Search Results

Search results 1-20 of 80.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• jaj Parker to co si napisal... boze moj jak sa rehocem. Diky hned mam na nocnej lepsiu naladu. Ale zase je pravda ze tiez som kukal ako to dopadne... a kto zacne pisat... ine veci ako bolo slusne poziadane. Ja osobne uz hrajem strasne malinko mozno 20min za tyzden. Skoda bavilo ma to, spoznal som super bandu ludi. Ten verejny chat je naparadu. No to ako to zamrzalo, vyhadzovalo, trollovalo... Ma nejak presvedcilo otom ze ja ako zakaznik nemam pre nich ziadnu cenu. Ja som dost trpezlivy, a dost v…

• Podla mna to nie je len o peniazoch.... Naco venovat cas a energiu do starej hry.... Jak tak funguje.. Felicia bude stale Felicia aj ked vymenis motor. Nemam ani pocit ze chceli udrzat hru tak dlho pri zivote. No vdaka velkej komunite ide jak tak na zotrvacnost. Dost sa stotoznujem s prispevkom od hraca Dracone.Tiez uz neinvestujem, a nejak ma zrazu prestalo trapit to vsetko okolo hry. Kedze ma to nestoji nic. Rad si zahrajem ale uz iba sem tam. Uz ani moc necakam ze sa nieco udeje. Nema moc zmy…

• Kovařina

Riad - - Discussions

Ahoj Bracho sa tomu venuje. Niekoľko xxx krát bol v časopisoch, a nože predáva do celého sveta. Keby si niečo potreboval skúsim sa ho spýtať. Jedine čo viem tak že každý majster ma svoju techniku...

• pod toto se podepisuji - Riad

• Mapy 90+

Riad - - Obecná diskuse - General

Ako s mojim Wp nemam absolutne problem na mapach 90+. No tiez ma to neba, 95% hrajem zo zeme. Metiny ma netahaju, na lv30 som daval pavučiny, drahokamy, guličky atd, 42lv viac menej ulomky vo veži a drop s nej, na 75 katakomby a nejaky ten boss, 90lv w2 no niekedy to chce zmenu, a tie mapy 90 moc nie su na sekanie. Takže tiez som troška sklamany....

• myslim ze sa to stane ked nestiha vykreslovat. Neviem ako pouzivas kameru, asi mas dost odialene. Skus si vzdy co najviac zoomnut postavu ked lietas

• Zdravím je tu zle udaná poloha NPC wiki.metin2.cz/index.php/Nakajima Táto postava sa reálne nachádza v Bokjung a nie Joan. Dakujem

• Dotazy a jiná havěť

Riad - - The Spam-Valley of Metin2

Kludne sa realizuj. Ked ty to da pocit uzitocnosty, a trocha zdvihne sebavedomie...

• Ahoj tiez mi tam sekne obraz, a konec. Presne na tych miestach.

• mena Gaya

Riad - - Bugs and Problems - Chyby a problémy

Joedo Prepáč ale už to trocha preháňaš, tou obhajobou. Nik tu na nikoho nič zle nepíše, proste len dotaz či by sa stým dalo niečo robiť. Nik nepíše že je to chyba GA. Niekedy mam pocit že keby svet riadili ľudia tvojho zmýšľania, tak žijeme v roku 0002. A všetko by bolo super tak ako je. Podla mňa je super keď hráči maju dotazy, sama píšeš že hru tvoríme mi hráči. Tak treba upozornovat a pripomínať veci ktoré by dokázali hru posunut do predu. Samozrejme slušne, nejaké to ďakujem, prosím. Padol t…

• Bashido a metiny

Riad - - Obecná diskuse - General

Jasan to vajce pada pomerne casto. Ci ho ma zmysel riešiť... ? Vsak za aky kratky čas si sundal 50 veci čo zvyčajne inokedy nie je. A padaju aj duše aj ine srandy. Ta svačinka pre mazla je paradna vec.

• Ahoj Co sa tyka uloh tam sa vyska levelu nebere do uvahy. Ja som 88lv a ulohy som zacal robit az teraz a v pohode. Ta tvoja uloha tu som robil tak ze som ho zabil, rychlo zmenil ch a zase a zase a zase a zase tiez to chvilku trvalo..

• Nebudeš verit ale tiež nemám tv mne a mladej to vobec nevadí. Ked niečo chcme pozrem net, alebo si max prečítam regionálne noviny.

• Pozri či už v hre, v škole, v práci všade nájdeš takýchto ludi. A ano skuste si iný server, možno Vás prestane mrziet aká je naša komunita. Ako máš pravdu čo sa tam dialo... Hlavne ten chat, to bol fakt humus niekedy. No s môjho pohľadu tam bolo oveľa viac slušných hráčov. Tiež sa mi nepáči kam to všetko smeruje, ale je to taký malý odraz s tejto doby. Napr ja som prestal pozerať správy všade iba samé negatívne veci. A pritom sa v ten deň stalo aj kopa super veci.

• Caute Podla mna bolo super. Dlho som sa tak nezasmial. Komunita super, ukecaná, zvedavá, zábavna. Ja nemám čo vytknut. Ono ked sa zíde viac ludí po kope... rozneho veku, tak je jasne že nie každy si s každým sadne.... Nechápem tej všeobecnej kritike.. Stále to začína slovami: Ta naša komunita..... Však ked sa Vám nepáči hybajte hrat na nemecký server. Lebo tam je komunita taka parádna že tam po sebe tie truhly hádžu. Zase ked chytáte napr 4h a na 10min tam dojde nejaký šašo, tak už sme ako komun…

• Ohnivá liška

Riad - - Suggestions - Návrhy

To je super napad

• Ahoj dakujem. A daju sa kombinovat vsetky 3. Mam to vyskusane.

• DAKUJEM za odpovede kludne možte

• Čaute Prosím Vás aký je tam rozdiel. Vyzerajú rovnako. Na Wiki som sa k ničomu nedopátral.... Ďakujem za odpoved

• Ako ten lesik... Pan.Dracone kapanek bude musiet par tych metinov postradat. Kedze do mojho TOP FMS +6 24% sa vcera podarilo dat kamen prisery +4. Tiez hravam viac menej iba v noci, ked nepocitam ze hrajem skoro cely den. Co sa tyka partie uz mam fajnovu, takze naparadu.