT7x - - The Spam-Valley of Metin2

Nevím proč byla zase údržba, ale vím co mi to udělalo s hrou, před měsícem jsem rozjel 30 postav bez větších problémů ( sem tam nějaká spadla, klasika), ale teď nejsem schopný hrát ani na 1, při průchodu každým portem mi spadne client, nalogování na 5. pokus, no vážně zázrak tahle hra.

• HS nebo GG to je fuk, pointa je stejná, nenašel jsem nic, jen milion příspěvků o tom že hra není optimalizovaná, jestli tam někde řešení tak jsem ho v té hromadě nenašel.

• Zdravím, už neuvěřitelně dlouho mi leze na nervy hackshield a jak funguje (a nefunguje, ale to tu řešit nechci), při zapnutí některých programů co se mu nelíbí, mi vypne všechny clienty, to že většina hráčů kvůli hře musí smazat antivir, je taky tragédie, dalších milion launcherů mi ani kvůli hackshieldu nejde zapnout a nemůžu si zahrát nic, když mám založený obchod. Chtěl bych radu jestli někdo nemá zkušenosti s omezením dosahu HS nebo nějakým jeho omezením, abych mohl spustit např. ty launcher…