Search Results

Search results 1-20 of 38.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Čauko, Tak premýšľam, čo bolo na Metine dávnejšie v jeho začiatkoch také fajn, že pritiahlo k PC toľko hráčov. Bol to herný gameplay, grafika, štýl bojovania alebo to, že Metin je jednoducho iná hra ako všetky MMOčky? Mna osobne priťahovalo to, že v začiatkoch bola skvelá komunita ľudí a objavovanie neznámeho. Čo pritiahlo vás? Alebo čo by pritiahlo vás teraz? Nové dungeony? Automatické eventy, lepšie vyvážená hra bez nerfnutia postáv, lepšia komunita alebo ak by sa zo hry podarilo odstrániť hac…

• Čau chlape, Kde je tvoja žaloba na GF, ktorou si sa tu vyhrážala, ak neposkytne do 25.5.2018 informácie ohľadom GDPR?

• Ale Metin2 nie je skvelá hra už od roku 2011, okedy sa na nu Gameforge vykašlalo.

• Metin2 teď?

JoanCumikExpic - - Obecná diskuse - General

Quote from jard01: “Quote from JoanCumikExpic: “Ideálne sa na ofik vykašlať... Je to strata času a ten čas, ktorý do toho dáš aby si sa zabavil, by som radšej šupol do privátu a na Gameforge hamty hamty hry sa vykašlal ” A ty myslíš že na privátech je to někde lepší ?? Bych řekl že tam je to hamty hamty horší Protože jinak by přece jako houby po dešti nevznikali furt nové kopie originálního metinu Jen kvůli tomu že ty majitelé privátů neumí vymyslet nic nového vlastního a tak kradou zdrojový kod…

• Metin2 teď?

JoanCumikExpic - - Obecná diskuse - General

Ideálne sa na ofik vykašlať... Je to strata času a ten čas, ktorý do toho dáš aby si sa zabavil, by som radšej šupol do privátu a na Gameforge hamty hamty hry sa vykašlal

• Update fóra. Ranky zostali, mazali sa príspevky. Len píš príspevky a raz budeš medzi top 5 spammermi.

• Stále platí podľa príspevkov Čím viac spamuješ, tým viac príspevkov. Do ranku sa nepočítajú príspevky, ktoré sú vo spam walley.

• Nič v zlom, ale fakt by som si chcel predstaviť, ako vyzeráš pri tom, keď píšeš veci zo základnej školy... Mne fakt nemusíš vysvetlovať ako funguje SSD a aké plusy a zápory to má... (Úprimne, metin mi bežal na 61 FPS či už na 7200 rpm alebo na ssd...) Ale už keď si taká šikula, tak mi povedz, či si mám na servery, na ktorom beží webserver, mail server a má denne 5k až 25k ľudí online, prihodiť ešte jeden disk do raid 1, aby som nemusel riešiť zálohy scriptom a mal som pekný mirroring... Ale zasa…

• Sám mám SSD od Ťamťungu a poviem ti, rozdiel v plynulosti hry som nepoznal žiadny... Keď sa hre nechce, tak sa jej nechce a neprinútiš ju nijako... Metin si žije svojim životom, je to v podstaté taká bad ai

• Ideálne je zobrať buffku a trošku IS a usekáš ho raz dva. Len to chce dračiu buffku a potom aj útok+. A hlavne mazlika Teoreticky sa na ten quest môžeš teraz vykašlať a urobiť ho časom, keď budeš silnejší Za questy máš dosť na nič odmeny a niektoré zbytočne zdržujú. Viď screen nižšie I7lqmiT.jpg Questy 0 bodov

• Hlavne aby to pritahlo ľudí, museli by tomu vylepšiť trochu grafiku. Nehovorím že je zlá, len na dnešnú dobu je trošičku zaostalá. Určite by som menil grafiku a pre ľudí, čo by plakali že si nemôžu zapnúť buffku, tak by som pridal "peta" šamana, ktorý by sa leveloval a čítal knihy rovnako ako normálna postava (áno, už som to niekde videl a funguje to fajn)...

• Stánky nad príšerami ani neopravia lebo to vo webezene nevedia - oficiálna info Padanie hry - neopravia vôbec, hru by museli celú prepísať, toto nemajú vyriešené ani priváty. Tá hra je nascriptovaná tak, ako keby to robili na strednej škole. (Stačí keď naposledy "necythonizovali" root v kliente, bordel, hnus, grc...) Padanie metinov mimo dosah - možno sa raz dočkáme ale pochybujem

• Treba sa na to poriadne pozrieť. Ty nedostaneš truhlu. Po otvorení dostaneš do IS skladu vec, ktorá vypadla z truhly...

• Ahoj, Pri metine normálka, hra si žije svoj život. Mrkni či si nemal v poslednej dobe update na grafickej karte. Ak hej, odinštaluj a daj naspäť starú verziu. Btw, sneženie a noc fungujú len pri eventoch a bez eventu nemajú vplyv na hru. Noc len cez víkendy / sviatky, sneženie počas zimy.

• Smlouva s Lykany

JoanCumikExpic - - Suggestions - Návrhy

Ja sa priznávam k mojim troll účtom čo som tu mal, od JoanaExpica, Chrochtálka až po Čumíka ale ty si fakt extrém

• Smlouva s Lykany

Takto prosím vyzerá život človeka bez života. Ráno: Hra Obed: Hra Večer: Hmmm, nemám čo robiť, hra Noc: Spánkové delírium pôsobí, napíšem chujovinu na fórum

• Hráči

Upadajú len ofiko servery. Na privátoch je stále živo, lebo tie majú čo ponúknuť

• Čisto teoreticky, presne by stačilo urobiť len nového klienta. Ale osobne, by som bol radšej, ak by hra mala rovnakú grafiku a engine, ako má napríklad Riders of Icarus (sorry a díky za warn )... Grafika dobrá, engine stabilný ale chýba mi tam ten metinovský základ.

• Až na to že Gameforge hádže "bobek" na komunitu. Im ide len o zárobok a je im fuk, či vy chcete optimalizáciu stability alebo niečo iné. Berte to tak, že Metin2, bola, je a aj bude len na peniaze pre firmu. Ak by chceli optimalizovať hru, vylepšiť stabilitu, samozrejme že by sa to dalo. Pozri sa na priváty. Čo dokázali, keď ten šaolin od webzenu vypustil zdrojový kód? Tie servery sú tak optimalizované, opravené chyby a exploity. Ofík, nebude nikdy na takej úrovni optimalizácie, aj keby Gameforge…

• To že je sa dá v pythone programovať lahko, je fajn... Len ten kód, by nemusel vyzerať ako z chlieva a nemusel by byť tak dlhý... Na seba nadväzuje to skriptovanie v pythone... Prasácky kód = na houby optimalizácia... Ak by na Metin použili nejaký lepší engine, bolo by o 80% problémov menej. Nový engine s lepšou grafikou by prilákal viac hráčov a hra by opäť prosperovala. Len bohužiaľ Metin2, stroskotal presne na ľudoch, ako sú tí, čo majú pod palcom Gameforge. Hamty hamty, peniaze sem, kvalita …