You are not logged in.

       Hlavní Stránka
       Ticket System
       Metin2 Team
       Pravidla hry        Pravidla Fóra        Metin2 WIKI

JIŽ BRZY!
-Sledujte nás a zjistíte více!

 

Další informace:
Nábor do herního týmu - pozastaveno!

Nábor do týmu fóra - pozastaveno!

 

 

- Seznam GM
- Pravidla hry
- Požadavky na screenshot
- Krádeže účtů a jak se jim bránit
- FAQ aneb často kladené dotazy
- Problém náhrady věcí

 

Dear visitor, welcome to Metin2 Czech (CZ). If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, July 2nd 2010, 4:54pm

Česká wikipedie

Jak jistě všichni víte tak Němci, Angličané, Polaci atd. mají svojí wikipidii, ale většina z vás neví, že i my ji taky máme.
Je jen na Nás jaký obsach bude mít.
Editovat a přidávat nové příspěvky může každý registovaný uživatel (musíte mít potrvzenou registraci přes e-mail).


http://wiki.metin2.cz/
Nikde uz to tu je napsaný, ale radči to tu dávám znovu.
:-S

This post has been edited 1 times, last edit by "Bejvic" (Jul 2nd 2010, 5:17pm)


maesloop

Boss Orků

Posts: 850

Location: Kutná Hora / Praha

Occupation: IT Specialist

  • Send private message

2

Friday, July 2nd 2010, 10:52pm

RE: Česká wikipedie

Jak jistě všichni víte tak Němci, Angličané, Polaci atd. mají svojí wikipidii, ale většina z vás neví, že i my ji taky máme.
Je jen na Nás jaký obsach bude mít.
Editovat a přidávat nové příspěvky může každý registovaný uživatel (musíte mít potrvzenou registraci přes e-mail).


http://wiki.metin2.cz/
Nikde uz to tu je napsaný, ale radči to tu dávám znovu.


jen doufam, že ty přispívat nebudeš, jinak se budu stydět za to, že sdílim svět(Elrohir) s takovým ****** jako jsi ty.... jestli nemůžeš přijít na to, co mám na mysli, doufám, že ti někdo napoví

za urážku warn, příště to zkus slušněji / UcuLeLembo
pechy - healer 81 - [P]summon lighting | [P]swiftness | [G2]lighting throw | [G1]cure

lekiller

Chuong

Posts: 377

Location: Česká Republika, Bruntál

Occupation: student

  • Send private message

3

Friday, July 2nd 2010, 11:20pm

Jen dodám, že pro hráče je taky otevřena NEOFICIÁLNÍ ČESKÁ ENCYKLOPEDIE, která podle mě svou kvalitou a množstvím informací převyšuje daleko tu oficiální.
Adresa encyklopedie je:
http://metin2encyklopedie.cz/
Naleznete na ni téměř 80% všech informací o (nejen) českém metinu. Je zde rozsáhlá databáze předmětů, popisů map, příšer, apodobně. Navíc jsou zde take články, které vám pomohou se v metinu lépe zorientovat a možná se dovíte i mnoho nových fíglů.
Některé články jsou doplněny videi ze serveru YouTube, čímž se jen zvyšuje jejich kreativita.

Pokud se vám bude na encyklopedii zdát něco v nepořádku, něco bude chybět apod. můžete na to upozornit, anebo SE MŮŽETE STÁT REDAKTOREM po splnění jednoduchého testu, kde se ověří vaše znalosti HTML a znalosti o hře samotné.
S pozdravem
Iwitrag


Kushina a Minato

Jelec

Tmavý Vůdce

Posts: 1,308

Location: Ivančice

Occupation: Student

  • Send private message

4

Saturday, July 3rd 2010, 9:51am

Tak lekiller mně už předběhle :) Jen chci dodat, že na české oficiální wiky tam je už daný vzhled jak to bude wipadat a když tam dátě něco, co se jim nelíbí, tak vám to smáznou :) Na encyklopedii máte víc volnosti pravomocí a v případě nutnosti pište mně nebo Františkovi, oba jsme moderátoři a ostatní teď odcestovali :) buď na dovču nebo do věčných expišť.
We think that we're important.
We live on one planet, one planet near one star, one of hundreds billions stars in this galaxy, in galaxy what is one of hundred billions in visible Universe, how big is the Universe at real?
And what now? Do you think we're so important?

5

Saturday, July 3rd 2010, 1:10pm

Jen bychc htěl milerád dodat, že česká encyklopedie www.metin2encyklopedie.cz nikterak není falešná a lživá. Encyklopedie byla doplněna a naplněna obsahem ze německé GF wiki a také od hráčů ze hry (stejně jako to dělali oficialně němci a děláte i vy).

