Search Results

Search results 1-20 of 489.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hezký, víceméně se všim bezproblému souhlasim (už jen proto, že většinu toho jsem tu navrhoval už někdy před asi 4ma rokama ) Co se týče koně, je to dost nepochopitelný, proč se na něj uplně vykašlali. udělal bych ho na lvl jak jsi psal třeba 50, s tím, že 50 můžeš dodělat až na lvl 75 a jakmile dosáhne oř týhle úrovně můžeš nahazovat kouzla přímo z něj (a i z jiných jezdeckých zvířat). Považuju se za hráče veterána, jelikož jsem tu už, tybláho přes 8 let, a můžu říct, kdyby GF udělalo aspoň pol…

• Aha, tak to jo ... jen, teda myslim si, že neni uplně správný postup k základní hodnotě rovnou přičíst procentuelní RU (27% / 15%) , myslim si, že správný výpočet by byl těma procentama násobenej, respektive hodnota která by vyšla bez procent by se vynásobila 0.27% a výsledek by byl počet seků o který se to v těch procentech liší... je to srozumitelný? Ve třičtvrtě na 7 ráno mi vysvětlování moc nejde Každopádně ať tak nebo onak, furt mi vychází, že při číslech 28tisíc a 30tisíc a rozdílu 2tisíce…

• Quote from akihiro20: “tak jsem pocital. jestli hoodnota RU 100 znamena 100 seku za min.(coz jsem nikde nesel co to znamena a je to ma dedukce...) tak pri aritmeticky prumernych hodnotach bere vila 27940bodu a bitevak 30130bodu ” Zajímavý.... čistě ze zvědavosti...podle jakýho vzorce jsi to počítal? jak?

• Quote from Parker: “rozdíl 12% mezi vílou a bitevákem je zanedbatelný. Prostě cílem hry je, abys ubíral co největší poškození. To jsou základy metinu. ” Rozdíl 12%RU je to, co rozdíl hodnot útoku mezi těmahle gunama v podstatě maže. Cílem hry neni abys ubíral co nejvíc.... šmarja, kdes na takovou věc vůbec přišel? když už tak cílem hry, jak by se to dalo nazvat při troše dobrý vůle, je zabijet co nejryleji co nejvíc...A v tom je efektivnější zbraň s o trochu nižší HO ale vyšší RU.. je to matemat…

• Quote from akihiro20: “me se libi tato diskuze ale diky, vila je rozhodne hezci i to jmeno je takove romanticke jo a az uvidis vilu za 70kk vem mi ji, pak ji od tebe klidne za 71kk koupim ” Mě se tady nejvíc líbí, jak tu všichni řeší strašně dětinksý malichernosti a to jak tu většuina lidí neumí používat Metin2wiki dost se divim, že se ní ještě Wiki Team obtěžuje, když na ní skoro nikdo (hlavně z dětskýho osazensktva týhle komunity - což je asi 80%) nekouká.... za to maj muj respekt a obdiv, Já …

• Quote from Parker: “Vždycky se začne všechno rozebírat, při tom otázka byla víla nebo bitevák. ” No jo no...jenže některým lidem se odpovědi nelíbí a tak začnou šťourat do kdejaký kraviny a řešit Do budoucna. V obrázkách akorát chybí rychlost útoku u obou zbraní... což je potom docela zavádějící ty obrázky... Bitevák má sice o pár bodů větší facky než Víla, ale je zase skoro o polovinu RU pomalejší, takže jak jsem psal, v zásadě je to jedno a záleží jen na tom, co se tazateli víc líbí.

• Quote from Tatsuhime: “Dostupnější je bitevák ” A to v jakym paralelnim vesmíru? slušnej bitevák jsem na stáncích neviděl ani nepamatuju.. Víl je tam tolik, že i slušná víla stojí 70kk Quote from Tatsuhime: “Spíš se to dotklo tebe, jelikož se hned tasíš jakou máš vílu ” Ale noták.. Quote from Tatsuhime: “A nadávat do dětí...dělají jen děti ” Říct že jsem někomu urazil jeho křehkou dětskou psychiku neni nadávání do dětí hele pokud chceš "stírat" aspoň se trochu snaž Quote from Tatsuhime: “uff je …

• Quote from xT7x: “A srovnávat vílu 6 let hrajícího dropera s týpkem co hraje pár měsíců je taky dost mimo, jestli jsi 6 let běhal s čistou vílou s odštěpama tak skvěle pro tebe, ale nechápu co jsi teda 6 let dělal ” A jéje, další děcká křehká psychiuka utrpěla krutou ránu Kde jsem psal že jsem měl čistou vílu s odštěpkama? Tak specielně pro Tebe, Běhal jsem 6 let s Vílou+9FI Kritik+4,Nestvůra+4,Průnik+4 - 20%Neu,20%Zvěř,5%lidi,5%Kritik, 2%Otrava. Mám jí doteď. Ninja nebo ne, je to v zásadě jedno…

• Buffa ve věži už léta neni zapotřebí, díky uplně mešuge pvm bonusovýmu systemu ti stačí jen nacpat do výbavy co nejvíc na Nemrtvý a budou tam padat jak švestky Víla nebo Bitevák.. Stačí se podívat na metin2wiki a zjistíš, že je to vlastně uplně jedno a záleží spíš jen na tom, co se ti líbí víc. Argument, že Bitevák je lepší protože je překovatelnej je dost mimo, pokud řešíš gunu pro lvl 65, pak asi proto, že chceš na tom lvl mobařit a ne ho jen přelítnout na vyšší abys tu možnost překovýání vůbe…

• Quote from BBScaryCZ: “* ” Fíha..tohle je to nejlepší cos dokázal vymyslet? tak ti nevim jestli jsi k smíchu nebo spíš k pláči a politování. Hele nechci ti brát tvý vzdušný zámky, předpokládám, že tohle jsi vypotil na základě osobních zkušeností, ale incest - sexuální poměr mezi pokrevními příbuznými - neni standardní rodiná zábava na dlouhý večery a utužování příbuzenských vztahů a ve většině zemí světa je protizákonný. Takže pokud u vás doma něčemu takovýmu holdujete, neměl by jsi se s tím tak…

• Děkuješ za odpověď? Odpověď na co? nepoložil jsi otázku.... kdyby ano, bylo by u ní jednoznačný poznávací znamení "?" . Příklad: Co sakra znamená ten kravskej výraz FREEZNOUT? Problémy s chodem hry se řeší na podpoře, na ticketu... ne na foru... tady si o tom leda tak vypláčeš očíčka a poklábosíš si o tom, ale řešení tu nenajdeš. TICKET.... tam se takovýhle věci řeší.

• Špatný odkaz v emailu

Archangellus - - Archive - Offtopic

Quote from SracSracu: “Dobrý den, včera jsem požádal o změnu emailu hned po přijetí jsem klikl na odkaz a zkoušel jsem i odkaz zkopírovat do prohlížeče ale stále nic. Děkuji předem za odpověď. ” Odpověď na co? nikde jsi se na nic neptal.. jen jsi vyplivnul že ti nefunguje odkaz.. takovejch výkřiků do tmy jsou tu stovky... Pokud to neni jen nějakej dětinskej nářek, ale chceš problém řešit, piš na Ticket/Podporu, NE sem! tady je diskusní forum, tady ti tvuj problémeček nikdo nevyřeší. Tywoe čtvrt …

• To je fakt je to pár měsíců co jsem hrál naposled (asi tak 2), od tý doby co mám doma těhulku jsem takovýhle dětinský nesmysly hodil za hlavu

• Já teda nevim z čeho se tu dělá takový drama, co Já si pamatuju za ty roky hraní, tak zlodějky z metinu a z truhel vždycky fungovaly spíš jen tak symbolicky oproti zlodějkám z IS.

• Návrh proti botům

Archangellus - - Návrhy - Suggestions

Vaše starosti bych fakt chtěl mít, to byl tak krásnej,spokojenej a šťastnej život

• Quote from xT7x: “Tak si přečti co jsem psal, během 2 dní jsem měl na ch1 vyprodáno to samé a ještě jsem dal něco i dráž, protože tam chodí 100x víc lidí. Mám pocit že si tu všichni postují co se jim zrovna honí hlavou, ale nikdo nečte předchozí příspěvky. ” Ale prosimtě, že bych se dotknul tvojí křehký dětský ješitnosti? radši se uklidni a nebuď vztahovačnej jak malej smrad. Bylo to myšlený obešcně.

• Quote from xT7x: “Jo, takže mám podle tebe přestat prodávat protože se lidem na ch2 nelíbí moje věci? To se všem opravdu omlouvám To co píšeš je naprosto zcestné, když ti jeden člověk vykoupí 6 shopů truhel nemůžeš srovnávat s tím když má normální člověk x druhů šperků, brnek, dropů atp, to prostě nikdo za 1 den nevykoupí. (Na ch2 očividně ani za měsíc) ” Ono asi spíš pujde o to co prodáváš a za kolik, než o to jestli se to někomu líbí nebo ne .... pokud máš dobrý věci za dobrý ceny, můžeš mít s…

• Otázky na daggery

Archangellus - - Ninja

Čoveče já bych za sebe bych doporučil určitě Ostny/Fenický, Odražení útoku pomůže spíš, než o něco rychlejší léčka do metinu

• Otázky na daggery

Archangellus - - Ninja

Quote from CrazyMadFox: “Chápu, že pro Ohnivku a později Waterku je nejlepší co nejvíc % na ďábla ” Ohnivka je nejlepší co nejvíc na Nemrtvý a Zvěř, ale vem to čert Watery Dábel a Pololidi.... (než se budeš chtít dohadovat... info mám už skoro 4 roky z DE wiki a ověřený v praxi létama hraní ) K těm gunám a potažmo celý výbavě, s tim bych možná do Ohnivky a Lesa a do Věže asi ani nechodil, moc si nezamobaříš... jako neDroper char potřebuješ o dost lepší výbavu než jen nějaký tuctový průměr který …

• napiš si ticket! a zbraň ti sice možná vrátit dokážou, ale bude bez bonusů.