Metin2 CZ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Který talisman vybrat?

0

Mládata v itemu

0

Odhlašování ve věži

0

Hrajeme si...Asociace..

8,514

Archangellus

Demotivující výběr charakterů

36

Lousos

Recent Activities

• Kaper -

Posted the thread Který talisman vybrat?.

Thread
    Pěkný páteční večer všem :) Máte někdo kompletní přehled (ideálně z praxe), co se talismanů týče? Který je na co dobrý, který máte vy? Budu rád i za přiložené screeny a informace, co vše se dá do těchto talismanů natočit na bonusy.
  • Sunday -

Liked Pypina’s post in the thread Mládata v itemu.

Like (Post)
    zajímalo by mne kdy budou soudruzi z NDR tak hodní a dají do item-shopu třeba mlá'data, vubec by to nebylo na škodu a pan fusatý ředitel by si mohl zase koupit nový vehikl. Nebo za ušetřené peníze třeba opravit stálé vypínání hry 'konkrétně ch1.
  • Pypina -

Posted the thread Mládata v itemu.

Thread
    zajímalo by mne kdy budou soudruzi z NDR tak hodní a dají do item-shopu třeba mlá'data, vubec by to nebylo na škodu a pan fusatý ředitel by si mohl zase koupit nový vehikl. Nebo za ušetřené peníze třeba opravit stálé vypínání hry 'konkrétně ch1.
  • WaoWao -

Posted the thread Odhlašování ve věži.

Thread
    Zdravím, mám problém s věží. Děje se to poslední dva dny a jde o to, že buď mě to kopne po zničení metinu v 1. patře.. dobře, to se ještě přihlásím a jsem ve druhém nebo následně mě to kopne ve 3. patře a když ne tam, tak během…
  • Archangellus -

Replied to the thread Hrajeme si...Asociace...