Takže bych byl rád, kdybyste se zdrželi všeh nepěkných pomluv o tom že jsou tam samé lži.

Encyklopedie je rozdělená pro oficiální metin a pro privátní servery. Vše co není na oficiálním metinu je červeně a výrazně označeno a proto se to nedá splést s tím, že by si někdo vymýšlel. Hlavní zaměření encyklopedie je pro GF servery a rozhodně i díky autorským právům které máme přímo od GF nehodláme šířit "metin zmetky" (nepravdu).

/František
>> Metin2 Encyklopedie <<||>> Encyklopedie na Facebooku <<

Bozena, Caedriel, Zanussi, Coffey, Nettle - nezapomenu!

Finsko

Boss Orků

Posts: 913

Location: Prague

  • Send private message

6

Saturday, July 3rd 2010, 1:29pm

Já si tedy na českou encyklopedii nejsem schopen zvyknout,zkoušel jsem tam vyhledat některé zbraně a jaksi se mi to podařilo až po nějakých dvaceti minutách,kdežto na německé oficiální se rovnou kouknu na wara,tam si najdu zbraně a už mám pololidku před sebou.Sice je směšné,když se tam brnění dračího boha jmenuje zlatá deska stolu plácačka,ale ty základní údaje tam jsou a to je pro někoho to nejdůležitější(hodnota útoku,obrana,z koho to padá atd).Oceňuji sice práci všech,kdo se na české encyklopedii podílejí,ale přijde mi to vcelku zbytečné,když už jich na světě několik je a pomocí Google to není problém přeložit(a nebo si vzít slovník a naučit se pár slovíček :D ).
Jinak nevidím důvod dělat encyklopedii i pro privátní servery,když jsou oficiálně zakázány.Takhle tam půjde ještě víc hráčů,protože si budou moci přečíst všechno o zbraních pro vyšší levely,z jakých zbraní se dělají,jaké jsou v 2. patře waterry příšery atd.
Edit:Ten odkaz mi nějak nefunguje(myšleno ten první).
Nejhorší,co tě může v metinu potkat je hloupé dítě....
75 level
Obrana 591
Siona
Chunjo
Víla+9
Zuření G1
Kovář ve věži?No problemo :thumbup:
waterry no problem :)

7

Saturday, July 3rd 2010, 2:10pm

Je rpavda že metin2encyklopedie je dělaná uplně jiným systémem než používá mediawiki. To ano a souhlasím s tebou,.. včem ale hledám záminku otázky je to, proč se tam někteří nemohou orientovat ?

Encyklopedie je dělaná přes kategorie a podkategorie,. když si klikneš na předměty, rozbalí se ti nabídka všech předmětů (v létě snad bude se rozbalovat už bez znovunačtení stránky) a potom zobrazíš podkategorii, třeba zbraně,.. a vidíš základní přehled neoblíbenější, nejnavštěvovanější a pod tím rozdělení. Přídavné články jsou rozdělení podle levlu, potom je rozdělení podle abecedy,. vše jak potřebuješ seřazené mít,. většina z vás vyhledává dle levlu,. no hop není problém a v článku to podle levlu je,..

Zpočátku bylo těžší vyhledávání protože články podle levlu byly pouze v článcích, ale ted když jsou odkazovány přimo z hlavního přehledu ještě nad abecedním seznamem, tak nechápu v čem je krpa :(

Nicmene veliká skupina lidi se snaží encykloepdii neustále doplnovat, komentovat, urpavovat a vylepšovat. A proto pokud máte nějaký nápad jak ji zpřehlednit, tak není problém.

Co se týče wiki od GF, ta v němčině je takový náš kolega,.. my od nich máme základy,. oni si od encyklopedie zase vykoukali zbytek lokací a jiné nápady,..

Takže partneři jak má být, jsme sice neoficiáln encykloepdie, ale obsáhlá. A je jen na vás, zda si doplníte wiki a budete chodit na wiki či si budete překládat zlatá brění placka duch,. a nebo pujdete na encyklopedii.

V závěru bych chtěl připomenout že Encyklopedie se nezaměřuje pouze na databázi hry a profily uživatelů či galerie,. ani z pulky nejsou dodělány (snad se to v létě stihne) a bude toho přibývat.
>> Metin2 Encyklopedie <<||>> Encyklopedie na Facebooku <<

Bozena, Caedriel, Zanussi, Coffey, Nettle - nezapomenu!

8

Saturday, July 3rd 2010, 7:28pm

A co to tu Gabtec a spol. řešíte, můžete mi to vysvětlit? ?( LOCK a do archivu s váma. :thumbdown: