You are not logged in.

Hlavní Stránka
       Ticket System
       Metin2 Team
       Pravidla hry        Pravidla Fóra        Metin2 WIKI

VĚDOMOSTNÍ KVÍZ
- aneb prověření vašich znalostí v praxi

Další informace:
Nábor do herního týmu - pozastaveno!

Nábor do týmu fóra - pozastaveno!

- Seznam GM
- Pravidla hry
- Požadavky na screenshot
- Krádeže účtů a jak se jim bránit
- FAQ aneb často kladené dotazy
- Problém náhrady věcí

Dear visitor, welcome to Metin2 Czech (CZ). If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

DarkDrake

Banned indefinitely

• "DarkDrake" has been banned
  • "DarkDrake" started this thread

Occupation: Školák (obchoduji)

• Send private message

1

Monday, May 24th 2010, 3:29pm

Výběr jména (help mi)

Prosím Poradte jaké si zvloit jmeno pro suru..
Já mám tedka ninju level 30 a jmeno DarkDrake
A rozhoduji se jestli ho smažu a Dám to jmeno Surovi a nebo jestli nemám mít DevilDrake
Zas takový problém by to nebyl smazat takže poradte...

--->JAKÉ JMÉNO JE LEPŠÍ (pro suru) ?( <---
DarkDrake nebo DevilDrake

DarkDrake
SURA - Černá magie
Jinno

Level 15
Duch plamene - 9
Temná ochrana - 1
Tmavý kámen - 1
Temná rána - 1
Rána plameny - 1
Rána ducha - 1

2

Monday, May 24th 2010, 5:46pm

Bych tebou tak zvolim DevilDrake :S

3

Monday, May 24th 2010, 6:11pm

myslim ze by ses mel rozhodovat podle sebe.ktere se vice libi tobe.Ale jinak se my lepsi zda DevilDrake a navic z toho ninji muzes udelat dropera :love:

4

Monday, May 24th 2010, 6:16pm

navic z toho ninji muzes udelat dropera
Ano , například do dugeonu (na konské) :rolleyes:

DarkDrake

Banned indefinitely

• "DarkDrake" has been banned
  • "DarkDrake" started this thread

Occupation: Školák (obchoduji)

• Send private message

5

Monday, May 24th 2010, 6:38pm

No jenže.... Zas já nwm no.. možná kdybyc teda použival nejvic suru tak byc ho asi ctěšl na 1. miste při loginu....
Ale jinak mužete trochu poradit ja opravdu newim jEstli hrát za suru nebo ninju...
Wubec nwm podle čeho se rozhodnout Ale když sura tak spiš BM a když ninja tak spiš čepel...
OPRAVDU NEVÍM ZA KOHO HRÁT...
DarkDrake
SURA - Černá magie
Jinno

Level 15
Duch plamene - 9
Temná ochrana - 1
Tmavý kámen - 1
Temná rána - 1
Rána plameny - 1
Rána ducha - 1

Markky

Banned until 24-10-2009

Occupation: Svářeč

• Send private message

6

Thursday, June 3rd 2010, 6:53am

Vyběr si to co tobě sedí nejvíc, udělej si s obouma 30 lvl ( ikdyž to asi neuděláš ) a uvidíš co ti bude sedět ... A pokud se neumíš rozhodnout , tak tu hru nehraj ..
Helios BM sura lvl 70 ...

Temná ochrana --P ^^
Tmavý kámen ----P ^^
Rána plameny -- G1
Duch plamene -- M7
Temná rána -----1

8

Thursday, June 3rd 2010, 3:40pm

No poradil bych ti toho Darka bo u Devila přehlédneš písmenko a má to zcela jiný význam.Jinak je ještě dobrá metoda ententýky dva špalíky :)
Ninja Archer LV 98
Otrávený: P(33) Opakované: P(36) Ohnivý: P(36) Smršť šípů: P(28 ) Našlapování: P(36) Proměna: P Kůň 4 x M1 - přijde hned (100%) Těžba M1 Vedení: G5 , Jazyky M1 Obrana : 935 :)
Zabiják s dýkama LV56: Léčka: P(33) Blesk: P(34) Víření: P(36 ) a chcíplej kůn
Malá dračice LV42: Talisman: P Střílení : P
Malinký Aurák LV46 Aura P Pádit GP

excaliber

Tmavý Vůdce

• Send private message

9

Thursday, June 3rd 2010, 4:26pm

1) GM warny nedává
2) Souhlasím s Markkym. Dej si toho BM suru na level 30 a pak ho porovnej s tim tvym ninjou... Rozhodni se pro toho, s kterým se ti bude hrát lépe

A co se jména týče... DarkDrake se mi líbí víc, ale je podle mě škoda mazat toho ninju... Může se ještě hodit... Takže za ěm také DevilDrake ;)
BM sura, Elrohir, Shinsoo
--Rána ducha G1-- :love:
--Temná rána G1-- :love:
Nepatřím mezi finanční podpůrce GF.

Stav: V současné době vydělávání na pořádnou výbavu.

WH udělán dne 3.9.2011 ve 12:00 :)

10

Thursday, June 3rd 2010, 4:42pm

Co že tolik lidí NAPSALO xDDD

Markky

Banned until 24-10-2009

Occupation: Svářeč

• Send private message

11

Thursday, June 3rd 2010, 5:21pm

DarkDraku uklidni se ... Já ti napsal vyzkoušej a porovnej , pokud ale ani pak nebudeš vedět 8| , tak ta hra není pro tebe .. :rolleyes:

PS: počítám s "warnem" ..
Helios BM sura lvl 70 ...

Temná ochrana --P ^^
Tmavý kámen ----P ^^
Rána plameny -- G1
Duch plamene -- M7
Temná rána -----1

12

Thursday, June 3rd 2010, 5:42pm

Markky nic proti ale ty máš furt bl*bé připomínky jako ,,NEHRAJ METIN'' však každý má právo tuhle hru hrát a jinak k tématu DarkDrake je hezčí :)
Mental warrior lvl 79
říše:chunjo server: Elrohir
Silné tělo: P :love:
Prudká rána: G2 :love:
Průraz: G3 :love:
Dupnutí: G1 :love:
Rána mečem: 7 :thumbdown:

13

Thursday, June 3rd 2010, 6:03pm

:)

Píšeš "help mi" (:D), tak moje "help" pro tebe zní: rozhodně si nedávej DARKněco

Asi je dobré říci, proč si to myslím...
...inu donedávna jsem si vedl takovou evidenci jmen hráčů a cechů, o která jsem zakopl ve hře, a v ní mám toto:
DarkAngels
DarkDevils
DarkFrend
DarkFuck
DarkLeaders
DarkPrincess :love:
darkpete
darkzimnice
DarkLegion
Darksister
DarkLegion
DarkTemple
darklift
DarkNess
DarkWhite
DarkPen
DarkLords
DarkDragons
DarkDrake
DarkBeast
DarkSpore
DarkDrog
DarkTeaM
DarkBul
DarkSnow
DarkShadowww
DarkDrog
DarkBrothers
Darkwarrior
DarkFire
DarkCek
DarkFoglik

Tak nevím, asi mám nějaké zatmění, ale připadá mně to tak nějak na jedno brdo :D Nebo ne?? :whistling:

Edit: koukám v tom zápalu, že už také magořím :D musím promazat double :D
Good Luck

This post has been edited 3 times, last edit by "Stature" (Jun 3rd 2010, 6:42pm)

14

Thursday, June 3rd 2010, 6:38pm

Když tammusíš mít Dark tak si dej DarkHesitant to nikdo nemá a má to i vypovídající hodnotu o hráči.
Ninja Archer LV 98
Otrávený: P(33) Opakované: P(36) Ohnivý: P(36) Smršť šípů: P(28 ) Našlapování: P(36) Proměna: P Kůň 4 x M1 - přijde hned (100%) Těžba M1 Vedení: G5 , Jazyky M1 Obrana : 935 :)

15

Thursday, June 3rd 2010, 6:53pm

Tak pokud by výběr měl být pouze mezi DarkDrake a DevilDrake, tak určo DevilDrake a i ostatní ti to tady podbízejí. Jenže otázka je, jestli je DevilDrake opravdu ten pravej nick, že... zeptej se třeba i kamarádů v metinu, jestli někoho znáš a tvůj účet nebude utajený, třeba ti také poradí. Jináč Stature, ty si to fakt jakože někam píšeš nebo to odněkud máš ten seznam hráčů? Protože, jestli si vedeš opravdu všechny do potkáš, tak by tam bylo tak 1000 + jmen a to už je fakt obdivuhodné. :thumbsup:

16

Thursday, June 3rd 2010, 7:58pm

Tak pokud by výběr měl být pouze mezi DarkDrake a DevilDrake, tak určo DevilDrake a i ostatní ti to tady podbízejí. Jenže otázka je, jestli je DevilDrake opravdu ten pravej nick, že... zeptej se třeba i kamarádů v metinu, jestli někoho znáš a tvůj účet nebude utajený, třeba ti také poradí. Jináč Stature, ty si to fakt jakože někam píšeš nebo to odněkud máš ten seznam hráčů? Protože, jestli si vedeš opravdu všechny do potkáš, tak by tam bylo tak 1000 + jmen a to už je fakt obdivuhodné. :thumbsup:
:D fakt jsem si ty "Darkcosi" psal, protože mně ti připadlo divné, jestli jich je opravdu tolik... a vidíš sám, je jich tolik a množí se jako Jan Novák :D
Ovšem už jsem přestal zapisovat, protože seznam se mně už skoro nevejde na plochu...psal jsem je na výšku obrazovky :D

Znovu říkám: buďme originální, nekopírujme známé postavy a hlavně nekopírujme "Dark bla bla bla" :)

P.S.
opravdu jsem napsal jen ty Dark, o které jsem zakopl ^^
Good Luck

17

Thursday, June 3rd 2010, 8:43pm

No nakonec proč dělat práci ,která už je hotová.Než se trápit s vymýšlením nicku (kolikrát výsledek neodpovídá ani desetině doby s tím strávené) ,je lepší vzít nějaký fantasy román ,kde je podobných, navíc většinou jedinečných a úderných jmen nepřeberně a autor už práci s vymýšlením odvedl za nás :)
Ninja Archer LV 98

Kakuzu2

Boss Orků

Occupation: když poprosíte vám to řeknu

• Send private message

18

Friday, June 4th 2010, 12:23am

fakt jsem si ty "Darkcosi" psal, protože mně ti připadlo divné, jestli jich je opravdu tolik... a vidíš sám, je jich tolik a množí se jako Jan Novák
Ovšem už jsem přestal zapisovat, protože seznam se mně už skoro nevejde na plochu...psal jsem je na výšku obrazovky

Znovu říkám: buďme originální, nekopírujme známé postavy a hlavně nekopírujme "Dark bla bla bla"

jojo to zakopnutí mě bolí ještě ted :thumbsup:
Jinak jen podotknu nikoho sem nekopíroval jen mě tohle jmeno který užívam napadlo jako první při pročtění příběhu. Ted už bych nic co začíná Dark nevolil,je nás jak hub po dešti :D :D
Volil bych spíš to DevilDrake,i když je to defakto to stejné akorát přehozená slova :thumbsup:
Bílej drak ze Siony :D

Čepel P , Brnko P , Vír P, Prst P :chainsaw:

Navštivte : osobní obchod

Jsi Čech Čech Čech tak si toho važ
jsi Čech Čech Čech a narovnat se snaž
jsi Čech Čech Čech a čechům dělej čest
přelez, přeskoč, ale nepodlez.

19

Friday, June 4th 2010, 1:01pm

Jesli mohu trochu poradit , vymysli si nějaké jednoslovné jméno . Lépe se pamatuje , lidi ho nekomolí . Fantazi hry a knihy jsou takových jmen plné , stačí se mrknout na net . Snaž se o originální jméno , i tohle o tobě ostatním něco řekne .
Weapon sura Thalion Jino

7 x P vedení G7 Jino M Schinso M Chunjo M

Bufer je berlička pro malověrné :thumbdown:

Meč sirius +9 ukován 24 . 11 . 2010 12:58 :chainsaw: 1. cz ofic
Drakobijec :lol:

Když trún , tak jedině houpací .

20

Wednesday, July 28th 2010, 6:37pm

Díky LIDI, ale rozhodl jsem se místo DarkDrake nebo DevilDrake dát si XMATRIX - ale jinak diky za nazory
MUŽETE :-S

.... :-S / Arabis
XMATRIX :ninja:
Léčka M2
Víření M2
Oblak 2
Bleskáč, Zamask 1

Click <-- REMIX.iplace.cz

This post has been edited 1 times, last edit by "Arabis" (Jul 29th 2010, 12:46pm)